Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 23:33   #21
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
A što misliš koji je uzrok takvog stanja stvari?
Zašto su ženski kriteriji viši? Jer mogu. Daj mi prst i zgrabit ću šaku, al ako ne mogu, onda ću bit zadovoljan i s prstom. Jednostavan koncept ponude i potražnje.

Problem u tom sistemu je kad nisu proporcionalni. Ako jedna strana više ulaže za isti dobitak od druge, onda dolazi do nesrazmjera. Onda si u poziciji s jedne strane tražit više, a s druge u mogućnosti tražit manje, od neke norme, jer su uvjeti na tržištu takvi. Da nam uvedu litru vode 50 kn i dalje bi morali pit vodu, al to nije ok. Cigare poskupljuju, mi se prolagođavamo... Iako realno ta cigara ne vrijedi ništa više nego je prije vrijedila.

Neću ić u dubinu dalje o tome, iako ima vrlo zanimljivih stvari down the line, npr paradoks izbora, socijalne poslijedice (zasićene cure i očajni tipovi), al smatram sve to vrlo realnim... Samo šta se u našem mentalitetu bilošta radikalno odma isprda, jer "nije moguće da stvari budu tako loše posložene". Zato nam ovakvi kreteni vode državu, kad je to "očito u redu, inače nebi bilo moguće".

Quote:
Začudio bi se, ali i to se zna desiti. Mislim, prigovori po pitanju komunikacije.
Prigovori - da. Pa ne odgovara to ni njemu ni njoj. Ali poslijedica? Ona će si odma nać drugog ako oće, a on nek se jebe
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:37   #22
crazy hot
jel ti ovo bila inspiracija? vidim da cesto naglasavas luda

Zadnje uređivanje coconutmilk : 17.07.2014. at 23:43.
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:41   #23
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ako dobro shvacam vi bi do zgodne, ali da je dobra i na svim drugim poljima?
Stvar je u tome da ne mora bit toliko dobra na tim drugim poljima... U nekim granicama normale ofkors. Ono šta ne valja jednostavno ne valja, nikome. Sve se to traži, da bude kvalitetno, ali ne u istoj mjeri. Zašto bi se ona zadovoljila s tipom koji nije baš duhovit, muževan, obrazovan, dobro plaćen, komunikativan, life of the party, drag, šarmantan, ambiciozan... Ako ne mora?

Zašto bi itko? Ali činjenica je da okvirno manje tražimo na tim područjima. Zašto je tako? Pa jebiga, jer se mora. Prilagodi se il ostani sam. Ako si baš kvalitetan, onda si možeš to priuštit, ja i Joe Average to ne možemo. Ali ona prosječna cura donekle može.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:42   #24
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto su ženski kriteriji viši? Jer mogu. Daj mi prst i zgrabit ću šaku, al ako ne mogu, onda ću bit zadovoljan i s prstom. Jednostavan koncept ponude i potražnje.
Ne, viši su jer žene u prosjeku imaju bolje mišljenje o sebi tj nerealniju percepciju sebe, kriteriji se u najvećoj mjeri temelje upravo na tome.
Broj razvoda i loših veza svjedoče da ipak ne mogu imati kriterije koje imaju tj da to u praksi baš i ne prolazi kako si one zamišljaju.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:43   #25
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da ne mora bit toliko dobra na tim drugim poljima... U nekim granicama normale ofkors. Ono šta ne valja jednostavno ne valja, nikome. Sve se to traži, da bude kvalitetno, ali ne u istoj mjeri. Zašto bi se ona zadovoljila s tipom koji nije baš duhovit, muževan, obrazovan, dobro plaćen, komunikativan, life of the party, drag, šarmantan, ambiciozan... Ako ne mora?

