Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 18:35   #21
raven: dobro doso... nego odmah na stvar... kad odes prvi put u teretanu vazno je da ovi ostali da n primjet kako nisi jedan od njih..ponasaj se prirodno pij sto vise vode... i najglavnije ti je koliko ces dici...digni sto vise... ono seljak da ne ispadnes...jest da ce te sutra sve boljeti al to nema veze...vazno je cast sacuvati... i da moras sto vise stenjati... bar tako ja radim kad dizm 30 kg...zive vage..
sretno...nego javi kako je bilo
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:47   #22
Smrde te teretane. Ja jednom bila pa otvorila sve prozore da malo propuh prozrači. Sutradan prazna teretana...

I te sprave na kraju ništa ne olakšavaju....čemu su izumili sprave ako se čovjek ipak treba oznojiti ?
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:52   #23
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Smrde te teretane. Ja jednom bila pa otvorila sve prozore da malo propuh prozrači. Sutradan prazna teretana...

I te sprave na kraju ništa ne olakšavaju....čemu su izumili sprave ako se čovjek ipak treba oznojiti ?
NO, ali vidi se da si zensko
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:53   #24
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
NO, ali vidi se da si zensko
Ma ne, to mi je avatar.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 19:59   #25
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
nema nikakvog lika nego neka baba u najmanje 40-im
to prika , šćopi babu za guz , pokazat će ti i što triba i što ne triba

a, od čegal' vi sve ne napravište temu
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:07   #26
I ti bi da imaš svinjsku
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:09   #27
Quote:
bokacco kaže: Pogledaj post
to prika , šćopi babu za guz , pokazat će ti i što triba i što ne triba

a, od čegal' vi sve ne napravište temu
pa zar ovo nije pdf za zajebanciju
__________________
ovo nije potpis uskličnik
goonie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:15   #28
je, zato i kažem , jer oni to misle zaozbiljno
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:20   #29
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
...... te teretane. Ja jednom bila....
... Sutradan prazna teretana...
:
ja, mislio , ti zgodna
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 20:20   #30
svaka čast na mjenjanju imena topica
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 18:03   #31
obično bi ti taj trener koji radi u teretani trebao sam par puta pokazati kaj radiš i kako radiš i pitati te koji ti je cilj, izgubiti 20 kg ili nabiti 20 kg mišića...uvijek najprije vježbaj veće mišićne skupine kao što su noge, leđa, prsa, a onda manje...bicepse,tricepse,itd...ak samo oćeš smršaviti najbolje su ti traka za trčanje, bicikl ili orbitrek...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:29   #32
pitanje je šta tražiš od teretane, nekakvo nabijanje mase ili skidanje salenjaka sa škembe?

ako ne želiš bildat nego izgledat onako poput davida iz kamena obavezno trčanje na traci barem 20 minuta, ispod toga i nema nekakvog učinka jer tijelo u prvih cca 13 minuta mukotrpnog znojenja uzima zalihe mlječne kiseline drito iz mišića, tek nakon toga napada pivski trbuh i konzumira salo.

a za početničke vježbe lipo imaš bench, tri puta tjedno, kombiniraj prsa i tricepse jedan dan, drugi dan leđa i bicepse, s pauzom ne večom od 2 minute između serija ako želiš do pravih rezultata. serije nek budu po 4-5 s težinom koja tebi odgovara, nije sramota dizat 10kg na benchu, svi moraju nekako počet i izaberi teretanu sa šta manje kutija i kompleksaša di se osječaš ugodno.

također minimum 3x tjedno ić, ispod toga nema nikakvog učinka. a promjene češ vidit vrlo brzo u prva 3 miseca redovitog vježbanja na tijelu se događaju najvidljiviji pomaci, nakon toga to ide sve teže i mukotrpnije...

također bez prave prehrane nema razultata, šta više piletine, tunjevine i svježeg sira stavi u sebe. najidealnije sat nakon treninga da se mišići pravilno regeneriraju sa zdravom dozom proteina. al ipak ne pretjerivat sa tunjevinom, ima dosta žive u njoj.
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:38   #33
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
pitanje je šta tražiš od teretane, nekakvo nabijanje mase ili skidanje salenjaka sa škembe?

ako ne želiš bildat nego izgledat onako poput davida iz kamena obavezno trčanje na traci barem 20 minuta, ispod toga i nema nekakvog učinka jer tijelo u prvih cca 13 minuta mukotrpnog znojenja uzima zalihe mlječne kiseline drito iz mišića, tek nakon toga napada pivski trbuh i konzumira salo.

a za početničke vježbe lipo imaš bench, tri puta tjedno, kombiniraj prsa i tricepse jedan dan, drugi dan leđa i bicepse, s pauzom ne večom od 2 minute između serija ako želiš do pravih rezultata. serije nek budu po 4-5 s težinom koja tebi odgovara, nije sramota dizat 10kg na benchu, svi moraju nekako počet i izaberi teretanu sa šta manje kutija i kompleksaša di se osječaš ugodno.

također minimum 3x tjedno ić, ispod toga nema nikakvog učinka. a promjene češ vidit vrlo brzo u prva 3 miseca redovitog vježbanja na tijelu se događaju najvidljiviji pomaci, nakon toga to ide sve teže i mukotrpnije...

također bez prave prehrane nema razultata, šta više piletine, tunjevine i svježeg sira stavi u sebe. najidealnije sat nakon treninga da se mišići pravilno regeneriraju sa zdravom dozom proteina. al ipak ne pretjerivat sa tunjevinom, ima dosta žive u njoj.
a prije treninga..koliko jest i koliko prije treninga?
I kakva je razlika izmedju kreatina i proteina??
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 19:40   #34
i nebi da smršavim nego da dobijem na mišićnoj masi...imam 70 kg na metar 75..
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 20:14   #35
moraš obavezno jest prije i nakon treninga, jest 4-5 puta dnevno, ne 2 puta pa se prežderavat.

ukratko kreatin ti je aminokiselina koje najviše ima u mesu i ribi njega proizvodi jetra i on daje energiju mišićima, a proteini su bjelančevine.

jedi prije i nakon treninga. izbjegavaj masti, nije teško. umisto mlika od 3,5% masti izaberi ono od 1,5%, forsiraj maslinovo ulje i odjebi junk food.

umisto janjetine jedi puretinu, piletinu, umisto livanjskog sira jedi svježi, posni sir (posebice onaj od milsa)

od ugljikohidrata izaberi raženi kruh, zobene pahuljice (izbjegavaj bili kruh)

kavu nemoraš izbacit ako piješ, ona potiče sagorijevanje masti. i nipošto mliko nakon treninga, obavezno prije. nakon treninga se pije voda.

uglavnom cilj je unit šta više proteina u sebe, a šta manje masti.

prije treninga: mliko i zobene pahuljice (izbjegavaj čokoladne, one sa sušenim voćem) ili raženi kruh i poli salama, dimcek
nakon treninga: piletina, tunjevina i posni sir, nekakav proteinski shake
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 11:45   #36
Quote:
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
...
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
...
izvrsno objašnjeno
žalim što sam ti izmasakrirao postove @Kid A, ali onda bi ovaj bio predugačak.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:05   #37
Samo dobra volja, ovo drugo ćeš naučiti s vremenom.
Prvo radi na svim spravama da malo dobiješ na motorici i da naučiš pravilne pokrete koji su najvažniji za napredak mišića.Naravno prije svega odi trčat na stazu ili vozit biciklu naravno u teretani,oko 7-10 minuta da ti se mišići zagriju i dobro se razgibaj da se ne ozljediš.Kad počneš s vježbanjem radi 3 serije svačega po 8 ponavljanja i ne pretjeruj s težinama, dakako poželjno je vježbati i noge koje svi nekako izbjegavaju.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:45   #38
-ponesi ručnik
-ponesi bocu sa vodom i pijuckaj lagano
-ponesi tenisice za teretanu, nemoj ići u istima kojima gazaš po gradu
-nemoj smrdit na znoj prije nego šta ideš u teretanu
-traži od trenera program za prva 2 mjeseca da obiđeš sve sprave i da se organizam navikne na novu situaciju
-napravi plan imaj zacrtan cilj šta želiš.

nije vezano u prvi posjet ali nek se nađe:
-salo se ne topi u teretani već prikladnom prehranom, povećani potrošak energije je samo plus
-posni sir, puretina i tuna su ti najbolji prijatelji
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 22:28   #39
Hvala svima puno pogotovo tebi Kid A.
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 22:37   #40
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
izvrsno objašnjeno
žalim što sam ti izmasakrirao postove @Kid A, ali onda bi ovaj bio predugačak.

Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Hvala svima puno pogotovo tebi Kid A.
ma sve to dobro zvuči u teoriji, ali ako netko radi 8 sati dnevno ima ženu, dicu, pasa, mačku ili studira, hrani se po menzama...uglavnom nije lako i teretana zahtjeva veliku žrtvu. al ipak mislim da svatko može odvojit po sad ipo tri puta tjedno za sebe.
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger