Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 17:19   #1
Mastercard kreditna kartica - dug

Pozdrav

Na mastercard kreditnoj kartici (PBZ card) sam napravio dug od nekih 18500 kn koji nisam u stanju podmiriti trenutno. Ima li tko iskustva s PBZ cardom tj. da li se da dogovoriti obročna otplata duga uz ukidanje kartice (na 12 rata)?
Citao sam svakakva iskustva od davno prije s amexom kod pbz carda, no zanima me da li je netko imao slicnu situaciju u zadnje vrijeme, koliko su suretljivi po tom pitanju ? Da li je najbolje otici osobno u pbz card, pbz poslovnicu ili ih nazvati pa probati razgovarati? Trenutno sam zaposlen na neodređeno, no na minimalcu.

Hvala ,lp
runnkt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:28   #2
Uvijek možeš nešto dogovorit s njima pod uvjetom da ne čekaš previše. Naravno, koštat će te više nego da normalno platiš dug, al jbg sad, imaš dugovanje, ne možeš platit, naravno da ćeš dobit po sebi

odeš u matičnu poslovnicu, kažeš na čemu stojiš, i dobit ćeš već nekakvu opciju, samo nemoj čekat da oni pokrenu proces podmirivanja tvog dugovanja...
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:45   #3
Quote:
runnkt kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Na mastercard kreditnoj kartici (PBZ card) sam napravio dug od nekih 18500 kn koji nisam u stanju podmiriti trenutno. Ima li tko iskustva s PBZ cardom tj. da li se da dogovoriti obročna otplata duga uz ukidanje kartice (na 12 rata)?
Citao sam svakakva iskustva od davno prije s amexom kod pbz carda, no zanima me da li je netko imao slicnu situaciju u zadnje vrijeme, koliko su suretljivi po tom pitanju ? Da li je najbolje otici osobno u pbz card, pbz poslovnicu ili ih nazvati pa probati razgovarati? Trenutno sam zaposlen na neodređeno, no na minimalcu.

Hvala ,lp
Nazovi broj sa poleđine kartice, reci da nisi u mogućnosti platiti dugovanje i vjerojatno će ti izaći u susret i omogućiti plaćanje na rate, s tim da karticu vratiš.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.