Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 17:32   #6241
Mi smo poslali pozivnice tek mjesec dana prije vjenčanja Ali mi smo slali preko e-maila... Odlučili uštedjeti na pozivnicama
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 18:11   #6242
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Mi smo poslali pozivnice tek mjesec dana prije vjenčanja Ali mi smo slali preko e-maila... Odlučili uštedjeti na pozivnicama
A baš se mislim, bitno je da gosti znaju datum a to vrijeme da dobiju mjesec dana prije je sasvim ok.
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 07:49   #6243
Jutro cure, zanima me malo maticni ured u Opatiji, tamo cemo se vjencati. Jeste li bile, kako izgleda, da li bih trebala misliti i o ukrasavanju njega, malo cvijeca ili sto? Znam da je svakih pola sata vjencanje pa ne znam kako to funkcionira...
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:07   #6244
Za Opatiju zaista ne znam, pa ti ne mogu pomoći što se toga tiče..
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:33   #6245
Imate li kakvih ideja što pokloniti roditeljima na svadbi? Plaćaju nam svadbu pa bi im se voljeli nekako zahvaliti...
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 22:46   #6246
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Jutro cure, zanima me malo maticni ured u Opatiji, tamo cemo se vjencati. Jeste li bile, kako izgleda, da li bih trebala misliti i o ukrasavanju njega, malo cvijeca ili sto? Znam da je svakih pola sata vjencanje pa ne znam kako to funkcionira...
Mi se isto ženimo tamo, ali ga nisam vidjela u zadnje vrijeme, zadnji put prije par godina i jako je lijepo, što se tiće dekoracija, nije ništa potrebno jer ćete prije biti vani nego unutra
Lona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:06   #6247
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Imate li kakvih ideja što pokloniti roditeljima na svadbi? Plaćaju nam svadbu pa bi im se voljeli nekako zahvaliti...
Ja sam sad shvatila da nismo ni mi mojima ništa poklonili, a planirali smo. Nisu nam platili cijelu svadbu nego catering kod mene i vino, meni vjenčanicu i cipele.

Moji vole piti vino pa sam mislila možda da im kupimo neko dobro vino i još nešto...inspiracija mi nije na nivou baš
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:33   #6248
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Jutro cure, zanima me malo maticni ured u Opatiji, tamo cemo se vjencati. Jeste li bile, kako izgleda, da li bih trebala misliti i o ukrasavanju njega, malo cvijeca ili sto? Znam da je svakih pola sata vjencanje pa ne znam kako to funkcionira...
Ok ti izgleda, možda ukrasiti s kojom mašnom,a sigurno i na netu imas slika
mala_nala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:36   #6249
Quote:
Tajwy kaže: Pogledaj post
Kakav je bio fotograf? Preporuke? Daj koju sliku!! Kako si zadovoljna?
tinnybizz fotoalex,opušteno i predivno,bez kompliciranja,slike predivne
mala_nala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 21:40   #6250
Quote:
FilkaJ kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim buducim i ex-mladenkama, a i drugima
Mi se takoder zenimo iduce godine i trenutno smo u potrazi za fotografom pa molim za pomoc! Procitala sam zadnjih 100 stranica foruma i vidjela puno preporuka za fotografe ali rijetko netko napise konkretne cijene...
Pa ako netko zna nekog pristojnog fotografa koji kosta do cca 6.000kn sa bookom i cjelodnevnim fotografiranjem neka se javi. Ja sam dobila 10ak ponuda fotografa sa podrucja Rijeke koji bas ubijaju cijenama (tipa od 8.000kn pa sve do 15.000kn!) pa evo molim za preporuku iskusnih mladenki koje su obavile bolje istrazivanje od mene i uspjele pronaci nesto povoljnije
neznam trenutne cijene ali fotoalex i tinnybiz
mala_nala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 00:10   #6251
Smile Lokacije, sale, imanja

Drage cure i dečki,

Znate li da li u Rijeci i okolici Rijeke, osim hotela Royal, Kvarner u Opatiji i Kvarner u Lovranu postoji neki restoran, imanje, hotel ili bilo koji prostor koji moze primiti od 250 do 300 ljudi?
nikibiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:42   #6252
Bok, zanima me zna li netko kakav je bend Lamour iz Rijeke?
Je li netko bio na svadbi koju su svirali? Kakav im je repertoar?

Hvala!
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 22:12   #6253
Quote:
bomchika kaže: Pogledaj post
Bok, zanima me zna li netko kakav je bend Lamour iz Rijeke?
Je li netko bio na svadbi koju su svirali? Kakav im je repertoar?

Hvala!
Lamour su s Krka koliko ja znam ( bar jedan iz benda je) Uglavnom, nebitno I super su za štimung dečki, a mislim da su i jako traženi.

Nisam bila na vjenčanju gdje su svirali, ali sam bila na mnogim fešticama gdje su svirali, tako da vjerujem da su super. Možda ima kakva snimka na internetu s nekog vjenčanja koja bi pomogla u odluci..

Oni sviraju i pjevaju i domaćeg i stranog, ništa slično cajkama, barem nisu prije
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 09:34   #6254
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Lamour su s Krka koliko ja znam ( bar jedan iz benda je) Uglavnom, nebitno I super su za štimung dečki, a mislim da su i jako traženi.

Nisam bila na vjenčanju gdje su svirali, ali sam bila na mnogim fešticama gdje su svirali, tako da vjerujem da su super. Možda ima kakva snimka na internetu s nekog vjenčanja koja bi pomogla u odluci..

Oni sviraju i pjevaju i domaćeg i stranog, ništa slično cajkama, barem nisu prije
Hvala ti puno, kontaktirat cu ih pa vidjet di ih mogu malo poslusat ☺. Vec 3 benda su mi rekla da namjerno na internet ne stavljaju video s vjencanja jer da je svako vjencanje prica za sebe, da mladenci kazu svoje zelje a onda oni vide kakva je reakcija gostiju i prema tome se ravnaju☺
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 19:50   #6255
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno, kontaktirat cu ih pa vidjet di ih mogu malo poslusat ☺. Vec 3 benda su mi rekla da namjerno na internet ne stavljaju video s vjencanja jer da je svako vjencanje prica za sebe, da mladenci kazu svoje zelje a onda oni vide kakva je reakcija gostiju i prema tome se ravnaju☺
Evo našla sam kratku snimku s jednom vjenčanja

Lamour vjenčanje

Slažem se da je svako vjenčanje za sebe i da puno ovisi o samim gostima, a ne samo o muzici Ali zgodno je čuti prije nego se rezervira

Uglavnom, s njima nećeš pogriješiti definitivno, u to sam sigurna, stvarno uvijek naprave dobru atmosferu
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:06   #6256
Quote:
nikibiki kaže: Pogledaj post
Drage cure i dečki,

Znate li da li u Rijeci i okolici Rijeke, osim hotela Royal, Kvarner u Opatiji i Kvarner u Lovranu postoji neki restoran, imanje, hotel ili bilo koji prostor koji moze primiti od 250 do 300 ljudi?
Na Kukuljanovu se raspitaj malo.. Bistro Zone exclusive i Bistro Macao .. Možda nije takav finjak kao ovo gore navedeno, ali kad se uredi vjerujem da bude lijepo
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:21   #6257
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Evo našla sam kratku snimku s jednom vjenčanja

Lamour vjenčanje

Slažem se da je svako vjenčanje za sebe i da puno ovisi o samim gostima, a ne samo o muzici Ali zgodno je čuti prije nego se rezervira

Uglavnom, s njima nećeš pogriješiti definitivno, u to sam sigurna, stvarno uvijek naprave dobru atmosferu
hvala ti puno, culi smo se s njima, slobodni su za nas termin i isli smo ih poslusat, decki su prva liga☺
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:34   #6258
Vezano uz pozivnice, maleni savjet, pogledajte si pozivnice iz Bosne, identicne u poznatijoj Zg firmi i jednoj u bosni razlika 11kn po komadu, dakle u Zgu 17 u bosni 6kn po komadu, ondje ne naplacuju niti svecane koverte, cijena tiska je duplo manja nego ovdje. Znam da u svim silnim tisucama eura ovo je sitnica ali zasto biste placale duplo ☺
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:45   #6259
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
hvala ti puno, culi smo se s njima, slobodni su za nas termin i isli smo ih poslusat, decki su prva liga☺
Dečki su genijalni, ne možete fulati s njima.
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 16:48   #6260
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
hvala ti puno, culi smo se s njima, slobodni su za nas termin i isli smo ih poslusat, decki su prva liga☺
Za koji termin? I mi ih razmatramo😊
bomchika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.