Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 10:39   #4161
Mi smo odlučili od Pavela - zbog tebe... Od prvog trena je ta pjesma bila odluka, pa je i ostala.
Ne znam samo koju bi u nastavku za kumove da se pridruže
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:50   #4162
Možda Lutku od Sarsa za nastavak? Ali i ona je već dosta izlizana..

Ja još o tome nisam počela razmišljati. Imamo par "naših pjesama", ali su mi previše cheesy Mislim da će na kraju biti Sinatra. Ne volimo baš biti u središtu pozornosti, tako da mislim da će nakon 15 sec. zvati kumove da ljudi malo gledaju i u njih
A dragi ne zna plesati, tako da možda opcija poduke nije loša. Samo me zanima kako se kreću cijene? i Koliko je potrebno za osnove i trominutnu pjesmu?
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:54   #4163
Ma kad gledaš sve je to izlizano... Šta više novo smislit..

Cijene se razlikuju od grada do grada, od učitelja do učitelja.. Ja sam još prije išla na tečajeve za 80 kn mjesečno i naučila sve u par dana.. Ostalo je samo bila vježba.
Neki možda poznatiji su i po 250 kn...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 10:55   #4164
Uf, puno za jednu večer i jedan ples..80kn bi bilo prihvatljivo. Moram provjeriti kako se kreću cijene u Splitu. Hvala
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 11:04   #4165
Malo proguglaj, sigurno ima raznih cijena. Kao i sa fotografima i ostalima..
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:43   #4166
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
Uf, puno za jednu večer i jedan ples..80kn bi bilo prihvatljivo. Moram provjeriti kako se kreću cijene u Splitu. Hvala
Mi smo išli dva mjeseca na tečaj standarnih plesova- mjesečna članarina za dvoje 288kn a pojedinca 180...sad smo kod njih uzeli i privatne satove za prvi ples.. 120kn

plesni studio mirela split
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:46   #4167
Odlično, hvala
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 17:08   #4168
Quote:
TheFleur kaže: Pogledaj post
A dragi ne zna plesati, tako da možda opcija poduke nije loša. Samo me zanima kako se kreću cijene? i Koliko je potrebno za osnove i trominutnu pjesmu?
Mi smo išli kod Nicolasa na trodnevni ubrzani tečaj za mladence, 250 kn je bilo i bilo nam je super super! Naučili smo 5 plesova i stvarno smo se dobro oznojili i zabavili Moje preporuke

p.s. Sad vidjeh da si u Splitu...onda ti moja informacija neće biti od koristi, ali možda nekome drugome bude
__________________
Dream until your dreams come true!

Zadnje uređivanje Ninuška18 : 23.05.2017. at 17:09. Reason: Dodatak
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:20   #4169
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Mi smo išli kod Nicolasa na trodnevni ubrzani tečaj za mladence, 250 kn je bilo i bilo nam je super super! Naučili smo 5 plesova i stvarno smo se dobro oznojili i zabavili Moje preporuke
Ninuška, Nicolas je u Zg-u?

A mi smo pak završili onaj osnovni tečaj u Rijeci kod Elia na Trsatu. Iskreno, da mogu reći da znamo plesati, baš i ne. Mislim, ruku na srce, nismo ni mi doma vježbali pa je možda i to...sve u svemu, i dalje nešto nesigurno bauljamo

Razmišljala sam o tim satima bar za prvi ples, obratila se jednoj curi koja to radi, njena cijena sata je 200 kn, bilo bi potrebno oko 5 sati (pričam o pripremi koreografije za prvi ples). Znači tisućica kunica...a ne znam, baš nam nije situacija...tako da ćemo se ljuljuškati kako znamo i na pola pjesme pozvati ostale

A pjesmica će biti Lutka. Izlizana, neizlizana, baš me briga, naša je <3

Zadnje uređivanje Mayo : 12.06.2017. at 18:57. Reason: popravak citata
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:25   #4170
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post

Ninuška, Nicolas je u Zg-u?

Je, Nicolas je u Zagrebu. I imali smo super instruktore, baš je bilo lijepo iskustvo.

Individualne poduke su dosta skupe... Mi smo na krjau po svom plesali prvi ples, a išli smo na individualne poduke...tako da... za 3 sata se ne isplati baš..

Ne brini, baš će vas biti briga taj tren.. bit ćete uživljeni
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 09:02   #4171
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post

Ninuška, Nicolas je u Zg-u?

A mi smo pak završili onaj osnovni tečaj u Rijeci kod Elia na Trsatu. Iskreno, da mogu reći da znamo plesati, baš i ne. Mislim, ruku na srce, nismo ni mi doma vježbali pa je možda i to...sve u svemu, i dalje nešto nesigurno bauljamo

Razmišljala sam o tim satima bar za prvi ples, obratila se jednoj curi koja to radi, njena cijena sata je 200 kn, bilo bi potrebno oko 5 sati (pričam o pripremi koreografije za prvi ples). Znači tisućica kunica...a ne znam, baš nam nije situacija...tako da ćemo se ljuljuškati kako znamo i na pola pjesme pozvati ostale

A pjesmica će biti Lutka. Izlizana, neizlizana, baš me briga, naša je <3
i mi smo s Ninuskom isli na plesni tecaj, i skroz se slazem ovaj osnovni tecaj savrsen, fkt naucis ono najosnovnije da bas ne zgledas ko debilcek.
Mi nismo imali koreografiju tako da smo odma malo i usparali hahha
ak imate ideju za koreografiju i ak je nesto jednostavno mislim da vam se ne isplati davat novce, samo vjezba vjezba vjezba bitno je da znate sta radite krivo i kako to popraviti, a to su vas nadam se naucili na tecaju

Zadnje uređivanje Mayo : 12.06.2017. at 18:57. Reason: popravak citata
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 19:08   #4172
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post

i mi smo s Ninuskom isli na plesni tecaj, i skroz se slazem ovaj osnovni tecaj savrsen, fkt naucis ono najosnovnije da bas ne zgledas ko debilcek.
Mi nismo imali koreografiju tako da smo odma malo i usparali hahha
ak imate ideju za koreografiju i ak je nesto jednostavno mislim da vam se ne isplati davat novce, samo vjezba vjezba vjezba bitno je da znate sta radite krivo i kako to popraviti, a to su vas nadam se naucili na tecaju


Hvala vam cure

Zadnje uređivanje Mayo : 12.06.2017. at 18:57. Reason: popravak citata
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:29   #4173
Mi smo si izabrali Thinking out loud - Ed Sheeran za prvi ples. <3.
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 08:42   #4174
Nama je prvi izbor bio Thinking out loud,ali smo se onda ipak odlučili za pjesmu Lucky by Jason Mraz .Sami smo skidali koreografiju s youtube-a. Vježbamo svaki dan,nemamo još puno vremena,ali u biti već znamo korake napamet!
messicat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:59   #4175
Mi smo nakon doslovno 2 mjeseca veze rekli da ako ćemo se jednom ženiti da će prvi ples biti "Ja ću budna sanjati" od Vanne i Gibonnija. Dobra, stara (ne toliko isfurana) s divnim riječima.

"Zavedi me riječima i ja ću budan sanjati
i poslije tako dugo traženja sad znam da to si ti.

Budi samo moja,
moja nada, dobra vijest.
Sad znam da ima Boga
čim za me dos'o si na svijet..."

<3
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 15:35   #4176
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Mi smo nakon doslovno 2 mjeseca veze rekli da ako ćemo se jednom ženiti da će prvi ples biti "Ja ću budna sanjati" od Vanne i Gibonnija. Dobra, stara (ne toliko isfurana) s divnim riječima.


<3
Divna pjesma! Dobar izbor
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:44   #4177
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure
mi smo kako sam gore napisala dva mjeseca išli na standarni tečaj plesa pa smo se dogovorili i treći mjesec platiti cijeli kao klasični tečaj a imali smo samostalne probe... došli na prvu pustila nam pjesmu rekla krenite sa foxtrotom pa ćemo vidjeti...mi krenuli bilo skroz ok, došao brži dio pjesme sami ubacili disko fox tu je taj prijelaz izgledao užas.
Pa nam je samo taj prijelaz složila i dodala na idućem satu završnu figuru i mi smo treći sat došli samo još jedno dva tri puta ponoviti cijelu pjesmu jer nemamo di probavati(stanovi su nam preuski) i to je to ...niti dva i pol sata individualno

bitno je da naučiš osnovne korake i stekneš dojam glazbe ritma, koraci dođu sami ... sretno
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:35   #4178
Ja se baš veselim našem vjenčanju i prvom plesu na "Moje zlato"
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:54   #4179
Pozdrav, da li netko ima prijedlog neke ubrzane pjesme za drugi ples, da je na hrvatskom
ary_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:08   #4180
Quote:
bella vita kaže: Pogledaj post
Ninuška, Nicolas je u Zg-u?

A mi smo pak završili onaj osnovni tečaj u Rijeci kod Elia na Trsatu. Iskreno, da mogu reći da znamo plesati, baš i ne. Mislim, ruku na srce, nismo ni mi doma vježbali pa je možda i to...sve u svemu, i dalje nešto nesigurno bauljamo

Razmišljala sam o tim satima bar za prvi ples, obratila se jednoj curi koja to radi, njena cijena sata je 200 kn, bilo bi potrebno oko 5 sati (pričam o pripremi koreografije za prvi ples). Znači tisućica kunica...a ne znam, baš nam nije situacija...tako da ćemo se ljuljuškati kako znamo i na pola pjesme pozvati ostale

A pjesmica će biti Lutka. Izlizana, neizlizana, baš me briga, naša je <3
ne znam kad imate vjenčanje, ali ako si još u potrazi za tečajem,i8 ako sam dobro skužila, u rijeci si, preporučujem ti Paolu, mi smo krenuli neki dan, 100 kn po satu, više od 5 sati ide popust, s tim da mogu doć i kumovi il frendovi. cura je full simpatična i pristupačna,smijeh i zajebancija, sat vremena proletilo za čas, smislila nam je koreografiju za prvi ples na pjesmu od J.Legenda - all of me, jer iskreno uz tu pjesmu ni ne znam što bi plesali, da ne govorim kako su dragi i ples posvađani oduvijek
ali vidim da ima nade i za njega
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.