Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 16:01   #1
Hematomi, kozmetika i liječenje

vec dva i pol tjedna imam hematom od injekcije voltarena (straznjica). velika mekana oteklina se smanjila, kao i modrica, ali kvrga je jos uvijek tu, bolna je i tvrda, a ja vec lagano ludim jer moram birati polozaje kad lezim ili sjedim i cvilim k'o pas ako se slucajno naslonim na kriticno mjesto. zadnjih par dana koristim hepan gel, ali zasad bez promjene.

zanima me trebam li se do daljnjega suzdrzati od koristenja preparata protiv strija i celulita (one gluposti s biljnim ekstraktima koje griju ili hlade. konkretno, imam kanticu bionsen blata protiv strija koju uskoro treba potrositi.) ili bi cak bilo preporucljivo nanositi preparate koji ce utjecati na prokrvljenost tkiva? da se razumijemo, mislim na samo nanosenje preparata, nije mi namjera masirati osjetljivo podrucje.

takodjer me zanima nakon koliko bi vremena druzenja s kvrgom bilo pametno otici lijecniku? (pretpostavljam da ce mi, ako odem sada, samo reci da sam bezveze dolazila i neka nastavim s gelom.)

unaprijed hvala!

(btw, ako ovo budete htjeli ovo preseliti na kozmetiku, onda molim na ovu temu. zahvaljujem.)
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 09:44   #2
Jooj, nemam pametnog odgovora, ali razumijem te. Ja već 11 dana isto imam hematom od vađenja umnjaka. Bio je stvarno dosta velik, a sad je kao pikulica. Isto ga osjetim pod prstima kao kvrgicu. Meni su zubari moji rekli da hladim i masiram lagano ako mogu. Mislim da sam malo pretjerala pa sam sad plava po faci Iako se on smanjuje svaki dan. Uglavnom, rekli su mi da dođem ako se ne prođe do sutra, ali nisu izgledali jako zabrinuti. Nisam ti puno pomogla baš sad ovim. Sve u svemu
__________________
I evo što mi je donijelo vrijeme, još jedan trag ovdje na dlan...
Mya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.