Zašto bi itko? Ali činjenica je da okvirno manje tražimo na tim područjima. Zašto je tako? Pa jebiga, jer se mora. Prilagodi se il ostani sam. Ako si baš kvalitetan, onda si možeš to priuštit, ja i Joe Average to ne možemo. Ali ona prosječna cura donekle može.
nema toliko dobrih zena da bi ih svi imali. nema ni muskih pa dodje na isto.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:44   #26
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, viši su jer žene u prosjeku imaju bolje mišljenje o sebi tj nerealniju percepciju sebe, kriteriji se u najvećoj mjeri temelje upravo na tome.
Broj razvoda i loših veza svjedoče da ipak ne mogu imati kriterije koje imaju tj da to u praksi baš i ne prolazi kako si one zamišljaju.
Žene ciljaju na 5 do 25% muške populacije najbolje kvalitete (što god to njima bilo), a takvih muškaraca nema dovoljno za sve.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:46   #27
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Žene ciljaju na 5 do 25% muške populacije najbolje kvalitete (što god to njima bilo), a takvih muškaraca nema dovoljno za sve.
Da, znači poanta je da one na to ciljaju jer i sebe vide u 20% najprivlačnijih žena.
Žene koje za sebe misle da su bezlični jedva fuckable prosjeci sigurno ne gledaju samo 20% najprivlačnijih muškaraca.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:50   #28
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Žene ciljaju na 5 do 25% muške populacije najbolje kvalitete (što god to njima bilo), a takvih muškaraca nema dovoljno za sve.
na kraju se ipak svi manje vise povezu pa je ocito da kriteriji padaju s godinama. kod jednih i kod drugih.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:53   #29
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Da, znači poanta je da one na to ciljaju jer i sebe vide u 20% najprivlačnijih žena.
Žene koje za sebe misle da su bezlični jedva fuckable prosjeci sigurno ne gledaju samo 20% najprivlačnijih muškaraca.
Samo 75-80% žena ganja takve.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:54   #30
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, viši su jer žene u prosjeku imaju bolje mišljenje o sebi tj nerealniju percepciju sebe, kriteriji se u najvećoj mjeri temelje upravo na tome.
Broj razvoda i loših veza svjedoče da ipak ne mogu imati kriterije koje imaju tj da to u praksi baš i ne prolazi kako si one zamišljaju.
Nije do toga. Možeš ti mislit o sebi šta god oćeš, ako si prisiljen sudjelovat na nekom tržištu, vrlo brzo će ti to tržište odredit cijenu. To je onoliko koliko "ide". Makar recimo nešto vrijedi puno više nego za šta se može prodat - ljudi nedaju, a moraš platit račune - moš se jebat, ruši cijenu.

S druge strane možeš isto tako u iznimnim slučajevima i sranje prodat pod visoku cijenu. Brendiranje, PR, nivo potražnje, masa faktora... I ti ćeš to masno naplatit bez problema, iako ne valja ni približno. Zato uostalom imaš Biebera na top listama, sranja koja se prodaju nevjerojatnom broju ljudi po suludim cijenama. Jer mogu. Što ne znači da valjaju. Pa čak ni da misle da valjaju. Al su probali.

Ono o čemu ti pričaš je ciljanje previsoko. Jebiga, ne prolazi. Sve bi bile s onim najboljima, al oni najbolji će htjet samo one najbolje. Ali općenito stanje nije...jednako, kak da velim.

Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
nema toliko dobrih zena da bi ih svi imali. nema ni muskih pa dodje na isto.
Naravno, po tom pitanju dođe na isto. Ali o tome nisam ni govorio. Šta misliš tko konzumira knjige, tečajeve i sl. o radu na sebi, žene?
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:56   #31
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Samo 75-80% žena ganja takve.
Deklarativno(radi preseravanja, što je npr posebno vidljivo tu na forumu), u praksi završavaju s prosjecima.


Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Nije do toga. Možeš ti mislit o sebi šta god oćeš, ako si prisiljen sudjelovat na nekom tržištu, vrlo brzo će ti to tržište odredit cijenu. To je onoliko koliko "ide". Makar recimo nešto vrijedi puno više nego za šta se može prodat - ljudi nedaju, a moraš platit račune - moš se jebat, ruši cijenu.

S druge strane možeš isto tako u iznimnim slučajevima i sranje prodat pod visoku cijenu. Brendiranje, PR, nivo potražnje, masa faktora... I ti ćeš to masno naplatit bez problema, iako ne valja ni približno. Zato uostalom imaš Biebera na top listama, sranja koja se prodaju nevjerojatnom broju ljudi po suludim cijenama. Jer mogu. Što ne znači da valjaju. Pa čak ni da misle da valjaju. Al su probali.

Ono o čemu ti pričaš je ciljanje previsoko. Jebiga, ne prolazi. Sve bi bile s onim najboljima, al oni najbolji će htjet samo one najbolje. Ali općenito stanje nije...jednako, kak da velim.
I odredi im, doduše ne brzo, ali negdje do srednjih tridesetih se stvari prilično iskristaliziraju.
To o čemu ti pišeš ti se čini tako samo zbog broja prilika koje dotične imaju, no taj broj prilika ne implicira da će ženska koja je prosjek imati šanse završiti s iznadprosječnim likom(što velikom broju žena nije jasno).

Zadnje uređivanje blort : 18.07.2014. at 00:03.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:02   #32
Moramo biti jednako savršeni; ali u različitim trenucima!

