Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2014., 17:38   #201
Nije to loš film, ali ipak od ovih mistery filmova koje je napravio Shyamalan, daleko najslabiji. Prilično efektan početak, no nakon toga se sve nekako razvodni. Dobra ideja, lošija izvedba. Nesalomljivi i The Village daleko daleko bolji i uspjeliji, pa čak i Signs šiša ovaj film... A Šesto čulo je remek-djelo uspoređuju the Happening.. I zanimljivo je vidjeti kako njegovi filmovi doslovno padaju kronološki - od najboljeg prema onda sve slabijem i slabijem ... Čudan neki lik, kao da je izgubio ono nešto
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 12:12   #202
meni je film baš super. kako je netko napisao atmosfera mu je odlična. volim ovakve ekološki osvješćujuće filmove (katastrofe). dosta je zanimljivo pratiti paralelno i njihove uobičajene živote kako se odvijaju u takvom okruženju.

samo mi je malo onaj kraj vidi se napravljen isključivo radi dramskog vrhunca, ali je neosnovan. ako je već htio doći njoj u onu kućicu, mogao je jednostavno trčati tih 50-100 m i ne disati i to je to. a on je polako šetao i disao i što je još gore i ona je izašla što mislim da nije smjela jer ako se ona htjela ubiti nije smjela izvesti dijete koje su im prijatelji povjerili da čuvaju. to je bilo jako sebično od njih. srećom, završilo je kako je završilo.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2021., 19:13   #203
Meni je to jedan od boljih filmova. Gluma Wahlberga je kritična. Najviše mi se dojmile scene kada su osobe počinile suicid. Jedna scena mi čak bila smiješna. Ona baba kada udara u zid svog doma. Ne, nije to starački dom.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.