Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2015., 22:59   #1661
http://bit.ly/1PnjdXw

Ispovijest jednog od šestorice kažnjenih navijača s Malte.

Priča bitno drugačija od one servirane u hrvatskim medijima. Ovo treba šerat gdje god stignete, a ne bi bilo loše i proslijedit svim sportskim redakcijama.
Kobelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 18:24   #1662
Kaj stvarno, godinu dana nitko tu niš ne tipka? Kak god pogledaš oba kluba dobro guraju ove godine, a vi nemate niš za napisat, ajd malo akcije, komentirajte utakmice i tak Gdje ste Varaždinci, ajmo!
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 15:21   #1663
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
Kaj stvarno, godinu dana nitko tu niš ne tipka? Kak god pogledaš oba kluba dobro guraju ove godine, a vi nemate niš za napisat, ajd malo akcije, komentirajte utakmice i tak Gdje ste Varaždinci, ajmo!
Postoji samo jedan klub.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:12   #1664
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Postoji samo jedan klub.
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:29   #1665
Postoji sam jedan, al tog kluba više nema.

Ovaj koji je je krenuo od navijača je krenuo od nule i transparentan je i jako mi se sviđa, a kad nekog pitaš zakaj se ne spoje ekipa (koja nema baš tak čisti klub) koja gradi tradiciju na bivšem Varteksu, Varaždinu, pa Varaždin Varaždinu, pa Varaždin ŠN, veli da nemre imati temelj sa ekipom "iz Jalkovca". Pa mislim stvarno, a kaj Jalkovec nije dio Varaždina?

Uostalom kaj Varaždin to ima, osim dugova koje vračaju i treće lige koju su ionak potegnuli prek veze. Bilo bi pametnije da su se s navijačkim dogovorili i bez repova se neš iskemijalo.

Sad oba guraju jako dobro, al sam je pitanje vremena kad budu sprčili Varaždin opet ovi koji bi u prvu i kad dođe opet neki političar nutra il "gradonačelnik".

Nek mi onda netko veli za kog sad tu navijat, pojačavaju se jedni i drugi, Varteks navijački mi djeluje kao normalan projekt, a ovi kažu u Varaždinu ovaj puta bude bolje, pojačavaju se, zovu drugi dio ekipe. Zbunjen čovjek na kraju, više mi niš nije jasno.

Sad ti meni reci onda koji je taj jedan. Tim više kaj vidim da dio WS ide k Varaždinu. Kaj sad onda na kraju tu imamo i koji je taj jedan? Jer meni Varteks ima prednost pred Varaždinom, pa da je ovaj i u prvoj ligi (da budem iskren). Klub koji je nastao na temeljima lažne tradicije, povuče u treću ligu sretnim okolnostima, pa onda nastavlja tradiciju nakon novih bankrota mi jednostavno ne djeluje kao klub za koji se može reć, krenuo je kao Fenix i opet se diže, nego kao krenul je kak Fenix, pal par put na nulu i opet krenul...... Nekak mi to i nije "baš neki" klub. Bilo bi im pametnije da su prešli k NK Varteksu i otkantali tu treću ligu, skupa bi do nje prije došli.

Jalkovec gore il dolje, radije bi čisti klub neg spoznaju da je opet krenul s polubankrota, i prek sreće u treću ligu (nije ni ligu preskočil kak Bog zapovijeda), i za 15 godina bu opet netko rekel došli ste prek reda u prvu...

Jel taj jedan NK Varteks? Ajd je onda bar znam di je ekipa. Ak nije onda mislim da nemam više zakaj se osjećat ko WS, iako da iskreno kažem drago mi je za oba kluba, da ne bi netko krivo neš skužio. Al mi se više sviđa što Varteks ide ligu po ligu svojim zaslugama, dok se za one druge baš i nemre reć tak.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 10:29   #1666
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
Postoji sam jedan, al tog kluba više nema.

Ovaj koji je je krenuo od navijača je krenuo od nule i transparentan je i jako mi se sviđa, a kad nekog pitaš zakaj se ne spoje ekipa (koja nema baš tak čisti klub) koja gradi tradiciju na bivšem Varteksu, Varaždinu, pa Varaždin Varaždinu, pa Varaždin ŠN, veli da nemre imati temelj sa ekipom "iz Jalkovca". Pa mislim stvarno, a kaj Jalkovec nije dio Varaždina?

Uostalom kaj Varaždin to ima, osim dugova koje vračaju i treće lige koju su ionak potegnuli prek veze. Bilo bi pametnije da su se s navijačkim dogovorili i bez repova se neš iskemijalo.

Sad oba guraju jako dobro, al sam je pitanje vremena kad budu sprčili Varaždin opet ovi koji bi u prvu i kad dođe opet neki političar nutra il "gradonačelnik".

Nek mi onda netko veli za kog sad tu navijat, pojačavaju se jedni i drugi, Varteks navijački mi djeluje kao normalan projekt, a ovi kažu u Varaždinu ovaj puta bude bolje, pojačavaju se, zovu drugi dio ekipe. Zbunjen čovjek na kraju, više mi niš nije jasno.

Sad ti meni reci onda koji je taj jedan. Tim više kaj vidim da dio WS ide k Varaždinu. Kaj sad onda na kraju tu imamo i koji je taj jedan? Jer meni Varteks ima prednost pred Varaždinom, pa da je ovaj i u prvoj ligi (da budem iskren). Klub koji je nastao na temeljima lažne tradicije, povuče u treću ligu sretnim okolnostima, pa onda nastavlja tradiciju nakon novih bankrota mi jednostavno ne djeluje kao klub za koji se može reć, krenuo je kao Fenix i opet se diže, nego kao krenul je kak Fenix, pal par put na nulu i opet krenul...... Nekak mi to i nije "baš neki" klub. Bilo bi im pametnije da su prešli k NK Varteksu i otkantali tu treću ligu, skupa bi do nje prije došli.

Jalkovec gore il dolje, radije bi čisti klub neg spoznaju da je opet krenul s polubankrota, i prek sreće u treću ligu (nije ni ligu preskočil kak Bog zapovijeda), i za 15 godina bu opet netko rekel došli ste prek reda u prvu...

Jel taj jedan NK Varteks? Ajd je onda bar znam di je ekipa. Ak nije onda mislim da nemam više zakaj se osjećat ko WS, iako da iskreno kažem drago mi je za oba kluba, da ne bi netko krivo neš skužio. Al mi se više sviđa što Varteks ide ligu po ligu svojim zaslugama, dok se za one druge baš i nemre reć tak.
Zbog čega ovo Jalkovec, jer se tam igralo? Tam se igralo jer se drugdje nije moglo dobiti teren. Klub je prijavljen u Varaždinu, a eto opet i igra na stadionu. Nisi svjestan koje su borbe ovi iz NK Varaždin Varaždina vodili da mi ne smijemo igrati pazi sad, na gradskom stadionu.

Svjestan si da je NK Varaždin Varaždin osnovan nakon našeg Varteksa? Dakle, sa starim Varteksom nemaju baš nikakve veze, pravno gledajući. Jedina veza je da su ga osnovali isti oni koji su uništili i pokrali varaždinski nogomet, te ono najbitnije, uništili nam stari Varteks. Isto tak u klubu su osim tih kriminalaca i smeće najgoreg oblika, tipa Mumlek. Prisvajaju tradiciju koja nije njihova (da se razumijemo, ta tradicija nije ničija osim od kluba koji više nije aktivan), ali je se odriču kad nazivaju neke bivše igrače da dođu, pa ih oni traže da im isplate dugovanja - u tom slučaju oni su neki novi klub te nemaju veze s tim.

Od Stonesa nitko nejde na Varaždin, a vjerujem da niti nikad ne bude.

Kad se pričalo o fuziji, protiv koje sam osobno uvijek protiv, predane su neke odrednice NK Varaždinu s kojima se oni naravno nisu složili. Ukratko, radilo se o transparentnom radu kluba (npr. zabrana obavljanja dužnosti onima koji su ikad osuđivani zbog malverzacija u sportu). Ako se ne varam, do tog dokumenta se i moglo doći, pa bi svatko tko je imalo zainteresiran za nogomet u gradu videl da li je to ispravno, i koja strana se tu postavlja u interesu nogometa i građana, a koja u svom vlastitom.

