Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 15:04   #1
Izostanak menstruacije

Bokk

Pa ovako imam pitanje ..
Menstruaciju nisam dobila prosli mjesec a evo i ovaj je pri kraju ..znaci trudna nisam, ni seksualno aktivna jos .
Imam sve simptome pmsa i nadolazece menstruacije ovaj mjesec kao i prosli ..iako su neki simptomi drugaciji npr uhvati me neka mucnina , pa neizdrziva glad , jela bih pa onda nebi ..izrazito suha usta , stalno sam zedna , napuhnut stomak ..moram cesce ici mokriti..i sl
Takve simptome prije nisam imala , ili su bili manje izrazeni pa ih nisam primjetila ..

Daakle, sto da radim , menstruacije su mi inace redovne i ne znam sada zbog cega bi mi moglo kasniti dva mjeseca skoro ..poludit cu od svih simptoma a menstruacije nigdje ..

Sto mi preporucujete , moze li se menstracijsko krvarenje nekako izazvati a da ne moram ginekologu ? ..Da li je moguce da su simptomi tako izrazeniji zato sto mi menstruacija izostane ? Sama visee stvarno ne znamm..!

Inace imam 18 god .
lila12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 15:06   #2
Quote:
lila12 kaže: Pogledaj post
Bokk

Pa ovako imam pitanje ..
Menstruaciju nisam dobila prosli mjesec a evo i ovaj je pri kraju ..znaci trudna nisam, ni seksualno aktivna jos .
Imam sve simptome pmsa i nadolazece menstruacije ovaj mjesec kao i prosli ..iako su neki simptomi drugaciji npr uhvati me neka mucnina , pa neizdrziva glad , jela bih pa onda nebi ..izrazito suha usta , stalno sam zedna , napuhnut stomak ..moram cesce ici mokriti..i sl
Takve simptome prije nisam imala , ili su bili manje izrazeni pa ih nisam primjetila ..

Daakle, sto da radim , menstruacije su mi inace redovne i ne znam sada zbog cega bi mi moglo kasniti dva mjeseca skoro ..poludit cu od svih simptoma a menstruacije nigdje ..

Sto mi preporucujete , moze li se menstracijsko krvarenje nekako izazvati a da ne moram ginekologu ? ..Da li je moguce da su simptomi tako izrazeniji zato sto mi menstruacija izostane ? Sama visee stvarno ne znamm..!

Inace imam 18 god .
Stres pad imuniteta. Sve to moze biti posljedica izostanka menstruacije. Ali svakako preporucam da odes kod ginekologa.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 16:05   #3
Quote:
lila12 kaže: Pogledaj post
Sto mi preporucujete , moze li se menstracijsko krvarenje nekako izazvati a da ne moram ginekologu ?
Preporučam ti da odeš ginekologu. Ne zato što mislim da ti je nešto, nego baš zato da se ne stresiraš bezveze. Nek ti napravi ultrazvuk, pa ćeš znati u kojoj si fazi ciklusa. Ako malo treba izregulirati ciklus, dobiješ Duphaston i prokrvariš.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.