Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2017., 17:52   #1
Mačić ili mačkica

Udomio sam preslatko mače sa ulice starosti cca 2 mj. Djeluje mi zdravo, jako je živahan i razigran ali nisam siguran kojeg je spola.
Nekoliko navodnih "znalaca" reklo je da je muško ali meni se čini da je žensko jer ispod guze ima crticu a ne okrugli otvor.

Evo foto pa molim da mi netko tko je siguran da mi kaže je li to mačić ili mačkica.


I još nešto, imam mačka starog 6 god. kastriran je ali on stalno puše na malog. Ne napada ga samo mrmlja, puše i izbjegava ga.
Sada su skupa već 5 dana i nikako da prihvati ovo malo umiljato mače koje bi se s njim igralo ali mačak ga izbjegava tj. ode u drugu prostoriju stana.
Ima li ikakve šanse da prihvati to malo mače?
__________________
Listen carefully, I shall say this only once!
Layer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:00   #2
Quote:
Layer kaže: Pogledaj post
Udomio sam preslatko mače sa ulice starosti cca 2 mj. Djeluje mi zdravo, jako je živahan i razigran ali nisam siguran kojeg je spola.
Nekoliko navodnih "znalaca" reklo je da je muško ali meni se čini da je žensko jer ispod guze ima crticu a ne okrugli otvor.

Evo foto pa molim da mi netko tko je siguran da mi kaže je li to mačić ili mačkica.


I još nešto, imam mačka starog 6 god. kastriran je ali on stalno puše na malog. Ne napada ga samo mrmlja, puše i izbjegava ga.
Sada su skupa već 5 dana i nikako da prihvati ovo malo umiljato mače koje bi se s njim igralo ali mačak ga izbjegava tj. ode u drugu prostoriju stana.
Ima li ikakve šanse da prihvati to malo mače?
to su mala jajca...a mackama treba da prihvate drugu macu,i njen miris..za pocetak ih nemoj silliti da budu u istoj prostoriji,kad se veliki privikne ( ako zadrzis maloga) on ce sam njemu prici i uspostaviti kontakt
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:10   #3
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
to su mala jajca...a mackama treba da prihvate drugu macu,i njen miris..za pocetak ih nemoj silliti da budu u istoj prostoriji,kad se veliki privikne ( ako zadrzis maloga) on ce sam njemu prici i uspostaviti kontakt
Hvala na brzom odgovoru, baš mi je drago da je ipak mačić.
Mali ostaje i vjerujem da će se stari mačak priviknutim na maloga i da će biti dobri prijatelji.

Pozdrav!
__________________
Listen carefully, I shall say this only once!
Layer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:21   #4
Quote:
Layer kaže: Pogledaj post
Hvala na brzom odgovoru, baš mi je drago da je ipak mačić.
Mali ostaje i vjerujem da će se stari mačak priviknutim na maloga i da će biti dobri prijatelji.

Pozdrav!
ako si u mogucnosti svakako ga kastriraj da nebi bilo perjanja a i da ti ne lutaju okolo trazeci macu pa da nestanu,i ne pisaju po kuci... uzivajte
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 08:48   #5
Macan ili maca

Udomila sam mace, receno mi je da je decko. Kako dani prolaze, postajem skepticna i cini mi se da se cura. Trebam pomoc oko odredjivanja je li mica ili mican :klap:
https://s58.photobucket.com/user/Mal...ichpf.jpg.html
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 08:56   #6
Kako kaže onaj ha-ha vic: daš mu da jede, ako je pojeo muško je, ako je pojela žensko je.
sevenofnin3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 08:56   #7
Kako kaže onaj ha-ha vic: daš mu da jede, ako je pojeo muško je, ako je pojela žensko je.
sevenofnin3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 19:10   #8
Malo je slika mutna kad se poveća.

Poslano koristeći Tapatalk
amaric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.