Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 17:40   #21
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
bijele zastave su za one koji gube, pa tko se tako osjeća neka pregovara i moli.
tako je!
nema predaje!
wild rider7 is offline  
Old 02.02.2018., 17:52   #22
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Prvo, razinu međuspolne ogorčenosti i razine otrova kojim se spolovi međusobno časte sreo sam samo na forumu. U toj mjeri.
Za razne pokrete čudnih kratica također.
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene? Ili su ljudi, posebno žene, koje sam ja susretao neiskrene?

Uvijek se istih 20-ak ili koliko već forumaša i forumašica javlja s mrzilačkim postovima i zagade cijelu temu pa ti se čini da ih ima više nego što je slučaj.
Klimava is offline  
Old 02.02.2018., 17:55   #23
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
a dobro ne trebamo se sada pravit ludi.. se sjećaš onih tema na US-u, sada mi ne dođe kako se zovu oni ljudi/udruženja koji ne žele ništa s drugim spolom, a nisu homo?

ima toga za ozbiljno koliko hoćeš, pa i na forumu...

sjećam se nekog lika, luyss hacker ili tako nekako, taj je stalno tukao po tome da je muškima bolje samima nego u paru...
mgtow?
Ma sve te teme su otvorene iz zajebancije. Kao, ideš vlastitim putem, ali onda provodiš cijele dane upravo baveći se ženama? Dajte najte. Sve te teme su trolanje.

Jedini tko to ozbiljno shvaćaju su nekakvi klinci od 16 godina koji nemaju sposobnosti kritički promišljati o onome što pročitaju na netu jer im fali životnog iskustva. Opasnost je što ih se truje tim glupostima.

Ozbiljno doživljavam one koji su na ŽuDu rastavljeni s dvoje djece i alimentacijom. Ti su ogorčeni na žene i cijelu državu. O njima imam svoje mišljenje, ali ne želim generalizirati. Ove mgtow, incel i slične gluposti smatram zajebancijom.
Zek0slav is offline  
Old 02.02.2018., 18:41   #24
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
mgtow?
Ma sve te teme su otvorene iz zajebancije. Kao, ideš vlastitim putem, ali onda provodiš cijele dane upravo baveći se ženama? Dajte najte. Sve te teme su trolanje.

Jedini tko to ozbiljno shvaćaju su nekakvi klinci od 16 godina koji nemaju sposobnosti kritički promišljati o onome što pročitaju na netu jer im fali životnog iskustva. Opasnost je što ih se truje tim glupostima.

Ozbiljno doživljavam one koji su na ŽuDu rastavljeni s dvoje djece i alimentacijom. Ti su ogorčeni na žene i cijelu državu. O njima imam svoje mišljenje, ali ne želim generalizirati. Ove mgtow, incel i slične gluposti smatram zajebancijom.
e da. na taj mgtow sam mislila.

oni su zabrijali malo više od površine. hrpa frustracija, koje ne vidim baš kao zajebanciju. ŽUD caseovi svakako teren za promišljanje, ali pravo kažeš, nije dobro generalizirati.

moje je miišljenje da 'normalni' ljudi neće 'zaratiti' sa suprotnim spolom radi loših iskustava. na kraju krajeva, sami si biramo iskustva zar ne?

samo dugoročno se dešava ipak nezainteresiranost i manjak žara za postavljanje konstruktivne suradnje. zašto? zato jer smo s godinama više komotni. i sve manje spremni na kompromise. nema to veze sa spolom. ima s voljom.
wild rider7 is offline  
Old 02.02.2018., 18:42   #25
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ne, ova tema nije poligon za rat među spolovima, upravo suprotno.
Koje je tocno tvoje pitanje, iz ovoga sto sam ja iscitao tebe zanima - Mizoginija, kao pojam.

Dakle opcenita mrznja i nesnosljivost jednog spola ka drugom.
Ufur is offline  
Old 02.02.2018., 20:23   #26
Ja isto nisam naišla na taj neki rat nigdje osim na forumu.

Uglavnom se tu provlači nekoliko istih nickova koji su očito imali neka negativna iskustva.

Imala sam ih i ja pa ne cvilim i ne vodim nikakav rat protiv nikoga.

Odrastite.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.02.2018., 20:44   #27
Rat smorova!
Zek0slav is offline  
Old 02.02.2018., 20:52   #28
Baš.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 02.02.2018., 22:01   #29
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Znači nitko ovdje ne želi ni ustvrditi ni priznati sam sebi da su danas ženske evoluirale u nešto drugo i da ih je većina vulgarna,površna,agresivna,bahata,nemoralna,(licem jerne su oduvijek i bile),narcisoidna..

Anyone ?
Evo ja priznajem pomiri se s tim da smo u takvom vremenu gdje se nikakve "standardne" vrijednosti ne dovode u pitanje jer se ni ne razmislja o njima..gledam te danasnje klinke,pa co'ece ja izgledam kao da sam im generacija..gledam sebe,pa.opet njih i nis mi nije jasno...od tad sve krece,od te srednjoskolske dobi kad ti sam sebe krenes formirat i oblikovat za buducnost..samo hm ova nova generacija je krenula oblikovat glinenog goluba koji ce im se u buducnosti posrat na glavu da dodju sebi i da shvate da ih takvo ponasanje nikud ne vodi..za neke ce bit wake up call a neke ce postat to sve od tvog navedenog i nije bilo potrebe da podvlacis "vecina"
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Old 02.02.2018., 22:17   #30
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
mgtow?
Ma sve te teme su otvorene iz zajebancije. Kao, ideš vlastitim putem, ali onda provodiš cijele dane upravo baveći se ženama? Dajte najte. Sve te teme su trolanje.

Jedini tko to ozbiljno shvaćaju su nekakvi klinci od 16 godina koji nemaju sposobnosti kritički promišljati o onome što pročitaju na netu jer im fali životnog iskustva. Opasnost je što ih se truje tim glupostima.

Ozbiljno doživljavam one koji su na ŽuDu rastavljeni s dvoje djece i alimentacijom. Ti su ogorčeni na žene i cijelu državu. O njima imam svoje mišljenje, ali ne želim generalizirati. Ove mgtow, incel i slične gluposti smatram zajebancijom.

Incel još nisam guglala, hvala što si me podsjetio. Znam za MRA, PUA i te baze. Internet je pun tih frikova, ali u RL ih baš i nisam susretala.

E: Involuntary celibate. Ranit ću se.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 02.02.2018., 22:22   #31
Što je MRA? Meni magnetsku rezonancu pokazuje.
Zek0slav is offline  
Old 02.02.2018., 22:45   #32
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Što je MRA? Meni magnetsku rezonancu pokazuje.
Moj tipfeler. Trebalo je pisati MRM (Men's rights movement).
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 02.02.2018., 22:48   #33
Aha, to su oni kaj bi ukidali skloništa za žene.
Kao da Markić otvori kliniku za pobačaje.
Zek0slav is offline  
Old 02.02.2018., 23:05   #34
Nego, hoće li se netko od takvih konačno pojaviti na ovoj temi?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 02.02.2018., 23:16   #35
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nego, hoće li se netko od takvih konačno pojaviti na ovoj temi?
To prizivaš dvije skupine: Ultradesničare i ekstremne feministkinje ..mislim da znaš zašto je ovaj zubo tu
Mihail Suslov is offline  
Old 02.02.2018., 23:28   #36
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
To prizivaš dvije skupine: Ultradesničare i ekstremne feministkinje ..mislim da znaš zašto je ovaj zubo tu
Malo vas je, malo vas je (ultradesničarsko-ekstremnofeminističke) piČKIceee...
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 02.02.2018., 23:34   #37
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene?
Vježbamo za hibridno ratovanje, zar se ne vidi?

__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 02.02.2018., 23:37   #38
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Malo vas je, malo vas je (ultradesničarsko-ekstremnofeminističke) piČKIceee...
Mihail Suslov is offline  
Old 03.02.2018., 00:24   #39
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ne, ova tema nije poligon za rat među spolovima, upravo suprotno.
Svi koji to žele imaju na raspolaganju sve ostale teme na LjES-u.

Ovo je tema za sve forumašice i forumaše kojima je dosta igrati se rata i koji su spremni mahnuti bijelom zastavom i sjesti za pregovarački stol.
Možda i nešto naučiti od publike koja se oduvijek čudi da nekakav rat uopće postoji.

Prvo, razinu međuspolne ogorčenosti i razine otrova kojim se spolovi međusobno časte sreo sam samo na forumu. U toj mjeri.
Za razne pokrete čudnih kratica također.
E sad, prvi moj upitnik je koliko je to uzelo maha ili je forumska specifičnost da okuplja ogorčene? Ili su ljudi, posebno žene, koje sam ja susretao neiskrene?

Upoznao sam i imao odnose sa svakakvim ženama ali nikako ne mogu shvatiti, kako to preraste u netrpeljivost (da ne kažem mržnju) prema svim ženama? Kako? (ili obratno, jasno)

U konačnici, po raspadu odnosa krećem od sebe. Pa ako već analiziram:
a) ako mislim da je odnos imao potencijala razmišljam gdje sam ja zajebo
b) ako odnos nije imao potencija lupam se po glavi ne bi li ubuduće progledao.

Koliko je bedasto kriviti bivšu jer je takva kakva je?
Pa to još malo generalizirati na cijeli rod.
Ili je to jednostavno lakše nego sebi priznati da bi neke stvari trebali mijenjati?

Smatram da bi ostao jako zakinut da sam zbog vlastitih otrova izbjegavao žene ili prije da su zbog toga one izbjegavale mene.

Ajmo jedna tema u pomirljivom i konstruktivnom duhu.
Još jedan koji ozbiljno forum doživljava! Veliš ti si normalan jer se čudiš kako to da ti ne mrziš žene ,a upoznao si ih svakakvih! Ma bravo za tebe! Dobrodošao u 2 b razred osnovne škole! Forumske teme ozbiljno doživljavat gdje ljudi laprdaju gluposti oko borbe među spolovima i još se divit samome sebi kako sam si ja super!
Joshua is offline  
Old 03.02.2018., 00:26   #40
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
mgtow?
Ma sve te teme su otvorene iz zajebancije. Kao, ideš vlastitim putem, ali onda provodiš cijele dane upravo baveći se ženama? Dajte najte. Sve te teme su trolanje.

Jedini tko to ozbiljno shvaćaju su nekakvi klinci od 16 godina koji nemaju sposobnosti kritički promišljati o onome što pročitaju na netu jer im fali životnog iskustva. Opasnost je što ih se truje tim glupostima.

Ozbiljno doživljavam one koji su na ŽuDu rastavljeni s dvoje djece i alimentacijom. Ti su ogorčeni na žene i cijelu državu. O njima imam svoje mišljenje, ali ne želim generalizirati. Ove mgtow, incel i slične gluposti smatram zajebancijom.
Pa normalno! Ja ne mogu vjerovat kaj sam bil čital! Rat spolova!
Joshua is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger