Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 08:29   #1
Odabir tribine na Maksimiru

Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje. Nisam nikada bio na Maksimiru, a htio bih otici i jednom pogledati repku uzivo,a prilika mi je sada protiv Ukrajine. Moze li mi netko ko ima iskustva objasniti sto bi od tribina bilo najbolje za odabrati i tko dolazi na koju tribinu i s koje imam pogled na sto? Stvarno nisam upucen i bio bih jako zahvalan ako bi mi netko pruzio malo vise informacija

Lijep Pozdrav svima
Horusis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 08:42   #2
Ostani doma. To ti je najbolja opcija, razočarat ćeš se i tak.
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 08:48   #3
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Ostani doma. To ti je najbolja opcija, razočarat ćeš se i tak.
Kako god da prodje i bude, nema veze. Htio bih pogledati jednu tekmu uzivo, jer tko zna kad cu opet imati priliku
Horusis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:01   #4
Quote:
Horusis kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje. Nisam nikada bio na Maksimiru, a htio bih otici i jednom pogledati repku uzivo,a prilika mi je sada protiv Ukrajine. Moze li mi netko ko ima iskustva objasniti sto bi od tribina bilo najbolje za odabrati i tko dolazi na koju tribinu i s koje imam pogled na sto? Stvarno nisam upucen i bio bih jako zahvalan ako bi mi netko pruzio malo vise informacija

Lijep Pozdrav svima
Istok.
tupa bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:15   #5
Zapad. Osim velikog komfora i mnostva pravih navijaca imas priliku cuti velike strucnjake osebujnog vokabulara kakao slave svaki dobar potez, a svaku izgubljenu loptu i pogresan potez ispracuju pljeskom i motivacijskim uzvicima.siguran sam da ces tamo iskusiti nezaboravnu utakmicu.
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:17   #6
Odi na istok i odgledaj tekmu. Pozz.
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 10:14   #7
H

Mozda najbolje s bracom na jug
Oni su isto spremni pa ti na isto dodje...
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:06   #8
Ako nosiš bengalke, onda odi na istok. Treba imat ruku da ih baciš sa sjevera, a na zapadu bi doživio linč hercegovačkih masa
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 21:00   #9
glupirate se vi ali ja sam imao priliku prvi put protiv makedonije (valjda 2007) otići na zapad jer je jedan stari gospodinkolega od sina dobio dvije besplatne za zapad pa ono...kaj sad...nagovarao me da ne propadne bezveze
uglavnom, naredio sam mu da se sjednemo isključivo na naše brojeve što se pokazalo kao dosta pametna odluka
dakle, likovi red ispred nas su se skoro potukli jer četri frenda nisu mogla sjedit jedan do drugoga jer su se neka dva sjela na njihove brojeve, kao, točno između njih, i sad su oni kao razdvojeni
ta prepirka je trajala dobrih 15tak min...
od te dvojice jedan je bio baš ono krkan,ćelav, lanac, duža kožna jakna...soprano stil,ono,vlasnik noćnog kluba šema.
do početka tekme a onda i dalje, sve što je prošlo, kobasice, piva, kikiriki, on je sve kupovo...
hr je primila gol, onda je jebo mater cijelom zapadu jer ne navijaju, urlao da su pičkice i tako...
dok je pored mene bio doslovno radijski komentator, ono, svaka akcija, svako primanje lopte lik komentira...
e da
a tek "sjedi dole!" šema....likovi stoje na prolazu, prvi red sjedalica normalno da ne vidi, oni ustaju, a onda od njih lančano ovi dalje ne vide...
a onda nastaje kaos...sjedii dolleee

