Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li i biste li glasali za MOST?
Glasao sam i opet ću glasati za MOST 101 42.26%
Glasao sam za MOST i požalio sam to 28 11.72%
Nisam glasao za MOST, ali sada ću 36 15.06%
Nisam i neću glasati za MOST 74 30.96%
Glasovatelji: 239. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 20:09   #9781
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Evo ja vjerni glasač MOSTa (nešto desnije orijentiran) jedva čekam da se Plenki i ekipa se pokupi - što će se ubrzo i dogoditi. I jopet će MOST biti odlučujući faktor , ali sada će morati sa SDPom. Kao što su morali sa HDZom zbog pomahnitalog Zoke...

I to mi uopće nije problem - sve dok ne dođem na ovaj topik i ne vidim povampirene SDPovce i njihov mentalni sklop . Onda mi proradi inat pa bi da MOST opet ode sa HDZom, čak mi ni HRAST nije tolko mrzak kad ovo vidim... Je da kradu i ne drkaju al barem ovako ne pišu
Proradi ti inat pa bi baš da Most opet ode s HDZ-om. To je kao u onoj priči Tomića ili Dežulovića kad Mujo iz inata pred cijelim selom odreže svoj vlastiti kurac. Baš im je pokazao!
ViktorViktorija is offline  
Old 08.11.2017., 20:28   #9782
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Da se SDP potrudio biti doista drugačiji i bolji od HDZa vladali bi duže od sedam godina. Da je Milanović bio više državnik a manje pozer i kadabahija bio bi SDP i danas na vlasti HDZ bi bio prošlost.

Nije istina da je sedam jamstava srezano u startu. Većina od njih je ili ispunjena ili se na njima radilo. To što se nije stiglo sve dovršiti, posljedica je nekih drugih okolnosti. Međuostalim i te što se MOST suprostavljao HDZu te podržao SDPov prijedlog za smjenu članove vlade. I to drugi put! Iako se taj isti SDP u svakoj situaciji mogućnosti izbora izeđu HDZa i MOSTa uvijek priklanjao HDZu.
Da je MOST zaista drugačiji a kako su se predstavljali u kampanji itekako bi danas bili značajan jezičac kod odlučivanja

Da je Petrov više čovjek i malo veće inteligencije a manje lažac koji se boji svega i svačega i svakoga i da nema sitne interese bio bi poprilično jak političar i SDP i HDZ ne bi mogli ništa bez njega

Molim linkove na to koja su jamstva ispunjena i kada?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 08.11.2017., 20:32   #9783
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Proradi ti inat pa bi baš da Most opet ode s HDZ-om. To je kao u onoj priči Tomića ili Dežulovića kad Mujo iz inata pred cijelim selom odreže svoj vlastiti kurac. Baš im je pokazao!
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ? Mislim pored onakvih ljiga iz HDZa i SDPa koji godinama drmaju RH i ostavljaju pustoš ? Jel imate bar malo milosti i razumjevanja prema Mostovcima ?
nil amstrong is offline  
Old 08.11.2017., 20:34   #9784
Quote:
slaninica kaže: Pogledaj post
Dakle, po vašem treba glasati za SDP?
Tema je most a ne za koju stranku treba glasati

Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Evo ja vjerni glasač MOSTa (nešto desnije orijentiran) jedva čekam da se Plenki i ekipa se pokupi - što će se ubrzo i dogoditi. I jopet će MOST biti odlučujući faktor , ali sada će morati sa SDPom. Kao što su morali sa HDZom zbog pomahnitalog Zoke...

I to mi uopće nije problem - sve dok ne dođem na ovaj topik i ne vidim povampirene SDPovce i njihov mentalni sklop . Onda mi proradi inat pa bi da MOST opet ode sa HDZom, čak mi ni HRAST nije tolko mrzak kad ovo vidim... Je da kradu i ne drkaju al barem ovako ne pišu
most nikada neće sa SDP-om
i treći put ako budu u situaciji otići će sa HDZ-om

pomahnitali Zoka?
Da, čim im je ponudio sve kaj je
a oni pokazali da im nije stalo do promjena jer bi trebalo nešto raditi
i odgovarati za ono što rade.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 08.11.2017., 20:39   #9785
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ? Mislim pored onakvih ljiga iz HDZa i SDPa koji godinama drmaju RH i ostavljaju pustoš ? Jel imate bar malo milosti i razumjevanja prema Mostovcima ?
Ne.
ViktorViktorija is offline  
Old 08.11.2017., 20:41   #9786
Pored onakvog Zokija i đavo se činio dobar...
Slična situacija je sada sa Plenkijem.

Očito nam je tako grah pao.
Zato vas sve pozivam da glasate za Božu i MOST - gori nikako ne mogu biti. Dapače.
nil amstrong is offline  
Old 08.11.2017., 20:41   #9787
a zasto ekipa na strani SDP-a ne napada zidare?
Zasto ne kampira na njihovoj temi?
Zidasi svako malo naglasavaju HDz=SDP, pa kako se njih ne napada?
da nije mozda, ali samo mozda, zato sto Zivi zid nije desna stranka?
Odmah se i ispricavam na tom zlom i beskorisnom svjetonazorskom karakteriziranju
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 08.11.2017., 20:43   #9788
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ? Mislim pored onakvih ljiga iz HDZa i SDPa koji godinama drmaju RH i ostavljaju pustoš ? Jel imate bar malo milosti i razumjevanja prema Mostovcima ?
Nije...
a znaš zašto? Zato što bih bolje, a ne one koji bi bili isti kao prethodni, samo im ne može bit...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 08.11.2017., 20:44   #9789
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
a zasto ekipa na strani SDP-a ne napada zidare?
Zasto ne kampira na njihovoj temi?
Zidasi svako malo naglasavaju HDz=SDP, pa kako se njih ne napada?
da nije mozda, ali samo mozda, zato sto Zivi zid nije desna stranka?
Odmah se i ispricavam na tom zlom i beskorisnom svjetonazorskom karakteriziranju
Kako bi se ovo nazvalo, pucanj sam sebi u nogu.
-SOMEBODY- is offline  
Old 08.11.2017., 20:49   #9790
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Kako bi se ovo nazvalo, pucanj sam sebi u nogu.
Meni su svjetonazorska pitanja vazna i nema sanse da cu glasati za klerikalnu desnicu, ali ono nikada, pa ni tada.
Uopce ne mislim da sam po tom pitanju usamljen i to sa obje strane.
I btw, nisam SDP-ovac i ne kampiram na temi.
Edit: Glasat cu za njih kao manje zlo i to mozda jer sada postoji i Zivi zid. Za njih u koaliciji sa MOST-om, necu sigurno.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 08.11.2017., 20:54   #9791
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ?
Možeš li citirati neko "pljuvanje po Mostovcima" za koje smatraš da je neopravdano?

Ta je priča odavno mogla biti stavljena ad acta.

To se ovako radi - kaže se da, pogriješili smo zbog toga i toga i toga, sad smo pametniji.

I onda se krene dalje.

Ljudi reagiraju na napise drugog tipa jer jednostavno ne vole da ih se pravi ludima pa onda korigiraju nebuloze.
Da se tako napiše, bila bi mirnija Bosna.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 08.11.2017., 21:07   #9792
Eto pobježe mi slovo oko jednog forumaša i odma kazna neistomišljenice... Nikako mi se ne dopada SDPov mentalni sklop i cenzura .

Ovo je kap koja je prelila čašu - od sad navijam za novu koaliciju sa Štirovim HDZom, Tepešom i Nedrkom.

