Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2006., 10:28   #21
Quote:
revere za kumove i roditelje

nisam jos cula da se reveri stavljaju na roditelje, no ako je to istina, sto se onda stavlja na majke?amerikanke imaju onakav buketic oko ruke,al mi se to ne cini bas prakticno....sto cete vi stavljat svojim majkama?

moja kuma ce imat buketic, a kum rever od nekog cvijeca iz buketica....no tata i mama mi nemaju nista
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 11:28   #22
nasi roditelji ce imati...pojma nemam gdje je takav obicaj---al nasi ce imati! Kuma ce imati oko ruke, a i mame mozda ako budu htjele!
Dosla sam kod sekoranje ujutro u subotu i bio je tamo...rekao je da sve moze kako hocu, da su cijene od 400 kn na vise ovisi o cvijecu i da je dovoljno da dodjem tjedan ranije i da se to super napravi. a iskreno bas me briga ako kopira nekoga, izvrsno to cini! i svidja mi se njegov rad!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 11:51   #23
Quote:
molly* kaže:
nasi roditelji ce imati...pojma nemam gdje je takav obicaj---al nasi ce imati! Kuma ce imati oko ruke, a i mame mozda ako budu htjele!
Dosla sam kod sekoranje ujutro u subotu i bio je tamo...rekao je da sve moze kako hocu, da su cijene od 400 kn na vise ovisi o cvijecu i da je dovoljno da dodjem tjedan ranije i da se to super napravi. a iskreno bas me briga ako kopira nekoga, izvrsno to cini! i svidja mi se njegov rad!
Molly, slažem se s tobom..ako ti se sviđa kako radi, to ti je najbitnije..a otkud mu ideje, nije tvoja stvar..bitno da je konačan rezultat ono što i kako si zamislila..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 19:42   #24
a cuj, i meni se svida rad ,al mi se ne svida da ne priznaje da je to od nekog pokrao. to ti je isto kao da kupis laznu luis vuitton torbicu jer ti se svida bez obzira sto je plagijat....dobro, mozda malo brijem al ok...u njegovom radu recimo nema ni 1% originalnosti, to je tuzno. u mom zanimanju se plagijatura jako dobro kaznjava i copyright je sve..no u hr izgleda vlada divlji kapitalizam) al ne zelim sad tu nikog obeshrabrivat.na kraju krajeva, i meni ce radit buket, ne?
koje ces vrste cvijeca imati molly?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 20:03   #25
imat cu ruze-bijele i zelene i nesto ljubicasto...al ne znam jos sta...ima neko nekih prijedloga?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 08:55   #26
Quote:
lolita11 kaže:
informirana-sto je sve uslo u tu cijenu i koje vrste cvijeca si imala (to je najvaznije)?? jer ak imas ruze naravno da ti je bilo jeftino. 1 ruza =6 kuna, jedna moja kala ili orhideja=15-20 kuna.....

Ja ima sve kale i bršljan jer mi je to prekrasna kombinacija. Znaci imam: vjencani buket, lažni buket, 6 kitica od kale, kicenje auta, kicenja crkve, aranžman za naš stol i aranžman na stolu od roditelja...........
To sve od kala i bršljana
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 08:55   #27
wow!koliko cvijeca) super si onda prosla! ja obozavam kale....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 08:56   #28
da li ce ti lazan buket biti drasticno manji i sa jeftinijim cvijecem ili kalama?jer i ja cu ga imat no mislila sam ga sama sloziti dan prije.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 09:01   #29
Quote:
molly* kaže:
nesto ljubicasto...al ne znam jos sta...ima neko nekih prijedloga?
imas ljubicastih hortenzija (al ne onih domacih, vec uvoznih gigantskih) koje su mrak....zatim tu su i ljubicasti tulipani no vjerojatno im nece bit sezona tada....na ovoj stranici su ti ljubicasta vjencanja pa ces sigurno nac nesto,malo trazi:
http://weddings.theknot.com/odb/Resu...&colors=Purple
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 09:03   #30
i naravno, ljubicaste orhideje VANDA koje su stvarno predivne!
http://www.flowersforalloccasions.ne...detobe_p86.jpg
http://www.sunsetvalleyorchids.com/other/Vanda.jpg
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 09:20   #31
Quote:
lolita11 kaže:
da li ce ti lazan buket biti drasticno manji i sa jeftinijim cvijecem ili kalama?jer i ja cu ga imat no mislila sam ga sama sloziti dan prije.....
Lažni, također od kala ali znatno manji!
I ja obožavam kale zato sam se i odlucila na tu kombinaciju
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 17:51   #32
Quote:
dobardan kaže:
Naletila sam na ovu stranicu, jesu internet cvijećarna ali vjerojatno rade i ovako po narudžbi meni stvarno sve izgleda krasno, i cvijeće i kombinacije cvijeće + svijećice. Mislim da imaju stila

www.cvijet.hr
Baš sam bila danas kod njih i da, rade ti po narudžbi i čak nisu prestrašno skupi...a žena je zaista puna ideja! I trudi se..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 12:15   #33
Da li je netko imao iskustva sa salonom cvijeća Lela. Bila sam kod nje, sve super. Cini mi se da zenska ima smisla, ali da li je netko vidio njezino cvijeće na svadbi?
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 15:14   #34
Quote:
nike23 kaže:
Da li je netko imao iskustva sa salonom cvijeća Lela. Bila sam kod nje, sve super. Cini mi se da zenska ima smisla, ali da li je netko vidio njezino cvijeće na svadbi?
Hej, hej, ja sam nedavno kupila onaj časopis vjenčanja cvijeće i od svih mogućih tamo jedino su mi se njezini buketi i aranžmani svidjeli, super mi se igra s bojama i vrstama cvijeća, tako da sam isto nju mislila angažirat!! Koliko ti je otprilike rekla cijenu i za šta sve?? Koji je tvoj datum (mislim da mi ju već nisi zauzela )
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 15:47   #35
Meni se njezina web-stranica tako svidja.. nemogu vas opisat. ja bi obavezno one aranzmane u onih visokim stalkama.. tako mi je to lijepo.. antunovic to isto nudi, preko njega je takav aranzman mislim oko 25 eura.. cini mi se puno. jel znate vi koliko takav aranzman (sa stalkom) kod lele kosta?
super je stvarno
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:01   #36
da stranica nije loša, baš sam malo škicnula, moram priznati da mi svo to cviječe nije toliko bitno i al ipak bi htjela da na nešto izgleda.... s obzirom da mi je to minuta od doma pogledam malo tamo pa napišem svoje dojmove...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:11   #37
i cijene sly

Ja bi samo ruze u raznim bojama... mislim da to nebi trebalo biti posebno skupo.. jedino ti stalki..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 17:26   #38
Meni će vjenčani buket napraviti od mame frendica koja inače ne radi cvijeće za vjenčanja. Na kraju je po ipak samo cvijeće, bitno je samo da bude lijepo, svježe i ono koje volim, a to su bijele ruže, tako da po tom pitanju nisam zahtjevna.
light blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 11:19   #39
Malabudala
Rezervirala sam Lelu za 30.06.2007. ali ona može imati i dvije svadbe isti dan tako nije problem
Cijene nisu bas male ali tako je i kod svih drugih. Prijateljica je za svoje vjencanje koje je bilo sada u 9. mjesecu obisla sve cvjecare i cijene su iste cak i kod nekih skroz nepoznatih.
Cijena buketa na visokim stalcima mi je preskupa (500-600kn) pa cu ja imati one niske koji su 200kn. Nije ni to bas malo kad pomnozis s brojem stolova, plus buket, plus naš stol. Kaze ona da moramo odrediti koliko planiramo potrositi i tada ce ona iskombinirati. Moze se napraviti jako lijepo i s manje novaca. U svakom slucaju mislim da zna sto radi i da ne zeli da netko kasnije rece kako je lose napravila cvijece.
Ja sam se za sada odlucila za sareno cvijece (kao s one naslovnice) ali uvijek se mogu predomisliti.
Nisam ni znala da mogu kod Antunovica uzeti cvijece
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 11:22   #40
500-600 kn one visoke?!?! ajme pa to je previse.. Onda se vise isplati kupit par tih stalaka i kombinirat na stolovima sa tima i normalnim aranzmanima... a stalke imas i za buduce feste... krstenja, pricesti, krizme...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.