Mi smo "na seciranju" prije bacanja pod jaja, a one su poslije!
__________________
Dalmatinac je na svoju ruku, varljiv ženi a vjeran Hajduku!
trinaest i po is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:15   #33
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
I odredi im, doduše ne brzo, ali negdje do srednjih tridesetih se stvari prilično iskristaliziraju.
Ne, odredi im odma. Naravno, imaš tvrdoglavo "al ja to zaslužujem, muškarci su svinje", al ne možeš u tančine usporedit uparivanje i financijsko tržište. Razlika je u hitnoći, jer bez partnera možeš bit dugo, ali firmu ne možeš ni mjesec dana vodit ako samo plaćaš račune a ništa ne proizvodiš/prodaješ. Zato tolki period (srednje tridesete), tržište im odma odredi cijenu...ali one se ne slažu s njom, nit ih itko prisiljava.

Quote:
To o čemu ti pišeš ti se čini tako samo zbog broja prilika koje dotične imaju, no taj broj prilika ne implicira da će ženska koja je prosjek imati šanse završiti s iznadprosječnim likom(što velikom broju žena nije jasno).
Ako nema prilike, nema ni realizacije, iako se slažem da je puno manje drastično u fazama nakon početnog prolaza. Samim time šta imaju više prilika, imaju i više kriterije, koji ne odgovaraju uvijek krajnjim mogućnostima. Ali ipak te finalne mogućnosti nisu jednake mogućnostima većine muškaraca, ali su im isto tako i očekivanja veća. Problem je šta su veća od mogućnosti.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:36   #34
Zašto vi sve hoćete rangirati? Nije to baš tako jednostavno, postoje različite kvalitete.
Moj je dojam kad gledam parove da si ljudi nađu one približne sebi i da čak ni ne žele nešto drugo. Osim dok su jaako mladi.

Ja već rekoh da sam čudna, pa si onda moram izabrat nekog čudnog jer što ću radit s nekim jako normalnim, to baš ne bi funkcioniralo. Nit bi normalni htjeli bit sa mnom.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 02:25   #35
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da je ženi dopušteno da bude svakojaka ukolko je zgodna, može si dopustit da je čudna, luda, malo trknuta, weirdo, socijalno neprilagodljiva, sto ostalih stvari dok se od muškarca ipak očekuje puno više toga. Npr. zgodna no malo luda, weirdo ženska će i dalje bit jednako poželjna ukolko je ona - jednostavno komad. Dok isto to ne bi rekao za npr. zgodnog frajera koji je isto malo trknut - njemu će 'cijena' rapidno padat samom činjenicom jer je - jednostavno malo čudan. Muškarac mora ovo, mora ono, mora biti ozbiljan, zreo, izvor sigurnosti, centar zabave, pouzdan, odgovoran, društven, zabavan, snalažljiv, samopouzdan, nikako ne bi smio čudak, nedruštven, weirdo.

Kako vi gledate na ovo? Dal bi potencijalnom partneru oprostili neke od gore nabrojanih mana ukolko vas fizički privlači ili tražite da jednostavno on bude 'normalan'?
Nije dopušteno, nego većinu muškaraca boli k i želi ga metnit u početnim fazama odnosa, ne zanima ih puno unutarnje stanje i psih karakteristike žene, osim ako žena nije teži psiho, rijetko će odustat od cure prema kojoj osjeti privlačnost. Ako će se i oni izbirljiviji odmaknuti, uvijek će par primata stajat u redu za utjehu

S druge strane, muškarcu nijedna njegova mana neće proći ispod ženskog radara osim ako nije manipulator, ili bar bolji manipulator od njih. One su stalno u procjenama, analizama, bolje čitaju govor tijela, raspoloženja, emocije. Zbog gluposti će se ohladiti, ali isto tako zbog neke druge ćeš je imati...

Stalno razmišljaju o tom, emocije, odnosi, kako nju drugi doživljavaju, kakav dojam ostavlja, kako bi ona izgledala s ovim i onim, kakve bi to efekte imalo sad i u budućnosti na nju, njen život, stalni konflikt između njenih stvarnih želja i društvene slike i dojma koji drugi o njoj imaju, i naravno osjećaj sigurnosti, ako ga možeš stvorit eto ti je na pladnju. lol
Ako možeš ostavit dojam da obećavaš, da imaš potencijal, da se možeš nositi s njenim slabostima bez da je osuđuješ, to je to. Rijetki to mogu, stalno. Čudaci najmanje.
Žene su ispred na tom polju, osim onih rijetkih predatora koji ih uspiju izmanipulirati, a nisu bogzna što.

I kadgod naslutim psihopata, emoc vampira il ogolim/natjeram osobu da sesuoči sa sobom, suprotni spol se uvijek pokazao osvetoljubljiviji i taštiji, jer je stalno u igrama moći, analizi odnosa i nose puno razvijenije socijalne maske. lol


Serem i nemojte me ozbiljno shvaćati, al tema je takva. Vječna. Uvijek isto. lol

Zadnje uređivanje versilov : 18.07.2014. at 02:33.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 02:49   #36
Ja sam imala curu koja je bila fakat zgodna. I luda. Možda nekom drugom ne bi bila luda, no meni je njeno ponašanje bilo - ludo. Ono fakat, klinički ludo. Ne slatko ludo. Ne šarmantno ludo. Klinički ludo. I otpisana je brzinom svjetlosti.

