Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 09:44   #61
ako velite da je next tako skup onda ne idem niti gledati tamo, samo da cmizdrim....

ja se baziram na kik, lidl i slicne ducane, h&m i c&a su mi vec vrh skupoce koju si mogu priustiti. sva sreca pa cu dosta toga dobiti, ali ipak nesto ce uvijek faliti.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 10:03   #62
Cure trebam pomoć. Ako netko bude kupovao jaknicu kao sto je ova moja na slici u albumu iz h&m molim da mi proslijedi račun. Nisam sačuvala,prošlo je dost vremena a premala nam je. Htjela bi zamjeniti(ili prodati pa ponovo drugu kupiti)
Hvala puno
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 10:12   #63
Cure trebam pomoć. Ako netko bude kupovao jaknicu kao sto je ova moja na slici u albumu iz h&m molim da mi proslijedi račun. Nisam sačuvala,prošlo je dost vremena a premala nam je. Htjela bi zamjeniti(ili prodati pa ponovo drugu kupiti)
Hvala puno
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:45   #64
Maja Lena Lopatny

Vlovrec, nisu u H&M-u basic stvari baš skupe, mislim da izađu I povoljnije od Kika, a često se nađu super komadi na rasprodajama. Ovisi I kakve građe će biti ti dijete, npr. H&M je za duguljastije itd...
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 12:58   #65
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Maja Lena Lopatny

Vlovrec, nisu u H&M-u basic stvari baš skupe, mislim da izađu I povoljnije od Kika, a često se nađu super komadi na rasprodajama. Ovisi I kakve građe će biti ti dijete, npr. H&M je za duguljastije itd...
da, ali ja h&m nemam u blizini pa ne mogu "naici" na rasprodaje, a kik mi je blizu
ne vjerujem da ce mi dijete biti dugoljastije, mm i ja smo vise trbusasti tipovi :-)
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 15:52   #66
su
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ako velite da je next tako skup onda ne idem niti gledati tamo, samo da cmizdrim....

ja se baziram na kik, lidl i slicne ducane, h&m i c&a su mi vec vrh skupoce koju si mogu priustiti. sva sreca pa cu dosta toga dobiti, ali ipak nesto ce uvijek faliti.
Ja ne znam je li Next skup ili ne, no činjenica je da su stvari skuplje što je veća veličina. Gledala sam npr. pidžame, manje veličine su čak recimo i povoljne, ali za moju malu (koja je 134 veličine) su već poprilično skupe (preko 100 kn).

Mi smo hrpu stvari kupovali u c&a kad je bila mala (h&m-a nije bilo dok je mala bila mala,kad je narasla znali smo joj tu i tamo nekaj kupit,ali nisam zadovoljna kvalitetom, (uglavnom je tanašni pamuk kroz koji vidiš- zato smo kupovali stvari za ljeto za to nam je bio taman ).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:17   #67
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Na nextu online nema nikad snizenja.

ima li tko za poslat promo code za next? Imam ogromnu kupovinu. posaljem vam natrag onaj koji ja dobijem nakon ove kupovine (obicno posalju nakon vece kupovine)

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
A mojem bi taman trebao neki dvobroj 105/110.
Ovaj 98/104 mu je kratak i uzak, a 110/116 mu je kao haljina i to sto kazes - rukavi su mu preeedugi.
mome isto tako. zato su mi super francuski proizvodjaci, oni imaju onaj 107.

