Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Djevojke, dali bi ste dijevcu od +20 dali šanse
Da 126 70.00%
Ne 54 30.00%
Glasovatelji: 180. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2014., 15:12   #61
Quote:
tears of joy kaže: Pogledaj post
Ma svi mi imamo neki problem s kojim ulazimo u vezu. Ja prva.
Al ovisi kakav je to problem. Ponavljam, kad god pišem na nekoj temi, pokušavam pisati iz vlastitog i iskustva ljudi koji me okružuju.
Al rado ću promijeniti mišljenje ako navedete neke probleme s kojima smatram da bih se mogla nositi
Ponavljam, nije cilj samo jebati jer za to moš platiti kurvu i prestaneš bit nevin. Za kvalitetnu vezu prvo sam moraš postati kvalitetna osoba.

Autoru teme ne želim sudbinu jednog poznanika koji je bio prvi put sa ženom s 35 i oženio ju jer je smatrao da je i to za njega ogroman uspjeh pa je sad njezin psić i bankomat.
Da se ne razumijemo krivo. Ja sam siguran da postoje ljudi za koje je tvoj stav posve ispravan. Pročitao sam i ovdje nekoliko "Upomoć, djevac sam!" tema koje su otvarali ljudi bez osnovnih komunikacijskih vještina (što je očito čak i preko foruma.....)

Međutim, i iz osobnog iskustva, i iz iskustva nekoliko ljudi koje sam upoznao, znam da problem sa stupanjem u veze i seksualne odnose može biti i riješen jednostavno tako da čovjeku daš priliku nakon koje sve ide normalno. Može se raditi i samo o jednoj kočnici koju treba otpustiti. Malo ti je kriva predodžba po kojoj svi ljudi koji se ne pojebu do neke dobi moraju biti asocijalne ogorčene nakaze. Što ne znači da nema i takvih.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:13   #62
Samo je šteta što ima dosta lijepih cura a njih baš svi žele, bilo bi čudo na naletim na neku ružniju koju nitko neće je ta me sigurno nebi odbila zbog neiskustva.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:14   #63
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da sve to stoji ali ovdje su u pitanju bitnije stvari od sexa.
A opet i za to je bitno iskustvo, treba znati kako poljubiti nekoga, kada je pravi trenutak za zagrljaj ili lagani dodir, kako birati riječi i ponašati se, a za sve to bitno je iskustvo. Neznam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
Ne treba to znati. To ti tijelo napravi samo od sebe, a ti samo trebaš imati muda da ostaneš u situaciji. I ne teoretizirati previše, jer što više teoretiziraš to više sam sebi stvaraš osjećaj da je lakše napraviti atomsku bombu nego pojebati se.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:16   #64
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Znači, kad upoznam muškarca koji mi se sviđa, trebala bih htjeti (štoviše, trebao bi mi biti kriterij) to da je spavao s drugim ženama?!

Pa što se mene tiče, što manje žena, to bolje...

Djevci bi se mogli nekako podijeliti u 3 kategorije:

1. i brojčano najmanja bi bili oni koji su djevci svojom voljom. Tipa vjernik, ili bilo tko tko je odlučio tako živjeti iz svojih uvjerenja

2. oni koji ne žele to napraviti s bilo kim, ali ne mogu naći adekvatnu osobu

3. očajnici koji se svim silama trude da bace nešto pod jajca, nije im osobito bitno tko je to, samo da to obave.
Kod 3. kategorije, ne samo da bi se trebalo zapitati što onda ne funkcionira kod njih, kad nijedna žena ne bi s njima spavala, nego me i sama ta ideja da se to s bilo kim obavi, ne bi oduševila...

