Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 15:37   #81
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
jer se ide za time da se djetetu prilikom rastave što manje remeti dotadašnja rutina
A djetetu se ne remeti rutina, i psiha, što je još važnije i preko čega se ovdje vrlo olako prelazi, ako ugleda mamu s drugim muškarcem u krevetu ?
Po navedenom, ona je te muškarce dovodila doma, a vjerujem da će tako nastaviti i poslije razvoda.
Znači bitno da se ne prekine veza s osobom s kojom se dijete do razvoda najviše družilo, neovisno o moralu i porocima te iste osobe?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:39   #82
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
i stvarno mi nisu jasni svi koji ju brane
Zašto se svođenje stvari na jednu realnu razinu gleda kao branjenje jedne strane i okomljavanje na drugu.

1. klinci su zbog prirode njegova posla više vremena provodili s majkom
2. kakva god bila, po onom što pivkan navodi, zaključujem da se za klice brinula samostalno dok je on radio na terenu
3. Pivkan ju nije okarakterizirao kao lošu majku oduvijek, već navodi unazad 6 mj, odnosno od trenutka kad je ona našla drugog/druge muškarce...
4. Nijednom nije napisao klinci su prljavi, gladni, zapušteni u zdravstvenom smislu...

Ovim načinom kako je on krenuo neće daleko dogurati, a klincima će napraviti još veću dramu od života.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:40   #83
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
apsolutno, ali nisam nigdje iz njegovih postova pročitala da želi mamu izbrisat iz njihovog života, nego čovjek želi skrbništvo.
Ja sam vidjela upravo to

Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
.... za klince se moram probati izboriti jer ne mogu dozvoliti da jedna takva osoba odgaja moju djecu, ......s moralne strane trebaju postati ljudi sto ne vidim kako ce uz nju.
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
... ne shvaca da im je vec sjebala zivote u neku ruku sto smatram krajnje sebicnim,

Imam dvije male curice,dva andela i strah me i pomisliti sto ce biti s njima jer od nje ne mogu nauciti nista pametno ...

..sto trebam gledati kako mi djeca odrastaju u delikvente.
.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:41   #84
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A djetetu se ne remeti rutina, i psiha, što je još važnije i preko čega se ovdje vrlo olako prelazi, ako ugleda mamu s drugim muškarcem u krevetu ?
Po navedenom, ona je te muškarce dovodila doma, a vjerujem da će tako nastaviti i poslije razvoda.
Znači bitno da se ne prekine veza s osobom s kojom se dijete do razvoda najviše družilo, neovisno o moralu i porocima te iste osobe?
Ovo nigdje ne piše
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:42   #85
Da prljavi su i bosi po vani i da djete od dvije godine hoda po radnoj ploci od kuhinje i po stolovima dok ona tipka dva metra dalje po mobitelu to nije po meni normalno ili sam ja blesav pa valjda ima netko ko je pametniji da kaze jesam ja lud ili ona
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:45   #86
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A djetetu se ne remeti rutina, i psiha, što je još važnije i preko čega se ovdje vrlo olako prelazi, ako ugleda mamu s drugim muškarcem u krevetu ?
Po navedenom, ona je te muškarce dovodila doma, a vjerujem da će tako nastaviti i poslije razvoda.
Znači bitno da se ne prekine veza s osobom s kojom se dijete do razvoda najviše družilo, neovisno o moralu i porocima te iste osobe?
Ne samo to, nego je ostavljala djecu same doma, iza ponoći.
To je skužio jer je palila internet... imaju doma wifi.

Nitko je ovdje ne brani.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:46   #87
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Da prljavi su i bosi po vani i da djete od dvije godine hoda po radnoj ploci od kuhinje i po stolovima dok ona tipka dva metra dalje po mobitelu to nije po meni normalno ili sam ja blesav pa valjda ima netko ko je pametniji da kaze jesam ja lud ili ona
Kako imaš srca ostavljati djecu toj ženi?
Da, nisi ni ti baš čist u svemu tome, kada to dopuštaš.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:47   #88
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Oprosti, nisam znala da nataknjivačicama na tuđe kite treba oduzimati djecu, jer su prijetnja za njihov razvoj, pogotovo ako žive u sredinama sa manje od 5000 stanovnika.

Ajde ne pričajte pidarije.
Nataknjivat se na tudju kitu u vlastitom bracnom krevetu (tu je dom djece o kojima pricamo - toliko o obziru i postovanju prema vlastitoj djeci i njihovom poimanju sigurnosti doma i stabilnosti), i to s nekim tko slike tog kreveta kasnije objavljuje po fejsu (toliko o uopce sposobnosti da procijeni te i buduce tipove koji bi bili dio djecjih zivota takodjer) i kasnije prijetiti samoubojstvom (no comment), znaci biti za odgoj i podizanje tri ljudska bica nesposobna osoba. I stetna za njih.


Boriti se za skrb nad djecom a majci omoguciti da ih vidja koliko god na to ima pravo, i NIKAD ih ne huskati protiv nje. Samo se posvetiti njihovom odgoju i mentalnom zdravlju. To je tesko i zdravim a kamoli ne labilnim licnostima.

Autore, nije tolika borba s vjetrenjacama koliko mislis da jest. Samo nemoj da vlastita povrijedjenost upravlja tobom - misli na djecu. Sretno!
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:47   #89
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Da prljavi su i bosi po vani i da djete od dvije godine hoda po radnoj ploci od kuhinje i po stolovima dok ona tipka dva metra dalje po mobitelu to nije po meni normalno ili sam ja blesav pa valjda ima netko ko je pametniji da kaze jesam ja lud ili ona
Ne znam koliko je loša situacija u tvojoj obitelji, ali ako je sve kako navodiš centar bi tu mogao imati pune ruke posla.
Ljutita izjava "prljavi i bosi po vani" ne govori ništa - mogu biti uistinu prljavi, što bi tete u vrtiću vjerujem primjetile,
a mogu se bosi igrat u pješčaniku i piškiti u njega da naprave kulu jer su lijeni otići u kuću po vodu....

Načinom na koji pišeš i upisanim ne ostavljaš dojam sabrane osobe koja bi svoje postupke usmjeravala u interesu klinaca...
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:53   #90
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post

Načinom na koji pišeš i upisanim ne ostavljaš dojam sabrane osobe koja bi svoje postupke usmjeravala u interesu klinaca...
ovo svakako. iz iskustva znam da kad uneseš previše emocija u objašnjavanje to obično završi tak da te baš ne shvate onak kak bi htjel. bolje sve odmjereno i možda s neke distance. rekla sam već. pokušaj čim manje nju pljuvat jer iz ovih tvojih izjava bojim se kaj si sve ispričal institucijama.iz tebe govori povrjeđen ego, a to ti u bitki koja ti predstoji ne možeš dozvoliti
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:58   #91
Ako ih stvarno dobro ne pazi,normalno da se treba boriti za skrbništvo.

Nadam se samo da nije izmišljotina da ju "kazni" oduzimanjem djece jer ga je varala...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:04   #92
Svjestan sam ja da tu nema nekoga na ocigled teskoga zanemarivanja dok god ja to financiram nisu gladni ni zedni jer joj i mater kuha rucak, premorena je jadna i shvacam da je tesko s njih troje ali opet ne smijem dopustiti da mi djeca budu delikventi jer sam uvjeren da uz nju nemaju bas neku buducnost cisto iz razloga sto znam kakva je i sto se vidi iz prilozenoga ako nista drugo s moralne strane , a sto se tice ovoga se barem zaljubila nebi nista rekao ali dvojica to je sto ja znam a tko zna koliko ih je proslo kroz nas dom i da sto se tice interneta zivo me zanima gdje su djeca bila i sa kime
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:22   #93
Ti u stvari ništa ne znaš, jel tak?
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:46   #94
A vidim da ti znas sve.
Vidim da branis stavove neke i vidim da isto razmisljas pa vjerovatno je to tebi sve normalno meni nije i nikada nece biti
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:11   #95
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ovo nigdje ne piše
Zar treba pisati ?
Ionako je samo pitanje vremena.
Ako se ovako razuzdala dok joj je muž na terenu, ne želim ni pomislit šta će radit kad muž više ne bude stanovao kod njih.
A i te slike po fejsu...nije se ona zaljubila u jednog, pa stavila karte na stol, nego našla neke pičkopatnike krkanskog ponašanja, kakvih po fejsu ne fali, i eto sad šta radi.

Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Ne samo to, nego je ostavljala djecu same doma, iza ponoći.
To je skužio jer je palila internet... imaju doma wifi.

Nitko je ovdje ne brani.
E da. To isto.
Pa ne znam po ovim komentarima ispada kamilica to što žena izvodi, a meni to nije normalno ponašanje jedne žene i majke.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:26   #96
Ma ne... samo su forumaši navikli da se obično početna priča, mahom razvije u neke druge vode.
Sada smo saznali i da su klinci bosi i prljavi vani na hladnoći i da autor to ne smatra kao teško zanemarivanje djece.
Okidač da se pokrene da zaštiti svoju djecu, nije to što ih je gledao prljave, bose i kako dvogodišnjak hoda po kuhinjskim elementima, već to što ga je varala njihova mater.
Nadalje, imao je vremena i volje tražiti kada je žena mu bila na drugoj internetskoj vezi, ali nije imao vremena saznati gdje su tada bila ta djeca od kojih je jedno maltene beba....
I tako ima toga tu....
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:36   #97
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zar treba pisati ?
Ionako je samo pitanje vremena.
Ako se ovako razuzdala dok joj je muž na terenu, ne želim ni pomislit šta će radit kad muž više ne bude stanovao kod njih.
A i te slike po fejsu...nije se ona zaljubila u jednog, pa stavila karte na stol, nego našla neke pičkopatnike krkanskog ponašanja, kakvih po fejsu ne fali, i eto sad šta radi.

E da. To isto.
Pa ne znam po ovim komentarima ispada kamilica to što žena izvodi, a meni to nije normalno ponašanje jedne žene i majke.
Da, djeca se dodjeljuju jednom ili drugom roditelju na skrb temeljem bapskih kibidabi insinuacija

Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
A vidim da ti znas sve.
Vidim da branis stavove neke i vidim da isto razmisljas pa vjerovatno je to tebi sve normalno meni nije i nikada nece biti
Obiteljski zakon ne poznaje preljub kao razlog za oduzimanje skrbništva. Tako da se smiri, malo si stavi mirisnih soli pod nos i odi odvjetniku, ali za ozbiljno. Prestani se durit i bit tvrd jer na taj način i uz tvoju evidentiranu razdvojenost od male djece zbog terenskog rada, nećeš imati nikakve šanse za dobiti skrbništvo.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:38   #98
Ja ne kuzim sta ga sad napadate, zena je suicidalna ili u najboljem slucaju sklona drami, pravi i abortira djecu s rendom likovima s fejsa dok je on na terenu i opsjednuta je tipkanjem utoliko da se djeca veru po pokucstvu a nju nije briga. Pa nek je se tek sad sjetio otic, sjetio je se i potrebna mu je konkretna pomoc i konkretni savjeti a ne mudrovanje u sta je gledao kad je se zenio.
Jebo te svi odreda promisljeni, stalozeni i savrseni, pogotovo u ovakvim situacijama. Ako vas je samo citanje toliko uzrujalo da morate popovat umjesto savjetovat nesto konkretno, kako bi reagirali da ste i sami u takvoj situaciji?
Nadam se da ovo ne spada u trolanje ili nesto slicno, barem mi to nije namjera, ali ne mogu se ne osvrnut na toliku kolicinu mudrovanja.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:42   #99
Sada je nebitno to sto je ona radila i sto radi to samo govori o njojkakva je i nadam se da ce to netko uzeti u obzir.
I nije to nikakva osveta ni sto god mislile kraljice i velike mamice.
Ne pljujem po nikome samo iznosim cinjenice, a moja djeca zasluzuju bolji i normalniji zivot i dati cu sve od sebe da im to omogucim i zalosno je da sto institucije brane takve osobe koje neznaju cijeniti nista u zivotu i zalosno je sto ce djeca najvise patiti iz svega toga kako god zavrsilo.
Oceva moralnost je najveca pouka djeci
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:49   #100
staro - bez i najmanje namjere da te vrijeđam ili solim pamet, to mi doista nije namjera, ali tvojoj djeci treba puno više od pouke o moralnosti.
Dobio si stvarno kvalitetne savjete ljudi koji su prošli kroz taj put kojim ideš i ti, bilo bi dobro da ih poslušaš... nemoraš zbog sebe, već zbog tih klinaca.

Sretno.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.