Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 11:54   #1
Cute, sexy, hot

Čuo sam od nekih žena ovo rangiranje tipova i na sličan način i ja osobno rangiram suprotni spol..'kjut', sladak/slatka bi bila osoba koja ima zgodnu facu no nema neko tijelo razvijeno, 'sexy' bi bila osoba s razvijenim tijelom no ne baš privlačnom facom a 'hot' bi bio cijeli paket - osoba s zgodnom facom i atraktivnom figurom tijela..na koji način vi 'rangirate'? koga smatrate 'slatkicom', koga 'seksi' a koga 'vrućim'? naravno, onako odokativno na prvu, čisto vizualno kog sretnete u prolazu i zapne vam za oko i mislite si ova osoba je hot, ovu bi podrapao listo na temelju izgleda..
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 11:58   #2
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
koga smatrate 'slatkicom', koga 'seksi' a koga 'vrućim'? naravno, onako odokativno na prvu, čisto vizualno kog sretnete u prolazu i zapne vam za oko i mislite si ova osoba je hot, ovu bi podrapao listo na temelju izgleda..
koga? želiš da ti poimence navodimo osobe koje sretnemo na ulici?
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:14   #3
ja to vise rangiram kjut za lijepo i simpaticno, seksi za cijeli paket, a hot za onu koja mozda nije posebno lijepa ali bi ju poderao bez zadrske.

samo sto u stvarnosti nitko nije samo jedna jedina stvar od te tri (ili dvije).
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:23   #4
Meni hot zvuci kao najbolji kompliment od navedenog.
Cute mi je vise u stilu: jadna nije seksi, ali ke draga cura s dozom djecje infantilnosti. Npr. One baby face
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:28   #5
Zašto te to toliko zanima? Ionako je riječ o prvom dojmu koji se lako promijeni. Evo ja sam naprimjer mnogim curama cute, kasnije im budem sexy, a na kraju ispadnem 2 hot 2 handle i završim kao bivši.
__________________
Men only need to have two memberships, gym membership and library membership. My dream is to combine these two places into one awesome place and help you to keep your mind and body in shape. Enthusiasm moves the world and life is like a canvas. It begins blank and every day is like another brush stroke.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:36   #6
ja djelim na bi i ne bi. ... jebavao naravno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 12:59   #7
Ako pricamo samo o prvom dojmu, dakle da ne poznajemo osobu, cute mi je simpaticno drzanje, slatke crte lica. Seksi i hot su mi u tom slucaju u istoj kategoriji samo je hot iznad seksi na ljestvici.
Ako poznajem osobu stvari se poprilicno mijenjaju. Stav moze od cute decka napraviti totalno hot frajera i obrnuto, od hot frajera napraviti pickicu.
EnotS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:21   #8
svo troje je zasebni komplet. ne priznajem polovicna rjesenja.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:22   #9
nisma ni prvo, ni drugo, ni treće..... ja sam alčak
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 15:46   #10
Kad kažem da je netko cute, onda taj netko vjerojatno ima nježnije crte lica i dječački look. Ali kao što EnotS kaže, takav mi u tren oka može postati hot.

Seksi su mi zgodni muškarci s dobrim tijelom i snažnom čeljusti. Sad kad razmišljam, većinom su to oni sa bad boy lookom.

A hot... to je meni posebna kategorija. Naravno, privlačni muškrci, ali mi uz to imaju i ono nešto.

Zadnje uređivanje SpringMaiden : 14.07.2014. at 16:41.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:14   #11
Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Kad kažem da je netko cute, onda taj netko vjerojatno ima nježnije crte lica i dječački look. Ali kao što EnotS kaže, takav mi u tren oka može postati hot.

Seksi su mi zgodni muškarci sa dobrim tijelom i snažnom čeljusti. Sad kad razmišljam, većinom su to oni sa bad boy lookom.

A hot... to je meni posebna kategorija. Naravno, privlačni muškrci, ali mi uz to imaju i ono nešto.

a koji li su vama zenama najdrazi?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:17   #12
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
a koji li su vama zenama najdrazi?
Ovi:

Quote:
SpringMaiden kaže: Pogledaj post
Seksi su mi zgodni muškarci sa dobrim tijelom i snažnom čeljusti. Sad kad razmišljam, većinom su to oni sa bad boy lookom.
Delicacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:17   #13
kakve preferirate za vezu a kakve za ONS?

btw načuh također od više žena da bi za neki ONS najprije odabrale seksi tipa (slika br.2) dok se s istim ne vide u nekom dugotrajnijem odnosu. Za vezu kao preferiraju kjut, zgodnog tipa no koji nije čisti cener (čisti strah u pitanju? ), nije neki macho frajer, više odaje vibru dobrog, stabilnog, good boy dečka.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:18   #14
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
a koji li su vama zenama najdrazi?
Hot
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:22   #15
Meni kad se netko stvarno sviđa, sposobna sam naći sve te ti stvari u jednoj osobi
Dakle rekla bih da dijelim na one koji mi se sviđaju i koji ne.
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:29   #16
evo ti cutesexyhot
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:32   #17
Cute je cute.
Sexy je rang iznad cute + Nema kemije.
HOT je rang k'o Sexy + Ima kemije.
Jednostavno HOT ima ono nešto što me tjera da joj poderem majicu i hlaće i da ju kresnem.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:34   #18
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Jednostavno HOT ima ono nešto što me tjera da joj poderem majicu i hlaće i da ju kresnem.
Kud će jadna gola?
Delicacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:38   #19
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
a koji li su vama zenama najdrazi?
Hot.
SpringMaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:38   #20
I s muške perspektive

Cute ženska - slatka faca, tijelo niš posebno, prosječno, faktor poželjnosti za sex : 7, faktor poželjnosti za vezu : 9

Sexy ženska - faca čisti cener, tijelo čisti cener, ova na slici je sinonim za jebozovnost, faktor poželjnosti za sex: 10, faktor poželjnostu za vezu : 7

Hot ženska - zgodna faca (ne slatka, već zgodna), tijelo ok, ima nešto u sebi, nešto misteriozno, ovakve su mi osobno najprivlačnije koje upravo tom vibrom misterioznošću stimuliraju ne samo donju već i gornju glavu, faktor poželjnosti za sex : 9, faktor poželjnosti za vezu : 10

Konačan odabir za lifetime partnera - Hot ženska

S time da bih ozbiljno razmislio i o kjut curi ukolko posjeduje određenu dozu ozbiljnosti, misterioznosti, uspije mi stimulirat mozak i fascinirat me pojavom kao ova Hot

Seksi ženske obično ne posjeduju taj određen X faktor no za njima se najviše glava okreće na cesti

Zadnje uređivanje instruktorxp : 14.07.2014. at 16:51.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger