Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2014., 12:37   #1
Kako pridobiti zbunjenog zauzetog muškarca ako još nisi seks bomba?

Sve je jasno iz naslova, zar ne?

Naletjela sam na tipa koji nije oženjen, nema djece, sviđa mi se, ali živi preko 10 godina skupa sa ženom koja je dosta starija od njega.

Ja sam sve samo ne seks bomba i dosta često upadnem u kategoriju "pametna frendica" kod muških, što meni uglavnom i odgovara. No, ne u ovom slučaju.

Uglavnom, lika sam srela kroz neki posao slučajno i totalno me oduševio. Rekao mi je da nije oženjen i zatajio vezu (slučajno znam za nju), što mi je valjda otvorilo neki prostor. Problem je bio što sam ja u roku tri dana morala njemu dati do znanja da ja ZNAM da on nije slobodan. Ali nisam mu rekla rečenicu do kraja - da meni to uopće ne smeta I tip je naravno dobio info da nisam zainteresirana jer sam shvatila da je zauzet.

E sad, treba biti pametan i ispraviti tu informaciju. Od tad mi više ne odgovara na poruke i ne reagira na ništa.

Kako se ponovno vratiti u sedlo?

Kad se vratim s mora dogovor je da mu napravim nešto za njegove web stranice, ali jasno je da mene stranice uopće ne zanimaju To mi je, kako sam samo pametna, bio samo povod da ostane neki kontakt jer se inače uopće nećemo vidjeti ni sretati.

Problem je što je tip dosta zbunjen, dugo je u vezi i u osnovi mislim da je dosta i uplašen mogućnošću neke nove žene. Ja sam bila malo preotvorena i možda preagresivna i preglasna i uglavnom čiča miča ništa od toga. Ali kako inače uvijek prelako odustajem od svega, ovaj put sam zaključila da se ne trebam predati bez borbe.
Meni se tip svidja, super svidja, raelno nema previše obaveza i želim neki odnos s njime. Što se mene tiče može ostati živjet s tom gospodjom, ako može hendlati obje, its fine with me. I onako od muškaraca nemam više nikakva inteligentna očekivanja (sorry muškarcima), a priče o bijeloj vjenčanici, dječici, ružičnjaku i livadi s cvijećem sam konačno preboljela.

Ima li tko kakav dobronamjeran savjet kako da se ja s ovim likom vratim u priču?
uciteljica73 is offline  
Old 01.08.2014., 12:38   #2
Pusti čovjeka na miru.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 01.08.2014., 12:42   #3
Reci mu da ti se jako svida i da bi jako htjela da se malo zajedno zabavite.

Znam...komplicirano je to
Ajfel is offline  
Old 01.08.2014., 12:46   #4
Mislim da bi da to napravim pobjegao glavom bez obzira.

Već to što sam tražila da predjemo na "TI" ga je zbunilo pa mislim da bih trebala nešto lakše osmislit. Ali što? Igranje badmintona na cvjetnoj livadi? I da hoće ne može, gospodja ga dosta kontrolira, ta s kojom živi. No, primjetila sam kad god da je zvala da je izmislio nešto da bi ostao duže samnom, u mom društvu. Znači, nije ni njemu neki holivud u toj vezi, imam dojam da bi bio sretan da ga netko spasi, hahaha. Tip je malo pasivac, tako da ako ja nešto ne napravim on neće sigurno


Idem drugi tjedan na more, izmedju ostalog u jedno mjesto o kojem je on pričao kao najdivnijem mjestu na svijetu. Što mislite o MMS poruci sadržaja: Šaljem ti pozdrav iz XXX. Ideš drugi put samnom? Ne moramo nikom reći :-)

Preagresivno?

Ili da se vratim, radim taj web i glumim Djevicu Mariju, u nadi da će shvatit da bi tu moglo biti nešto između HTML koda i linka na youtube?

@kemik - neću! Pusti ti ovu temu na miru! :-)
uciteljica73 is offline  
Old 01.08.2014., 12:47   #5
reci mu što hoćeš od njega, ako on neće, zaboravi ga, nema smisla nešto na silu
BeerMan is online now  
Old 01.08.2014., 12:51   #6
Pa naravno da ne ide ništa na silu, pa nisam silovatelj!

Postojala je neka kemija, nešto se dogadjalo, ali sam ja napravila neki nagli potez i srna je pobjegla u šumu Malo sam ja pre, kako da kažem, preotvorena za njega.

Jel istina ona da muškarci moraju voditi igru?

Ja imam dojam da ako ja njemu dam do znanja što bih ja htjela da će se tip osjetit uškopljeno i pobjeći? Ustvari već sam mu i dala do znanja da mi se svidja, a on mi je na to rekao "sve pet"? HM?

Što mislite o poruci?

Samo da pojasnim. Meni je tip super i nemam nikakva velika očekivanja od njega stvarno. Nitko od nas troje u toj priči nije maneken ni bogataš, svi živimo i radmio neke prosječne živote. Jesam mlađa od gospodje, ali nisam sad nešto ekstra, a nije ni ona, a nije ni on. Da izgledam ko Nives Celzijus ne bi otvarala ovakvu temu nego bi se on i ja već negdje intimno družili, to je valjda jasno?
uciteljica73 is offline  
Old 01.08.2014., 13:01   #7
Quote:
uciteljica73 kaže: Pogledaj post
Pa naravno da ne ide ništa na silu, pa nisam silovatelj!

Postojala je neka kemija, nešto se dogadjalo, ali sam ja napravila neki nagli potez i srna je pobjegla u šumu Malo sam ja pre, kako da kažem, preotvorena za njega.

Jel istina ona da muškarci moraju voditi igru?

Ja imam dojam da ako ja njemu dam do znanja što bih ja htjela da će se tip osjetit uškopljeno i pobjeći? Ustvari već sam mu i dala do znanja da mi se svidja, a on mi je na to rekao "sve pet"? HM?

Što mislite o poruci?

Samo da pojasnim. Meni je tip super i nemam nikakva velika očekivanja od njega stvarno. Nitko od nas troje u toj priči nije maneken ni bogataš, svi živimo i radmio neke prosječne živote. Jesam mlađa od gospodje, ali nisam sad nešto ekstra, a nije ni ona, a nije ni on. Da izgledam ko Nives Celzijus ne bi otvarala ovakvu temu nego bi se on i ja već negdje intimno družili, to je valjda jasno?
muškarcu koji je zainteresiran, dovoljan je i mali signal, on to odmah prepoznaje kao poziv na akciju...taj tvoj zna što ti hoćeš, ali očito se ne želi s tobom upuštati u avanturu

porukom nebi ništa postigla jer da ga zanimaš nebi ignorirao one poruke koje si mu prije slala

da li muškarac mora voditi igru? ne mora...osim ako je neki egoistični krkan
BeerMan is online now  
Old 01.08.2014., 13:02   #8
Quote:
uciteljica73 kaže: Pogledaj post
Da izgledam ko Nives Celzijus ne bi otvarala ovakvu temu nego bi se on i ja već negdje intimno družili, to je valjda jasno?
E suncek, tu se varas.
Ak je plasljiv i inertan...onda je plasljiv i inertan. Dapace, sa atraktivnijom zenom bi bio jos preplaseniji i zbunjeniji.

Budi jasna, aserivna i otvorena. Do one tocke kad vidis da nema vise smisla
Ajfel is offline  
Old 01.08.2014., 13:37   #9
Da, vjerojatno si u pravu. I da, naravno da to treba ići do točke u kojoj vidiš da to više nema smisla, pa neću zlostavljati čovjeka, naravno.

Pitanje - što misliš o SMS poruci koju sam predložila? Mislim da bi bilo poslati tako nešto pa nek si on razmisli. Ako odgovori pozitivno - super, a ako ne - shvatit ću to kao odjeb, odraditi to što smo dogovorili skroz hladno i profesionalno i svatko na svoju stranu.

Što mislite o tom planu?

Frajer inače nije baš brbljav ni od velikih poruka, ali da ili ne ili neku rečenicu valjda može odgovoriti. Ako ignorira, sve je rečeno?

To mi se čini kao safe rješenje i za moj ego.

@Beer, ignoriranje zadnje 2 poruke je počelo nakon što sam ja istrčala malo previše, definitivno. Mislim da sam ga jednom sitnom gestom malo uvrijedila. Nekako si mislim da možda je još ostalo neke nade od prije, na raniju kemiju, pa računam da bih se možda mogla vratiti na stari status?

Ali vrlo vjerojatno si u pravu, vjerojatno tu neće biti povratka na staro....Kad jednog takvog lika uplašiš mislim da nema nazad...