Znači, kategorija 1 i 2, s njima bih bila, a s kategorijom 3 ne.
Pa valjda da, jer bi to značilo da ima određeno iskustvo i da je veća šansa da će zadovoljit djevojku ako ima prethodne reference, practice makes perfect, but not too much . U svakom slučaju logično je što je tako i ja kao 23 godišnji djevac ne gajim iluzije. Znam da se dobrom dijelu ako ne i većini ženskih neće svidjet činjenica da se nisam još ni poljubio. Jebiga svi mi hoćemo the whole package ili barem nešto približno tomu a ako osobi nedostaje fundamentalni dio odrastanja e onda se malo zapitaš za kvalitet tog paketa zar ne?
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.

Zadnje uređivanje dr.cox : 06.07.2014. at 15:35.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:17   #65
Quote:
Lady Anne kaže: Pogledaj post
Autore, nađi neku koja je isto kao i ti neiskusna. Veća je šansa da će ti takva dati priliku.

Što se tiče iskusnih žena, one znaju kakva je vrijednost i zadovoljstvo imati nekog tko dobro ševi, ali dat će ti priliku one kojima seks nije na listi prioriteta.
Znam za jedan nesuđeni par djevaca, koji su kao nešto htjeli, pa na kraju nisu napravili ništa, jer su bili jednako neiskusni i isprepadani, pa se nitko nije htio prvi skinuti. Mislim da bi mu možda bila korisnija cura koja će ga dočekati gola na ulazu u stan i ne mudrovati puno.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:22   #66
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
A gledaj kažem ono što iskreno mislim a to je da kao djevac kod lijepih cura nemam nikakve šanse jer njima se upucava već dosta iskusnih miškaraca i mislim da se ne.varam kad bih rekao da svatko bira ono najbolje osim kad nema izbora, a ja ga nemam, uzimam ono jedino što mi s nudi i što će mi onda kriteriji? Da odbijem jedinu priliku sa ružnijom curom zato što želim lijepu koja mene ne želi? Čemu, tako nikad ništa neće biti.
Ajde brate ne seri. Jedini razlog zašto ti nemaš šanse, je to što sam sebi sjebeš šansu tako fiksnim pristupom tome. "Lijepi", "Ružni", "Iskusni", "Neiskusni". Podijelio si ljude u kaste koje postoje samo u tvojoj glavi i nigdje drugdje. Ja se umorim samo dok čitam tvoj tekst i naviknem mozak na te podjele. Da se opustiš malo i prestaneš klasificirati sebe i sve oko sebe, šanse bi ti se otvarale potpuno spontano.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:25   #67
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ma je sigurno odmah sve vidiš možeš misliti..
Možda ga promatraš na dnevnoj razini pa zaključuješ ili?
Uostalom postavlja se pitanje koliko ste same iskusne da možete ovdje držati predavanja neiskusnima?
dam si truda pa malo pobliže upoznam osobu prije nego je odvučem u krevet
Čisto da nebi bilo, pa i takvih, iznenađenja
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:27   #68
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
ako si ovo ti na avataru, i got some bad news for you.
zakaj? u usporedbi s nekima još je on dobar
kaj bi da naletiš na ovakvog?

Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da sve to stoji ali ovdje su u pitanju bitnije stvari od sexa.
A opet i za to je bitno iskustvo, treba znati kako poljubiti nekoga, kada je pravi trenutak za zagrljaj ili lagani dodir, kako birati riječi i ponašati se, a za sve to bitno je iskustvo. Neznam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
pa to bi trebal zaključit po ponašanju druge strane, a to kaj nemaš iskustva i ne znači puno, znam dečke koji su bili u vezama pa i dalje ne znaju prepoznati dok treba dat pusu, zagrlit ili kaj već
blokada?
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:28   #69
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Da se ne razumijemo krivo. Ja sam siguran da postoje ljudi za koje je tvoj stav posve ispravan. Pročitao sam i ovdje nekoliko "Upomoć, djevac sam!" tema koje su otvarali ljudi bez osnovnih komunikacijskih vještina (što je očito čak i preko foruma.....)

Međutim, i iz osobnog iskustva, i iz iskustva nekoliko ljudi koje sam upoznao, znam da problem sa stupanjem u veze i seksualne odnose može biti i riješen jednostavno tako da čovjeku daš priliku nakon koje sve ide normalno. Može se raditi i samo o jednoj kočnici koju treba otpustiti. Malo ti je kriva predodžba po kojoj svi ljudi koji se ne pojebu do neke dobi moraju biti asocijalne ogorčene nakaze. Što ne znači da nema i takvih.
Da okolina i mediji ne prave takav pritisak o tome, ne bi se nitko pretvorio u ogorčenu osobu.
Kada ti nabijaju na nos jer nisi ovakav i onakav, ne radiš ovo ili ono, to samo ubija ljude još više.
I onda se ne treba čuditi kada se ljudi koji još neke stvari nisu odradili pitaju da li s njima nešto nije u redu.
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:33   #70
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Da okolina i mediji ne prave takav pritisak o tome, ne bi se nitko pretvorio u ogorčenu osobu.
Ne znam. U nekim stvarima je već pretjerana logika po kojoj kad god vidimo neki problem, kažemo "Krivi su mediji" i prestanemo dalje razmišljati o tome, pa umjesto razmišljanja proklinjemo Red Carpet.

Meni se nekako čini da osjećaj da čovjeku nešto nedostaje dolazi prvenstveno iznutra, mediji ga mogu samo malo pojačati i dati mu neku zvučnu kulisu.

Mislim, mediji propagiraju i Jelenu Rozgu, pa ju ja ne slušam, i ne osjećam se ogorčeno zbog toga. Jer slušanje Jelene Rozge nema nikakve veze s mojim fizičkim i emotivnim potrebama. Seks ima.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:39   #71
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Ne trolam.

Ali dosta zezancije.

I sam imam bipolarni poremeća, ako već moram to reći, i to mi je psihijatar nakon pretraga ustanovio, a ne ja sam pomoću internetskih kvizova.

Dugotrajne depresivne epizode jako otežavaju razvijanje društvenih vještina. Govorim o prijateljstvima, a veze da ne spominjem.

Na svoj račun se imam pravo šaliti.
Naravno, pogresno sam shvatila tvoj komentar, ispricavam se.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:43   #72
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ne znam. U nekim stvarima je već pretjerana logika po kojoj kad god vidimo neki problem, kažemo "Krivi su mediji" i prestanemo dalje razmišljati o tome, pa umjesto razmišljanja proklinjemo Red Carpet.

Meni se nekako čini da osjećaj da čovjeku nešto nedostaje dolazi prvenstveno iznutra, mediji ga mogu samo malo pojačati i dati mu neku zvučnu kulisu.

Mislim, mediji propagiraju i Jelenu Rozgu, pa ju ja ne slušam, i ne osjećam se ogorčeno zbog toga. Jer slušanje Jelene Rozge nema nikakve veze s mojim fizičkim i emotivnim potrebama. Seks ima.
U redu, ne mora biti medij. Npr, netko tko je djevac u dvadesetim nađe se na kavi sa kolegama, i oni počnu pričati tko je koju, gdje i kako, a ovome postaje još neugodnjije zbog te činjenice, pogotovo ako ostali to ne znaju, pa ga je strah da će dobiti pitanje neugodno.
Been there. :P
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:44   #73
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno, pogresno sam shvatila tvoj komentar, ispricavam se.
U redu je.
No biggie!
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:49   #74
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
U redu, ne mora biti medij. Npr, netko tko je djevac u dvadesetim nađe se na kavi sa kolegama, i oni počnu pričati tko je koju, gdje i kako, a ovome postaje još neugodnjije zbog te činjenice, pogotovo ako ostali to ne znaju, pa ga je strah da će dobiti pitanje neugodno.
Been there. :P
I ja isto. Ali mislim da krivo nazivaš problem. Čovjek u toj situaciji ionako osjeća da mu nedostaje seksualna intimnost. Taj osjećaj mu ne usađuje okolina. Okolina je odgovorna za to što se o toj temi i i pripadajućim problemima ne može normalno razgovarati bez suvišnih mistifikacija.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:52   #75
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nebi dala priliku
prestara sam za status učiteljice, trenutno prihvaćam samo status učenice
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a opet, kaze se da si nesto savladao tek kada to mozes dobro prenijeti drugima.


OT: Ne znam što se neki toliko zamaraju time što su djevci. S pravom osobom i prvi puta bude super, dok sa nekima i 2. put bude očajan kao prvi. Stvar je u kompatibilnosti, bilo psihičkoj, bilo fizičkoj. Meni je prvi puta bilo kao da sam bacio drkicu Dotična mi je pasala po dosta parametara i skoro pa se i nije osjetilo da smo oboje bili djevci netom prije toga. Shvaćam donekle to psihičko opterećenje da se skine junf, no bolje je tražiti kompatibilnu osobu s kojom će sex biti šlag na tortu, nego obrnuto.

Što se tiče iskustva, po mojem mišljenju, ono vrijedi samo za jednu osobu, jer kroz odnos učiš što drugoj osobi paše, a što ne. Svi dobro znamo da nitko nije isti, a možda jedini plus tog iskustva je samopouzdanje da možeš jebati i da znaš u kojem trenutku penetrirati.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 15:59   #76
Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
U redu, ne mora biti medij. Npr, netko tko je djevac u dvadesetim nađe se na kavi sa kolegama, i oni počnu pričati tko je koju, gdje i kako, a ovome postaje još neugodnjije zbog te činjenice, pogotovo ako ostali to ne znaju, pa ga je strah da će dobiti pitanje neugodno.
Been there. :P
Uh jako nezgodno. I sam sam se našao u takvoj situaciji nedavno sa novom ekipom na motosusretu, svi oni sa curama bili i sve ok kad na neku temu pita jedan mene "a ti nemaš curu" ja sam samo odg sa što će mi, a pucam iznutra omo osjecao sam se kao crna ovca kraj njih.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 16:00   #77
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Uh jako nezgodno. I sam sam se našao u takvoj situaciji nedavno sa novom ekipom na motosusretu, svi oni sa curama bili i sve ok kad na neku temu pita jedan mene "a ti nemaš curu" ja sam samo odg sa što će mi, a pucam iznutra omo osjecao sam se kao crna ovca kraj njih.
Sve je dobro dok te familija ne počne rešetat.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 16:11   #78
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Haha a cuj cuda se desavaju

Slazem se , ja sam samo govorila iz svoje perspektive kako gledam neke decke koje znam . Tocno se vidi doza sramezljivosti kada trebaju nesto napraviti , da ne govorim da cak ulet je znanstvena fantastika a kamoli sex

I na osnovu toga bas nevidim nekog sex terminatora
Ma da ali koji put treba malo zagrebati ispod povrsine.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 16:15   #79
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Znam za jedan nesuđeni par djevaca, koji su kao nešto htjeli, pa na kraju nisu napravili ništa, jer su bili jednako neiskusni i isprepadani, pa se nitko nije htio prvi skinuti. Mislim da bi mu možda bila korisnija cura koja će ga dočekati gola na ulazu u stan i ne mudrovati puno.
Naravno, apsolutno se slažem da bi mu takva bila korisnija, ali manja je šansa da će takva htjeti biti s djevcem.
Žene koje frajera dočekuju gole na vratima () obično i očekuju da taj frajer zna kako treba dalje postupiti.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 16:16   #80
Quote:
dr.cox kaže: Pogledaj post
Sve je dobro dok te familija ne počne rešetat.
Ala oni su još gori, a moji mi krv piju, pogotovo stara. Kad šećemo ulicom svaku prelijepu curu na koju naiđemo poprati komentarom, pogledaj kako je prelijepa zašto nemaš takvu curu, a meni dopizdi pa joj odgovorim, ja ti volim debele ofucane stare babe samo što sam ja premlad za njih...
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger