Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2008., 09:37   #2741
aranea ima ti za kupiti i čokolada sa lavandom i sa bademima i lavandom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 09:41   #2742
znam...znam...vidjela sam... ima u city center one... no nisam probala... mislim si nekako da bi to ipak bilo too much... ne znam...vidjet ću!
Jučer smo kupili večinu stvari u boji lavande, bilo mi je presmješno kako košara izgleda...
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 09:58   #2743
[QUOTE=recipaispeci;16772944]...ne probate kolače iz Orijenta, Maksimirska, ne znam broj, ali isplati se potražiti...preporuka![/QUO

Moram se pridružiti pohvalama Orijenta mada ne smijem previše hvaliti jer nam je vlasnik frend (da ne bi ispala reklama) ali mi smo imali njihovu svadbenu tortu i ne moram ni reći da je bila prefina, oni stvarno imaju što nitko drugi nema
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 10:02   #2744
mogu ti dati kontakt direktno od proizvođača ako se predomisliš
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 20:38   #2745
Quote:
recipaispeci kaže: Pogledaj post
...ne probate kolače iz Orijenta, Maksimirska, ne znam broj, ali isplati se potražiti...preporuka!
oni su preeesuper!!! Još dok smo svi bili jako mali i počeli šetat kvartom bez pratnje roditelja uvijek smo stali kod njih i prvo studirali kreacije torte u izlogu, a onda juriš unutra i svaki put nešto drugo mljac
A da ne govorim da tada niti jedna slastičarna u zg nije znala napravit tako vjerne slatke reprodukcije likova iz crtića i bajki za rođendane
I uvijek smo se natjecali čija će torta biti ljepša... auto, štrumfovi u svom selu kao živi, praavi dvorac i snjeguljica kao na slici
ah... djetinjstvo
Stvarno predobra slastičarna, potvrdjujem ja već skoro 20 godina
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 11:51   #2746
ja naručila od slastičara za probu pa ćemo da vidimo...
rado bi da dobre kolače ubodem od prve jer inače ću biti ko balon dok sve isprobam...

blaah ti ćeš uzet od orjenta ili imaš sve u sali?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 15:20   #2747
torta

cure, koliko uopće koštaju svadbene torte?
ja imam 150 ljudi, hoću da torta bude moderna ( u jednom komadu, ne par njih po onoj metalnoj konstrukciji) , i čokoladna..
koliki je neki normalan raspon cijena?
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 17:21   #2748
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
cure, koliko uopće koštaju svadbene torte?
ja imam 150 ljudi, hoću da torta bude moderna ( u jednom komadu, ne par njih po onoj metalnoj konstrukciji) , i čokoladna..
koliki je neki normalan raspon cijena?
Ako je čokoladna torta za 150 ljudi (15 kila torte 10 deka po osobi) bez ticino mase znači sa šlagom recimo ovoga izgleda [IMG] [/IMG] znači jedna na drugu cijena je od 1500 Kn na više ovisno o mladencima, dekoracijama(ruže....) broju fontani i veličini a ako je od ticino mase ili od fondana cijena je od 1700 pa Sky Is The Limit, što ti duša izvoljeva i tvoja mašta izmišlja.
Slasičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 18:25   #2749
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ja naručila od slastičara za probu pa ćemo da vidimo...
rado bi da dobre kolače ubodem od prve jer inače ću biti ko balon dok sve isprobam...

blaah ti ćeš uzet od orjenta ili imaš sve u sali?
izgleda da nebum, kolače mi poklanja seka i ona je sugerirala meli čiji su mi kolači isto fini, a kak ne želim da plaća više nego što može (ona još studira) onda nisam ni spominjala niš drugo..
__________________
otkočen.... zakočen....
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:02   #2750
meli je isto ok... imala ih moja kumica prošle godine
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:10   #2751
Meli su preprefini
al su među skupljim koliko me sječanje služi.... zadnji puta kad sam uzimala bila je 110 kn kg.... a mislim da su za svadbe iste cijene...
pa kaj je kg kolača tak otišla gore odkad sam se ja udavala
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:15   #2752
pa koliko sad pratim sve vezano uz vjenčanja - svaku jesen cijene odu gore minimalno 20% ovisi kako na što...

strašno kaj ne? bolje se onda što prije udat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:28   #2753
pa koliko sad meli sad uzima za kg kolača?

uf.... sreća pa sam udaju obavila

neki dan sam i za Lido ćula da je stolica neznam 50 i neš eur pa sam se šokirala...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:29   #2754
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
Meli su preprefini
al su među skupljim koliko me sječanje služi.... zadnji puta kad sam uzimala bila je 110 kn kg.... a mislim da su za svadbe iste cijene...
pa kaj je kg kolača tak otišla gore odkad sam se ja udavala
Meli su prefini njam njam .. mi smo imali iz Mignona..isto jako fino..100 kuna kila, ali kod nas su bili u cijeni menija .. no čisto informativno ako nekome treba
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 19:38   #2755
joj ja pamtim kad mi je 80 kn u meliju bilo extra skupo...
inaće često uzimam njihove kolače za fešte doma kad nemam volje peći i fakat su mi super...i torte su mi jaaako fine... ono 110 kn za kg mi nije strašno kad uzimam kilu dvije.... ak mi padne na pamet opet se udavati budem se brzo razuvjerila pogledom na aktualne cijene
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 20:42   #2756
OSMIJEH TORTE I KOLAČI

Hej,
Da li je netko možda imao iskustva sa slastičarnom Osmijeh i kolika je cijena kolača? Help please!
missy22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 08:45   #2757
Quote:
missy22 kaže: Pogledaj post
Hej,
Da li je netko možda imao iskustva sa slastičarnom Osmijeh i kolika je cijena kolača? Help please!
mi smo od njih uzeli kolače. 65kn/kg. jako su fini!!!!
zamjerka: kada smo se mjesec dana prije svadbe išli dogovarati za kolače, gospodin nam je rekao da će ih on dostaviti k nama doma i u restoran. kada smo došli dva dana prije da donesemo kutijice za kolače, rečeno nam je da si sami moramo doći po ove kolače za doma. tako da je dragi na dan svog vjenčanja morao voziti u brezovicu po kolače.
treba se s njima sve dogovoriti!!!!!!!
inače su kolači bili fenomenalni!
torta je bila u sklopu ponude restorana u kojem smo bili.
evo je, čokoladna torta.
http://img248.imageshack.us/my.php?image=dsc0150eu4.jpg
ukrasi su od naše cvjećarke mirele.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 11:25   #2758
Evo ovo je bila naša torta, bila je pefina i prelijepo je izgledala, barem nama
http://hotimg26.fotki.com/p/a/83_131...mladena-ka.jpg
__________________
sada znam da je mome srcu nebo granica,tvoja ljubav moja zadnja stanica,više se ne bojim od kad tebe poznajem...
stipanovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 15:53   #2759
ne trebaju ti kolači od teta

Quote:
woman_devil kaže: Pogledaj post
Bok !
Društvo ja se opet patim sa svatovima, ovaj puta sa kolačima , pa stoga molim Slavonce da mi kažu ako imaju iskustva sa kakvim dooooobbbbrrrrrim kolačima... Evini kolači? Katini kolači? Ili od kakve tetice kucne izrade? Hvala
Provjerena kvaliteta
i HACCAP
KROASANA OPATIJA
051 271 742

i ne možeš pogriješiti
madona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 19:55   #2760
curke najfriškije informacije iz Piece of cake

kila kolača 110 kn

rade torte za svadbe i sa i bez ticino mase... ja sam pitala za nekih 70 ljudi i sa ticinom mi je rekla 800-900 kn i to max, kaže da možda i jeftinije jer ne zna što ću odabrati...

teta je jako jako jako ljubazna a torte su im jako jako jako fine.
danas je kolega za ročkas donio njihovu čokoladnu tortu i odmah sam ju danas išla naručiti kumčetu za krstitke za subotu... torta za 200 ljudi oko 200 kn
imaju dostavu i za torte i kolače

ako imate puno ljudi možete dolje staviti onak veliku četvrtasu pa kombinirat dolje dva okusa, a gore onda još kat ili dva (to je baš preporučila mladenki koja je bila ispred mene u redu)

i tak, meni se čine full fleksibilni jedino kaj su malo skupi ali pošto imam malo ljudi - priuštit ću si i taj gušt
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.