Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 14:58   #401
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
jesi step by step gledala? oni ziher mladje primaju
i to mi predaleko :ljenčina:

imamo logopeda i bazen, nemrem si još i ovo natrdačit daleko od doma
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:06   #402
a kaj nemaju oni masu lokacija?

al kuzim za daljinu, meni je zao kaj u kvart nemamo gimnastiku, mala bi na tome bila ko riba u vodi
ali ja u grad ne idem popodne, ni da mi svaki put netko da 200 kn kamoli da ja jos moram platiti
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:21   #403
pa to

ajd još da e imam gdje sparkati, ali po ilici nema šanse
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:41   #404
ali step ti ima masu lokacija. znam da u gajnicama negdje imaju (ili su imali)
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:46   #405
Ajd bum ih zvala ak se ovi sa rnr akademije ne oglase
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:57   #406
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a kaj nemaju oni masu lokacija?

al kuzim za daljinu, meni je zao kaj u kvart nemamo gimnastiku, mala bi na tome bila ko riba u vodi
ali ja u grad ne idem popodne, ni da mi svaki put netko da 200 kn kamoli da ja jos moram platiti
pa šta nemate i za gimnastiku više lokacija?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 17:44   #407
nema gimnastike u zg bas, ima sokol u centru. ima ponesto po kvartovima ali kako su skole lose opremljene spravama tako je i ta gimnasyika okrljastena
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:29   #408
Ima gimnastika na Velesajmu. Mi idemo već neko vrijeme i jako smo zadovoljni. Malac je u grupi za najmlađe, uglavnom klinci od 3, 4 godine. A imaju grupe i za starije.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:36   #409
istina! al velesajam mi dalje od centra
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:27   #410
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
nema gimnastike u zg bas, ima sokol u centru. ima ponesto po kvartovima ali kako su skole lose opremljene spravama tako je i ta gimnasyika okrljastena
aha, znači isto kao kod nas.. jedino je glavna dvorana kvalitetno opremljena, a to znači da i mi vozimo svaki dan u centar gdje si sretnik ako imaš gdje stati sa sva 4 i iskrcati dijete. o parkingu možemo samo sanjati..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 23:04   #411
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
istina! al velesajam mi dalje od centra
Postoji i gimnastika na DIF-u (iako ti vjerojatno ni to ne pase ako ti je Velesajam daleko), i GK Tresnjevka kolko vidim ima na dvije lokacije.

Nemam osobnih iskustva sa tim klubovima, moja ide na Velesajam, ali nasla sam ove kad sam istrazivala gdje upisati..
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:17   #412
Mi idemo na gk trešnjevka. Imaju lokaciju u Prečkom i u Rovinjskoj. Ali prenatrpani su. Kaže suprug (on ih vodi) da su sad uveli 3 trenera po grupi (ako sam dobro razumjela).

Inače smo jako zadovoljni.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:39   #413
Pozdrav, procitala sam zadnjih par stranica ali nisam nasla nista pa mozda netko zna.. imam curicu koja ce sad 4 godine i obozava pjevati i plesati i stvarno ima sluha za to pa bi ju negdje upisala ali nisam nista nasla.. gledala sam zagrebacke malisane ali svi kontakti sa neta su neaktivni.. ima ko mozda neki priejdlog da je u novom zagrebu? Ako su dobti moze i prema centru..
User90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:08   #414
Od sestricne mala ide u Zagrebacke andele. Lokacije su na Jarunu, Voltinom i u Maksimiru. Sestricna veli da je mala zadovoljna. Nedavno su imali nastup na Danima beba i trudnica u WG.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:09   #415
imaš klince s ribnjaka i zvjezdice za najmlađe u centru.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:21   #416
Hvala vam, budem ih nazvala pa vidjela da li uopce sad primaju
User90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 11:49   #417
Quote:
User90 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, procitala sam zadnjih par stranica ali nisam nasla nista pa mozda netko zna.. imam curicu koja ce sad 4 godine i obozava pjevati i plesati i stvarno ima sluha za to pa bi ju negdje upisala ali nisam nista nasla.. gledala sam zagrebacke malisane ali svi kontakti sa neta su neaktivni.. ima ko mozda neki priejdlog da je u novom zagrebu? Ako su dobti moze i prema centru..
U Novom Zagrebu ima zbor Bajka kojoj je jedna od lokacija proba na Kajzerici
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 13:11   #418
Kada je vrijeme za uvesti djetetu dodatnu aktivnost?

Drage iskusnjare,

Kada ste uveli djeci neku dodatnu aktivnost?
Pričam o plivanju, nogometu, rukometu, košarci, ritmičkoj gimnastici, sinkroniziranom plivanju itd?

Burazovi klinci su dosta rano krenuli sa plivanjem, čak mislim kao ne hodači, što se meni čini nekako prerano, iako mislim da ne može škoditi, ne znam.

ima li smisla dijete od 2-3 godine upisati na neku aktivnost?
kakva su vaša iskustva?

tnx!
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 13:38   #419
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
ima li smisla dijete od 2-3 godine upisati na neku aktivnost?
kakva su vaša iskustva?
Ima smisla, ali po meni jedino ako je program zaista kvalitetan (a ne da se svodi na cuvanje djece dok roditelji nes drugo obavljaju), ako su treneri sposobni motivirati dijete i najbitnije - ako je dijete s tim sretno.

Gledala sam nedavno pokazni trening u nasoj atletskoj skoli (stariji su imali natjecanje, a ovi mali mali pokazno). I strasno je fora. Treninzi su zajedno s roditeljima, tako da djeci ne moraju ostajati sama i ugodno im je. I strasno su zabavni. Recimo trce roditelj i dijete po atletskoj stazi i kad trenerica zvizdukne roditelj mora uzeti dijete i malo ga onako baciti u zrak i onda dalje trcanje. Ili, u drugom krugu isto tako ali s djetetom u narucju naprave avioncic koji napravi krug, pa onda dalje. Djeca su vristala od smijeha, bas vidis da im je strasno zabavno.

ili recimo plivanje - isto postoji program u kojem su roditelj i dijete tako malo zajedno u bazenu. I to je super jer dijete u toj dobi ne zna za strah od vode. Moj je na plivanje krenuo puno kasnije i bas se borio dugo sa tim strahovima i na kraju vise nije htio ici (iako mu je dobro islo i rezultati su mu bili jako dobri... al njemu to jednostavno nije bio gust jer se svaki trening borio sam sa svojom glavom i nije mu bilo ugodno)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 14:05   #420
Moj ide na ovo - http://www.sportici.hr/page.asp?pageID=33. Krenuo s tri i pol godine.
Znači nije standard sport, ali je kretanje, disciplina, učenje... profesionalni treneri, i baš se sviđa i njemu i nama. Djeca se mogu upisati i ispisati kad god, jer ono, znaju treneri da su djeca i da se predomisle i ne žele više i sl. Dok će imati volje i želje, ići će. Treninge ima 2 puta tjedno, taman

Kao beba od manje od god dana smo išli u Natator na plivanje, ali nekako odjednom mu se nije sviđao bazen, pa smo odustali.

Zapravo smo prvo pikirali neki judo, karate i sl., ali kod nas nema za tak malene.


Primjećujem veliku promjenu na njemu od kad ide na treninge. Otvoreniji je, discipliniraniji (inače ima baš slabiju koncentraciju, brzo gubi fokus, ali to skoro nestaje). Čak nam i doma slaže poligone i igre
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.