Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u horoskop
Da 86 49.71%
Ne 87 50.29%
Glasovatelji: 173. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2008., 15:06   #101
to je po meni glupost. u svakom novinama nađe se neka baba koja će napisati horoskop i jedna za moj horoskopski znak napiše da mi je zdravlje izvrsno, idealan dan da provedem vrijeme vani, a druga da bolje da ne izlazim iz kuće da mi se nešto ne dogodi? i kome da vjerujem, što da napravim? da izađem u dvorište? mislim, ono vani sam, a opet kod kuće
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 15:14   #102
To što ti nazivaš astrologijom, to i nije astrologija
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:35   #103
da
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:08   #104
verujem dobrom astrologu.
__________________
manje je vise
elenni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 20:43   #105
ne vjerujem u predviđanja budućnosti, pogotovo ne ona donesena samo na osnovu jednog znaka...ali vjerujem u psihološke karakteristike koje astrologija govori o osobi..
__________________

Moji snovi nisu tek puke želje, ja ne postojim bez njih.
Ja ne živim u snovima, oni žive u meni..


mystery is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:41   #106
Moram reci da sam nedavno proucivsi poblize astrologiju dosao do zakljucka da se radi o istinitom fenomenu,sustavu sta vec. Moja natalna karta je toliko tocna da sam se uistinu iznenadio. Nema sanse da je rijec o slucajnosti. Volio bi znati koji se mehanizmi tu kriju i ima li tko kakvu teoriju?
Također me iznenađuje i zabavlja cinjenica da puno ljudi smatra da je astrologija glupost sto ocigledno nije. Sta je to u ljudima da postanu tako ignorantni
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:04   #107
DA i NE! Sve zavisi od raspolozenja!
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:38   #108
Quote:
Dr. Neo Cortex kaže: Pogledaj post
Ne, vjerujem samo u dokazano. Po meni, sam položaj planeta nikako ne utječe direktno na nas i naš život.
Neslazem se. Astrologija je itekako istinita. Jednostavno je tako. Kako i zasto neznam.
Siguran sam da ce znanost to i dokazat jednog dana. Pa pogledaj velicinu planeta,sunca. Ne cini ti se logicnim da ipak utjecu na nas? Sta mislis da mi egzistiramo odvojeni od svemira? Sve je u svemiru u direktnoj vezi i sve utjece jedno na drugo. Moze se tebi to sviđat ili nesviđat ali to je istina.

Mozes ti tupit sta te volja ali moram te upozorit da ides protiv jednog opakog Ovna
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 12:09   #109
ne jer je nemoguce da svaka 12 osoba isto provede dan i isto se osjeca..
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 12:46   #110
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
ne jer je nemoguce da svaka 12 osoba isto provede dan i isto se osjeca..
Reci ti meni koliko znas ljudi koji su rođeni na istom mjestu istu god u isto vrijeme isti sat a da nisu blizanci?
Tek kada ih nađes onda ces moci provesti detaljnu analizu kako se oni osjecaju itd.

Da rascistimo ja negovorim o onim horoskopima koje nalazis u novinama i koje su napisali novinari. Ja govorim o pravim profesionalnim horskopima.
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:06   #111
Quote:
ZENKAIpower kaže: Pogledaj post
Neslazem se. Astrologija je itekako istinita. Jednostavno je tako. Kako i zasto neznam.
Siguran sam da ce znanost to i dokazat jednog dana. Pa pogledaj velicinu planeta,sunca. Ne cini ti se logicnim da ipak utjecu na nas? Sta mislis da mi egzistiramo odvojeni od svemira? Sve je u svemiru u direktnoj vezi i sve utjece jedno na drugo. Moze se tebi to sviđat ili nesviđat ali to je istina.

Mozes ti tupit sta te volja ali moram te upozorit da ides protiv jednog opakog Ovna
U principu astrologija ne tvrdi da planete utječu na nas, već je astrologija ustanovila povezanost odnosno međuovisnost događanja na nebu- kretanje planeta - i događaja na zemlji-, znači astrologija u suštini proučava suodnos zbivanja na nebu i zbivanja na zemlji - to je ispravna definicija astrologije.

Da li postoje nekakve sile koje utječu i kakve su to sile, astrologija se o tome u principu ne izjašnjava, odnosno nezna što je uzrok toj međusobnoj povezanosti, već to ostaje da se naučno ( moderna fizika ) istraži u budućnosti...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:23   #112
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=FcBtEhrXORk

Svakako pogledati , naročito Part 1 od 9 do 36 minute ovog filma
Pogledala sam dio o Astrologiji, odličan je.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:28   #113
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Pogledala sam dio o Astrologiji, odličan je.
Bilo bi dobro da više ljudi pogleda ovaj film...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:28   #114
Napomena:

Inače, ovaj anketni topic je nastao i nasljeđen također sa podforuma Duhovnost kada nije bilo podforuma Astrologija. Odatle i ovakva "neastrološka forma" postavljenog anketnog pitanja.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:31   #115
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da više ljudi pogleda ovaj film...
To sam baš razmišljala.

Pa mi je palo na pamet da bi ga bilo zgodno istaknuti na nekom topicu, samo ne znam kojem. Što ti veliš na to?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:34   #116
Govorim si da ne vjerujem, a opet svaki dan ga pročitam...
Adolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 13:55   #117
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
To sam baš razmišljala.

Pa mi je palo na pamet da bi ga bilo zgodno istaknuti na nekom topicu, samo ne znam kojem. Što ti veliš na to?
Neznam da li je moguća opcija da se stavi kao prvi post na vrhu svake stranice neke teme??
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 14:14   #118
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Neznam da li je moguća opcija da se stavi kao prvi post na vrhu svake stranice neke teme??
Teoretski jest, ali je jako komplicirano. Ali dao si odličnu ideju, stavila sam kao top-temu. Hvala.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 15:47   #119
Quote:
Me, myself & I kaže: Pogledaj post
Vjerujete li u horoskop???
Za mene je to obično sranje, al za neke nije...

po meni je vjerovati u horoskop jednako vjerovanju da ce malta bit prvak svijeta u nogometu.
mortyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 01:32   #120
Bas ne vjerujem ali me zabavlja
__________________
::: like the rest you all will die - cast into the pits of hell :::
nymphetamine77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.