Generalno imam dosta stvari koje želim da moj partner ispunjava. Ali... tražim ih i očekujem ih tek onda kad sam ih i sama ispunila. Nemam pravo kod partnera tražit neku kvalitetu ukoliko ja ne posjedujem istu. I ama baš nikad mi nije palo na pamet da mi partner MORA biti ovo ili ono, ukoliko ja i sama nisam to. Točka.

Dakle, ako ja njega ne zivkam non stop, ne, ne može ni on mene zivkati non stop. Ako se meni ne da kuhati, nemam pravo očekivati da on pod moranje kuha. Možda se ni njemu ne da i ne voli to. Ako ja tražim svoj privatni prostor, svoje privatno vrijeme, provođenje vremena sa muškim prijateljima... nemam pravo da mu to isto pokušam zabraniti, ili da me smetaju njegove prijateljice. Ako ja nisam financijski stabilna osoba... otkud mi pravo da tražim da on bude?
Odnosno, što dajem to i tražim.
button mushroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 06:34   #37
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
crazy hot
jel ti ovo bila inspiracija? vidim da cesto naglasavas luda
Ne kopiraj moju foru.
To sam ja neki dan stavio na jednu drugu temu.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 06:50   #38
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da je ženi dopušteno da bude svakojaka ukolko je zgodna, može si dopustit da je čudna, luda, malo trknuta, weirdo, socijalno neprilagodljiva, sto ostalih stvari dok se od muškarca ipak očekuje puno više toga. Npr. zgodna no malo luda, weirdo ženska će i dalje bit jednako poželjna ukolko je ona - jednostavno komad. Dok isto to ne bi rekao za npr. zgodnog frajera koji je isto malo trknut - njemu će 'cijena' rapidno padat samom činjenicom jer je - jednostavno malo čudan. Muškarac mora ovo, mora ono, mora biti ozbiljan, zreo, izvor sigurnosti, centar zabave, pouzdan, odgovoran, društven, zabavan, snalažljiv, samopouzdan, nikako ne bi smio čudak, nedruštven, weirdo.

Kako vi gledate na ovo? Dal bi potencijalnom partneru oprostili neke od gore nabrojanih mana ukolko vas fizički privlači ili tražite da jednostavno on bude 'normalan'?

Postoji ti jedan stari "Red green show" koji ima moto: If the woman don't find u handsome, they better find u handy!"

I ne...ako je skroz cudna biljka, a lijepa - ne bih s njom bio! Ne mora ona biti savrsena...ali mi ne treba "lutka u krevetu", cudakinja ili histericna...moji zivci su neprocijenjivi!
Neka me ocara sobom...nisam ni sam savrsen! Samo nek uz tu svoju ljepotu, imaju neku pozitvnu osobnost...barem jednu kvalitetu!

Sent from my BlackBerry
klona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 07:35   #39
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Muškarac ... mora biti ozbiljan, zreo, izvor sigurnosti, centar zabave, pouzdan, odgovoran, društven, zabavan, snalažljiv, samopouzdan, nikako ne bi smio čudak, nedruštven, weirdo.
Ti znaš nekoga tko u sebi ima sve ove vrline? I zašto bi morao biti centar zabave?

Osim toga, objasni što znači „čudan”? I tu su kriteriji raznoliki.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 08:23   #40
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da je ženi dopušteno da bude svakojaka ukolko je zgodna, može si dopustit da je čudna, luda, malo trknuta, weirdo, socijalno neprilagodljiva, sto ostalih stvari dok se od muškarca ipak očekuje puno više toga. Npr. zgodna no malo luda, weirdo ženska će i dalje bit jednako poželjna ukolko je ona - jednostavno komad. Dok isto to ne bi rekao za npr. zgodnog frajera koji je isto malo trknut - njemu će 'cijena' rapidno padat samom činjenicom jer je - jednostavno malo čudan. Muškarac mora ovo, mora ono, mora biti ozbiljan, zreo, izvor sigurnosti, centar zabave, pouzdan, odgovoran, društven, zabavan, snalažljiv, samopouzdan, nikako ne bi smio čudak, nedruštven, weirdo.

Kako vi gledate na ovo? Dal bi potencijalnom partneru oprostili neke od gore nabrojanih mana ukolko vas fizički privlači ili tražite da jednostavno on bude 'normalan'?
Možeš molim te definirati riječ luda
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger