Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2014., 18:11   #21
Quote:
emotivna123 kaže: Pogledaj post
Citala sam vec na ovu temu, na ovom forumu. Nisam nasla odgovor koji me zanima (situacija mi je drugacija nego sto je bila na toj temi), a i tema je dosta stara, pa sam odlucila otvoriti novu.

Zivim u inostranstvu. Prosle godine sam dolazila na odmor i upoznala jednog decka kod jednog zajednickog prijatelja. Iskreno, na prvi pogled mi se nije svidjao, kao ni ja njemu. Medjutim nastavili smo kontakt i nakon moga povratka kuci.

Upoznali smo jedno drugo dosta dobro, svaki dan se culi i cujemo se jos uvijek. Svaku sekundu provodimo pricajuci, naravno kada mozemo.
Ali mene muci jedna stvar. Nisam bas sigurna da me voli
Lijepo mi je sa njim i zaista ga volim

Ja nekako necu da se BAS prepustim i da mu pokazem koliko mi znaci, naravno pokazem mu, ali nekako ne skroz...
On cesto pocinje pricu o planovima, o nasoj djeci, a nasem susretu (kada budem dolazila na odmor). Svaku priliku koristi da bi me nazvao...ali

Pricao mi je kako je jednom bio zaljubljen u jednu djevojku, volio je vise od zivota i ona ga ostavila. Kaze da vise nikada poslije nje nije volio i da NIKADA nista poslije nje nije ozb planirao, sve dok ja nisam dosla u njegov zivot.
Inace je po prirodi grub, ali nekada ima takve momente slabosti i tako pokaze osjecanja prema meni da ja ne mogu da ga prepoznam.
Par puta mi je rekao kako nikada nece vise naci djevojku kao ja i da ce me cekati koliko bude trebalo

Ali opet... po toj njegovoj prici kakav je prije bio, i kako je varao djevojke nisam 100% sigurna da me voli. Ponekad dobijem osjecaj da me samo vara i da nista ne mislis ozb. sto kaze
I da, zaboravila sam da kazem da je ljubomoran jako
Inace, 7 mjeseci smo u vezi...

Molim vas, dajte neko svoje misljenje, neko svoje iskustvo...bilo sta ce biti od pomoci
Eto ti moje mišljenje i iskustvo, ako ti išta znači.

Mlada si, nemoj da ti jedna naivna odluka začinjena debelim neiskustvom obilježi čitav život. Makni se od toga lika. Iskreno ti govorim.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 18:22   #22
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Eto ti moje mišljenje i iskustvo, ako ti išta znači.

Mlada si, nemoj da ti jedna naivna odluka začinjena debelim neiskustvom obilježi čitav život. Makni se od toga lika. Iskreno ti govorim.
Bilo kako bilo, olaksali ste mi bar malo sa svojim savjetima.
Ja mislim da samo previse razmisljam o ruznim stvarima i onda dobijem strah od toga.
Iskreno, ne mogu se ja tako lako odvojiti od njega, kao sto je rekao gore korisnik Biljoman (ili kako vec se zove) falio bi mi i previse, a i ja njemu.

Odlucila sam da porazgovaram sa njim ozbiljno, jer ne zelim tek tako da ga ostavim, bez nekog razloga, ne zelim mu tako vratiti za sve sto je napravio za mene. Mislim da je uredu to, a onda cu vidjeti sta cemo dalje.
Necu nista silom gurati, pa neka ide koliko je sudjeno (nadam se zauvijek haha ) ...

