Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 10:19   #101
Meni se činilo kao da film stane na pola radnje, jel to možda nekakva trilogija predviđena?
scorpio2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:29   #102
sasvim solidna debilana, malo predaha od idiotskih superheroja za maloljetnu djecicu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:38   #103
Skoro sam zaspa pa nisam skonta zašto mu je na kraju dopustila da joj ubije ćaću a nisam ima volje vratit tih par minuta
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:39   #104
Koje smece od filma. Da ne spominjemo kako je pljuvacina po određenoj religiji.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 01:52   #105
Zar se stvarno isplati u velikom luku preskočiti ovaj film?
Bumboslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 13:42   #106
Thumbs down

Slabo... lose, zapravo.

Film kao film, ignorisuci igre, je slab/prosecan a u poredjenju s igrama je los.

Bilo koja igra iz AC serijala je neuporedivo bolja od ovog AC filma. Velika steta sto nismo videli jedan pravi AC film.

Onima koji nisu igrali igre a film im se svideo ili nije svideo, svejedno je, preporucujem da zaigraju igre i vide/osete ono pravo od AC-a.

Onima koji ne igraju igre niti nameravaju mogu reci da puno propustaju.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:57   #107
Slazem se. Bezveze je film.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:56   #108
Sad čitam da namjeravaju još dva djela snimiti, pošto je zaradio više od 125 milijuna koliko je bio buđet.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 16:50   #109
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Koje smece od filma. Da ne spominjemo kako je pljuvacina po određenoj religiji.
Smeće? Više trash.

Doista boli pljuvačina po (određenoj) religiji? Ne boli te more povijesnih besmislica?
Možda bi pak Tomasa de Torquemadu imao za kućnog prijatelja?


"Otpočinite, dakle, večeras u miru. Sutra ćete sudjelovati u auto de féu: to znači da ćete biti izloženi quemaderu, opominjućoj žeravici vječnog Plamena; on žeže, kao što znate, samo na daljinu, sine moj, i Smrt nastupa tek nakon dva sata (a često i tri), zbog vlažnih i ledenih povoja kojima se, našom brigom, zaštićuje čelo i srce žrtvama paljenicama. Bit će vas samo četrdeset troje. Uzmite u obzir da ćete, zahvaljujuci smještaju u posljednjem redu, imati dovoljno vremena da zazivate Boga, da mu pružite ovo vatreno krštenje koje dolazi od Duha svetoga. Uzdajte se dakle u Svjetlost i spavajte"

Villiers de l’ Isle-Adam
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:44   #110
Pa hrpa povijesnih besmislica koje su sve u obliku pljuvanja po određenoj religiji. U igrama je to drukcije odrađeno, iako mi i tamo smeta sto su Templari glavni negativci.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 06:51   #111
Pogledao sam film i to sam morao u dva puta sto bi bio pokazatelj da i nije nesto. Dosta je nerazumljiv na pocetku, nije mi bilo jasno tko je tko i sto zeli ali ok, shvati se kasnije. Jedino mi nije jasno da li on moze utjecati na proslost ili ne.
Inace su likovi odradjeni lose, i film ne zadrzava paznju gledatelja. Ok to sve izgleda i ima zanimljivi koncept ali trebali su to bolje odraditi. Akcijske scene su dosadne i preduge, ali to je slucaj u dosta filmova pa i ne mogu uzeti za zlo.
Onako, osrednje do lose.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:47   #112
Meni se film svidio.
Ne može mijenjat prošlost, taj koncept sa animusom je dosta traljavo izveden, ali svakako bolje nego u igrama (gdje oni sjedaju na nešto analogno stolcu kod zubara). Ovaj prikaz animusa mi se ipak svidio, ono kak se pale svaki put svjetla i to sve...hologrami

Nije mi se svidjelo isto tako što film površno objašnjava tko su templari a tko assassini.
Ali kažem nekome tko je igrao sve igre film je taman i ne zaslužuje tolika pljuvanja. Vidjeli smo koliko smo mogli vidjeti u dva sata filma. Volio bih da je bilo još možda 15 minuta Španjolske ali eto.

A ovo pljuvanje po religiji i slično...
Brate mili ako ti se ne sviđa nemoj igrat. Igra je znanstvena fantastika, film je znanstvena fantastika. Činjenica je da je Crkva kao institucija napravila puno krivih stvari kroz povijest, a ovi su to iskoristili kao podlogu da naprave igru.

Ono što mene najviše smeta je što film prikazuje nekakvu alternativnu stvarnost igrama (to me stvarno zaboljelo).
Što znači...nema Desmonda...nema Ezia...
Mogli su bar spomenut Ezia u filmu kao nekakav easter egg...

Inače, predviđena je triologija i drugi dio bi nam mogao brzo u kina.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:18   #113
Jako...jako...jako...rijetko gasim film nakon 20 min...te asasins kridove...princeve od perzije...i mumije treba zakonom zabraniti više...svaki puta ocekujem dobru avanturu akciju....ovo toliko nema dušu od prve sekunde...ovog kad su prvi puta stavili na onaj stroj ja se ponadao da ce poginuti...
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.