Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 21:42   #1
Dinamovi navijači i utjecaj huliganizma danas - istraživanje za diplomski rad

Pozdrav svima! Radim istraživanje na Dinamovim navijačima u svrhu diplomskog rada! Molim Vas pomozite i izdvojite 2-3 minute za kratku anketu vezanu uz nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!!!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
AB1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:50   #2
Quote:
AB1234 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Radim istraživanje na Dinamovim navijačima u svrhu diplomskog rada! Molim Vas pomozite i izdvojite 2-3 minute za kratku anketu vezanu uz nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!!!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
Zasto naglasavas Dinamovi navijaci, a jel znas da imas slike vezane vise (direktno ili indirektno) za Torcidu? Cak i u anketi navodis da uneses za koga navijas

Velik je fokus ankete na "nogometni huliganizam" u korelaciji iskljucivo sa odlaskom/strahom odlaska na utakmicu?!
Steta sta anketa ne pokriva neke druge utjecaje na posjecenost u HNLu, npr. losa infrastruktura, oronili pasnjaci i livade, neatraktivnost igre, nizerazredni igraci i financijski fijasko/malverzacije klubova prve lige, huligani u odijelima?!, ponasanje policije prema navijacima, zakon o navijacima (uskracena sloboda kretanja, ogromne kazne) i kolatelarne zrtve tog zakona...
FeelsBad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:16   #3
da znam kako se kelje slike na forumu stavio bi ti sliku di me pitaš da li navijam za gnk di sam stavio odgovor ne i odmah ispod pitanje za koga navijam di ti navodim NK DINAMO ZAGREB!
kao is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:44   #4
Quote:
kao kaže: Pogledaj post
da znam kako se kelje slike na forumu stavio bi ti sliku di me pitaš da li navijam za gnk di sam stavio odgovor ne i odmah ispod pitanje za koga navijam di ti navodim NK DINAMO ZAGREB!
Nisi jedini. Al u slovo identično
Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:58   #5
Predlažem ti da temu diplomskog proširiš na bilo koje moguće utjecaje na posjećenost utakmica u HNL-u, a ne samo huliganizam, mislim rezultati bili puno zanmiljviji sa istraživačke strane
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 14:01   #6
Nemojte zajebavati damu, fino pita, budite od pomoći ili preskočite. Hvala.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 15:18   #7
Stvar je u tome da niti jedan od ovih radova nema veze s razumijevanjem navijaca niti supkulturalnih rituala... Zbog toga su pitanja koja se navode u anketama usmjerena na dobivanje nekakvih kvazi bitnih odgovora koji nece doprinjeti nikakvom razumijevanju navijaca nego nastavku demonizacije istih...svaka budala pise o tome, a mozda dva ili tri znanstvena rada su pogodila bit problema.
__________________
Policia para quem precisa?!?
coa86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:33   #8
Umjesto "da li bi" hrvatski bi bilo "Bi li", fkt se ježim od svakodnevnih korištenja srbizama, još se to koristi u diplomskom radu, na dnevniku, od visokih političara..
__________________
Za DINAMO bez mamića
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:58   #9
Dobronamjerno ti preporučam,ako več radiš anketu tza Diplomsku radnju , obvezno izbaciš riječ Dinamo te fokus usmjeriš na opčenitost huliganizma u HRv. No,možeš početi ,kako je kolijevka istoga nastala u Engleskoj, pa uvidjeti kroza Heysel ,Šeffilld idr. što je to huliganstvo.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:52   #10
Quote:
kao kaže: Pogledaj post
da znam kako se kelje slike na forumu stavio bi ti sliku di me pitaš da li navijam za gnk di sam stavio odgovor ne i odmah ispod pitanje za koga navijam di ti navodim NK DINAMO ZAGREB!
jel ovo moguće? ja isto identično napisao
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:21   #11
pa pitanja su bezveze jer se svode na to dal je nekog strah na utakmicu jer je visokog rizika
a na takvima visokog rizika i bude najviše ljudi
da imamo pravi nogomet normalne klubove i utakmice po ligi prvaka stadioni bi bili puni bez obzira jel se neko tamo potukao
jedino ko ima danas koristi od nekakvog nereda su portali koji skupljaju klikove i čičak koji može ispunit bilježnicu psovkama
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 16:44   #12
To o nedolasku na utakmice zbog huligana je samo jedna floskula sto se potvrduje svako kolo diljem europe gdje u gradovima sa puno vise nereda nego kod nas lhudi uredno dolaze u velikom broju.

Naravno tu ima jako puno drugih faktora u igri sto je svakako zanimljiva tema za neko istrazivanje...
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 06:30   #13
Ako čemo suditi po drugim klubovima,kod nas je to huliganstvo toliko prenapuhano,da bi i poletjeti moglo dok od argumenata nit slovo A. Ti AB -ako več delaš u svrhu diplomskoga rada, smatram kako znadeš opčepoznate nerede prije rata i poslije rata, sad jeli ti to trebaš opisivati ,te iznijeti nekaki zaključak,na osnovu iznesenoga? Moraš navesti svoje kriterije , za nerede te prioritete huliganizma danas, odnosno nekaku svoju definiciju nereda, te elaborirati tko je bio incijator istoga,te tko je sve zakazao od službi. Ostalo kaj ti je nejasno slobodno upitaj. Sretno!
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.