Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 09:31   #2561
Ja sam kupila univerzalni produzivac kupole na ebayu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:37   #2562
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Koja je razlika izmedu Maclaren Quest kolica iz 2015. i 2016.? Koliko sam shvatila, oboje mogu od rodenja jer imaju nulti polozaj, da li je onda razlika u produzenom sjenilu za sunce?
da, oboje imaju nulti, i mislim da je ta kupola razlika i što na 2016 ide košara za novorođenče
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 09:38   #2563
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila univerzalni produzivac kupole na ebayu

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
to je isto super rješenje, ali taj produživač nije ni do koljena maclarenovom produživaču
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 09:24   #2564
Koja k kolica preporucate, a da su ispunjene sljedéce stavke
malo bolji tockovi (da nije samo za asfalt), da se kroviç moze spustit da radi sjenu i da nisu teza od 5kg.
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:58   #2565
Ovaj uvjet da nisu teza od 5kg mislim da je nemoguce ispuniti.
Za ostalo, pogledaj Mutsy Nexo.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:36   #2566
Najlaksa kolica trenutno su BabyZen I ona imaju 7kg mislim

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 16:27   #2567
Quote:
Ailani kaže: Pogledaj post
Najlaksa kolica trenutno su BabyZen I ona imaju 7kg mislim

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
5,5 kg
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:17   #2568
Eto. al su najlaksa, jel tak?

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 15:18   #2569
Hvala na odgovorima
Gledam ova Maclarenova Triumph, pa me buni težina, negdi piše 5 kg, e negdi 6 i nešto
Ako tko ima ova Babyzen kišobran kolica, dokle se ovaj krović moze spustit? Izgleda mi fiksan
Madison girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:17   #2570
Meni je nesto nejasno

Kad se koriste ta kisobran kolica?
Ja trenutno kupujem kolica 3u1 . E sad da li ta "kisobran"kolica odgovaraju tom sportskom djelu kolica 3u1 il u cemu je fora?

Do kad se dijete vozi u tim sportskim kolicima i kada se prelazi na kisobran i zasto ako vec postoji sportski dio tih 3u1

Sori, prvi put sam u tome
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:47   #2571
3u1 su obično velika,glomazna i teško se sklapaju. Kišobran su lagana i obično imaju remen za nošenje na leđima. Kad ti dijete prohoda pa hoće malo kolica malo neće, kišobran su puno praktičnija. Kao i za stavit u auto ili nosit meni na kat bez lifta

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 13:54   #2572
Koliko sam skuzila zapravo je kupovina kolica 3u1 lutrija jer nekad se djeca ne zele voziti u tom sportskom dijelu.
Kad malo bolje razmislim zapravo je suludo dati par tisuca kuca za kolica u kojima ce se dijete voziti max godinu dana dok ne prohoda.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:13   #2573
Ja nisam kupila skupa pa su mi bila dobra za to što sam ih koristila. Recimo za košaru. I za as koja se raspala nakon prvog djeteta. Ali sa cca 13mj smo zbog gore navedenih razloga uzimali kisobranke

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:18   #2574
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Koliko sam skuzila zapravo je kupovina kolica 3u1 lutrija jer nekad se djeca ne zele voziti u tom sportskom dijelu.
Kad malo bolje razmislim zapravo je suludo dati par tisuca kuca za kolica u kojima ce se dijete voziti max godinu dana dok ne prohoda.
Ali uvijek ti mogu ostati za drugo, trece dijete ili ih nekome proslijedis ili prodas ako su u dobrom stanju.
Djeca se obicno manje zele voziti kada pocnu hodati, ali to ne znaci da se kolica trebaju pospremiti jer kada se ide na duze negdje itekako im je drago da se mogu odmoriti u kolicima. A i dobro dodju za ubaciti sve zivo unutra. Opet, ovisi koliko idete autom. Mi auto koristimo minimalno tako da su kolica spas. Stariji se vozio u njima do cca 3,5 god kada bi isli do vrtica pjeske ili u grad,...to je otprilike neka dob kada steknu bolju kondiciju. Ja recimo svoje ne nosam, a znam roditelje koji su pospremili kolica kada bi dijete napunilo 1 god, pa su ih se nanosali. Mladji ima 2,3 god i iako pretezno hoda voli se voziti u kolicima i zna da mora biti u njima kada negdje moramo stici, kada je prometno i sl
I moje je iskustvo da se dijete moze nauciti da se vozi u kolicima.

Takodjer, kisobran kolica su vecinom neudobna, nisu dobra za spavanje. Moj stariji je non stop spavao u kolicima pa su mi bila puno bolja konkretna sportska kolica zbog udobnosti i raznih polozaja. Kisobran smo koristili za more i odlaske u shopping centre.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:28   #2575
Moj je mrzio sportski dio a u mclarenu je zaspao u roku dve sekunde

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:58   #2576
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Meni je nesto nejasno

Kad se koriste ta kisobran kolica?
Ja trenutno kupujem kolica 3u1 . E sad da li ta "kisobran"kolica odgovaraju tom sportskom djelu kolica 3u1 il u cemu je fora?

Do kad se dijete vozi u tim sportskim kolicima i kada se prelazi na kisobran i zasto ako vec postoji sportski dio tih 3u1

Sori, prvi put sam u tome
Ne mora se uopce prijeci u kisobran.
Osim prakticnosti stavljanja u gepek, ne vidim nikakvu drugu prednost, da bi se bas MORALA kupit.
Mi smo nasa Maxi cosi 2u1 maksimalno iskoristili, od kosare do sportskog dijela.
Uskoro ce 2 god., visoka je za svoju dob i jos se vozi u njima.

Kod mojih imamo kisobran, tu i tamo iskoristimo kad idemo u duzu setnju. Jedino je super sto ih sklopis zacas i ne zauzimaju puno mjesta.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:09   #2577
kisobran kolica meni su se pokazala kao sranje i s prvim i s drugim djetetom.
imali smo velika mutsy koja su vrijedila svake lipe jer smo mogli setati po svakakvim terenima, nisu bila preteska (a ja sam ih svakodnevno bar jednom vukla gore-dolje po stepenicama u zgradi bez lifta), hrpa stvari je stala u shopping bag, a moglo ih se upravljati jednom rukom i po najvecem kamenju.

s druge strane, smece od mclarena (onaj najlaksi model od 4 kg) je upravljiv samo po besprijekorno glatkoj povrsini (npr.soping centri) i to nikad jednom rukom jer idu u svom smjeru koji nije nuzno tvoj zeljeni smjer.

jedina prednost kisobran kolica je sto zauzimaju manje mjesta i to je sve.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:25   #2578
Hvala na pojasnjenju

Znaci zapravo je stvar samo u tome sta su prakticnija tj laksa a djeca se u njima mogu voziti a i ne moraju.
Za pocetak uzimamo 3u1 a dalje cemo vidjeti
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 15:26   #2579
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Hvala na pojasnjenju

Znaci zapravo je stvar samo u tome sta su prakticnija tj laksa a djeca se u njima mogu voziti a i ne moraju.
Za pocetak uzimamo 3u1 a dalje cemo vidjeti
pametno!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 16:23   #2580
U kišobran kolica bebe mogu čim izađu iz košare a u Maclaren veće modele mogu čim se rode napravio proljetne i ljetne bebe i to i bez košare, a sa košarom mogu sve

Da sad imam bebu uzela bi odmah Maclaren sa košarom i miran si zauvijek
Živim u ZG i ne vozim po od road terenima tak da mi 3u1 kolica nisu služila novcem, samo sam si sredila ruke s njima
Sa 9 mj sam ga prebacila u kišobran i preporodila se na svim razinama
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.