Trenutno oni muzu pare od Dalića, pitanje je kolko. Valjda nije niti on glup da trpa lovu a ona nestaje. Svakih godinu-dvije najavljuju velike povratke. Pitanje je vremena kolko bude sad ovo izdržalo, ja im dajem rok do polusezone, a nadam se da budu što prije uspjeli ono u čemu su najbolji - sve pokrast i sjebat. Samo, možda je i vrijeme da napokon i netko od njih odgovara za sve to.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 12:27   #1667
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
Postoji sam jedan, al tog kluba više nema.

Ovaj koji je je krenuo od navijača je krenuo od nule i transparentan je i jako mi se sviđa, a kad nekog pitaš zakaj se ne spoje ekipa (koja nema baš tak čisti klub) koja gradi tradiciju na bivšem Varteksu, Varaždinu, pa Varaždin Varaždinu, pa Varaždin ŠN, veli da nemre imati temelj sa ekipom "iz Jalkovca". Pa mislim stvarno, a kaj Jalkovec nije dio Varaždina?

Uostalom kaj Varaždin to ima, osim dugova koje vračaju i treće lige koju su ionak potegnuli prek veze. Bilo bi pametnije da su se s navijačkim dogovorili i bez repova se neš iskemijalo.

Sad oba guraju jako dobro, al sam je pitanje vremena kad budu sprčili Varaždin opet ovi koji bi u prvu i kad dođe opet neki političar nutra il "gradonačelnik".

Nek mi onda netko veli za kog sad tu navijat, pojačavaju se jedni i drugi, Varteks navijački mi djeluje kao normalan projekt, a ovi kažu u Varaždinu ovaj puta bude bolje, pojačavaju se, zovu drugi dio ekipe. Zbunjen čovjek na kraju, više mi niš nije jasno.

Sad ti meni reci onda koji je taj jedan. Tim više kaj vidim da dio WS ide k Varaždinu. Kaj sad onda na kraju tu imamo i koji je taj jedan? Jer meni Varteks ima prednost pred Varaždinom, pa da je ovaj i u prvoj ligi (da budem iskren). Klub koji je nastao na temeljima lažne tradicije, povuče u treću ligu sretnim okolnostima, pa onda nastavlja tradiciju nakon novih bankrota mi jednostavno ne djeluje kao klub za koji se može reć, krenuo je kao Fenix i opet se diže, nego kao krenul je kak Fenix, pal par put na nulu i opet krenul...... Nekak mi to i nije "baš neki" klub. Bilo bi im pametnije da su prešli k NK Varteksu i otkantali tu treću ligu, skupa bi do nje prije došli.

Jalkovec gore il dolje, radije bi čisti klub neg spoznaju da je opet krenul s polubankrota, i prek sreće u treću ligu (nije ni ligu preskočil kak Bog zapovijeda), i za 15 godina bu opet netko rekel došli ste prek reda u prvu...

Jel taj jedan NK Varteks? Ajd je onda bar znam di je ekipa. Ak nije onda mislim da nemam više zakaj se osjećat ko WS, iako da iskreno kažem drago mi je za oba kluba, da ne bi netko krivo neš skužio. Al mi se više sviđa što Varteks ide ligu po ligu svojim zaslugama, dok se za one druge baš i nemre reć tak.
Svatko ko se smatra stones-om zna kome i gdje ova pitanja postaviti a to sigurno nije forum hr. Mali je VZ i sve se zna.
W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 17:04   #1668
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Zbog čega ovo Jalkovec, jer se tam igralo? Tam se igralo jer se drugdje nije moglo dobiti teren. Klub je prijavljen u Varaždinu, a eto opet i igra na stadionu. Nisi svjestan koje su borbe ovi iz NK Varaždin Varaždina vodili da mi ne smijemo igrati pazi sad, na gradskom stadionu.

