Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2012., 13:07   #81
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
slazem se
decki se boje (pre)zgodnih cura
errrmmm... naravno! jer cura koja ima tonu šminke i koja nabada u peturinama je uvijek zgodnija od curke koja zna hodat u petama i ima umjerenu količinu štukodekoracije na faci
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 13:09   #82
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
ma sam sam htjela reć da se curke ponekad toliko "srede" da izgledaju nakaradno... pogotovo mlađe curke... nabadaju u peturinama i uopće izgledaju jako strašno, makar su se možda sređivale satima (kaj mi isto nije jasno, al ok)...

stav "I don't give a shit" obično jako dobro prolazi kod momaka
Quote:
android77 kaže: Pogledaj post
Pročitao sam post koji je pisala da joj dečki uletavaju kad nije sređena, ali nije tu poanta bila u sređenosti ili ne već u opuštenosti... a kad si opušten onda se i zabavljaš....
Ne boje se dečki sređenih djevojaka, sigurno... nego se 'boje' onih koje se drže nedostupno bile sređene ili ne...


Ovo što si rekla da ovisi o kome se radi... hmmmm.... nadam se da je šala

Lijepo je kad je osoba konzistentna, kad se ponaša lijepo i prema prosjaku i prema princu na bijelom konju... to pokazuje i unutarnju snagu te osobe...

A niti jedna sređenost, tona pudera, a bogami niti zabava neće moći nadomjestiti karakteristiku takve osobe za koju se zna da je konzistentna i jaka iznutra....

Nije mi jasno iz kojih razloga smatrate kako "sređenost" podrazumijeva nabadanje u štiklama, tonu pudera, isforsiranost i neopuštenost?

Android, postoji ona stara - moja osobnost i moje ponašanje su dvije različite kategorije; moja osonost ovisi o meni, moje ponašanje o tome kako se ti odnosiš prema meni. Hoću reći, prema bahatim primjercima i ljudima koji me pokušavaju uvrijediti ili "spustiti" iz čista mira, ničim izazvani, nemam i neću imati isti odnos kao i prema normalnim ljudima koji se prema okolini odnose s poštovanjem. S takvim ljudima ne želim imati posla i automatski gradim zid.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:10   #83
ja svakako mislim da ti i autorica trebate pročitati spajevu temu na US o uletima
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Old 23.07.2012., 13:10   #84
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno iz kojih razloga smatrate kako "sređenost" podrazumijeva nabadanje u štiklama, tonu pudera, isforsiranost i neopuštenost?
pa u navodnicima je... jedno je sređenost, a drugo "sređenost"... kod prvoga curka izgleda lijepo i privlačno, kod drugoga isforsirano i nakaradno...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 13:12   #85
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ja svakako mislim da ti i autorica trebate pročitati spajevu temu na US o uletima
Ne znam na koga se odnosilo "ti i autorica"...
Ako se odnosilo ne mene, ja nikad s uletima problema nisam imala.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:13   #86
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
errrmmm... naravno! jer cura koja ima tonu šminke i koja nabada u peturinama je uvijek zgodnija od curke koja zna hodat u petama i ima umjerenu količinu štukodekoracije na faci
hahahaha
pa zgodnija je ova bez sminke jer ova sa tonom izgleda ko da ide u gajevu ili je dosla od tam
Ipak treba postojat neka granica normalne,a nema boljeg nego kad se cura normalno obuce a ne tona sminke minica taman da pokrije gozove i štikle od kilometar
scootertechno is offline  
Old 23.07.2012., 13:13   #87
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
pa u navodnicima je... jedno je sređenost, a drugo "sređenost"... kod prvoga curka izgleda lijepo i privlačno, kod drugoga isforsirano i nakaradno...
Navodnici se stavljaju i kad se citira neki pojam, kao na primjer sada.
Zna se što taj pojam označava - našminkanu i fino odjevenu djevojku koja se zna ponašati u tome i zna to nositi.
Sve ostalo što opisujete ima svoje termin ; "neukus".
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:14   #88
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Ne znam na koga se odnosilo "ti i autorica"... Ako se odnosilo ne mene, ja nikad s uletima problema nisam imala.
ok, nisam pažljivo čitala. onda samo autorica
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Old 23.07.2012., 13:15   #89
nisam nikad u zivotu smisleno uletio curi i ne poznajem nikoga tko je uspjesan u uletima, a curama iz drustva su uglavnom ulijetali seljacici puni laznog samopouzdanja potpomognuog alkoholom.

