Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 21:34   #61
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
kaj se tiče Mullera oni sigurno još nisu dobili novitete za 2008., a Turbo limach i One2play jesu...ali meni je Muller definitivno naj, a i cijene su niže (kad govorimo o skupljim i većim kutijama)

di pak sad taj one3play???? muller sam nasao! upravo sam slozio ovu technic dizalicu i mogu reci da je opaka!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 01:14   #62
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
ali ako recimo naručuješ vlak ili npr. policijsku stanicu iz recimo 1997., kako će onda oni znat koliko to vrijedi?!
daj mi reci koliko iznosi otprilike poštarina, jel ima razlike ako naručuješ više stvari od istog frajera, dal ti daje onda popust ili snosi možda troškove poštarine??...pitam zato jer bi u tom slučaju mogli naručit zajedno nas par...naravno ako se radi o nekoj većoj lovi...ako ćemo uštedit svaki 10 dolara onda nije ni bitno...
Sa BL je fora u tome da kada imaš shop preko njih moraš poslati točan račun sa vrijednošću robe jer i BL tu zarađuje (uzima postotak). Svi prodavači tamo su registrirane firme i rade po zakonu (barem bi prema BL trebali biti). Što se tiče poštarine piše ti na svakom shopu kolika je prema težini. Također cijene su u USD pa treba gledati ako uzimaš iz Europe koliko mijenjaju jer znaju biti razlike od 0.65 - 1 EUR za 1 USD. Što se tiče popusta obično i ide 5% na naruđbe preko 50 USD ali može biti i više. Ponovnom kupnjom možeš dobiti dodatni popust ili kupon za 10% popusta. Prateći njihov forum možeš vidjeti kada neki shop daje i 20-30% popust na sve artikle. U biti dosta se toga može
dogovoriti. Veća naruđba ima smisla ako ide puno robe, morali bi naručiti od istog dobavljača i tražiti dodatne popuste. Ali otom potom
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 13:29   #63
daj ako neko ode u muller ovih dana neka javi ako ima sta novoga!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 14:46   #64
Moze li mala pomoc?
ja i moji prijatelji igramo se legićima,i sad smo stavili radnju u Drugi svijetski rat,a ja imam problem sve legiće sam potrosio na utvrdu,a imam vise od 100 vojnika i 20 pusaka,pa sam odlucio napraviti tenkove,ali imam malo kocaka.ima li netko prijedlog kako napraviti tenk sa sto manje kocaka tj.sto jednostavnije?
TeenCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:29   #65
Quote:
TeenCar kaže: Pogledaj post
Moze li mala pomoc?
ja i moji prijatelji igramo se legićima,i sad smo stavili radnju u Drugi svijetski rat,a ja imam problem sve legiće sam potrosio na utvrdu,a imam vise od 100 vojnika i 20 pusaka,pa sam odlucio napraviti tenkove,ali imam malo kocaka.ima li netko prijedlog kako napraviti tenk sa sto manje kocaka tj.sto jednostavnije?

hahahaha jako dobro!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:57   #66
Quote:
Skviki kaže: Pogledaj post
a kad sam već kod fabulanda, ako netko ima ovog zeku iz te serije za prodat, bila bih mu do groba zahvalna :



kupujem samo dobro uščuvane figurice, bez tragova zuba, malo oguljene boje ne smeta
imala sam ja

sve sam pogubila
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:21   #67
Quote:
TeenCar kaže: Pogledaj post
Moze li mala pomoc?
ja i moji prijatelji igramo se legićima,i sad smo stavili radnju u Drugi svijetski rat,a ja imam problem sve legiće sam potrosio na utvrdu,a imam vise od 100 vojnika i 20 pusaka,pa sam odlucio napraviti tenkove,ali imam malo kocaka.ima li netko prijedlog kako napraviti tenk sa sto manje kocaka tj.sto jednostavnije?
Samo piram da li imate neki link s lego tenkovima.
TeenCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 19:26   #68
odi na http://www.brickshelf.com/ i malo pogledaj kreacije drugih, ima ih dosta pa da ne stavljam sve linkove
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 00:22   #69
Quote:
cro_janje kaže: Pogledaj post
di pak sad taj one3play???? muller sam nasao! upravo sam slozio ovu technic dizalicu i mogu reci da je opaka!
One2play ti je u City Centru na samom kraju prizemlja, ali većina ljudi ga uopće ne skuži jer se ne vidi od onih pokretnih stepenica, zato lijepo obiđi iza pokretnik stepenica (nakon Konikoma) i tamo je
Ali oni u principu imaju sve isto kao i TL tako da i ne propuštaš puno...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:19   #70
Quote:
lakuda kaže: Pogledaj post
Mislim da se ovo odnosi na Lego Duplo koji je prilagođen djeci do 4 god. Ostali lego setovi su u biti kompliciraniji nego što su bili stari i daju više mogućnosti.
Evo jedan primjer: http://www.bricklink.com/catalogItemPic.asp?S=10030-1

3100 djelova s time da je izašao novi mdel sa preko 5000 .
Ima mi ga prijatelj iz slovenije i košta 500 Eur plus dostava,carina i pdv.


Što se tiče kotača još ništa. i ja čekam svoje hidraulike i amortizere
Je, u pravu si. Valjda sam nešto pobrkao. Malo sam prosurfao i skužio da današnji legići imaju dosta sličnih dijelova i kockica kao oni prije 15-20 godina.
Onaj primjer sa autićem pogotovo ne stoji...današnji modeli jedino nemaju vrata, kao oni prije, drugo je sve slično.
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 16:35   #71
legaći su se definitivno bili srozali početkom 2000.-ih, al danas su definitivno back i mislim da ima setova koji su stvarno fenomenalni, tako da mi se čini da je pred njima svjetla budućnost npr.:
http://www.1000steine.com/brickset/images/10182-1.jpg
http://www.1000steine.com/brickset/images/10187-1.jpg
http://www.1000steine.com/brickset/images/10185-1.jpg
http://www.1000steine.com/brickset/images/10184-1.jpg
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 20:33   #72
Vidi ljepote, 10179 Ultimate Collector's Millennium Falcon - UCS. 5157 dijelova i 5
figurica



http://cache.lego.com/images/shop/pr...00-xx-33-2.jpg
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 22:43   #73
nagradno pitanje...gdje je figurica na ovoj fotografiji??
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 10:29   #74
sjede za volanom
lakuda imas takav ili ga kupujes mozda?? vidio sam da nije skup! samo jedna mjesecna placa
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 14:41   #75
sjede za volanom a dvije na topovima u kupolama, naravno da ne kupujem. Čekati ću nekoga sa foruma kome će trebati polog za stambeni kredit pa će ga prodavati.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 14:44   #76
sjede za volanom a dvije na topovima u kupolama, naravno da ne kupujem. Čekati ću nekoga sa foruma kome će trebati polog za stambeni kredit pa će ga prodavati.
__________________
Kupujem Lego kockice sa kutijama ili bez njih, može i na kilu :).Ponude na Pm ili email.
lakuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 19:55   #77
bilo bi baš zanimljivo da se javi netko ko ga ima...brijem da ih nema puno u RH...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:09   #78
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
bilo bi baš zanimljivo da se javi netko ko ga ima...brijem da ih nema puno u RH...
lol! ja brijem da nema nijedan!
cro_janje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:27   #79
Ček, a kolko to uopće košta da je tolko rijetko?
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:53   #80
550 ojra
http://shop.lego.com/ByCategory/Prod...9&cn=233&d=263

to je u Austriji, dok recimo u SAD-u košta 500 dolara...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.