Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2017., 21:34   #201
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
to kako si ti shvatio moj post je plastičan primjer tog ciljanog 'traženja' nekoga o kojem stalno pišem. ne ide to tako, ne nalaze se ljudi kao da ideš u lidl kupiti pidžamu na tjednoj akciji.

na forumu si od 2008., valjda sudjeluješ u nekim temama, možda ti se svidi kako netko rezonira, kako piše, kako razmišlja, pa joj se javiš u inbox i prokomentiraš nešto. tko zna, možda te nekuda odvede, a možda i ne. isto kao i u rl.

imaju i ta pusta druženja forumaša, ne znam jesu čemu, odeš pa vidiš.



pa mislim da su doslovno svi live i internet načini navedeni na ovoj temi.
Sudjelujem ali ne na temama na kojima se pise o musko-zenskim odnosima, nego uglavnom na politici, a tamo pak velikom vecinom pisu muski i njima nemam namjeru upadati sa spikom da mi se svidja kako pisu.

Stoga, upoznavanje preko foruma mi uopce nije jasno kako se to radi...sta da napisem nekome da mi se svidja kako pise? Pa covjece, preocito je da sam to napravio s namjerom da tu osobu odvedem na spoj, ne moras bit Sherlock Holmes da to skuzis.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:37   #202
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sudjelujem ali ne na temama na kojima se pise o musko-zenskim odnosima, nego uglavnom na politici, a tamo pak velikom vecinom pisu muski i njima nemam namjeru upadati sa spikom da mi se svidja kako pisu.

Stoga, upoznavanje preko foruma mi uopce nije jasno kako se to radi...sta da napisem nekome da mi se svidja kako pise? Pa covjece, preocito je da sam to napravio s namjerom da tu osobu odvedem na spoj, ne moras bit Sherlock Holmes da to skuzis.
Ne bi vjerovao ali ponekad ljudi razmjene pokoji pm i bez namjere općenja

Zar doista nisi s nikim prebacio razgovor u pm nakon sudjelovanja na nekoj temi?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:41   #203
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sudjelujem ali ne na temama na kojima se pise o musko-zenskim odnosima
A zašto bi to bile jedine teme na kojima bi te nečije pisanje moglo zaintrigirati?

Jel' te netko tuče da moraš pisati samo na politici? Teško je naći područje ljudske aktivnosti koje nije pokriveno nekim podforumom - prema tome, moraju postojati mjesta na kojima bi imao što pročiotati i reći.
Quote:
Stoga, upoznavanje preko foruma mi uopce nije jasno kako se to radi...sta da napisem nekome da mi se svidja kako pise? Pa covjece, preocito je da sam to napravio s namjerom da tu osobu odvedem na spoj
A kako se radi upoznavanje uživo?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:45   #204
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovao ali ponekad ljudi razmjene pokoji pm i bez namjere općenja

Zar doista nisi s nikim prebacio razgovor u pm nakon sudjelovanja na nekoj temi?
Jesam, ali uglavnom s muskima, kako bi prokomentirao nesto u vezi rasprave. Sa zenskim osobama svega nekoliko puta, isto usko vezano uz tematiku rasprave, a da sam isao dalje s namjerom da ju pozovem na spoj vjerojatno bi si mislila vidi ludjaka, sta sad ovaj hoce, od obicne rasprave o politici je valjda mislio prijeci na intimu...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:46   #205
Kriza kasnih dvadesetih

Calea i isadora: Da, ponos i ego su dvije snazne i glupe stvari, ali eto, u svemu sam uvijek bio nekako cool i odmjeren

Xiang: burek i rakija, daj ne zezaj me, hahahaha


Sent from my iPad using Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:48   #206
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A zašto bi to bile jedine teme na kojima bi te nečije pisanje moglo zaintrigirati?

Jel' te netko tuče da moraš pisati samo na politici? Teško je naći područje ljudske aktivnosti koje nije pokriveno nekim podforumom - prema tome, moraju postojati mjesta na kojima bi imao što pročiotati i reći.

A kako se radi upoznavanje uživo?
Pisem na politici jer tamo zelim pisati, a ne jer me netko tuce. A i ne pisem s namjerom da nekoga upoznam vec da napisem ono sto mislim o toj temi.