nikad se nisam tak ugroženo osjećao kao taj dan. samo sam želio doma što prije...prava noćna mora
tako da mislim, da je odabir tribine vrlo ozbiljna stavka
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:55   #10
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Ako nosiš bengalke, onda odi na istok. Treba imat ruku da ih baciš sa sjevera, a na zapadu bi doživio linč hercegovačkih masa
Ali ne smije je bacat iz lakta.
Mora pustit cijelu ruku pa neka ona svojom težinom odbaci baklju na teren.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 02:04   #11
Najbolje ti je da odes na Sever, ako hoces da dozivis pravu Brazilsku karnevalsku atmosferu. Poslusaj me i veruj mi da neces zazaliti
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 02:21   #12
Quote:
PartyZaNovac kaže: Pogledaj post
Najbolje ti je da odes na Sever, ako hoces da dozivis pravu Brazilsku karnevalsku atmosferu. Poslusaj me i veruj mi da neces zazaliti
Ne seri
crocaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 02:35   #13
Quote:
crocaine kaže: Pogledaj post
Ne seri
Zbog cega takvo ponasanje?
Samo pokusavam da pomognem momku, da dozivi nesto sto ce pamtiti celog zivota. Vidis da mu savetuju da ide na zapad i istok. Tu nema sta da vidi i oseti..
Crocaine, mnogo si problematican, plus, nemas manire...
O tome da ne znas da cenis neciju pomoc (pa makar ta pomoc bila i za nekog drugog) , ne vredi ni pisati...
Razocarao sam se u tebe, a delovao si mi ok.
Obecavao si...
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 09:26   #14
https://www.youtube.com/watch?v=C8ftPurSe8s
istok je MOĆ !!!!
srbine s kim vi igrate, kakve forume koristite, gdže ti je čiriluk, kurir , idu ti izbori.....džada na bizant
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:15   #15
Quote:
-bobetko- kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=C8ftPurSe8s
istok je MOĆ !!!!
srbine s kim vi igrate, kakve forume koristite, gdže ti je čiriluk, kurir , idu ti izbori.....džada na bizant
šta je onda sa pozdravom? hoće se vikat ili ipak su momci iz hdz-a zabranili.
di ces kontra gazda ic, jel tako?
MateKokičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:09   #16
Quote:
MateKokičar kaže: Pogledaj post
šta je onda sa pozdravom? hoće se vikat ili ipak su momci iz hdz-a zabranili.
di ces kontra gazda ic, jel tako?
zorane stevanoviću kako si ?

imaš na repki moj upis, sve ti piše pa se javi ako te zanima.
-bobetko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:28   #17
Jučer sam otišao kupiti ulaznice za sjever dolje

Nije bila neka gužva, ali sam se načekao jer ljudi većinom nisu imali podatke od onih osoba kojima kupuju ulaznice. Na prvoj blagajni je bio neki momak iz hercegovine je došao u zg samo da kupi ulaznice, pa se naljutio kad je saznao da mora imati podatke i za svoje frendove
Nakon tog sam se automatski prebacio u red ispred druge blagajne. Tamo su neke trebe kupovale ulaznice, sva sreća pa koriste wapp i facebook pa im se mogu dojaviti oib-i i ostali podaci. Ipak sam se prebacio na treću blagajnu gdje je neki stariji lik bio u jakni neke braniteljske udruge. Nakon što je kupio ulaznicu, pozdravio me i prokomentirao "ovo je prava mladež, a ne oni tamo" pritom bijesno gledajući u grupu boysa koji su pretpostavljam kupovali ulaznice za istru na drugom kraju ticket pointa Tak da moram priznat kako me ova kupnja nije iznevjerila
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 14:05   #18
Joj kad bi ISIS napao...
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 15:20   #19
Quote:
Horusis kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko ko ima iskustva objasniti sto bi od tribina bilo najbolje za odabrati
Ovisi šta više voliš vikat. "Spremni" ili "za dom" ?
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 16:22   #20
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Jučer sam otišao kupiti ulaznice za sjever dolje

Nije bila neka gužva, ali sam se načekao jer ljudi većinom nisu imali podatke od onih osoba kojima kupuju ulaznice. Na prvoj blagajni je bio neki momak iz hercegovine je došao u zg samo da kupi ulaznice, pa se naljutio kad je saznao da mora imati podatke i za svoje frendove
Nakon tog sam se automatski prebacio u red ispred druge blagajne. Tamo su neke trebe kupovale ulaznice, sva sreća pa koriste wapp i facebook pa im se mogu dojaviti oib-i i ostali podaci. Ipak sam se prebacio na treću blagajnu gdje je neki stariji lik bio u jakni neke braniteljske udruge. Nakon što je kupio ulaznicu, pozdravio me i prokomentirao "ovo je prava mladež, a ne oni tamo" pritom bijesno gledajući u grupu boysa koji su pretpostavljam kupovali ulaznice za istru na drugom kraju ticket pointa Tak da moram priznat kako me ova kupnja nije iznevjerila
Da li te je pitao i ono cuveno, "gde si bio '91"?
PartyZaNovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.