Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 14:22   #181
16.02 pocinje kineska nova godina. Tako da je i bolje ne narucivat nista jer njima praznici traju 7 dana.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:55   #182
Nekima su praznici već i počeli. Ne znam kakvo je stanje sa EU skladištima, ovo što sam gledao i ona su dosta pusta.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:35   #183
Čini se da neki rade i ovih dana.
Jučer na Banggood-u uplatio neki vokac na akciji (-10$), danas mi javili da je poslan.
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:48   #184
Emti, jutros uplatio Gearbest, sad mi javili da je poslano :-)
I kinezi se pretvaraju u kapitaliste ....
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:43   #185
pozdrav,zna li netko gdje bih mogao naruciti meizu m6s da ne bude dodatnih davanja,hvala unaprijed
harma10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:29   #186
dobar dan,
nisam duuugoo naručio mob preko kineskih stranica pa vas molim da me uputite: kako riješavate ako mobitel dođe neispravan i općenito da li se uopće oslanjate na mogućnost vraćanja ?
hvala unaprijed na pomoći
J.F.K. 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:07   #187
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
Čini se da neki rade i ovih dana.
Jučer na Banggood-u uplatio neki vokac na akciji (-10$), danas mi javili da je poslan.
koji je vokac u pitanju?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 09:54   #188
Vidim da je još uvijek povoljan
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 15:38   #189
Uzimam mami UHANS A101S i prvi puta uopce narucujem mob na netu. Malo sam preletila temu, vidim da se geekbuying, Tinydealom, Banggood i sl. vrte. Na kojem webu bi ga naurcili? Placam carinu ak je van EU, jel? Kak je s garancijom ak krepa nesto za par mj?
Calla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 16:17   #190
Ako oces pouzdan mob onda uzmi xiaomi, meizu, zte, ili neki poznatiji, ne to genericko sklopovlje, pa ne moras brinuti za garanciju.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 17:34   #191
Quote:
Calla. kaže: Pogledaj post
Uzimam mami UHANS A101S i prvi puta uopce narucujem mob na netu. Malo sam preletila temu, vidim da se geekbuying, Tinydealom, Banggood i sl. vrte. Na kojem webu bi ga naurcili? Placam carinu ak je van EU, jel? Kak je s garancijom ak krepa nesto za par mj?
Dobar je UHANS, imao sam dva komada, rade iz kutije bez nepotrebnih podešavanja.
Mislim da je najpovoljniji Aliexpress
I svi mobiteli se kvare, pa i oni gore nabrojeni, ovisi samo kakve si sreće
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:05   #192
Bok svima! Naručio sam iz Goldway-a mob sa DHL-om. Danas sam dobio poruku od GW da su ga poslali UPS-om i da iz Londona dolazi direktno na kućnu adresu. Prva dva moba sa DHL-om došla su za 8-9 dana. Danas je osmi dan od narudžbe, a on je još u HK. Jel UPS jeftiniji pa štede? Bitno mi je da ne završi na carini. Kakav je UPS?
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 18:47   #193
Samo da prenesem negativno iskustvo sa geekbuyingom i zasto vise ne narucujem od njih.
Kolegi riknuo smart box (Vorke Z6) nakon tjedan dana, narucen sa EU warehousa. Kontaktirao ih mailom i prakticki ga otkantali, odnosno rekli da ih nazove telefonom. Nakon sto je uzeo nekakve kredite na Viberu, nazove ti on njih i odgovore mu nek posalje uredjaj u Kinu na servis pa ce dobiti ili taj popravljeni ili novi, ako je nepopravljiv. Naravno da je popi****, izgubio je prakticki 60€ tako da su ti shopovi bez rejtinga ogromna lutrija.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 19:43   #194
Ako je platio paypalom onda može pomoću njih pokušati rješiti problem. Jel uzeo i onaj local return ili ne?
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:50   #195
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
Samo da prenesem negativno iskustvo sa geekbuyingom i zasto vise ne narucujem od njih.
Kolegi riknuo smart box (Vorke Z6) nakon tjedan dana, narucen sa EU warehousa. Kontaktirao ih mailom i prakticki ga otkantali, odnosno rekli da ih nazove telefonom. Nakon sto je uzeo nekakve kredite na Viberu, nazove ti on njih i odgovore mu nek posalje uredjaj u Kinu na servis pa ce dobiti ili taj popravljeni ili novi, ako je nepopravljiv. Naravno da je popi****, izgubio je prakticki 60€ tako da su ti shopovi bez rejtinga ogromna lutrija.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
To su čari trgovanja s kinezima. I nisu drugi šopovi (puno) bolji ... kak se zalomi.
A i s njima se treba znati boriti, nije to za svakoga ...
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:52   #196
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Ako je platio paypalom onda može pomoću njih pokušati rješiti problem. Jel uzeo i onaj local return ili ne?
platio je paypalom, reći ću mu da proba preko njih. Hvala! Za local return ne znam iskreno.

Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
To su čari trgovanja s kinezima. I nisu drugi šopovi (puno) bolji ... kak se zalomi.
A i s njima se treba znati boriti, nije to za svakoga ...
Ma jasno, al mislim da je ipak bolje kupovati negdje gdje imaš reputaciju prodavača (tipa ebay i allyexpress).
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:11   #197
Quote:
gorguc kaže: Pogledaj post
i odgovore mu nek posalje uredjaj u Kinu na servis pa ce dobiti ili taj popravljeni ili novi, ako je nepopravljiv. Naravno da je popi****, izgubio je prakticki 60€ tako da su ti shopovi bez rejtinga ogromna lutrija.
Jedino ne kužim gdje je tu problem - ako kupuješ iz kineskih shopova, imaš godinu dana garancije i šalješ uređaj u Kinu na servis, uvijek je bilo tako.


Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 08:28   #198
tako je skoro sa svim kineskim shopovoima, ako naravno nije drugačije navedeno. a povrat love možeš tražiti putem paypala ili chargebacka.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 09:43   #199
Ma jasno da je tako. Samo što kod "drugih" kineza kojima je stalo do reputacije nema takvog natezanja, obično ti daju partial ili full refund, ovisno o čemu i koliko se radi.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 12:59   #200
Koji su to drugi, ajd nas pliz prosvijetli da znamo tamo kupovati? Baš me zanima tko to daje full refund ako ti uređaj crkne u garantnom roku...

Sent from my Mi Max 2 using Tapatalk
frulex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.