Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 11:46   #1
Misteriozno nestajanje ljudi na području RH

U zadnje vrijeme po novinama i internetu čitam članke o masovnom nestajanju ljudi u Hrvatskoj. Mislite li da je to samo napumpavanje medija ili ćete se složiti sa mnom da tu nešto gadno smrdi (trgovina ljudima itd...)
Die Frau is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:18   #2
Da, složio bih se s tobom da tu nešto gadno smrdi. I nije to samo u RH, nego svugdje u svijetu.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:39   #3
Evo nešto povezano s temom, valja pogledat [s prijevodom]:

http://www.youtube.com/watch?v=ph9x0...yer_detailpage
lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:31   #4
Ima više teorija o nestanku ljudi, najviše nestaju mladi ljudi.

1. Zajebancija tako da se ljudi zabrinu i teenovi dobiju malu medijsku pažnju
2. Trgovina ljudima
3. Otmica od aliena
4. Otmica od Elite u svrhu žrtvovanja

David Icke je pisao u Najvećoj Tajni u poglavlju "Gdje nestaju sva ta djeca?"
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:48   #5
....povezala bih to mozda i sa trgovinom organima jer u danasnje vrijeme je sve vise i vise raznih bolesti a sve manje organa...mafija ?
Die Frau is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 17:42   #6
statistika za sada odgovara približno statistici iz 2011 i 2010 godine, dakle mediji su samo više prostora posvetili nestalima.

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Ima više teorija o nestanku ljudi, najviše nestaju mladi ljudi.

1. Zajebancija tako da se ljudi zabrinu i teenovi dobiju malu medijsku pažnju
2. Trgovina ljudima
3. Otmica od aliena
4. Otmica od Elite u svrhu žrtvovanja

David Icke je pisao u Najvećoj Tajni u poglavlju "Gdje nestaju sva ta djeca?"
nisam čitao knjigu, što kaže gdje nestaju?
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 18:21   #7
Quote:
inflection0071 kaže: Pogledaj post
nisam čitao knjigu, što kaže gdje nestaju?
Jedu ih alieni Nisam cito knjigu al znam njegove teorije,tak da je on to mozda preciznije u knjizi obrazlozio al vise manje se svodi na to da ih jedu!I ja vjerujem da je tako.
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 18:58   #8
- Ovih prvih je po meni najmanje, često su to klinci koji se ljute na roditelje, ili su ih povrijedili pa ajmo sad nestati za par sati/dana da se malo pobrinu i vidjeti dal se ih još vole, jel

- Ima onih koji hoću pobječ od svega, pa organiziraju neko prebivalište iza sedam mora i planina, nabave si novo ime i prezime, promjene friz, i žive novi život...

- Ima onih koji imaju namjeru počiniti samoubojstvo ali tako da ih nitko više nikada ne nađe..

- Ima onih koji su fkt oteti u svrhe da budu robovi, pa onda prostitucija, prodaje organa, itd.

- Ima onih koji stvarno bivaju oteti od neke druge izvanzemaljske inteligencije, najviše onih koji dolaze iz nekog drugog parelelnog svemira/realiteta, tipa ovi greysi, humanoidni gmazovi originalno dolaze iz niže četvrte dimenzije gdje imaju ne materijalnu formu, u ovoj trečoj imaju materijalnu formu, te otmice su najviše od istraživačke važnosti, njima naravno. Ili im se usadi čip da ih mogu promatrat, često su to svakakvi medicinski/experimentalni zahvati od strane njih naravno. Kao što mi idemo "oteti" neku mačku, odvest je veterinaru, npr.

- Pa imate otimanja za svrhe rituala koji se odvijaju diljem planete zemlje, gdje te koje vrše rituale opsjedaju gmazovski i demonski entiteti koji im zatim kontroliraju um, žrtvi se prereže vrat/ili žile i krv se sakuplja u nekoj posudi, ili ih se prije ili nakon toga seksualno zlostavlja zbog večeg užitka ili kvalitete krvi. Često i "svakidašnji" ljudi sudjeluju ili organiziraju te rituale, nije to samo elita u pitanju, možda takvih ima i na ovom forumu, ili ste možda jučer pričali sa njima na kavi. Nekoji od njih se niti ne sječaju da se išta dogodilo jer su bili opsjednuti od strane gmaza ili nekog luciferijanca, a možda imaju blokadu.. znam da je ovo uopće teško zamisliti večini koja če ovo pročitati, al hej, šta da vam kažem... najbolje ništa.

A ima onih koji nestaju jer im je bilo dosadno pa se svojevoljno natrag vrate, ili ih policija nađe. Jep. to bi manje više bilo sve.

Zadnje uređivanje Ironrage : 05.05.2012. at 20:13.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 19:22   #9
Evo ti si to opširnije rekao ovu moju verziju, ali da to je to. Meni je rituali i prodaja organa najlogičniji razlog.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 19:46   #10
ako je koji pokvareni trgovac poput paravinje onda djete nestane bez problema,nestanke možeš pripisat i velikim olujama koji redovito pohađaju japan,potresi i utapljanja.jednom sam gledo da je u japanu pri udaru cunamija više nestalo ljudi,nego pronađeno mrtvih.većinu toga napuhavaju novinari.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:42   #11
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Jedu ih alieni Nisam cito knjigu al znam njegove teorije,tak da je on to mozda preciznije u knjizi obrazlozio al vise manje se svodi na to da ih jedu!I ja vjerujem da je tako.
Ne piše da ih jedu alieni nego da je u pitanju pedofilija i žrtvovanje u kultovima
__________________
I never said that you are not good at what you do, it's just, what you do, is not worth doing.
mariangella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:09   #12
Quote:
mariangella kaže: Pogledaj post
Ne piše da ih jedu alieni nego da je u pitanju pedofilija i žrtvovanje u kultovima
Pa u tim ritualima im piju krv,sad neznam jel ih pojedu cjele ili ne al definitivno ih jedu!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:21   #13
Mafija i trgovina ljudima, kanibalizam i prinošenje ljudske žrtve. Sve to postoji i time se političari uglavnom bave i jedino im to ide od ruke.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 01:22   #14
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Pa u tim ritualima im piju krv,sad neznam jel ih pojedu cjele ili ne al definitivno ih jedu!
Ne! Tijela se navodno rješavaju bacanjem istih u more čime hrane morske pse...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 19:15   #15
Čitala sam prošli tjedan članak o nestanku mislim da se radilo o 10 osoba, i uglavnom od tih 10, troje ih je pobjeglo sa iste adrese u Bedekovčini. Za jednu curu su rekli da je bježala već 3 puta. A u Bedekovčini je neki dom za djecu?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 21:12   #16
Da, u Bedekovčini je dom i bježe iz avanturizma.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:01   #17
Quote:
Die Frau kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme po novinama i internetu čitam članke o masovnom nestajanju ljudi u Hrvatskoj. Mislite li da je to samo napumpavanje medija ili ćete se složiti sa mnom da tu nešto gadno smrdi (trgovina ljudima itd...)
Da, zanimljivo, i proglašava ih se mrtvima a tijela nigdje. Pretpostavljam da su ih otele nekakve tajne sekte. Paravinja i ekipa sigurno pripadaju tim sektama.

Mislim da je čak i njegov dosje mentalnog bolesnika izlažiran kao i rastava sa ženom i ostalo. On i ta ekipa očigledno igraju neku prljavu igru koju su očito dobro isplanirali.

Zapravo mi ne znamo ništa o njemu. Zakleo se na šutnju. Ako žele nešto izvući iz njega morat će ga prisiliti fizički i psihički da progovori.
Isto mislim i za njegovu bivšu. Manipulatorica kao i on. Pretpostavljam da je dobro izrežirala priču o njemu. Ciljaju valjda na to da se njega proglasi neuračunljivim pa da dobije blažu kaznu koju bi služio valjda na psihijatriji i da za koju godinu on izađe van, a slučaj da se proglasi gotovim i da svi dignu ruke od svega.
klokanovac is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:15   #18
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Da, zanimljivo, i proglašava ih se mrtvima a tijela nigdje. Pretpostavljam da su ih otele nekakve tajne sekte. Paravinja i ekipa sigurno pripadaju tim sektama.

Mislim da je čak i njegov dosje mentalnog bolesnika izlažiran kao i rastava sa ženom i ostalo. On i ta ekipa očigledno igraju neku prljavu igru koju su očito dobro isplanirali.

Zapravo mi ne znamo ništa o njemu. Zakleo se na šutnju. Ako žele nešto izvući iz njega morat će ga prisiliti fizički i psihički da progovori.
Isto mislim i za njegovu bivšu. Manipulatorica kao i on. Pretpostavljam da je dobro izrežirala priču o njemu. Ciljaju valjda na to da se njega proglasi neuračunljivim pa da dobije blažu kaznu koju bi služio valjda na psihijatriji i da za koju godinu on izađe van, a slučaj da se proglasi gotovim i da svi dignu ruke od svega.

Došlo je vrijeme da se demonskim legionima i njihovim slugama odsjecaju glave kao u templarsko vrijeme! Pa će dobro razmisliti prije nego krenu u svoj kravavi pir! Žao mi je ako netko misli da pozivam na nasilje, ali LJUDI nemamo izbora! Strašna vremena su pred nama!
Amen...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 10:59   #19
Šta ti to znači templarsko vrijeme?
Templari su baš bili ti koji su štovali Dajjala pod krinkom štovanja Boga!!!
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:10   #20
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Da, zanimljivo, i proglašava ih se mrtvima a tijela nigdje. Pretpostavljam da su ih otele nekakve tajne sekte. Paravinja i ekipa sigurno pripadaju tim sektama.

Mislim da je čak i njegov dosje mentalnog bolesnika izlažiran kao i rastava sa ženom i ostalo. On i ta ekipa očigledno igraju neku prljavu igru koju su očito dobro isplanirali.

Zapravo mi ne znamo ništa o njemu. Zakleo se na šutnju. Ako žele nešto izvući iz njega morat će ga prisiliti fizički i psihički da progovori.
Isto mislim i za njegovu bivšu. Manipulatorica kao i on. Pretpostavljam da je dobro izrežirala priču o njemu. Ciljaju valjda na to da se njega proglasi neuračunljivim pa da dobije blažu kaznu koju bi služio valjda na psihijatriji i da za koju godinu on izađe van, a slučaj da se proglasi gotovim i da svi dignu ruke od svega.
Da je Paravinja u sekti,vjeruj mi nebi oni njega onda uhitili Nego je on najvjerovatnije samo paravan isto ko sto je bio onaj lik iz engleske koji je navodno ubio dvije cure i zapalio ih benzinom ili sta vec,gledo u linku iznad netko je postavio!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:45.