Svjestan si da je NK Varaždin Varaždin osnovan nakon našeg Varteksa? Dakle, sa starim Varteksom nemaju baš nikakve veze, pravno gledajući. Jedina veza je da su ga osnovali isti oni koji su uništili i pokrali varaždinski nogomet, te ono najbitnije, uništili nam stari Varteks. Isto tak u klubu su osim tih kriminalaca i smeće najgoreg oblika, tipa Mumlek. Prisvajaju tradiciju koja nije njihova (da se razumijemo, ta tradicija nije ničija osim od kluba koji više nije aktivan), ali je se odriču kad nazivaju neke bivše igrače da dođu, pa ih oni traže da im isplate dugovanja - u tom slučaju oni su neki novi klub te nemaju veze s tim.

Od Stonesa nitko nejde na Varaždin, a vjerujem da niti nikad ne bude.

Kad se pričalo o fuziji, protiv koje sam osobno uvijek protiv, predane su neke odrednice NK Varaždinu s kojima se oni naravno nisu složili. Ukratko, radilo se o transparentnom radu kluba (npr. zabrana obavljanja dužnosti onima koji su ikad osuđivani zbog malverzacija u sportu). Ako se ne varam, do tog dokumenta se i moglo doći, pa bi svatko tko je imalo zainteresiran za nogomet u gradu videl da li je to ispravno, i koja strana se tu postavlja u interesu nogometa i građana, a koja u svom vlastitom.

Trenutno oni muzu pare od Dalića, pitanje je kolko. Valjda nije niti on glup da trpa lovu a ona nestaje. Svakih godinu-dvije najavljuju velike povratke. Pitanje je vremena kolko bude sad ovo izdržalo, ja im dajem rok do polusezone, a nadam se da budu što prije uspjeli ono u čemu su najbolji - sve pokrast i sjebat. Samo, možda je i vrijeme da napokon i netko od njih odgovara za sve to.
Da, sve to znam, bio sam ispitivao na Varteksovoj temi, pa su mi objasnili, malo sam istraživao i povezao dva i dva, bil dosadan, al sam sam htio na čistac s tim izač.

Ovo za Jalkovec meni osobno nije bitno, al mi je glupo da sam uopče dobil takav odgovor od nekog tko zagovara Varaždin, pa se sad pitam, kaj oni fakat tak misle i izgovaraju se na to kao problem il me netko zezao? Jer bilo mi je tako razočaravajuće tak neš čut, normalno nisam se svađal s čovjekom ipak su to naši ljudi i nemam se namjere svadit s nekim bila je prijateljska rasprava, ali to je kao da mi je "netko iz glavnog grada" rekao ma fučkaš Zagreb, pare se vrte u Dinamu, al to me ne bi čudilo, a ovo je i malo je reć ražalostilo...... Meni je žalosno kaj izgleda da upravo iz Varaždina neće pričati s Varteksom, bar sam takav odgovor dobio. Nije mi jasno zakaj se smatraju bitnijima.... Zapravo nije mi jasno na temelju čega točno. Ko da se namjerno hoće razlike delat. Baš sam bio pričao, pa nek bar limači i škole klupske surađuju, ono međusobna pojačavanja i to, ne moraju se klubovi voljet da bar nekak surađuju i pojačavaju si uzraste i to...... Na kraju je ispalo da Varteks i navijače nitko iz Varaždina nije ni kontaktirao prije početka sezone (bar ne tad). Mislim dosta tužno. Ak niš drugo mogla se komunikacija i suradnja napravit sa školama nogometa kak je nekad Varteks imal sa Nedeljancem ak se ne varam, sa Fotexom? A za stadion mi je pogotovo ovo žalosno čut. Nisam znao, mislio sam da je možda grad otežavao, s obzirom da sam pročitao da su debelo prefinancirali Varaždin naprema vas i ostalih.

Osobno je i mene zasmetalo, al nažalost dobil sam takav odgovor kad sam pital zakaj se ne bi prišlo Varteksu, s obzirom da on stvarno ima super princip i nevjerojatno mi se sviđa kako rade. Ja i smatram da Varteks ne bi smio pristati na kompromise i ak do fuzije ikad i dojde, da treba igrat po Varteksovim pravilima, možda nisu u trećoj al su stvarno napravili puno.

Quote:
W.S. kaže: Pogledaj post
Svatko ko se smatra stones-om zna kome i gdje ova pitanja postaviti a to sigurno nije forum hr. Mali je VZ i sve se zna.
E kad ti ja nisam drito iz Vž i pratim onda kolko mogu i stignem što po novinama, člancima i tak, nisam vidio staru ekipu "sto godina".
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 21:22   #1669
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
.
E kad ti ja nisam drito iz Vž i pratim onda kolko mogu i stignem što po novinama, člancima i tak, nisam vidio staru ekipu "sto godina".
Onda je vrijeme da se najdes s nekim na pivici ili barem prek modernih komunikacijskih kanala porazgovaras: mobitel,internet,fax...

W.S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 22:58   #1670
Quote:
W.S. kaže: Pogledaj post
Onda je vrijeme da se najdes s nekim na pivici ili barem prek modernih komunikacijskih kanala porazgovaras: mobitel,internet,fax...

A ovi najžešći Varteksovci koje sam znao haha spaljeni do bola, više ne znam ni di su, Bog će ga znat, ali zato budem u toku, pa kad bude prilika fino na poneku tekmu i navijaj i ožeži.

Gledao sam malo filmiće koje ste stavljali na Youtube, šteta kaj tog nemate više, sviđa mi se atmosfera, super je (ak zanemarimo tuče)
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 13:12   #1671
Facebook, Grupe, Youtube, Info, Website

E da, nisam vas pitao zašto ne kombinirate (tko ima vremena), Facebook grupu, Youtube kanal, internet stranicu....... Sve je to skoro pa i besplatno.

Recimo na FB bi se stavljali kratki filmići sa utakmica sa navijanja i tako nešto, a na youtube, možda i cijela utakmica, dok bi na stranicu mogli sve to u kratkim novostima linkati, izvještaj s utakmice (s vašeg kuta gledanja), kak je bilo i to, pa onda kratko i rezultat, i onda se fino povezat i s Varteksom.

Mislim ono pitam, tak bi si malo i navijačku skupinu promovirali, usput bi imali dosta više aktivnosti tu, ak niš drugo do aktivnosti na stranici, fb, il youtube filmićima.

Ne mislim na linkanje nikakvih ekscesa, nego tipa, kako se pjevalo, kolko se došlo na koju utakmicu, ili tipa kako se slavilo kod svakog gola, tako neš.

Znam da malo ljudi pada na pamet snimat cijelu utakmicu kad si je došao gledat i navijat, al ono, bila bi malo veća aktivnost kak god okreneš, kaj onda dobro dođe i WS i Varteksu, a i posjećenosti bi više bilo.

Ak možda i imate, sorry unaprijed. Pitam jer me čudi ak imate, da se ne puknu neki linkići, tek toliko da se malo tema drži aktivnom.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 11:59   #1672
https://www.youtube.com/watch?featur...Z8&app=desktop
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:50   #1673
[OTVORENO PISMO GRADONAČELNIKU VARAŽDINA g. IVANU ČEHOKU]

Poštovani Gradonačelniče,
ovim putem Vam se obraćamo vezano uz neodobravanje korištenja GRADSKOG stadiona GRAĐANIMA VARAŽDINA i nogometnom klubu VARTEKS.

Kao udruga navijača, na nepravdu u nogometu odlučili smo reagirati još 2011., kada smo nizom akcija, prosvjeda te pravnim putem uzaludno upozoravali na sudbinu koja će zadesiti NK Varteks promjenom imena. Kao što smo i upozoravali, “stari” Varteks je promijenio ime te potom “nestao”. S njime, nestao je i dio nas. Ostala su samo sjećanja na lijepa vremena i trenutke provedene uz NAŠ klub, na NAŠEM stadionu. Stadionu, koji su izgradili naši roditelji, djedovi, bake.

Iste kobne 2011. krenuli smo dalje. Nošeni ljubavlju, entuzijazmom i željom da naši klinci jednoga dana osjete barem dio onoga što smo mi imali priliku, stojeći na tribinama NAŠEG stadiona. Krenuli smo od nule. NULE! U šest godina, s našim Varteksom napravili smo nezamislive stvari (koliko god to nekome sada zvučalo smiješno) – u šest godina, od 2. Županijske nogometne lige, najnižeg ranga nogometnog natjecanja u Republici Hrvatskoj, uspjeli smo doći do 3. Hrvatske nogometne lige. U tom periodu osnovali smo jednu od vodećih škola nogometa u ovom dijelu Hrvatske. Odigrali smo mnogobrojne utakmice pred tisućama gledatelja. Na utakmici najnižeg ranga, okupili smo preko 3.500 navijača Varteksa. Okupili smo stotine članova kluba, te najbitnije, pokazali kako funkcionira klub vođen ljudima kojima je stalo!

U situaciji kada naš klub ulazi u 3. Hrvatsku nogometnu ligu, Vi uskraćujete GRADSKI stadion svojim GRAĐANIMA na uštrb nekolicine nogometnih djelatnika, koji vršeći pritisak na Vas pokušavaju nama uskratiti korištenje GRADSKE imovine iz samo njima znanih razloga.

Gospodine gradonačelniče, gospodo gradski vijećnici, ne želimo vjerovati da ste u stanju odbiti korištenje GRADSKE imovine skupini GRAĐANA koja se za svoje ideale bori transparentnošću i požrtvovnim radom, vođena ljubavlju prema klubu koji su uništili. Odbijamo vjerovati da se u našoj Hrvatskoj i našem Varaždinu, ne cijeni predan rad, ne cijeni uspjeh, ne cijeni interes građana. Istovremeno, oni kojima su odobravani gradski krediti za spas kluba koji su potom netragom nestali (nitko nije odgovarao), isti oni koji su promijenili sveto ime Varteks i odveli klub u stečaj (nitko nije odgovarao), isti oni koji su napravili desetke milijuna dugova (nitko nije odgovarao), isti oni koji su pravomoćno osuđeni za namještanje nogometnih utakmica – kao nagradu dobivaju korištenje stadiona, te štoviše, tolerira se njihov rad usmjeren protiv nas.

Gospodo, mi ne tražimo da nekome zabranite igranje na GRADSKOM stadionu, samo tražimo odobrenje da na njemu igra naš klub, treniraju naši mlađi uzrasti. Isti taj stadion u jednom periodu koristila su 3 nogometna kluba – NK Varteks, NK Varaždin i NK Varaždin ŠN. U svijetu ima još mnogo primjera korištenja istog stadiona od strane više klubova, počevši od gradova u našoj blizini kao što su Čakovec (NK Čakovec i NK Međimurje), Koprivnica (NK Slaven Belupo i NK Koprivnica) pa sve do Milana (AC Milan i Inter Milan) itd. Ako u jednom Milanu istovremeno koriste stadion dva kluba koji na njemu odigravaju prvenstvene utakmice, utakmice kupa te europske utakmice, ne vidimo razlog kako na našem stadionu ne bi istovremeno mogla funkcionirati dva kluba.

Još jednom napominjemo, mi ne želimo stadion samo za sebe, mi želimo pravo korištenja stadiona svim građanima te sportskim kolektivima koji su svojim radom i rezultatima to zaslužili. Gospodo, nama je dosta nepravde, nama je dosta dugogodišnjih pokvarenih podmetanja istih osoba. U slučaju neodobravanja igranja na stadionu, nećemo šutke stajati sa strane. Za svoje ideale, protiv nepravde i za sveto ime VARTEKS, kao navijači dužni smo i voljni boriti se do kraja. Svjesni mogućih posljedica, nećemo kleknuti ni pred kime. Spremni smo uzvratiti svima onima koji potkopavaju naš trud i rad. Spremni smo nositi sav teret borbe na svojim leđima kako bi uspjeli u svojoj želji, koja je jedna jedina. Spremni smo se izboriti za ono, što u normalnom svijetu i demokraciji uopće ne bi bilo sporno – temeljem dosadašnjih rezultata, koristiti gradsku imovinu kao punopravni građani ovoga grada.

Vjerujemo da ćete kao profesor i čovjek od razuma, pomoći da razum u ovom slučaju prevlada.

S poštovanjem,
Udruga Navijača White Stones
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.