Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Hrvatski nogomet

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 14:17   #8081
Jedan gospodinu
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:31   #8082
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
Baš sam se jučer pitao gdje ja Marin Tomasov? Nisam ga vidio na pripremama u Sloveniji?

Danas piše Novi list; Nije u Kekovim planovima, traže mu novu posudbu....
Da ne bi on s Anasom trčao po Hahliću?

Sprdam se malo, čudna situacija, slažem se s tobom. Takva igrača tako reći ladno odjebati i uvaljivati na sve strane na posudbu, ne znam. To su neki mistični momenti našeg kluba koji s vremena na vrijeme izrone na površinu. Jajalo i bijeg preko neći, pa fantomsko Anasovo "odrađivanje" ugovora na Grobniku za 200 milja godišnje, pa Kvržić (isto vrlo zanimljiv i iskoristiv igrač) s valjda petogodišnjim ugovorom još koji će odraditi na posudbama. Pa Dangubić koji očito mora osvojiti Zlatnu loptu da bi dogurao barem do priprema, a ovaj Tomasovljev slučaj samo je nastavak tog niza nekih čudnovatosti.

Gledam inače Twin Peaks ovih dana, pa je moguće da sam i ja malo odlutao u tu mistiku i konfuziju booo
otrovnik ljuti is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:57   #8083
Tomasov je službeno na posudbi do kraja lipnja ako se ne varam i zato nije s nama na pripremama koje su već dobro odmakle. Sezona počinje za dva tjedna i ta pozicija je jako dobro pokrivena. Lajkam novu posudbu.
-milic- is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:45   #8084
INDEX; zašto Kek ne želi Tomasova??
ROGY is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 21:13   #8085
Quote:
ROGY kaže: Pogledaj post
INDEX; zašto Kek ne želi Tomasova??
a zašto mama, a zašto
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.