Jos jednom stvarno hvala svima koji su napisali svoje misljenje i iskustvo ...javim kako je prosao razgovor i sta sam odlucila
emotivna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 19:14   #23
Srecno!!!
biljoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 00:41   #24
Quote:
emotivna123 kaže: Pogledaj post
Napisala sam 'grub', jer ne voli da govori o tome sta on osjeca...Voli da vidi koliko je voljen i sve to, ali nije taj tip da ce on napisati neki 'roman' o tome kako me voli itd, osim u nekim 'posebnim trenucima'...u tim trenucima BAS otvori dusu
Našla sam se skroz u ovome. Najgore je kad te drži na nekoj distanci i zna biti toliko hladan i ne može pričati o svojim osjećajima da te to izludi skroz i kao da je u tom trenutku jedna osoba, a kasnije kada otvori dušu i priča iskreno o svojim osjećajima samo staneš i misliš u sebi ''odakle si se pak ti stvorio?''
Mene to zna tako naživcirati, ali opet...nema mi slađeg nego kada se znam slučajno probuditi u šest ujutro i dočeka me kilometarski sms na mobitelu..
Uvijek sam govorila samoj sebi ''nemoj naći onoga koji će biti zatvoren i teško će ti reći što osjeća'', a eto, na kraju se dogodilo da sam upravo u takvoga zaljubljena.Ali opet kad malo razmislim, možda je to za nas bolje jer znamo kakve su osobe i iako se dogodi s vremena na vrijeme da se potpuno otvore, sa sigurnošću možemo reći da je to ISTINA jer im stvarno treba hrabrosti da to naprave, pogotovo ako su u prošlosti bili povrijeđeni (a vidim da je tako i u tvom i u mom slučaju)
Polako...ako ikada budeš imala sumnje, reci mu i on će ti sve objasniti. Postoji razlog zašto je takav, ja sam osoba koja ne šuti i sve kaže, a imam sreće da on ima strpljenja samnom pa mi sve objasni i onda me to smiri
Što se tiče daljine, teško je,jako...ista situacija..evo odbrojavam dane do njegovog dolaska i da napokon budem svoja pa ti tu jedino mogu reći da se držiš, a što se ljubomore tiče, pazi kakve stvari ćeš tolerirati jer nema gorega kada počne sve sa sitnim pitanjima i podpitanjima, pa dolaze zabrane izlazaka sa prijateljima ako ih imaš (mislim na muške) ili pak dođe (a da ni ne znaš!) van gdje si i ti i promatra sve sastrane..Makar po ovome što sam pročitala ne bi rekla da je takav tip...
Želim ti svu sreću s njime i samo se opusti i uživaj dok to ide, ali kad god ti se javi neka sumnja, nemoj se suzdržavati već mu sve iskreno reci jer je on takav da šuti o svojim osjećajima, a ti si pak čista suprotnost i normalno je da s tipom osobe kakav je on imaš sumnje s vremena na vrijeme iako ih ne bi možda trebala imati, ali razgovorom se sve da riješiti
correct is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 03:32   #25
Quote:
correct kaže: Pogledaj post
Našla sam se skroz u ovome. Najgore je kad te drži na nekoj distanci i zna biti toliko hladan i ne može pričati o svojim osjećajima da te to izludi skroz i kao da je u tom trenutku jedna osoba, a kasnije kada otvori dušu i priča iskreno o svojim osjećajima samo staneš i misliš u sebi ''odakle si se pak ti stvorio?''
Mene to zna tako naživcirati, ali opet...nema mi slađeg nego kada se znam slučajno probuditi u šest ujutro i dočeka me kilometarski sms na mobitelu..
Uvijek sam govorila samoj sebi ''nemoj naći onoga koji će biti zatvoren i teško će ti reći što osjeća'', a eto, na kraju se dogodilo da sam upravo u takvoga zaljubljena.Ali opet kad malo razmislim, možda je to za nas bolje jer znamo kakve su osobe i iako se dogodi s vremena na vrijeme da se potpuno otvore, sa sigurnošću možemo reći da je to ISTINA jer im stvarno treba hrabrosti da to naprave, pogotovo ako su u prošlosti bili povrijeđeni (a vidim da je tako i u tvom i u mom slučaju)
Polako...ako ikada budeš imala sumnje, reci mu i on će ti sve objasniti. Postoji razlog zašto je takav, ja sam osoba koja ne šuti i sve kaže, a imam sreće da on ima strpljenja samnom pa mi sve objasni i onda me to smiri
Što se tiče daljine, teško je,jako...ista situacija..evo odbrojavam dane do njegovog dolaska i da napokon budem svoja pa ti tu jedino mogu reći da se držiš, a što se ljubomore tiče, pazi kakve stvari ćeš tolerirati jer nema gorega kada počne sve sa sitnim pitanjima i podpitanjima, pa dolaze zabrane izlazaka sa prijateljima ako ih imaš (mislim na muške) ili pak dođe (a da ni ne znaš!) van gdje si i ti i promatra sve sastrane..Makar po ovome što sam pročitala ne bi rekla da je takav tip...
Želim ti svu sreću s njime i samo se opusti i uživaj dok to ide, ali kad god ti se javi neka sumnja, nemoj se suzdržavati već mu sve iskreno reci jer je on takav da šuti o svojim osjećajima, a ti si pak čista suprotnost i normalno je da s tipom osobe kakav je on imaš sumnje s vremena na vrijeme iako ih ne bi možda trebala imati, ali razgovorom se sve da riješiti
Boze, osoba koja razmislja kao ja zar je moguce ovo?
hahaha bas tako, kada pocne pricati o svojim osjecajima pomislim da li je to ista osoba...

Slazem se sa tobom, tesko je imati vezu na daljinu, ali je opet i lijepo. Ko zna da li bi bili isti osjecaji i isto uzivanje da je svaki dan blizu.
Bas kao sto si rekla, nista ljepse kada se probudim, a njegova poruka za dobro jutro vec stigla ili vikendom nekad znamo ostati kuci, sve odloziti sto smo planirali i cijeli dan pricati preko telefona.

ISTA SAM! Ja ne mogu sutit o onome sto me muci, posebno ako je problem koji je vezan za nas. Jednostavno mu moram reci i pitati. Pa onda on sve onako lijepo objasni i smiri me... Ali bez obzira meni ce se opet pojaviti neka sumnja i onda opet isto... Nekad sama sebe smirim, necu stalno da mu nabrajam isto

A ljubomora, iskreno to kod nas i nije veliki problem. Zna skoro sve moje prijatelje i nema neki problem sa tim, razumije to sve. Ali kada se pojavi neki poznanik za kojeg on ne zna, e onda postane ljubomoran
I to bude u granicama normale, jednostavno se raspita odakle je taj, ko je, sta je, itd...A brzo ga prodje, to je neka njegova 'zuta minuta' i onda sve ok poslije

Hvala ti zaista puno! Pomogla si mi, lijepo je kada znas da nisi jedini sa ovim ''problemom'' haha
Sretno i tebi sa tvojim dragim, da sto prije budete zajedno u sreci i veselju
emotivna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 03:37   #26
Quote:
biljoman kaže: Pogledaj post
Srecno!!!
Hvala puno!
I ovo da obavjestim kao sto sam obecala, razgovarali smo i sve to samo moja glupa zenska paranoja
Jednostavno ga ne zelim izgubiti, pa to tako dodje. A jos je gore kada je veza na daljinu (u mom slucaju veliku daljinu)... Sada je puno bolje

I hvala ti jos jednom
emotivna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 02:46   #27
Najslađe je na daljinu

Sretno i preporucam ti da na YouTubu upises "long distance relationship first metting" ili nesto slicno i gledas njihova iskustva, pa da te to ohrabri i da vidis da su neki uspjeli i preko interneta.. ima jedan par, upoznali su se preko interneta i 9 godina su komunicirali preko interneta(messenger, skype), a onda su se nasli uzivo i sve ko u bajci
MladenCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 03:02   #28
kakva je ovo veza?!
jeste se jebali vas dvoje? prdis li isprid nega i on isprid tebe? ako ne, niste u vezi.
te drame priko chata i telefona su za malo mladje od vas, ono, srednja skola. preveliki ste za takve infantiuke, 21 godinu imas i lipis se za neku telefonsku vezu. grow up curo inace ces za 5-6 godina postavljat thread kako si udana/u vezi, a neizivljena i neiskusna.
traumablue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:25   #29
Quote:
emotivna123 kaže: Pogledaj post
Ovo zadnje od navedenog bas i ne... ostalo se bar meni svidja
Možda ti se sviđa sad, ali na duže staze ti mogu reći 100% da neće
Po nekakvom ugrubom dojmu koji sam dobio iz opisa zvuči kao neki mulj od tipa, ali možda i griješim
Na osnovu ovih informacija koje si dala moje mišljenje je da nađeš nekog drugog
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:33   #30
emotivna ostavi se veza priko zice
i naleti u don cala da ti da snicel
Don Calo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 17:42   #31
Quote:
MladenCro kaže: Pogledaj post
Najslađe je na daljinu

Sretno i preporucam ti da na YouTubu upises "long distance relationship first metting" ili nesto slicno i gledas njihova iskustva, pa da te to ohrabri i da vidis da su neki uspjeli i preko interneta.. ima jedan par, upoznali su se preko interneta i 9 godina su komunicirali preko interneta(messenger, skype), a onda su se nasli uzivo i sve ko u bajci
a onda su se nasli uzivo....
http://edition.cnn.com/2014/06/10/ju...remains-eaten/

Don Calo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:50   #32
Quote:
emotivna123 kaže: Pogledaj post
Molim vas, dajte neko svoje misljenje, neko svoje iskustvo...bilo sta ce biti od pomoci
Hmm da vidimo:
* Grub
* Vara djevojke (plural)
* Jako ljubomoran
* Odmah prica o djeci

S obzrom da nisi pobjegla glavom bez obzira moje je misljenje da ste stvoreni jedno za drugo, pogotovo imajuci u vidu tvoj nick.
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 15:21   #33
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Hmm da vidimo:
* Grub
* Vara djevojke (plural)
* Jako ljubomoran
* Odmah prica o djeci

S obzrom da nisi pobjegla glavom bez obzira moje je misljenje da ste stvoreni jedno za drugo, pogotovo imajuci u vidu tvoj nick.
Evo ti još jedan odgovor relativno sličan mojem, poruka je ista znači diži sidro i bježi glavom bez obzira, nađi novog normalnijeg naravno tj. da bude što je više moguće čista suprotnost ovom tipu.
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 15:32   #34
bila sam o takvoj vezi, recimo da je sve slično. bili smo zaljubljeni imali planove i sve super sve pet, nakon par mjeseci se ohladio, varao me, lagao mi je rijeđe je dolazio doma. ozbiljno nemoj to shvaćati ozbiljno, ohladi od toga
malanjuskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 22:36   #35
ako je ljubomoran kao sto kazes znaci da mu je stalo do tebe i zeli te samo za sebe... kako god to glupo zvucalo kad prestane bit ljubomoran e onda se zabrini...
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:01   #36
Preemotivna si za daljinu
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 23:55   #37
ma vara te 100%
Akatcuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 22:26   #38
Veza na daljinu,porukice,pozivi i takva sranja...hm...mislim da od toga nema nista...ustvari sigurna sam!Po cijele dane visite na mobu posaljete si milion poruka,primie milion poziva sve je to divno i krasno...vidite se mozda 2-3 puta godisnje bude vam divno tih tjedan mozda i dva dok si na G.O.
Zar ocekujes da ti bude vijeran i da bude samo s tobom,svatko od nas ima potrebe (mislim na sexsualne) zar mislis da ce mu biti dovoljno 2-3 puta godisnje?!
Ne budi naivna!
Kazes malo je ljubomoran,postat ce i vise,jer ce ga muciti to dali si ti s nekim ili ne posto ne moze znati sto radis i nikada nebi mogao saznati.
Na tebi je da odlucis dali ti se isplati tratiti vrijeme na takve stvari i pitanje j vremena kada ces shvatiti da od toga nece bii nista.
little poison is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 22:01   #39
u ovo zivotu not again. amen neva to that. :klap:
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 03:20   #40
I ja sam bila 4 godine u vezi na daljinu koja traje i dan danas, samo sto smo nasu vezu napokon okrunili brakom. Tako da ja imam jedno pozitivno iskustvo. Tesko je, ali ako se dvoje voli, moguce je
samo-jedna-ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger