Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 20:17   #1
Hrvatska putovnica?

Hej ekipa, pitanje ako itko zna... ja sam državljanka RH, udana za Amera. On je rođen u Kaliforniji, stoga je on svoje državljanstvo stekao rođenjem... čitala sam malo o uvjetima za dobivanje hrvatske putovnice i zanima me postoji li ikakav način da se preskoči tih 5 godina čekanja da istekne pod trajnom boravišnom dozvolom prije nego može aplicirati za putovnicu? Također, traže da se za putovnicu izbiva max 10 mjeseci u 5 godina izvan RH a mi se seljakamo stalno...
Ikakvi savjeti?

Btw ispričavam se Ak sam postala na krivom mjestu
__________________
every saint has a past, and every sinner has a future...
scooby0726 is offline  
Old 11.02.2018., 20:41   #2
pitati ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=383934&page=62
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 11.02.2018., 22:06   #3
Ne moze nista preskociti, mora zivit u HR 5 godina da bi aplicirao a ni to nije garant da ce je stvarno i dobit.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Old 11.02.2018., 23:34   #4
To bi bila sprdnja od drzave da udijeljuje putovnicu za manje od 5 godina boravka. I ovih 10 mj. izostanka je iznenadujuce da dopustaju.
__________________
~Ako drugog poštuješ, za sebe ne brini ~ Tvrdoglavost je pokazatelj manjka inteligencije ~ Najveci kultorocid u 21. stoljecu, nije Palmira: youtu.be/JZu2zqFE_gI
Hunter! is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.