Sve je bolje od ovog.
nil amstrong is offline  
Received Infraction
Old 08.11.2017., 21:17   #9793
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ? Mislim pored onakvih ljiga iz HDZa i SDPa koji godinama drmaju RH i ostavljaju pustoš ? Jel imate bar malo milosti i razumjevanja prema Mostovcima ?
????

pa kaj mostovci nisu bolji od svih prijašnjih
drugačiji
moralne vertikale
sami su se tako predstavili

i ti ih sada opravdavaš sa drugim strankama?

pljuvanje?
koji dio nije točan
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615

Zadnje uređivanje twistdrum : 08.11.2017. at 21:31.
twistdrum is offline  
Old 08.11.2017., 21:17   #9794
Super


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 08.11.2017., 21:36   #9795
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Eto pobježe mi slovo oko jednog forumaša i odma kazna neistomišljenice... Nikako mi se ne dopada SDPov mentalni sklop i cenzura .

Ovo je kap koja je prelila čašu - od sad navijam za novu koaliciju sa Štirovim HDZom, Tepešom i Nedrkom.

Sve je bolje od ovog.
Tako je. živjela katotalibanija.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 08.11.2017., 21:59   #9796
Ne postoje okolnosti u kojima bih mogao glasati za desnu stranku, a kamoli za onu blisko povezanu s Katolickom crkvom. Stovise, siguran sam da bi situacija u kojoj bi svecenici i propovjednici dobili moc upravljati drzavom zavrsila cak i vecom katastrofom od one s uzdama u rukama HDZ-a.

Svecenicima ne bih povjerio ni upravljanje kucnim savjetom, a kamoli icim vecim.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Old 08.11.2017., 22:03   #9797
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Lako za dokaze. Gore je to što nema ni - smisla.

Je li itko ikad pokušao napisati što to konkretno znači?

Nije, jer to je nemoguće.
A šta će ti napisati? Jednako kao što je Milanović kriv jer nije u sudnici htio reći ko mu je od Most-ovaca dolazio po noći u ured, a to što je to sam Božo mogao riješiti već davnih dana i on to reći za svoje ljude... a ne, ni slučajno.
Što je najbolje, da je Milanović rekao da je bila na sastanku, onda bi ga razapeli da je lažljivac koji i dalje oće razoriti sektu

Quote:
slaninica kaže: Pogledaj post
Dakle, po vašem treba glasati za SDP?
Ovaj sad? Iskreno - ne znam.

Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Ovo je kap koja je prelila čašu - od sad navijam za novu koaliciju sa Štirovim HDZom, Tepešom i Nedrkom.
Zaboravio si Hasanbegovića, koji je stručnjak jedino za rješavanje važnih pitanja kao što su nazivi ulica i vječnu doktoranticu, pa možete sretno svi zajedno odjahati u suton.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 09.11.2017., 00:35   #9798
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Dokaza ima na pretek.

Hoćeš sačekušu za Prgometa kraj prozora bez zavjesa....

P.S. I Još nešto. Ovdje je vrlo važno ukazati kako se stalno pokušava proturiti priča kako su Božo i Grmoja MOST odvukli HDZu. Ne, to nije točno! To je bila odluka daleko šireg kruga ljudi, NVMa, što je još jedan dokaz i potvrda kako je za to bilo itekako razloga. Da jedan ili dvojica ljudi odigraju tako prljavu igru kako se ovdje imputira, to bi možda i bilo moguće. Ali kada se oko toga suglasi širi krug ljudi onda je jasno da su presudni bili opravdani razlozi, a ne nekakav hir Bože ili Nikole.
Mostaja tocno jest da su bili pritisci i lomljenja sa svih strana ali istine radi predsjednik Mosta je na svoju ruku odlucio da ne moze sa SDPom sto je sasvim razumljivo kad mu se vidi podrijetlo.... i to isu vecer nakon sto je milanovic predriblo karabatka. Kad je postalo jasno da je Most postao mostobran za ostanak "komunjara na vlasti" ....
A kako je to izveo i kojim metodama je "uvjerio" ostatak ekipe je za jedan triler... a meni se iz ove perspektive okreće želudac zbog te metode...
__________________
Ma stari moj... Neki HDZ-ovac može biti ratni profiter, lažni branitelj, kriminalac u pretvorbi ili običan; izdajnik nacionalnih interesa, plagijator, lokalni šerif, lažov, lopov, seljačina, nasilnik, licemjerni lizač oltara, općenito muljator, neznalica, provokator ili uhljab vulgaris... sve pet... ali ono... nemoj mu reći da se jebe!

Ivan Kovačić 25. travnja 2016. "Neka se j e b u"
niqueclyde is offline  
Old 09.11.2017., 05:34   #9799
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
A to spada u domenu ŠBBKBB jer ne znaš bi li se ispoštovalo, ali je puno lakše nakon dva vritnjaka uvjeravati sebe kako bi sigurno s njima loše prošli. To je kod tebe obrambeni mehanizam, sladak limun, rekli bi psiholozi...

... i najzanimljivije u cijeloj priči je činjenica da će se naguziti i treći put, samo nek im se pruži prilika.
Za javnost će izigravati poštenje i moralnost, potpisivati u bilježnika kojekakve izjave, piti metak ako treba, obećavati ustavne zakone i ravnopravnost, a iza kulisa će uredno okrenuti svoje molitvene guzice u smjeru HDZ-a.

Btw, Grm.... ups Mojstaja, još čekam citat tvojeg posta koji nije napisan na ovoj temi. Ono, čisto da utvrdimo činjenice.

Hvala.

Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Baš tako, vidiš kakav imate efekt na menež

Sad za istač - pa kaj vam nije bar malo žao kad pljujete ovako po Mostovcima ? Mislim pored onakvih ljiga iz HDZa i SDPa koji godinama drmaju RH i ostavljaju pustoš ? Jel imate bar malo milosti i razumjevanja prema Mostovcima ?


Žao?
Što bi mi trebalo biti žao?
Kad pišem ono što vidim i čujem?

Kad ih vidim tako pokvarene, dvolične i polupismene?

Ništa mi nije žao. Čak ih i premalo kudim.

Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Ne postoje okolnosti u kojima bih mogao glasati za desnu stranku, a kamoli za onu blisko povezanu s Katolickom crkvom. Stovise, siguran sam da bi situacija u kojoj bi svecenici i propovjednici dobili moc upravljati drzavom zavrsila cak i vecom katastrofom od one s uzdama u rukama HDZ-a.

Svecenicima ne bih povjerio ni upravljanje kucnim savjetom, a kamoli icim vecim.


Ovaj post moram potpisati.

Gore od vlasti HDZ-a je samo gora vlast klerikalaca.
Smotani2 is offline  
Old 09.11.2017., 06:15   #9800
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
... i najzanimljivije u cijeloj priči je činjenica da će se naguziti i treći put, samo nek im se pruži prilika.
Pa to je napravio HNS,dakle stranka za koju su glasali SDPovci u sastavu koalicije,ovo je njihova vlada a što se tiče Mosta,da program im je više udesno a HDZ je glavna desna stranka tako da je Most nekakav korektor stanja na desnici i iluzorno je tvrditi da može postojati treća opcija kada sa liberalizacijom ima problema cijeli svijet i Hrvatska nije u stanju proizvesti tržišnu stranku. Dakle,kao Mostov birač ne bi imao ništa protiv ponovne koalicije jer ja sam prepoznao da je to isti program ko i HDZa u načelu,drugačiji su samo ljudi tako da nam uopće ne osjećam krivnju zbog koalicije sa HDZom. Koalicije SDPa i Mosta bi trajala kraće nego koalicija HDZ-Most zbog programske različitosti. Protesne glasove ne treba računati a što se tiče trenutnog stanja,jasno je da je dug u BDPu smanjen sa 90% na 81% i najavljuje se smanjenje na 70%,kako je krenulo ne vidim razlog da im ne vjerujem no Plenkovića je doveo Most indirektno i meni paše da su oni metla za loše elemente na desnici. Ironija kritičara Mosta na ovoj temi je ta da je njihov glas za Narodnu koaliciju otišao HDZu i tu je kraj diskusije.
Detektor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.