Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 10:37   #7981
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
ja uopće ne mislim da je jadan, ali se slažem s ekipom koja pljuje po novinarima - jer velika većina jesu prodana govna koja su se tom istom Todoriću do prije pola godine uvlačili u guzicu i pisali hvalospjeve o njemu, njegovom poslovanju i divili se ljepoti kćeri koja ima dimenzije omanjeg tenka
zašto? jer je plaćao reklame
kao što rekoh - prodana govna

ista stvar ko i s Mamićem...
m
Meni bas nije ok da se pljuje po novinarima - nisu oni krivi kaj godinama nisu smjeli pisat o familiji todoric, a sto sad MORAJU. Sve je to stvar urednika/vlasnika, oni odobravaju i tekstove i "nareduju" sto se smije, a sto ne pisati. Tak da je novinaratvo kod nas govance od posla, sve se svodi na prepisivanje vijesti s HINA-e i stranih agencija i portala. Istrazivacko novinarstvo ne postoji.
(Ne, nisam novinarka, al frendica je i znam kak ih gaze i zajebavaju)
kizoa is offline  
Old 09.11.2017., 10:44   #7982
Dok joj tata bježi po Londonu, Iva se ležerno šeta Zagrebom
https://www.24sata.hr/news/dok-joj-t...agrebom-547561

Ipak je skoda
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 09.11.2017., 11:14   #7983
Meni veci flop bila prekjucer novinarka jutarnjeg koja je zvonila uokolo ljudima na i oko adrese koju si todorici prvo dali. Pa joj otvorila zivcana jamajcanka koju je probudila,pa je dodatno okolo zvonila i ispitivala jel negdje tu zivi neki hrvat

Recimo takvo "istrazivanje" me nervira. Znaci samo da se nade kuca i da se instalira pred nju i snima kako ljudi idu unutra/van
Snow Fairy is offline  
Old 09.11.2017., 11:18   #7984
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Meni veci flop bila prekjucer novinarka jutarnjeg koja je zvonila uokolo ljudima na i oko adrese koju si todorici prvo dali. Pa joj otvorila zivcana jamajcanka koju je probudila,pa je dodatno okolo zvonila i ispitivala jel negdje tu zivi neki hrvat

Recimo takvo "istrazivanje" me nervira. Znaci samo da se nade kuca i da se instalira pred nju i snima kako ljudi idu unutra/van
Potpis.

Dno novinarstva. Prethodno nisu uopće istražili detaljnije kvart ni adresu.

Imam feeling da će sad svaka šuša od novinara fino do Londona.
Do travnja 2018. imaju izgovor.
Izvještavat će takve gluposti što je Tododić jeo, pio,bio, samo da se malo nauže engleske metropole. Ako uz to još ide dnevnica, di ćeš bolje.
Ivchy26 is offline  
Old 09.11.2017., 12:54   #7985
Balentica je prošli vikend bila u Baranji, vidjela sam ju u jednom restoranu, s djecom bez muža. Bas je debela, ali onako loše, nema struka, samo debeli trbuh i guzicetina. Da nije imala šešir na glavi mislila bih da se radi o nekoj radnici sa susjedne farme.
AnaDeVill is offline  
Old 09.11.2017., 12:57   #7986
jao, ljudi, brkate pojmove i nemate pojma. kakvo istraživačko novinarstvo!

radi se o foto-reporteru odn. snimatelju koji želi usnimiti nešto, bilo šta, i poslati matičnoj kući neki video-zapis. ako todorić pritom trči ko budala poslat će to, ako todorić dubi na glavi usnimit će to, ako normalno razgovara usnimit će ga kako normalno razgovara. moš mislit što se taj neki snimatelj s kamerom na leđima ikad ulizivao gazdi i obožavao ga! znao je da je smeće kao što zna i sada. a to što je vlasnik novina dopuštao ili ne dopuštao to je sasvim drugi par rukava.

isto tako i reporteri koji zvone na vrata. nije ni to istraživačko novinarstvo.
to su reporteri poslani u london na ograničeni broj dana da doznaju bilo šta.
da, glupo je buditi ljude, ali jebi ga - 'nitko ništa ne zna'; a ipak, britanskoj policiji todorićevu adresu su ipak dojavili naši (po dosta vjerodostojnim izvorima nekih medija).

todorić se još prekjučer ulizivao novinarima ('dođite mi, razgovarat ćemo, saznat ćete svašta', 'hoćete nam dati intervju?' - 'da, naravno da hoću'). već drugi dan trči kao luđak, gotovo mahnito, pred jednim jedinim foto-reporterom i to javne TV ljubljene mu domovine kojoj tako silno želi obznaniti istinu.
ma nabijem ga. lik je mahnit. i da, muljator je - što je najvažnije to upravo i ovakve snimke dokazuju.

kaj vas boli kuki što neki snimatelj s kamerom na leđima trči za njim 50 metara! on je svoj materijal usnimio i poslao u matičnu redakciju - zbog tog je i poslan u london i dobiva dnevnice, a ne da drka u hotelskoj sobi i da javlja kako nigde nije vidio todu i kako nema pojma gdje je.

njegov posao nije dokumentirati samo lijepe i okuugodne stvari, nego upravo i ovo, svjedočenje o ponašanju jednog lika koji se ovdje pratički nije ni pojavljivao u javnosti osim kad je išao frizeru, a sad ga imate prilike vidjeti u riječi i slici i zaključiti da to nije baš neka vjerodostojna osoba.


Quote:
kizoa kaže: Pogledaj post
m
Meni bas nije ok da se pljuje po novinarima - nisu oni krivi kaj godinama nisu smjeli pisat o familiji todoric, a sto sad MORAJU. Sve je to stvar urednika/vlasnika, oni odobravaju i tekstove i "nareduju" sto se smije, a sto ne pisati. Tak da je novinaratvo kod nas govance od posla, sve se svodi na prepisivanje vijesti s HINA-e i stranih agencija i portala. Istrazivacko novinarstvo ne postoji.
(Ne, nisam novinarka, al frendica je i znam kak ih gaze i zajebavaju)
točno.

Zadnje uređivanje aryna : 09.11.2017. at 13:07.
aryna is offline  
Old 09.11.2017., 13:02   #7987
Quote:
Ivchy26 kaže: Pogledaj post
Potpis.

Dno novinarstva. Prethodno nisu uopće istražili detaljnije kvart ni adresu.

Imam feeling da će sad svaka šuša od novinara fino do Londona.
Do travnja 2018. imaju izgovor.
Izvještavat će takve gluposti što je Tododić jeo, pio,bio, samo da se malo nauže engleske metropole. Ako uz to još ide dnevnica, di ćeš bolje.
neće, draga, nemaju naše redakcije toliko para da svaku šušu od novinara šalju u london.

ali oni koje će poslati do londona, da - sad kad se vidjelo todorićevo redikulozno ponašanje i kad će se željeti uvjeriti koliko mulja, da, sad će ga čekati ispred policije, slijediti do stana i samo što mu neće podignuti šator ispred ulaza. i uvjeravam te da bi to radili svi mediji na svijetu, samo još žešće.

tako to ide, jebi ga javna je osoba, ovog trenutka malo bitnija za RH od lucije lugomer.

nervirate se što su se nekad divili njegovoj obitelji, njegovoj kćerki, njenim torbicama itd., (u prijevodu - gazda praktički sam plaćao reklamiranje samog sebe i svoje familije po medijima), a jebi ga, sad bi vi da im se i dalje dive i kmečite nad inkomodiranjem velikog feudalca.

Zadnje uređivanje aryna : 09.11.2017. at 13:12.
aryna is offline  
Old 09.11.2017., 13:42   #7988
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

nervirate se što su se nekad divili njegovoj obitelji, njegovoj kćerki, njenim torbicama itd., (u prijevodu - gazda praktički sam plaćao reklamiranje samog sebe i svoje familije po medijima), a jebi ga, sad bi vi da im se i dalje dive i kmečite nad inkomodiranjem velikog feudalca.
a ne postoji ništa između?

nitko živ brijem da nije na njegovoj strani, ali ne znam što točno ja ili itko ovdje ima od kucanja po vratima susjedima u londonskom kvartu? što smo točno veliko, prosvjetljujuće i bitno za rješenje ove veleizdaje stoljeća dobili tim kucanjem na vrata londončanima koji niti znaju i zaboli ih kuki za nekog hrvata koji im se skriva po kvartu?

ima se o todorićima svašta za pisati, pa barem sad to smiju, i neka se time bave.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.11.2017., 13:44   #7989
I recimo da su to stvarno njegovi susjedi, kakva korist od izjava "joj nismo mi znali da to xy, bio je neprimjetan, svaki dan išao po kruh" i ostale nebuloze koje se redovno znaju čuti u tim slučajevima
Snow Fairy is offline  
Old 09.11.2017., 14:01   #7990
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a ne postoji ništa između?

nitko živ brijem da nije na njegovoj strani, ali ne znam što točno ja ili itko ovdje ima od kucanja po vratima susjedima u londonskom kvartu? što smo točno veliko, prosvjetljujuće i bitno za rješenje ove veleizdaje stoljeća dobili tim kucanjem na vrata londončanima koji niti znaju i zaboli ih kuki za nekog hrvata koji im se skriva po kvartu?

ima se o todorićima svašta za pisati, pa barem sad to smiju, i neka se time bave.
Krivo briješ Baci samo pogled na njegov FB
VK Girl is offline  
Old 09.11.2017., 14:05   #7991
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Krivo briješ Baci samo pogled na njegov FB
a po čemu je to relevantno? pa ja mogu napraviti stranicu ljubiteljicu sebe, i skupiti bez beda vojsku trolovskih hvalospjeva, kamoli jedna takva mašinerija.

relevantnije je pogledati komentare ispod bilo kojeg članka koji se tiče njega, bilo koji portal, fejsbuk, trač partiju u bilo kojoj birtiji.

to je ko da netko ode na stranicu Ćaća se vraća i zaključi koliko ljubitelja Sanader ima.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.11.2017., 14:06   #7992
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
a ne postoji ništa između?

nitko živ brijem da nije na njegovoj strani, ali ne znam što točno ja ili itko ovdje ima od kucanja po vratima susjedima u londonskom kvartu? što smo točno veliko, prosvjetljujuće i bitno za rješenje ove veleizdaje stoljeća dobili tim kucanjem na vrata londončanima koji niti znaju i zaboli ih kuki za nekog hrvata koji im se skriva po kvartu?

ima se o todorićima svašta za pisati, pa barem sad to smiju, i neka se time bave.
imala si na TV u zadnje vrijeme X i ozbiljnih emisija na tu temu (ja ne gledam baš TV, ali ono što sam slučajno usput vidjela - bilo ih je, i s novinarima-ekonomskim analitičarima itd., i s malo ozbiljnijim imenima, razgovorima i analizama). biraš. nisam vidjela gdje je (na kojoj TV) bio taj dnevnik gdje se susjedima kucalo na vrata, propustila sam, ali svakako možeš vidjeti najrazličitiji spektar stvari, kao što si uvijek i mogla.

i prije 5-10 godina je bilo ljudi koji nisu čitali samo story ili ga uopće nisu čitali, a u ostalim tiskovinama, ajmo reći ozbiljnijim ili koje su imale ozbiljnije i vjerodostojnije izvore, moglo se pročitati svašta što je upućivalo na ono što će se desiti, no - kako sam već jednom prije napisala - bez odjeka.

ovdje upirati prstom ponovo samo u neku reporterku koja je zvonila nekom susjedu na vrata je zaista nešto posve marginalno, i u biti totalno nebitno.
ako te takve stvari nerviraju, upozoravam te da se ne nerviraš i dalje - ne treba ti (to zaista mislim dobronamjerno, a ne cinično!). jer upravo sada kad je pokazao kakav je redikul i kakvo lažljivo muljavo stvorenje, da, sad će ga reporteri neprestano slijediti po čitavom londonu. čekat će ga ispred policije i ispred stana. ne gledaj TV ako te nervira, ja ga uglavnom ne gledam jer me nerviraju mnoge druge stvari, bitnije i gore po ovu zemlju od snimatelja koji snima lažljivog redikula.

Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Krivo briješ Baci samo pogled na njegov FB
to je istina.
lik ima vojsku obožavatelja! vjerovali ili ne.
ne samo na FB.
vidi se i po komentarima bilo gdje.
aryna is offline  
Old 09.11.2017., 14:08   #7993
Sissors - ljudi mu daju podršku. To je ono kaje jezivo.

Ćaća se vraća je sprdanje
VK Girl is offline  
Old 09.11.2017., 14:15   #7994
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Sissors - ljudi mu daju podršku. To je ono kaje jezivo.