Druga opcija je da ne šaljem nikakve poruke nego kad se vidimo vezano uz posao da krenem s laskanjima i udarim na ego? Jel to bolja opcija?
uciteljica73 is offline  
Old 01.08.2014., 13:40   #10
Ne moraš biti seks bomba da bi osvojila muškarca.
No, on nije muškarac. Samo izgleda tako.
dogovoren is offline  
Old 01.08.2014., 13:44   #11
nemoj se vraćati u sedlo, već jednostavno sjaši kak bi se ti osjećala da ti netko mužjaka napada? osim toga, frajer očito nije zainteresiran i sva sreća pa te prati reputacija "pametne frendice" ..iako..
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Old 01.08.2014., 13:47   #12
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemoj se vraćati u sedlo, već jednostavno sjaši kak bi se ti osjećala da ti netko mužjaka napada? osim toga, frajer očito nije zainteresiran i sva sreća pa te prati reputacija "pametne frendice" ..iako..
Iako besramno loviš zauzete frajere xD
delmin is offline  
Old 01.08.2014., 13:49   #13
Ne budite ljubomorni

Pa gospodja s kojom živi je jedna od onih koje nisu htjele sjašiti, tako da ne osjećam nikakvu krivnju. Da je htio oženio bi ju, a nije, niti ima djecu s njom. Zar to vama nešto ne govori?
On je samo tip koji se nije bunio pa je tako ostalo. No, iz nekih njegovih komentara sam shvatila da više nije zadovoljan doma i osim toga tip mi se predstavio kao slobodan. Njegove riječi, nisu moje!
uciteljica73 is offline  
Old 01.08.2014., 13:49   #14
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemoj se vraćati u sedlo, već jednostavno sjaši kak bi se ti osjećala da ti netko mužjaka napada? osim toga, frajer očito nije zainteresiran i sva sreća pa te prati reputacija "pametne frendice" ..iako..


Ziva si vatra! vatra!!
Art26 is offline  
Old 01.08.2014., 13:50   #15
Ma šta ga imaš pridobivat kad je po rečenom sve gotovo, kuvan je i pečen. Kad ostanete nasamo, samo ga zaskoči i zažvali ili ga uvati za nezgodno misto. Uspjeh zagarantiran.

https://www.youtube.com/watch?v=0PzPma-MaKY
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 01.08.2014., 13:50   #16
Quote:
uciteljica73 kaže: Pogledaj post
Ne budite ljubomorni

Pa gospodja s kojom živi je jedna od onih koje nisu htjele sjašiti, tako da ne osjećam nikakvu krivnju. Da je htio oženio bi ju, a nije, niti ima djecu s njom. Zar to vama nešto ne govori?
On je samo tip koji se nije bunio pa je tako ostalo. No, iz nekih njegovih komentara sam shvatila da više nije zadovoljan doma i osim toga tip mi se predstavio kao slobodan. Njegove riječi, nisu moje!
Pravi muškarac. Uplašio se od dva sms-a.
dogovoren is offline  
Old 01.08.2014., 13:51   #17
Quote:
uciteljica73 kaže: Pogledaj post
Ne budite ljubomorni

Pa gospodja s kojom živi je jedna od onih koje nisu htjele sjašiti, tako da ne osjećam nikakvu krivnju. Da je htio oženio bi ju, a nije, niti ima djecu s njom. Zar to vama nešto ne govori?
On je samo tip koji se nije bunio pa je tako ostalo. No, iz nekih njegovih komentara sam shvatila da više nije zadovoljan doma i osim toga tip mi se predstavio kao slobodan. Njegove riječi, nisu moje!

Pojebi ga bez puno pitanja,posalji mu poruku kako si sanjala da te lize,to je suptilno! Ako ne odgovori znas na cemu si,ako odgovori dobit ces i liz
Art26 is offline  
Old 01.08.2014., 13:51   #18
Quote:
dogovoren kaže: Pogledaj post
Ne moraš biti seks bomba da bi osvojila muškarca.
No, on nije muškarac. Samo izgleda tako.
Ovom kratkom izjavom je sve receno...
Za poruku kazem - OK

J***, nudis druzenje, uzivanje i zabavu bez komplikacija i onda se napiknes na bindeka. Ma posalji ti meni svoj broj
Ajfel is offline  
Old 01.08.2014., 13:56   #19
Sta ce ti takav tunjavac???
Kontra Pro is offline  
Old 01.08.2014., 13:56   #20
Baš ste nezreli Ja isto našla djecu pitati za mišljenje :-) Trebala sam ja ovu temu otvoriti negdje na temi život u dvoje, oni tamo bar imaju iskustva, za razliku od vas :-)

Ima puno kvaliteta koje drugi nemaju. Pasivnost ne proizlazi iz njegove gluposti, nego je više Gandhi tip. Što će mi? Pa svidja mi se. Zar to nije dovoljan razlog?
uciteljica73 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger