Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 12:17   #61
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Danas troje djece,dvije predivne kceri i sincina da ga se samo moze pozeljeti.
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Imam dvije male curice,dva andela
Ajme!!!!! Pa što se dogodilo sirotom sineku???
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:18   #62
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
pozitivax svi smo mi sami birali....njemu je ona bila baš eto super.ima s njom 3.djece. A ja ti bas nisam od onih kaj vjeruju da se čovjek prek noci promjeni....samo pitanje je kaj je dotični htel videti a kaj ne.zeznute su te ruzicaste naocale.gledas kroz njih i vidis jednoroga, a kad ih skines ono obicna staara konjina
Kriva procjena. Dogodi se svima. Možda je mislio da je dovoljno neiživljenu, glupavu i malo površnu žensku zatvoriti u kuću, naštancati joj klince i raditi na terenu a ona će biti prekosretna i zahvalna što se on žrtvuje.
Ona koja se nije nešto nažrtvovala za njega.
Možda je bila previše zgodna pa se zanio da je ljepota = zdrava pamet i dobrota.

Sada je vrijeme da iz svega toga cirkusa, nauči korisne lekcije. O ženama, o dobroti, o svojim slabostima, o istini i lažima. Nije sve u novcu.
To bu se na kraju sve sredilo samo ako on bude donosio pametne i hrabre odluke. Toliko o tome svemu.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:20   #63
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Zaboravila si spomenti da ziher ima zlatnu vađajnu.

to se podrazumjeva, više to ni ne mora pisati
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:22   #64
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ajme!!!!! Pa što se dogodilo sirotom sineku???
Ovo je i meni upalo u oko. Valjda na sina majčin promiskuitetni život nećedjelovati tako pogubno kao na kćeri.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:22   #65
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kriva procjena. Dogodi se svima. Možda je mislio da je dovoljno neiživljenu, glupavu i malo površnu žensku zatvoriti u kuću, naštancati joj klince i raditi na terenu a ona će biti prekosretna i zahvalna što se on žrtvuje.
Ona koja se nije nešto nažrtvovala za njega.
Možda je bila previše zgodna pa se zanio da je ljepota = zdrava pamet i dobrota.

Sada je vrijeme da iz svega toga cirkusa, nauči korisne lekcije. O ženama, o dobroti, o svojim slabostima, o istini i lažima. Nije sve u novcu.
To bu se na kraju sve sredilo samo ako on bude donosio pametne i hrabre odluke. Toliko o tome svemu.
Pozitivax, slažem se s tvojim komentarima, ali gubiš vrijeme

~T
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:35   #66
Samo da obavjestim da je czss obavjescen o svemu bio i na policiji sve prijavljeno i to je to
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:37   #67
Molim te, ako ti nije teško... možeš li napisati za što si je prijavio na policiji?
Hvala.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:43   #68
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ovo je i meni upalo u oko. Valjda na sina majčin promiskuitetni život nećedjelovati tako pogubno kao na kćeri.
Prije će biti da je popustila koncentracija .

Jbg, stvari se odvijaju filmskom brzinom, novi posao, prijavljeno policiji czss-u, ovo ono... Teško je to sve inati na umu dok se piše...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:51   #69
Zanemarivanje djece
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:53   #70
Zanemarivanje djece i cujte neke stvari su jasne kao dan a tu sto ima zena koje ju podrzavaju ili su same bez djece ili su isto u braku di trljaju p... Amuz radi i one uzivaju.hvala na savjetima
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:05   #71

Nadam se da si prije ovoga skupio dokaze i pričao sa odvjetnikom.
Lijepo što si odlučio ići sa teškom artiljerijom, to će vam svima najviše pomoći.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:15   #72
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Zanemarivanje djece i cujte neke stvari su jasne kao dan a tu sto ima zena koje ju podrzavaju ili su same bez djece ili su isto u braku di trljaju p... Amuz radi i one uzivaju.hvala na savjetima

Čim se neko ne slaže s načinom nakoji si odlučio se razvest, mora da je niš koristi, jalova, multipla, profesionalna, naskakačica na tuđe kite
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:31   #73
Dlanom o dlan

Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
.... i to je to...
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
... i to je to...
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
... i to je to...
Ključaj temu.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:58   #74
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Da to je osoba kojoj je facebook sve u zivotu, da to je osoba koja ni na wc neide bez mobitela da to je osoba kojoj je bitno dobiti 100 likeova na sliku, rekordi padaju uglavnom imala je sve djeca u vrticu, previse slobodnog vremena ali najaca njezina recenica je ta da se jednom zivi.
I da samo trazi svoj mir.
Pa oprostite sto u cijeloj toj prici ne vidim gdje ona misli na djecu.
Nije te žena varala jer ima previše slobodnog vremena.
Jer žena s troje djece, bez svakodnevne prisutnosti svog supružnika sigurno ne može imati “previše slobodnog vremena”.
Ja imam jedno dijete, muža na terenu i znam koliko posla ima samo oko jednog djeteta, kad supružnik nije prisutan. Jer djeca se vraćaju iz famoznog vrtića popodne, a onda ipak slijedi bavljenje s njima. Hranjenje, igranje, dječje bolesti, cjelokupna logistika.
Tvoja žena ima ravno troje djece. Od koje jedno trenutno ni nije u vrtiću.
Pošto se do sada zbog posla nisi većinski bavio s njima (van financijske skrbi) u biti nemaš realno pojma kako izgleda praktična svakodnevna životna briga o troje djece i domu u kojem žive.
Jer da imaš ne bi ti palo na pamet da misliš kako netko s troje klinaca na grbi može imati “previše slobodnog vremena”.

Pošto imam nekog praktičnog iskustva s radom sudova mogu ti reći da otac ima dobre šanse dobiti djecu, AKO je u istoj situaciji kao i majka u odnosu na tu djecu.
Znači, ako se do odluke o davanju djeteta na čuvanje i odgoj bavio podjednako djetetom/djecom kao i majka.
To ti je jedan od najjačih argumenata na centru/sudu prilikom dodjeljivanja djece jer se ide za time da se djetetu prilikom rastave što manje remeti dotadašnja rutina i da ga se jednim bitnim dijelom zbog toga gleda zadržati s roditeljem s kojim je do rastave bilo životno povezanije (a to je zbog logike stvari onaj roditelj s kojim je dijete fizički u intenzivnijem odnosu).
Ti si tu nažalost iznimno tanak, kao i dobar dio očeva u našem društvu koji što iz bioloških, što iz socioekonomskih razloga često bivaju manje vremena uz svoju djecu.

Lova i njena nezaposlenost je manje bitan argument s obzirom da postoji institut alimentacije kroz koji se ako ne potpuno, onda barem dobrim dijelom mogu riješiti materijalni problemi tvoje djece.

Njeno kurvanje i navodno zanemarivanje/loš odgoj djece su manje bitni do beznačajni argumenti.
Kurvanje zato jer jebanje nema previše veze s roditeljstvom.
A zanemarivanje/loš odgoj zato jer ga treba dokazati (što nije lako) i zato jer si ti potencijalno pristrana strana kad iznosiš takav argument.
Zato potpuno zaboravi na jebavanje kao argument na centru/sudu.
A ako ne možeš dokazati neko konkretno teže zanemarivanje/loš odgoj budi jako pažljiv i s takvim tvrdnjama.
To ti govorim u najboljoj namjeri, jer znam kako takvi nedokazani argumenti zvuče na sudu i kako se fino znaju obiti o glavu onome tko ih iznese.
Zvuče često kao ocrnjivanje i želja da se blaćenjem drugoga dođe do svog cilja, na što se ne gleda blagonaklono.
Jer većina sudaca nisu potpuni idioti, nagledaju se oni takvih predmeta na stotine godišnje i neka od pitanja koja si jako lako mogu postaviti na takve tvoje tvrdnje su ista ona koje ti je već jedna forumašica tu postavila: “Ako je ona toliko loša majka/odgajateljica, kako to da ti je bilo u redu da se skrbi o tvojoj djeci dok nije došlo do toga da TEBI nagazi na žulj jebavanjem okolo? Kako to da je ona sad odjednom loša majka kad si se odlučio rastaviti, a do sada ti je godinama bila dovoljno dobra ne samo da ih odgaja, nego i da bude jedini odgajatelj dok si ti na terenu?”
Ova gore pitanja nisu pitanja na koja ja tražim odgovor, nego ti želim ukazati na pitanja na koja će sutra centar/sudac tražiti odgovore prilikom donošenja svojih odluka ukoliko se odlučiš na to da pričaš o ženinom jebavanju okolo i njenim navodno iznimno lošim roditeljskim postupanjima.
To nisu pitanja koja će službene osobe konkretno tebi postaviti, nego su to pitanja koja će si sami postavljati i davati si na njih odgovore u skladu s tvojim izjavama i ponašanjemu trenutku kad budu donosili odluku.
Zato prilikom iznošenja određenih izjava imaj na umu potencijalna pitanja i odgovore do kojih takva tvoja iznošenja mogu dovesti kod onih koji će odlučivati o tome kod koga primarno idu djeca.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:33   #75
Tek sad vidim ovo o policiji.

E moj autore, sam ćeš sebe na kraju pokopati.

Što misliš kako će nekome, tko bude odlučivao o budućnosti tvoje djece sutra najvjerojatnije izgledati tvoja jalova prijava?
Evo reći ću ti: kao djelo kolerika i eventualni pokušaj pritiska na institucije.

Nego, jesi li se uopće posavjetovao s odvjetnikom prije tih prijava?
To je ono prvo što si trebao napraviti.

I onda se ljudi čude kad institucije na kraju dodijele djecu roditelju koji im djeluje smirenije.

Inače, usput, preporuka svakome pročitati Umijeće ratovanja od Sun Tzua.
Dobro štivo o ljudskoj prirodi.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:56   #76
Da savjetovao sam se s odvjetnikom i svjestan sam borbe s vjetrenjacama
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:08   #77
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Da savjetovao sam se s odvjetnikom
Prije ili poslije demonstrativnog deranja papira za sporazumni razvod?

Naime, ako ti odvjetnik nije objasnio da praktički nema razlike između sporazumnog razvoda i razvoda po tužbi jednog od supružnika, ako ti nije objasnio da na odluku o dodjeli djece ne utječe bračna (ne)vjernost, nek' ti još danas vrati svaku kunu koju si mu dao.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:09   #78
staropramen, žena ti je šupak. sretno s razvodom!

i stvarno mi nisu jasni svi koji ju brane. ok, treba 2 i za spasit i za upropastit brak, al ak se jedna strana trudi i pokušava, a druga se je*ava, onda nemamo kaj puno raspravljat o tome tko je tu više kriv. da, ona je jadna zanemarena jer joj muž radi, a istom logikom ste maltene došli do zaključka da on zlostavlja djecu jer ju je ostavio s njom. najbolje da je dao otkaz i ostao doma sjedit i gledat u njenu zlatnu pizdu.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:25   #79
Niko njegovu ženu ne brani. Mi o njoj znamo koliko je on napisao. Čovjek koji je povrijeđen, u mučnoj rastavi, sa djecom, a na horizontu ga čekaju problemi. Meni je jasno da si ponekad čovjek nemre pomoć, ali trenutno radi debelo protiv sebe.

Međutim, što god je njegova žena učinila, da se razumijemo ružno, grozno i nezrelo, ona je majka njihovoj djeci i treba im.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:30   #80
apsolutno, ali nisam nigdje iz njegovih postova pročitala da želi mamu izbrisat iz njihovog života, nego čovjek želi skrbništvo.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.