Uzivo je drugacije, vidis kako osoba reagira, kakav joj je govor tijela, izraz lica, ovdje nista od toga ne vidis, uzivo mozes procijeniti jel netko zainteresiran ili nije, ovdje moras doslovno direktno pitati, jer nema drugog nacina da to saznas.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:52   #207
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Uzivo je drugacije, vidis kako osoba reagira, kakav joj je govor tijela, izraz lica, ovdje nista od toga ne vidis, uzivo mozes procijeniti jel netko zainteresiran ili nije
Ne govorimo o procjeni nečije zainteresiranosti, nego o upoznavanju. O prvom koraku koji je navodno na forumu silno težak, puno teži nego uživo.

Konačno, što ti se najgore može dogoditi ako je s druge strane normalna osoba? Odjeb? Preživjet ćeš. OK, ako je s druge strane nenormalna osoba, stvari mogu postati zajebane...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:58   #208
Quote:
prale kaže: Pogledaj post
Calea i isadora: Da, ponos i ego su dvije snazne i glupe stvari, ali eto, u svemu sam uvijek bio nekako cool i odmjeren

Xiang: burek i rakija, daj ne zezaj me, hahahaha


Sent from my iPad using Tapatalk
Jesu. I šta točno imaš od njih?
Druga stvar: naravno da i ponos i ego stradavaju ako ti gledaš na to kao na neuspjeh ili poniženje.
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Jesam, ali uglavnom s muskima, kako bi prokomentirao nesto u vezi rasprave. Sa zenskim osobama svega nekoliko puta, isto usko vezano uz tematiku rasprave, a da sam isao dalje s namjerom da ju pozovem na spoj vjerojatno bi si mislila vidi ludjaka, sta sad ovaj hoce, od obicne rasprave o politici je valjda mislio prijeci na intimu...
A tko kaže da ne možeš pisati i po drugim pdf-ovima? Tko kaže da od kave na koju bi otišao s nekim mora nešto više biti? A tko kaže da ne mora?

Da obojica ne gledate sve tako jako daleko i s opterećenjem, više bi se zabavili i upoznali više ljudi.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:23   #209
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A tko kaže da ne možeš pisati i po drugim pdf-ovima? Tko kaže da od kave na koju bi otišao s nekim mora nešto više biti? A tko kaže da ne mora?

Da obojica ne gledate sve tako jako daleko i s opterećenjem, više bi se zabavili i upoznali više ljudi.
Nitko ne kaze da ne mogu, vec me ne zanima. Pisem tamo gdje me zanima. Sta cu pisati na US ili na LJES u nadi da cu nekog upoznati preko poruka? To je cisti gubitak vremena, nemam toliko praznog vremena da pisem na svim temama, jedva ispratim i ovo sto me zanima.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:42   #210
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nitko ne kaze da ne mogu, vec me ne zanima. Pisem tamo gdje me zanima. Sta cu pisati na US ili na LJES u nadi da cu nekog upoznati preko poruka? To je cisti gubitak vremena, nemam toliko praznog vremena da pisem na svim temama, jedva ispratim i ovo sto me zanima.
Ne zalazim na politiku, ali nekako sumnjam da tamo ne obitava i neki ženski rod.

Ono što je prilično izraženo kod svakog prijedloga na ovoj temi je odgovor u kojem je razlog zašto taj projedlog nije dobar. Ne misliš da možda upravo u tome leži dio problema?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:28   #211
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sudjelujem ali ne na temama na kojima se pise o musko-zenskim odnosima, nego uglavnom na politici, a tamo pak velikom vecinom pisu muski i njima nemam namjeru upadati sa spikom da mi se svidja kako pisu.

Stoga, upoznavanje preko foruma mi uopce nije jasno kako se to radi...sta da napisem nekome da mi se svidja kako pise? Pa covjece, preocito je da sam to napravio s namjerom da tu osobu odvedem na spoj, ne moras bit Sherlock Holmes da to skuzis.
pa tako valjda ne ulijećeš ni uživo, ej sviđa mi se kako ti

ne znam više što bih ti napisala.
ljudima kojima fali ljudi je ovdje dana masa savjeta i rješenje je sasvim jednostavno. ne zahtijeva ni da budeš komunikator godine ni proputuješ svijet, zahtijeva samo da digneš svoje dupe jer ti neće nitko pokucati na vrata. i prava je šteta u ovim godinama se zakopati u samotnu rutinu.

novi ljudi i nove aktivnosti šire krug poznanika i potencijalne...romanse , osim što se sam sa sobom zbog njih osjećaš bolje, jer jednostavno radiš nešto u čemu uživaš.
onome kome se to ne da ostaje internet, na ovaj ili onaj način. i ako ti šta znači, ja sam jednog tipa kojeg sam znala samo iz viđenja upoznala tako što smo imali jednog (1) mutual frienda koji je bio s foruma i kad su mi njegovi postovi počeli svaki dan iskakati po feedu, jedan sam skužila tko je to. možda na tečaju kukičanja nećeš sresti ljubav svog života, ali preko svih tih ljudi koje upoznaš postoji mogućnost da ih upoznaš još. i hoćeš, ako si iole pristupačna osoba.

ako ti je sve to odbojno i za sve postoji razlog zašto ne, a onda ne znam, ti stavi oglas na banderu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:33   #212
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne zalazim na politiku, ali nekako sumnjam da tamo ne obitava i neki ženski rod.

Ono što je prilično izraženo kod svakog prijedloga na ovoj temi je odgovor u kojem je razlog zašto taj projedlog nije dobar. Ne misliš da možda upravo u tome leži dio problema?
Obitava, ali sigurno ne zato da nadju nekoga preko pisanja o politici i sigurno jedva cekaju da im netko posalje poruku kako super pisu i da bi se zato trebali naci na kavi. Razlog zasto na svaki dosadasnji prijedlog kazem da nije dobar jest u tome sto on - zaista nije dobar. Sta da kazem, da je dobar, ako nije?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:33   #213
Eh, ako si iole pristupačna osoba. Trebaju neka uputstva za nas koji to nismo.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:44   #214
Ja ovo vise ne mogu
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:45   #215
Quote:
Bredon kaže: Pogledaj post
Eh, ako si iole pristupačna osoba. Trebaju neka uputstva za nas koji to nismo.
ti mi nešto ne djeluješ nepristupačan, ali ok, internet.

pristupačan as in da ako ti se netko obrati, nastaviš konverzaciju. ne kažeš 'dobro/da/ne', pitaš ljude o njima, itd.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:48   #216
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ti mi nešto ne djeluješ nepristupačan, ali ok, internet.

pristupačan as in da ako ti se netko obrati, nastaviš konverzaciju. ne kažeš 'dobro/da/ne', pitaš ljude o njima, itd.
Ali zasto bi pitao ljude o njima kad ni ne zna jesu oni zanimljivi za razgovor
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:50   #217
kak će znati ako ne pita

sad čekam da netko napiše 'ni ne zanima me'
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:55   #218
1 000 kako, 10 000 nikako
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:56   #219
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa tako valjda ne ulijećeš ni uživo, ej sviđa mi se kako ti

ne znam više što bih ti napisala.
ljudima kojima fali ljudi je ovdje dana masa savjeta i rješenje je sasvim jednostavno. ne zahtijeva ni da budeš komunikator godine ni proputuješ svijet, zahtijeva samo da digneš svoje dupe jer ti neće nitko pokucati na vrata. i prava je šteta u ovim godinama se zakopati u samotnu rutinu.

novi ljudi i nove aktivnosti šire krug poznanika i potencijalne...romanse , osim što se sam sa sobom zbog njih osjećaš bolje, jer jednostavno radiš nešto u čemu uživaš.
onome kome se to ne da ostaje internet, na ovaj ili onaj način. i ako ti šta znači, ja sam jednog tipa kojeg sam znala samo iz viđenja upoznala tako što smo imali jednog (1) mutual frienda koji je bio s foruma i kad su mi njegovi postovi počeli svaki dan iskakati po feedu, jedan sam skužila tko je to. možda na tečaju kukičanja nećeš sresti ljubav svog života, ali preko svih tih ljudi koje upoznaš postoji mogućnost da ih upoznaš još. i hoćeš, ako si iole pristupačna osoba.

ako ti je sve to odbojno i za sve postoji razlog zašto ne, a onda ne znam, ti stavi oglas na banderu.
Razoruzale ste me

Po meni je ovaj tvoj post zakljucak svega, nove aktivnosti ce ti donijeti nove poznanike, novi poznanici svoje poznanike. Iako ne garantira samoposlugu prepunu pozeljnih partnera, ipak predstavlja napredak.

Poslano sa mog IRON Pro koristeći Tapatalk
prale is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:58   #220
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ti mi nešto ne djeluješ nepristupačan, ali ok, internet.

pristupačan as in da ako ti se netko obrati, nastaviš konverzaciju. ne kažeš 'dobro/da/ne', pitaš ljude o njima, itd.
To je nekakav početak pristupačnosti. Eventualno skuže kako razgovor sa mnom nije racionalan utrošak vremena.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.