okaidi, orchestra a mogu vam reci da mi se idexe pokazao kao odlican iako talijane nikako ne volim. Benetton ima boze sacuvaj krojeve a kvaliteta nikakva. skupe se u susilici. evo donji dio trenirkice broj 110 presirok u struku, da ne kazem ogroman, morala sam dodati gumicu unutra a prekratke. obukao ih dva puta i totalno se ofucale.
zara prekratka
tezenis-ogromna razlika od 104 do 110. kupila lani neke trenirkice na snizenju "broj vece", pa to je tako dugacko i veliko da ih nece jos dugo obuc

terranova trenirkica, po istoj cijeni ko zara, mrsko mi je bilo kupit jer ich ne smatram nesto kvalitetnim nisu jeftini ali jedina mi prezivjela prslu sezonu. sve ostalo se pokidalo

h&m trenirkice ne kupujem jer malome izviri guza iz njih kad se sagne, nemam pojma zasto, valjda mu kroj ne odgovara, i jos su prekratke

moram pohvalit lidl. nedavno sam na onoj akciji uzela donji dio trenirkice 110-116, genijalne su (ulovila 4 komada) gumica dovoljno cvrsta u struku da mu ne spadaju (i jos ima onaj konopcic za stegnut), dovoljno dugacke da ih moze dugo nosit ali nisu ruzno predugac´ke. ma super, suse se u susilici bez problema a samo 35 kuna. odavno nisam nesto tako odlicno kupila
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 15:59   #68
u nextu sam dosada samo par stvari kupila. obicno neke majice sa vatrogascima i sl jer je los izbor takvih. prosle godine sam uzela odlicnu zimsku jaknu na snizenju u centru Point. sad bih narucila pidjama, onaj tri pak ima dobru cijenu. vidim i trenirkice su im po 70 kuna, to je standardna cijena. odlicne zimske jakne imaju po 180 kuna. neke stvari su povoljne a neke su skupe. treba porbrat. gace su im povoljne, potkosulje su skuplje. govorim o robi za decke.
ali oni jedini imaju lijepu robu za deckice od 3-6 godina. ove baby stvar svi imaju super. ali robica za decke od 3-6 je preruzna. u h&m-u nisam nista uzela zadnjih par godina. za tu dob nemaju slike autica ili zivotinja, sve neke mrtvacke glave isl.
Benetton je preskup i nekvalitetan, obicno ga dobijemo na poklon, sama nebi nikad tamo nesto kupila.
M&S ima odlicne stvari i tamo cesto kupim nesto na snizenju. samo obicno malo stvari bude snizeno a redovne cijene u hrvatskoj su pretjerane.
s´oliver-preskup
zara me namami s vremena na vrijeme. najvise zbog blizine lokacije


u kik-u i nkd-u znam kupiti isto par stvari. mozda bi i vise da nemaju ducane na nekim glupim lokacijama.

najvise ipak kupim u lidlu i to iskljucivo zbog njihove Internet ponude. pogledam par puta na tjedan na njihovu stranicu i kad god vidim djecji dio, ne odolim a da ne odem nesto kupit.

takko ima povoljne stvari ali mi nisu usput.

ma, u odnosu na soping prije par godina sad ima puno povoljnijih ducana. ponuda je odlicna, jedino je problem naci vremena za pregledat te sve ducane. pogotovo za nas koji zivimo u centru, daleko od tih svih soping centara.
zato mi je najdraze kad ducan ima web stranicu pa samo muza posaljem da nesto kupi ili barem suzim izbor preko Interneta pa ne gubim toliko vremena u soping centru. inace, mrzim te centre, ne mozes nista obavit za sat vremena, uvijek mi ode masu vremena ili ne stignem nista obavit u vremenu koji Imam.
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:24   #69
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
[B]ima li tko za poslat promo code za next? Imam ogromnu kupovinu. posaljem vam natrag onaj koji ja dobijem nakon ove kupovine (obicno posalju nakon vece kupovine)
Pa nema ih vise!
Evo, bas mi je prekjucer u paketu dosao I zimski katalog I to je vec drugi ili treci katalog bez koda.
A ako ja nisam loyal customer, ne znam tko je.
Vec si slazem novu narudzbu za iduci mjesec.


I potpisujem ovo za robu za decke od 3 god na dalje - mrtvacke glave, cudovista... uzas.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:32   #70
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Pa nema ih vise!
Evo, bas mi je prekjucer u paketu dosao I zimski katalog I to je vec drugi ili treci katalog bez koda.
A ako ja nisam loyal customer, ne znam tko je.
Vec si slazem novu narudzbu za iduci mjesec.
:
bezobraznici
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
I potpisujem ovo za robu za decke od 3 god na dalje - mrtvacke glave, cudovista... uzas.
ma da. a roba za bebice Puna aplikacija vatrogasci, dinosauri isl. pa sta novorodjence ima s vatrogasnim auticem?! samo mu stariji brat slini da bi i on takvu majicu. e ne moze sine, za tebe samo mrtvacka glava

skuzajte za velika i mala slova. Imam njemacki autocorrect s kojim se neuspjesno borim
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:40   #71
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
bezobraznici
Da, stvarno nisu fer.:
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:43   #72
Ajme sad sam isla gledat taj Next (hr verziju)... Bolje da nisam!! Toliko krasne robice, vidi se da je kvalitetna, a cijene i nisu tako strasne, pogotovo tamo gdje dobijes po tri komada. Jedino kaj treba dojahat do tog Pointa od mene, bus, pa presjedat dva tramvaja... I onda to teglit natrag, a sigurno nebi kupila samo 2-3 stvari, haha.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:45   #73
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ajme sad sam isla gledat taj Next (hr verziju)... Bolje da nisam!! Toliko krasne robice, vidi se da je kvalitetna, a cijene i nisu tako strasne, pogotovo tamo gdje dobijes po tri komada. Jedino kaj treba dojahat do tog Pointa od mene, bus, pa presjedat dva tramvaja... I onda to teglit natrag, a sigurno nebi kupila samo 2-3 stvari, haha.
Zato postoji next online.

__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:55   #74
imas ich sad i u Av. mallu
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:07   #75
A nesto se govorkalo I da ce se na proljece otvoriti I u wg.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:16   #76
Sad ću ja postavit jedno možda malo bedasto pitanje
Oblači li se bebama ispod jednodijelnih tutica još dodatno i body, ili samo ta tutica ide direkt? Pitam za zimske bebe

Znači, ako imam npr. ovo s nogavicama: http://www.carters.com/carters-baby-...r=Light%20Blue
Ili ovo bez:http://www.hm.com/hr/product/42549?a...rticle=42549-A

Ide li ispod toga još što?
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:22   #77
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Sad ću ja postavit jedno možda malo bedasto pitanje
Oblači li se bebama ispod jednodijelnih tutica još dodatno i body, ili samo ta tutica ide direkt? Pitam za zimske bebe

Znači, ako imam npr. ovo s nogavicama: http://www.carters.com/carters-baby-...r=Light%20Blue
Ili ovo bez:http://www.hm.com/hr/product/42549?a...rticle=42549-A

Ide li ispod toga još što?
Da, da, oblacis ispod i bodi/ bodibenkicu s kratkim ili dugim rukavima, a uz ove pidzamice bez stopala, naravno idu jos i carapice.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:09   #78
Hvala ti!
A može se isto obući i samo body(benkica) i hlačice dolje, pretpostavljam? Ili preko te bodibenkice mora uvijek nešto doći?
Ja sam si nekako razmišljala dok su tako mali, za po doma dok stalno spava tutnut ga u jedan sloj i prekrit dekicom, a za vani naravno slojevitije.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 00:40   #79
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
A nesto se govorkalo I da ce se na proljece otvoriti I u wg.
Iz tvojih usta... To bu mi onda fakat blizu!

Ja to radije pogledam uzivo neg da kupujem online... Al ko zna.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:11   #80
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Hvala ti!
A može se isto obući i samo body(benkica) i hlačice dolje, pretpostavljam? Ili preko te bodibenkice mora uvijek nešto doći?
Ja sam si nekako razmišljala dok su tako mali, za po doma dok stalno spava tutnut ga u jedan sloj i prekrit dekicom, a za vani naravno slojevitije.
Za zimsku bebu ja bi i za po doma obavezno 2 sloja.
Mislim, nisam ni ja samo u potkosulji kod kuce usred zime.
Bodici su kao potkosulja pa onda gore jos nesto pamucno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.