kad smo bili klinci cure su bile te koje su birale i uletale nama, a do brijanja i veza se najcesce dolazilo tako da bi se prilikom izlaska spojile dvije ekipe pa je sve islo lakse medju clanovima razlicitih ekipa, a uvijek je tu kumovao i alkohol.
Flat is offline  
Old 23.07.2012., 13:18   #90
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
hahahaha
pa zgodnija je ova bez sminke jer ova sa tonom izgleda ko da ide u gajevu ili je dosla od tam
Ipak treba postojat neka granica normalne,a nema boljeg nego kad se cura normalno obuce a ne tona sminke minica taman da pokrije gozove i štikle od kilometar
A najzgodnija je opuštena i prirodna cura, u štiklama u kojima zna i može normalno hodati i plesati, u mini suknji normalne duljine, i s make upom i frizurom primjerenima za večernji izlazak.
Zgodnija i privlačnija i od te koja izgleda ko da ide na trening i od one koja izgleda ko da je izišla iz gajeve.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:18   #91
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
hahahaha
pa zgodnija je ova bez sminke jer ova sa tonom izgleda ko da ide u gajevu ili je dosla od tam
Ipak treba postojat neka granica normalne,a nema boljeg nego kad se cura normalno obuce a ne tona sminke minica taman da pokrije gozove i štikle od kilometar
zasto droljasto ne bi bilo normalno? nekad je pokazati glezanj bilo vulgarno.
Flat is offline  
Old 23.07.2012., 13:19   #92
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
hahahaha
pa zgodnija je ova bez sminke jer ova sa tonom izgleda ko da ide u gajevu ili je dosla od tam
Ipak treba postojat neka granica normalne,a nema boljeg nego kad se cura normalno obuce a ne tona sminke minica taman da pokrije gozove i štikle od kilometar
kak znaš koja je zgodnija? kaj ak ova ispod te tone štukodekoracije ima fakat lijepu facu, al misli da nema? a ova sa malo šminke izleda... bezveze... (tebi, recimo)?

Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
Navodnici se stavljaju i kad se citira neki pojam, kao na primjer sada.
Zna se što taj pojam označava - našminkanu i fino odjevenu djevojku koja se zna ponašati u tome i zna to nositi.
Sve ostalo što opisujete ima svoje termin ; "neukus".
nda...

__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Old 23.07.2012., 13:20   #93
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
zasto droljasto ne bi bilo normalno? nekad je pokazati glezanj bilo vulgarno.
pa dobro sve je stvar ukusa al minica do guze stikle od kilometar sise na izvolite i tona sminke je droljasto i takve cure asociraju samo na jedno....
Mislim da kad ces trazit nest ozbiljnije a ne da pojebes i zbaris da neces gledat takve vec one "normalnije"
scootertechno is offline  
Old 23.07.2012., 13:23   #94
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
pa dobro sve je stvar ukusa al minica do guze stikle od kilometar sise na izvolite i tona sminke je droljasto i takve cure asociraju samo na jedno....
Mislim da kad ces trazit nest ozbiljnije a ne da pojebes i zbaris da neces gledat takve vec one "normalnije"
npr. droljasta soraya se nije s nikim javno fukala dok je "glumim sveticu" marijana pokopala svu svoju cast u par tjedana i to javno.
pricam o big brotheru...
Flat is offline  
Old 23.07.2012., 13:24   #95
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
kak znaš koja je zgodnija? kaj ak ova ispod te tone štukodekoracije ima fakat lijepu facu, al misli da nema? a ova sa malo šminke izleda... bezveze... (tebi, recimo)?
Pa imam oci valjda?
pa ak ova bez sminke izgleda bezveze meni onda ju necu ni gledat imala ona sminku ili ne,al razlika se vidi kad netko ima tonu sminke ili normalno pa tako da se i zna izabrat normalno od nenormalnog cemu sluze oci
scootertechno is offline  
Old 23.07.2012., 13:25   #96
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
npr. droljasta soraya se nije s nikim javno fukala dok je "glumim sveticu" marijana pokopala svu svoju cast u par tjedana i to javno.
pricam o big brotheru...
ma nemres te drolje usporedivat sa "normalnim" curama koje vidis vani po gradi itd
scootertechno is offline  
Old 23.07.2012., 13:27   #97
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
kak znaš koja je zgodnija? kaj ak ova ispod te tone štukodekoracije ima fakat lijepu facu, al misli da nema? a ova sa malo šminke izleda... bezveze... (tebi, recimo)?



nda...

Zato što umjerenost uvijek izgleda bolje od bilo kakvih ekstrema (bilo u tona štukodekoracije smislu ili klošarskom smislu). A ne znam uopće što se sad hvataš toga što se nalazi ispod žbuke ili ne, kad smo pričali o ženi kao pojavi i onome čime zrači, a ne o njenom prirodnom izgledu? Zapravo, prva si počela pričati o tome.

Tvoje "nda" mogu jedino shvatiti kao komliment, izgleda da protuargument ipak nemaš, pa nema smisla ni biti ciničan.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:29   #98
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
Pa imam oci valjda?
pa ak ova bez sminke izgleda bezveze meni onda ju necu ni gledat imala ona sminku ili ne,al razlika se vidi kad netko ima tonu sminke ili normalno pa tako da se i zna izabrat normalno od nenormalnog cemu sluze oci
Bravo
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 23.07.2012., 13:32   #99
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
ma nemres te drolje usporedivat sa "normalnim" curama koje vidis vani po gradi itd
a koja je razlika?
Flat is offline  
Old 23.07.2012., 13:39   #100
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
a koja je razlika?
hahaahahahhaa

Hoces rec da su one sve drolje?
scootertechno is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger