Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2013., 09:46   #1
Striptiz klubovi u Zagrebu

Dakle, posjetili smo Gentlemans club na adresi Hebrangova 7 a.
Ulaz je bio 100 kn, ali to nigdje nije bilo navedeno. Djevojke su plesale par minuta, a nakon toga su nam prišle i sjele kraj nas. Ispitivale su nas tipična pitanja....Nakon toga je došao konobar i pitao nas želimo li piće za djevojke.
Krenuo sam da dohvatim cjenik pri cemu se jedna od djevojaka dignila i uzela mi ga iz ruke. Pili smo svoje piće kada nam je nedugo zatim konobar donjeo šampanjac kojeg nismo tražili. Konobar je djevojkama natočio Don Perignon , ali je natpis prekrio da ne primjetimo o kojem se piću radi. Nakon toga jedna od djevojaka se diže sa čašom šampanjca i odlazi razgovarati s konobarom, vraća se prazne čaše. Šampanjac je u vrlo kratkom vremenu bio ispijen (proliven). Konobar opet dolazi i pita: ''još jedno piće za djevojke?''
Tada smo shvatili da nešto nije u redu.
Krenuli smo platiti svoj račun, ali smo ostali zatečeni svotom od 12 000 kn!
Konobar (Kristijan) prijetio je pozivom policiji.
Policija je stigla, nagodili smo se i platili dio. Moj savjet je da ne idete tamo.
Raymond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 10:34   #2
To su nadaleko poznati lopovi, pisalo se i po novinama, trebao si se raspitati prije odlaska.

Koliko si na kraju platio?
shimetzky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 11:37   #3
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Dakle, posjetili smo Gentlemans club na adresi Hebrangova 7 a.
Ulaz je bio 100 kn, ali to nigdje nije bilo navedeno. Djevojke su plesale par minuta, a nakon toga su nam prišle i sjele kraj nas. Ispitivale su nas tipična pitanja....Nakon toga je došao konobar i pitao nas želimo li piće za djevojke.
Krenuo sam da dohvatim cjenik pri cemu se jedna od djevojaka dignila i uzela mi ga iz ruke. Pili smo svoje piće kada nam je nedugo zatim konobar donjeo šampanjac kojeg nismo tražili. Konobar je djevojkama natočio Don Perignon , ali je natpis prekrio da ne primjetimo o kojem se piću radi. Nakon toga jedna od djevojaka se diže sa čašom šampanjca i odlazi razgovarati s konobarom, vraća se prazne čaše. Šampanjac je u vrlo kratkom vremenu bio ispijen (proliven). Konobar opet dolazi i pita: ''još jedno piće za djevojke?''
Tada smo shvatili da nešto nije u redu.
Krenuli smo platiti svoj račun, ali smo ostali zatečeni svotom od 12 000 kn!
Konobar (Kristijan) prijetio je pozivom policiji.
Policija je stigla, nagodili smo se i platili dio. Moj savjet je da ne idete tamo.
Dakle konobar vas je pitao da li želite platiti striptizetama piće a vi ste naivno rekli da, jer ste se ponadali da ćete dobiti nešto zauzvrat?
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:53   #4
Jeste dobili fiskalni racun?
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:05   #5
Quote:
lg_freak kaže: Pogledaj post
Jeste dobili fiskalni racun?
Da sa rabatom od 50% na glupost.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:12   #6
pouka: nemojte ići u striptiz klubove.

to ionako nije za prave muškarce.
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:13   #7
Bolje da ste narucili kurve Mogli ste i jebat jos haha
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 13:24   #8
Quote:
dodozgd kaže: Pogledaj post
Bolje da ste narucili kurve Mogli ste i jebat jos haha
Da su platili možda i bi.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:30   #9
Ma neka si ti nama objasnija kako ste ispali biiiiip......................možda naleti još koja naivna ekipa pa da ne padne na istu fintu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:40   #10
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Gentlemans club na adresi Hebrangova 7 a.
Policija je stigla, nagodili smo se i platili dio.
koliko ste na kraju platili?
a sve mi se čini da je to striptiz klub "Princess" samo pod drugim imenom bilo je likova koji su tamo znali ostaviti po desetke tisuća kuna točnije, objasnili su im da im je bolje da plate

Zadnje uređivanje Krkimir : 22.07.2013. at 16:53.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:47   #11
a cuj skup je sampanjac....
oces bit lola...pa i plati...
vec godinama se zna za te fore.....
i opet ljudi nasjedaju......
dobro je gore netko rekao mogli ste 2 kurave po 300kn naruciti...izjebati...i onda nogu u guzicu...pa udri po pivi....ako bi maks 1000kn potrosili...
dobro da kiki nije pozvao decke pa vas otmu...jer bilo je i toga prije...pogotovo sa strancima...novine su pisale o tome
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 16:47   #12
Jebote koji papak i kolko glup i naivan moraš bit da bi ti se ovo dogodilo
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:19   #13
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Dakle, posjetili smo Gentlemans club na adresi Hebrangova 7 a.
Ulaz je bio 100 kn, ali to nigdje nije bilo navedeno. Djevojke su plesale par minuta, a nakon toga su nam prišle i sjele kraj nas. Ispitivale su nas tipična pitanja....Nakon toga je došao konobar i pitao nas želimo li piće za djevojke.
Krenuo sam da dohvatim cjenik pri cemu se jedna od djevojaka dignila i uzela mi ga iz ruke. Pili smo svoje piće kada nam je nedugo zatim konobar donjeo šampanjac kojeg nismo tražili. Konobar je djevojkama natočio Don Perignon , ali je natpis prekrio da ne primjetimo o kojem se piću radi. Nakon toga jedna od djevojaka se diže sa čašom šampanjca i odlazi razgovarati s konobarom, vraća se prazne čaše. Šampanjac je u vrlo kratkom vremenu bio ispijen (proliven). Konobar opet dolazi i pita: ''još jedno piće za djevojke?''
Tada smo shvatili da nešto nije u redu.
Krenuli smo platiti svoj račun, ali smo ostali zatečeni svotom od 12 000 kn!
Konobar (Kristijan) prijetio je pozivom policiji.
Policija je stigla, nagodili smo se i platili dio. Moj savjet je da ne idete tamo.

imate srece da ste izasli u jednom komadu, znam neke koji nisu
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:20   #14
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Dakle konobar vas je pitao da li želite platiti striptizetama piće a vi ste naivno rekli da, jer ste se ponadali da ćete dobiti nešto zauzvrat?
Nitko nije rekao da! Nismo očekivali ništa zauzvrat, došli smo iz čiste znatiželje.
Raymond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:32   #15
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Nitko nije rekao da! Nismo očekivali ništa zauzvrat, došli smo iz čiste znatiželje.
zajebana stvar ta znatiželja kažu da može i mačku ubit... a ona ima 9 života
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:34   #16
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
Jebote koji papak i kolko glup i naivan moraš bit da bi ti se ovo dogodilo
da! nisi jedini od kojeg smo to čuli... sve se odigralo brzo i pri tome nismo ništa naslučivali. Nismo bili informirani o kakvom se klubu radi, na netu nije pisalo ništa, a nije svatko pročitao novine kada se o tome pisalo!
Raymond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:36   #17
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ma neka si ti nama objasnija kako ste ispali biiiiip......................možda naleti još koja naivna ekipa pa da ne padne na istu fintu.
da
Raymond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:39   #18
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Da su platili možda i bi.
Nema nikakvog sexa, to je čista prevara, nitko od nas nije očekivao sex!

Zadnje uređivanje Raymond2 : 22.07.2013. at 18:48.
Raymond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 18:45   #19
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Nema nikakvog sexa, to je čista prevara, nitko od nas nije niti očekivao sex!
maca prolila mlijeko... pa eto ti ga na... drugi put moraš bit oprezniji... a oprez je otac mudrosti i prije neg idući put kreneš u nepoznato... svrati ovdje... i pitaj naše vrle muže za savjet
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 21:23   #20
Quote:
Raymond2 kaže: Pogledaj post
Nema nikakvog sexa, to je čista prevara, nitko od nas nije očekivao sex!
Lako za seks, problem je kaj niste očekivali da će vas izreketarit. Ali dobro, sad ste pametniji.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger