Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 16:05   #21
Najbolja zarada je Affiliate marketing

Zašto je affiliate marketing najbolji način zarade?

Vi ste samo posrednik između kupca i prodavača i za preporuku vi ste nagrađeni nekim postotkom.

MLM , Revshare, trafficexchangeri nisu Affiliate marketing. Zato jer kod affiliate maketinga ne morate uložit novac da bi dobili novac( scam ) . Ne morate imati milijon referala da biste zaradili..ne morate uopče imati referale.

Morate savladati neke vještine:
--web dizajn
--seo optimizacija
--pretraživanje ključnih riječi
--Kako diše Google?
dranoel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:39   #22
Quote:
MadridiisTa kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li mi može neko preporučiti neki način zarade online, ne mora to biti ni neka velika zarada? Mogu provesti više od 13h dnevnon na netu, pokušavam sa freelancingom ali većina objava su spameri, tako da nema nekog uspjeha. I ako može bez ptc stranica (clixsense, neobux i slično) jer na njima ko je zaradio bez referala, svaka mu čast. Hvala
Zavisi sta zelis, i koliko para zarade, ali najbitnije je, da li mozes nesto uloziti ?

Freelance je smece, jedino valja ako si uspjesan i imas nekog skilla, ali 99% ljudi nece uspijeti

Sad sto se tice skroz free poslova bez ikakvog uloga, a da se moze zaraditi nesto solidno, jedino PPD i CPA, ali mislim da je danas to dosta tesko, jer trebas puno prometa da bi ista zaradio, a i treba nekog znanja, plus sto ako ne platis promet, ici ce jako sporo, 99% ljudi ce odustati odmah u startu
...

To je ovako sto mi pada na pameto od laksih nacina

Ima jos nacina bez uloga,ali to je ubojstvo za pocetnike, iz toga jedino iskusni mogu izvuci pare..

E sad, ako zelis ulagati, onda ima more nacina, gdje se moze doci do solidnih para..

Osobno sam najvise u tjednu zaradio 20k dolara, ali sam i potrosio 1400 na reklamu...

Dnevno 200 ulog, a zarada je bila oko 2500-3000..
Dakle treba imati pocetni kapital prije nego bi ista zaradio. Naravno rijetko tko moze ulagati po 10milja dolara u startu.. Tako da sam tjedan dana imao jeben promet i jebenu zaradu, kasnije vise nisam mogao to placati. cekao sam isplatu..

Znaci imao sam cistih oko 18500 zarade, uz ulog 1400

Naravno, to je ako zelis zaraditi ozbiljne pare, i vjeruj mi ,svi koji zaraduju velike pare, puno ulazu.. Milioneri ulazu gomile para, ali zato zaraduju 20 puta vise.

Osobno znam ljude koji su s 0 uloga zaradilvali po 2milje dnevno jedno vrijeme, ali to je bilo davno , s PPD stranicom, tada sam osobno zaradivao oko 30tak dnevno ,sto je bilo oko milja mjesecno, takojder uz 0 uloga


Trenutno se moze zaraditi puno para

ali potrebno je raditi, jer inace neces nista postici

1. najbitnije je imati ideju sta kako, zato trebas uciti od najboljih
ja sam platio trenera, pun k para sam dao ali se isplatilo.
2. trebas sve fino postaviti, ako se radi o email marketingu (sto je sigurno najbolji nacin za ozbiljnije pare), treba biti pametan, znati sta radis, postaviti kampanju kako treba, inace dzabe ti sav ulog ako nemas prodaje
3. platiti promet, jer bez prometa nema ni zarade, logicno..
Treba i tu biti pametan i znati sta uzeti, solo ads su nesto sto bi bilo najbolje u ovom slucaju


To je ovako ako zelis ozbiljnije pare


Ako zelis zaraditi $10 do $30 dnevno, znam par sajtova gdje se placa clanstvo na mjesecnoj bazi, i tu cijenu clanstva mozes vratiti u 1-2 dana rada..

To je vise za pocetnike koji nemaju iskustva, a zele zaraditi neke pare

Ono sto ti ne bih preporucio su one stranice s klikanjem ili anketama, od toga nema leba...

Zasto? pa s klikanjem bez uloga moras klikati 6 mjeseci svaki dan da bi uopce mogao kupiti referale. znaci potrebne su godine za neke parice.. I to svaki dan da klikas...

Ankete, lijepo zvuci, ali popunis par anketa, fali ti za isplatu, i jednostavno nema ih vise, po par mjeseci ih nece biti... cekas ko idiot pola godine da bi mogao isplatiti 20 dolara.. zelis to?


7 godina sam u ovome, i od pocetka sam ciljao na velike pare, nisam se zadovoljavao s 50 dolara mjesecno, dok nekim ljudima je to ok. Ja zivim od ove zarade.
Imao sam srece pa sam u startu krenio jako dobro , bolje nego sam ocekiivao, 1000 dolara mjesecno skoro godinu dana, kasnije kad je to stalo, odustao sam, ali sam si kasnije dao zadatak, ako sam prije zaradivao toliko, zasto ne bih mogao opet, vidio sam da je moguce.. To mi je bio velik motiv, platio sam trenera (Vick Strizheus) koji zaraduje milijune godisnje. Jbg bez uloga nema nista
IMTrener is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:02   #23
Evo jedan koristan tekst Top 4 nacina da zaradite novac u 2018.godini. Mislim da ce ovi izvori zarade jos dugo donositi prihode mnogima, na ovaj tekst bih samo jos dodao Dropshipping.
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 17:06   #24
Meni se najviše isplatila prodaja domena. Kupiš pa prodaš
mylink is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 08:53   #25
Quote:
anelko kaže: Pogledaj post
Evo jedan koristan tekst Top 4 nacina da zaradite novac u 2018.godini. Mislim da ce ovi izvori zarade jos dugo donositi prihode mnogima, na ovaj tekst bih samo jos dodao Dropshipping.
Affiliate marketing i Dropshipping trenutno najbolje metodu za zaradu.
Kawadet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 15:06   #26
Quote:
dranoel kaže: Pogledaj post
Zašto je affiliate marketing najbolji način zarade?

Vi ste samo posrednik između kupca i prodavača i za preporuku vi ste nagrađeni nekim postotkom.

MLM , Revshare, trafficexchangeri nisu Affiliate marketing. Zato jer kod affiliate maketinga ne morate uložit novac da bi dobili novac( scam ) . Ne morate imati milijon referala da biste zaradili..ne morate uopče imati referale.

Morate savladati neke vještine:
--web dizajn
--seo optimizacija
--pretraživanje ključnih riječi
--Kako diše Google?
Slažem se u potpunosti i dodao bih :
Znači affiliate maketinga je odlična stvar ako znate napravit kampanju na Google Adwords a pri tome ste član neke CPA mreže ili više njih pa ih kombinirate po želji ..ovo sa recimo Fiverrom kad moraš imat neko umjeće a pri tome se moraš probit između hiljade i hiljade sličnih to ne prolazi .
Odgovorit ču odma(iz vlastitog dugogodišnjeg iskustva) i na pitanje što treba imati za cpa kad smo kod te teme.

1.učlanit se u neku cpa mrežu po mogučnosti da je to jedna od 10najboljih (neču ih nabrajat izguglajte)
2.moraš imat paypal spojen sa svojom vizom ili ti računom u banci
3.moraš znati napravit kampanju na Adwordsu (spojit sa vizom)
4. po mogučnosti imat mentora koji će vas vodit tih par dana dok ne pohvatate sve i netko tko če vam pomoč upast u neku cpa mrežu jer na nekima traže intervju .
I TEK TADA ZABAVA KREČE!
Afiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 17:07   #27
Quote:
Kawadet kaže: Pogledaj post
Affiliate marketing i Dropshipping trenutno najbolje metodu za zaradu.
Ja trenutno radim affiliate marketing ali zanima me i ovo Dropshipping. Gdje kupuješ, a gdje prodaješ? Može i na pm.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 20:32   #28
Pozdrav!

Mene zanima gdje bi mogla online zaraditi minimalno 2000kn mjesecno? Za pocetak naravno i manje..nije mi bitno samo da je sigurno i realno..

Hvala

Moze i u inbox
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 16:47   #29
Pozdrav, novi sam na forumu i bas me zanima internet zarada odnosno marketing

Ako sam sta krivo napravio nemojte vikat

Istrazujem vec neko vrijeme oko internet zarade i naletio sam na jednu stvar sto se tice marketinga,odnosno na jednog naseg covjeka. Nisam mu se javljao nego me prvenstveno zanima vase misljenje prije svega. Ovo je njegova stranca.
obrisano.od.moderatora

Mozda ima potencijala ali nadam se da ce te mi moci pomoc oko toga.
Unaprije hvala

Zadnje uređivanje Modesty B : 05.10.2018. at 20:03. Reason: obrisan link
Matan01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2018., 20:05   #30
nećemo vikati već ćemo te banirati ako ponovno pokušaš podvaliti reklamu pod traženje savjeta.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2021., 13:31   #31
Jel ima tko kakav savjet kako u 2021 zarađivati radeći online poslove?
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2022., 21:06   #32
Evo možete pronači puno pametnih prijedloga na stranici -https://nel-media.com/ (zarada na internetu) kao i praktičnih primjera na blogu koji je u sastavu stranice.
DARKONELSON is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2022., 09:29   #33
Ja radim u zadnje vrijeme po 12 sati na netu, dižem svoj blog. Također, prodaja PLR materijala je ok. Kupiš jeftino ebook, editiraš, možeš od 2 iste niche kreirati jedan file, prodaš dalje.

MyLead mi je npr ok, ima super riješeno sučelje, puno načina zarade, jako dobro je to sve naštimano kod njih.

Treba kopati dok ne nađeš šta ti odgovara
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2022., 13:26   #34
Smile Cloud mining Hashlist

Pozdrav s ovom temom bih htio da vam predstavim jos jedan nacin zarade na internetu.U vrijeme dok je kripto svijet jos uvijek u nekom stanju ni gore ni dole kako vidimo i dok se Bitcoin jos uviijek veze za FED,vanjsko stanje trzista i berze a samim tim njega prave i sve ostale kriptovalute.S grupom na discordu smo naisli na jedan nacin zarade koju smo dobro provjerili,procitali sve oko stranice i ostalog i uradili prve uplate a zatim i isplate i do sada sve funkcionira uredno.
Ono sto mozete uraditi jeste i registracija i zatim imate 8$ bonusa a samim tim mozete zakupljivati jedan plan besplatno i svaki dan zaraditi 0.8$.Ono sto sam ja uradio u vezi platforme jeste da sam uplatio prvo iznos koji mogu izgubiti i to je bilo 100$ a kasnije sam zatim uzeo program od 1800$ gdje svaki dan imam 35$ profita sto znaci svaki treci dan isplatu.Samim tim je minimalna uplata i isplata 100$.Svakako ono sto bih vam ja licno preporucio jeste da sami probate i da hashlist povezete s nekom mjenjacnicom koju ne koristite za vas sav portfolio ili neki wallet gdje ne cuvate sve na njemu,jer opreza nikad nije dosta.Uz to nemojte ovo uzeti kao financijski savjet jer uvijek se moze desiti da stanu s isplatama ili ukinu stranicu sto se nikad ne zna.Do sad smo sve uredno provjerili i sve radi,cak smo i kontaktirali njihov CEO i cine se ozbiljnom kompanijom.Ako vas vise zanima oko hashlista mozete pisati u inbox.
Armin1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2023., 19:30   #35
Jel ima tko kakav savjet kako u 2023 zarađivati radeći online poslove?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2023., 17:45   #36
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
Jel ima tko kakav savjet kako u 2023 zarađivati radeći online poslove?
Maži ženu i to meći na 18+ stranice.
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.