Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano (US i UK)

Neprikazano (US i UK) Kristalna kugla - sve što ste htjeli znati a niste se usudili pitati....

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 20:39   #21
Kraj je užasno loš, klišej i glupost.
Old 30.11.2017., 10:05   #22
Dobri likovi, dobri glumci, slaba prica, losa zavrsnica.

Pocetak je brutalan znaci toliko dobro serija pocne i nagovesti nesto mracno i jako dobro ali nista od toga, razocaran sam. Inace sam ocekivao mracniju seriju i da se ubica ne otkrije tako rano.

Slaba prica je najveci prob. Steta.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 30.11.2017. at 10:43.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:39   #23
Znanje je izdalo drugu knjigu iz trilogije, ako nekog zanima, Tko nađe njegovo (eng original finders keepers)
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:19   #24
Ja tek sad odgledao zadnje tri epizode. Bilo mi je OK, najviše me zasmetalo kad su gledali Bradyjevu "oproštajnu" video poruku u postaji dok se on kljuka tabletama i pije vodu i onda se pred kraj "sruši" aka "ubije" i nitko od njih vrsnih policajaca ne prokomentira kako to nema nikakvog smisla jer je "Brady" viđen kako leži na krevetu, obgrljen s majčinim truplom?

Tek su povezali da nije umro kad su našli tragove krvi u stanu onog njegovog šefa seronje?

Ma daaaaaajte.

Al radujem se drugoj sezoni.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 00:00   #25
Pročitao sam 2. knjigu, brady-a ima vrlo malo kroz knjigu, vise je fokusirana na novu priču koja se djelomicno isprepliće sa prvom knjigom te se stvara podloga za 3. dio o kojem neznam nista.

ako je suditi po drugoj knjizi, čeka nas vraški dobra 2. sezona
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.