Ćaća se vraća je sprdanje
Ti misliš na ovo?
https://www.facebook.com/Ivica-Todor...3780056955658/

Ako da, to ti je fejk stranica, tako da je sprdanje isto ko i Caca se vraca.
Ako ne mislis na to sorry, meni samo to izbacuje.
Azola is offline  
Old 09.11.2017., 14:21   #7995
Nije to sprdanje, kamo sreće da jest. To ja njegova stranica. Pročitaj malo unatrag.
VK Girl is offline  
Old 09.11.2017., 14:21   #7996
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ovdje upirati prstom ponovo samo u neku reporterku koja je zvonila nekom susjedu na vrata je zaista nešto posve marginalno, i u biti totalno nebitno.
ako te takve stvari nerviraju, upozoravam te da se ne nerviraš i dalje - ne treba ti (to zaista mislim dobronamjerno, a ne cinično!). jer upravo sada kad je pokazao kakav je redikul i kakvo lažljivo muljavo stvorenje, da, sad će ga reporteri neprestano slijediti po čitavom londonu. čekat će ga ispred policije i ispred stana. ne gledaj TV ako te nervira, ja ga uglavnom ne gledam jer me nerviraju mnoge druge stvari, bitnije i gore po ovu zemlju od snimatelja koji snima lažljivog redikula.
gle, daleko od toga da tu snimku nisam pogledala i share-ala je frendovima na whatsapp da se sprdamo. ali da postoji potreba da sad svaki dan do 10.04. gledamo kuda se on kreće po Londonu...ne znam.

ima ljudi i koji podržavaju Nedrka Iličića, ali to ne umanjuje činjenicu da je daleko veća većina koja ga sprda. Isto tako i s Todorićem. Mislim da je daleko više javnog puka protiv njega, nego što je za.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.11.2017., 14:26   #7997
Cek vas kao tracerice ne zanima kako je kupio cvijece da li gotovinom ili karticom, ako je karticom zar mu nisu sve blokirali?

Da li ide na ruckove/vecere vani? Ako ide s kim ide?

Gdje shopingira? Ima li nekoga tko mu obavlja kupnju ili sam tegli vrece iz tesca???
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 09.11.2017., 14:27   #7998
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Nije to sprdanje, kamo sreće da jest. To ja njegova stranica. Pročitaj malo unatrag.
Sta tocno da procitam? Ti stvarno mislis da Todoric stoji iza te stranice?
Azola is offline  
Old 09.11.2017., 14:27   #7999
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
neće, draga, nemaju naše redakcije toliko para da svaku šušu od novinara šalju u london.

ali oni koje će poslati do londona, da - sad kad se vidjelo todorićevo redikulozno ponašanje i kad će se željeti uvjeriti koliko mulja, da, sad će ga čekati ispred policije, slijediti do stana i samo što mu neće podignuti šator ispred ulaza. i uvjeravam te da bi to radili svi mediji na svijetu, samo još žešće.

tako to ide, jebi ga javna je osoba, ovog trenutka malo bitnija za RH od lucije lugomer.
potpis na sve i na onaj raniji post
ali ako ćemo novinarski, Andrija Jarak ( ) je odradio najbolje reportersko javljanje i skrenuo fokus s njegovog trčanja izjavom - nije problem što todorić bježi pred hrvatskim novinarima nego što bježi pred hrvatskim pravosuđem.

profesionalno javljanje s puno konkretnih informacija
nažalost, HTV je posao novinarku za gospodarska pitanja koja ne zna napraviti takvo javljanje
Gzena is offline  
Old 09.11.2017., 14:28   #8000
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
neće, draga, nemaju naše redakcije toliko para da svaku šušu od novinara šalju u london.

ali oni koje će poslati do londona, da - sad kad se vidjelo todorićevo redikulozno ponašanje i kad će se željeti uvjeriti koliko mulja, da, sad će ga čekati ispred policije, slijediti do stana i samo što mu neće podignuti šator ispred ulaza. i uvjeravam te da bi to radili svi mediji na svijetu, samo još žešće.

tako to ide, jebi ga javna je osoba, ovog trenutka malo bitnija za RH od lucije lugomer.

nervirate se što su se nekad divili njegovoj obitelji, njegovoj kćerki, njenim torbicama itd., (u prijevodu - gazda praktički sam plaćao reklamiranje samog sebe i svoje familije po medijima), a jebi ga, sad bi vi da im se i dalje dive i kmečite nad inkomodiranjem velikog feudalca.
S Todorićevom obitelji nemam nikakvih doticaja, simpatija, antipatija. Niti sam prije šta takvo pisala.
Komentirala sam samo novinarski posao koji mi je u ovom slučaju sveden na minimum nekog ozbiljnog novinarstva.... i da je bilo koja druga javna osoba u igri isto bih napisala.
Mogla je svaka od nas otići gore, kucati ljudima po kvartu, složiti priču i staviti Todorića u naslov. Pre površno.
Ivchy26 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.