Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 21:58   #61
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Bože dileme. Zaljubljen čovjek te ne drži na ledu. Nikad. Zbog njega se ne pitaš ovakva pitanja. "Nemoj se zaljubiti u mene" je ono što govore tipovi koji te žele neko vrijeme jebati. To je pravilo.
Nema tu konteksta, to ti želiš vjerovati u kontekst, ali takve se rečenice iz straha ne izgovaraju nekom u kog si zaljubljen jer hej, mogla bi te ozbiljno shvatiti. To se govori onima za koje znaš da već jesu, a tebi se baš i ne da.

Bila si u vezi, čudno mi da ne znaš kako to izgleda kad je netko zaljubljen u tebe. Ne sjećam se da sam se ikad s onima s kojima je uspjelo, pitala takve stvari niti su mi govorili takve bedastoće. To govore oni koje ne zanimaš. Osim za povremeno jebanje. A grize ga ipak savjest da troši bivšu od frenda pa ne zna ni sam što bi točno. Vjerojatno budete završili u nekom tajnom ff odnosu.
ali koliko si puta tako nešto započinjala s najboljim frendom od ex? Stavi stvari u kontekst, sve ovo tvoje bi držalo vodu da nema te "sitnice".
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:20   #62
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ali koliko si puta tako nešto započinjala s najboljim frendom od ex? Stavi stvari u kontekst, sve ovo tvoje bi držalo vodu da nema te "sitnice".
Ah. Ti misliš da ga to priječi. Ne znam, ljudi su prilično egocentrični i uglavnom slijede svoje impulse. Da je ona TA, već bi se on zaletio grlom u jagode, frend ili ne. Barem bi probao. Ne bi je jebuckao ovakvim izjavama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 06:49   #63
kao i skoro uvijek, u potpunosti se slazem s ex. Decko koji vidi curu kao curu/zenu ili se makne - kodeks casti prema frendu, ili proba... ne crta joj granice ponasanja koje onda sretno prelazi kad mu pase....

zavrsit ce u krevetu, autorica u vrtlogu emocija, i nazalost vjerujem da cemo citati i o "smradu"... sretno u svakom slucaju!
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:43   #64
Na kraju krajeva, da je on tako odan frend maknuo bi se od starta.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:24   #65
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ah. Ti misliš da ga to priječi. Ne znam, ljudi su prilično egocentrični i uglavnom slijede svoje impulse. Da je ona TA, već bi se on zaletio grlom u jagode, frend ili ne. Barem bi probao. Ne bi je jebuckao ovakvim izjavama.
Ma jok, to žene rade. Kod nas je malo drugačije.


@Lady_Tila
nema to veze s odanošću, nije da su oni još u vezi. To ti je neki red, codex, pristojnost....što ti draže.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:26   #66
Sav taj kodeks pada u vodu ak se zaljubiš preko ušiju.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 21:42   #67
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ma jok, to žene rade. Kod nas je malo drugačije.


@Lady_Tila
nema to veze s odanošću, nije da su oni još u vezi. To ti je neki red, codex, pristojnost....što ti draže.
Je, vi ste pošteniji i odaniji spol. Naj me jebat.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:03   #68
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ma jok, to žene rade. Kod nas je malo drugačije.


@Lady_Tila
nema to veze s odanošću, nije da su oni još u vezi. To ti je neki red, codex, pristojnost....što ti draže.
Čovjek se unatoč kodeksu i dalje muva oko nje, a i to puno govori, to hoću reći.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:39   #69
Nije meni tu bitan neki kodeks, kao da sam potpisao ugovor s prijateljima i sad ga ne mogu kršit Nego mi je jednostavno glupa situacija u kojoj će se kasnije kroz život i druženja pojavljivat ista cura prvo samnom, pa onda s mojim prijateljem. Eto ti mi je glupo. Jer uopće ne znam kako bi se u tim situacijama ponašao bilo ko od nas i samo bi sve bilo neugodno i vjerojatno bi se izbjegavali.
Znači on mora odrediti koji mu je odnos važniji u životu i tako postupiti, jer sigurno da neće ostati sve kao i prije.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:43   #70
Koje pizdarije pisu pojedini clanovi to je nevjerovatno. Njima je u oko upalo (cuj upalo) nemoj se zaljubiti u mene?!
I sto je tu tocno krivo?? Trebao je napisati mozda ajmo se kresnuti kod mene?!To je neki znak po vama??
Onda bi bilo da ga zanima samo seks.U svakom slucaju nikada na zelenu granu. A to sto je napisao nemoj se samo zaljubiti u mene je znak skromnosti i on je svjestan da ga doticna cura gleda malo drugacijim ocima.To se kaze-igra rijeci. A ne doslovno shvacati napisano kao vecina ovdje!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:45   #71
+ zelenoj banani ili kako je vec nadimak...topli savjet...makni se sa ovog,jer ovo je u mislim 2% slucajeve nekome pomoglo rijesiti brige.Nailazis samo na raznorazne budale koji od sveg napisanog vide ono sto ti je taj decko poslao..nemoj se zaljubiti u mene!!
Prestrasno,stvarno prestrasno..
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.02.2018., 14:38   #72
Meni se ipak cini da je tu rijec o prijateljstvu a ne ljubavnim simpatijama i seksualnoj privlacnosti.
Luna Wednesday is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:50   #73
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Čovjek se unatoč kodeksu i dalje muva oko nje, a i to puno govori, to hoću reći.

Via Tapatalk
Naravno da govori, govori da ga zanima. Sada, to što ga neke druge stvari koče da ide dalje je druga stvar.
Ne mogu govoriti iz osobnog iskustva, sem jedne jako davno cure frendova su mi bile totalno nezanimljive i nikada se poslije njihovog prekida nisam nešto interesirao za njih. Ali bilo je takvih situacija u društvu i znam da nitko nikada nije napravio taj zadnji korak prije nego je s ex od cure raščistio da je to ok.

@ex anais
u takvim stvarima često da
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 07:23   #74
Sumarizirala bih:
- osobe koje su navele recenicu koja je glasila samo se TI nemoj u mene zaljubiti, a ne npr. joj ako ovako MI nastavimo jos cemo se zaljubiti... tvrde sljedece:
- ona ga zanima za jebenje ali ne vezu, i to eventualno. On joj nudi previranja jer nije zainteresiran dovoljno- to moze biti njen bivsi, njen nos, njene sise... nastavi niz....

- da je uistinu rijec o samurajskom frend/bro ljubavnom kodeksu navedeni akter bi drzao nultu komunikaciju.... tj poznanicku, ne bi produbljivao i bacao udice.

Znaci bottom line, tabor koji tvrdi da ga ona zanima nije u krivu, samo se razlikujemo za sto ga zanima. U nasem scenariju je ona jebena stranka....

Rekla bih da su u nasem taboru osobe koje su imale posla sa slicnim situacijama/ljudima.... i one koje su uistinu bile zacopane....

U svakom slucaju zelim srecu autorici, ne vjerujem da ce "nas tabor" dozivljavati kao relevantan.... iz temeljnog razloga sto je jednostavnije biti u bajci u kojoj se akter muci trenutnom situacijom, i trazi spasenje...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:31   #75
u svakom slučaju previše pažnje pridaje se jednoj rečenici. Jer recimo razlog zašto u njoj koristiti ti umjesto mi može biti i jednostavna nespremnost da iskaže da s njegove strane postoje osjećaji. Sad jel to zbog frenda, trenutne konstalacije zvijezda ili je lik malo kukavica za takve stvari doista se ne može nagađati jer ga ne znamo. A i da ga znamo pitanje je s koliko bi točnosti čitali što je u njegovoj glavi.
Ali da, slažem se da u tom con taboru ljudi koji su se opekli. No tko nije? Pa i sam sam (ok, nije me nitko htjeo samo izjebat nego me samo nisu baš htjeli ) ali opet bilo je i situacija gdje je sve bilo kako treba biti samo eto, šutilo se zbog ovih ili onih razloga i to poprilično dugo. Pa onda u takvim situacijama dajem taj benefit of the doubt

U svakom slučaju, po meni previše je to priče i uloženog vremena s njegove strane da bi mu bilo samo do pičke. S 5% toga jebao bi svaku večer u kvartovskom bircu drugu.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:30   #76
@lurker
A vidi, ne moram se opeći da mi razum kaže da tu nešto ne štima. U takvim situacijama treba slušati intuiciju.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 12:55   #77
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 12:57   #78
Evo nakon skoro 5 mjeseci su stvari konačno izašle na vidjelo. Pod utjecajem alkohola je priznao da mu se sviđam, ali da jednostavno nije u redu. Sljedeće jutro kad mu je glava bila malo bistrija, pitala sam ga kako bi se ponašao da mu moj bivši nije prijatelj i rekao je da mi ne želi reći i da je to nešto što moramo zaboraviti jer mu to ne može napraviti. Što mislite postoji li šansa da to promijenim u njegovoj glavi? Njih dvojica više nisu u toliko dobrim odnosima iz nekih drugih razloga, u biti kontakti su im se jako prorijedili i nevezano za mene mislim da to prijateljstvo neće još dugo potrajati.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 14:18   #79
Kako da to promjenis kod njega? Hmm, vrlo tesko. Ja recimo isto tako nebi bio sa bivsom od najboljeg frenda. Uvijek bi se pitao kako je njemu sad i da li pati zbog toga sta mu je frend preoteo curu, a zapravo se ne radi preotimanju. Ovisi i od situacije kakav je tvoj odnos bio sa bivsim i zbog cega je doslo do prekida. Ukoliko si ti prekinula i onda kasnije udjes u vezu sa njegovim frendom neces se bas najbolje provesti i slusat ces lekcije sastrane. No i to se da rjesiti odseljenjem dalje i uzivati negdje u miru.
Mora bit sve u glavi cisto. On ocito misli da ce povrijediti prijatelja ako bude sa tobom.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 15:39   #80
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Bila sam u vezi s dečkom 8 godina i prekinuli smo prije par mjeseci. U njegovom društvu postoji jedan dečko s kojim je jako dobar i s kojim smo se često družili. To je osoba s kojom sam našla zajednički jezik i od svih ljudi koje poznam, najbolje me nadopunjava u baš svemu. Prošlu novu godinu smo slavili zajedno i tu sam primjetila s njegove strane neke poglede i komentare koji nisu bili baš prijateljski (npr, od svih prisutnih zenskih osoba, ukljucujuci i njegovu tadasnju curu, on prokomentira ispred svih kako ja izgledam). Nakon toga smo se družili svi vise puta, ali od svih ljudi, uvijek smo on i ja nalazili zajedničke teme i satima pričali o njima. Ovu novu godinu smo proslavili odvojeno i čestitao mi je preko poruke. Od tog dana smo jako puno vremena proveli dopisujući se. Neke stvari su bile vezane za mog bivšeg, ali ne baš previše njih. Pričali smo o apsolutno svemu, nekoliko puta mi je rekao da se obavezno javim kad budem u prolazu i prije par dana sam bila u njegovom gradu pa smo otišli na ručak. Od tog ručka imam puno pitanja u glavi zbog nekih stvari koje su izrečene i pokazane. Rekao je kako sa svojom bivšom curom nikad nije mogao razgovarati tako kako razgovara sa mnom, sljedeća stvar koju je rekao je da bi se nas dvoje jako dobro slagali da smo u vezi jer smo jako slični i zaimaju nas iste stvari, nakon toga mi je poslao na mob nešto što sam slikala njegovom kamerom i nakon što sam skužila da je poruka stigla od njega prokomentirala sam kako mi samo on salje poruke u posljednje vrijeme, a njegov odgovor na to je bio "samo se nemoj zaljubiti u mene". Bilo je još nekih izjava, ali recimo da su ove najbitnije. Dan nakon toga mi je poslao poruku i rekao da ima potrebu reći mom bivšem da smo se vidjeli jer osjeća krivnju kao da mu nešto radi iza leđa. U ovom svemu sam jako zbunjena jer ne znam što bih mislila, imam osjećaj da mu se sviđam barem na neki način, a opet s druge strane pitam se pretjerujem li? Btw, moj bivši je također, dok smo bili još u vezi, primjetio tu neku "kemiju" i rekao da ne može vjerovati koliko izgledamo sretno dok razgovaramo i koliko se smijemo kad smo zajedno.
Zanima me samo kako bi vi koji pročitate protumačili ovu situaciju, posebno muške osobe jer ja stvarno ne znam

Meni je ovo sve jasno tu, pogotovo ovaj dio nemoj se zaljubiti koji ja interepertiram kao nesto sto ni on ne zeli, a ne samo ti….tocnije neka izjava s kojom se i on sam bori
Inace muski, bar vecina se ne petlja s bivsim curama svojih prijatelja i to je ono ko neki svojevrsni muski kodeks, sad kako je on vec dijelom i preksio taj kodeks vec samim time sto ti je uopce i dao takva saznanja koja si dobila, samim time smatram da vas odnos kao takav nije moguc , jer on se drzi tih svojih principa za koje ti je vec rekao
Koliko god on bio, nebio u konatktu s tvojim bivsim on mu je i dalje frend tako da se po meni uzalud nadas ….jer koliko god mu se ti i svidala frend ce mu biti frend bezobzira na kontakt koji se prorjedio, tak da ti to ti nis ne znaci….
generous is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger