Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 23:07   #1
Dečko mi priznao da ga zanimaju druge žene

Pozdrav ljudi,

u vezi smo malo vise od 2 godine. Ja sam bila u braku koji je vec bio u raspadanju kad smo se upoznali i bio je onaj koji mi je pruzio podrsku i snagu da raskinem ono sto nije valjalo. Zaljubila se nisam bila, mogu cak reci da sam bila s njim pomalo iz sazaljenja na pocetku. On se zaljubio do usiju i pruzio mi toliko ljubavi i paznje i romantike ko nitko do sada. Da sam pala na to jesam..Godilo mi je, meni ko zeni i mom egu. Bila sam na rubu tada, a on mi je dao ruku i digao me.- i bit cu mu zahvalna do kraja zivota.

Od pocetka smo poceli zivjeti skupa. Mladji je od mene 2 godine ali neiskusniji za 10. -Ja imam 28, on 26. Dok sam ja prosla 5 godina veze i dvije braka, ja sam njemu prva i to u svakom smislu te rijeci. Volio me s takvim obozavanjem i dviljenjem da sam po prvi puta posmislila da takvo nesto ne postoji samo u filmovima vec i u stvarnom zivotu. Prosao je uz mene i moj sluzbeni razvod i moje susrete sa bivsim, svadje plakanja i da ne pricam dalje. Prosli smo skupa sve. Bio je spreman prekinuti kontakt sa svlastitom majkom jer me nije htjela prihvatiti. -I to smo izdrzali i zena me na kraju zavoljela kao vlastitu kcer.

Sve je islo po planu. On je stvarno vrijedan i ucio je puno da daje ispite u roku i da zavrsi fakultet kojeg su mu ostale jos 3 i pol godine (medicia). Ja radim i zapravo sam u totalno drukcijoj zivotnoj fazi: ja sanjam o stabilnoj obitelji i djeci, njemu to nije jos ni na kraju pameti. Ono sto on sada zeli je studirati i izlaziti vani s drustvom. Meni je to predstavljalo pomalo problem i imala sam svoje ispade nestrpljivosti i nesigurnosti, ali sam s vremeno prihvatilo da je to tako i odlucila mu dati sansu, tj. Biti strpljiva i sacekati ga jos par godina bez da mu radim pritisak. Na pocetku faksa nije imao prijatelje, zadnjih godinu i pol je upoznao neku ekipu i poceo malo cesce izlaziti. Da sam imala ljubomorne ispade jesam, ali ponajvise zbog svog loseg proslog iskustva (bivsi me prevario s najboljom prijateljicom), a nikako zato sto mi je on davao razloge. Naprotiv, iskreniju osobu nisam nikada upoznala. I sada se na kraju pokazao previse iskrenim i slomio mi srce...

Prije nekih par dana sam primijetila da se nekako distancirao i ponasao hladno prema meni. Inace smo jako privrzeni i bliski i izmjenjujemo puno ljubavi i njeznosti i u svakodnevnici, tako da ja odmah osjetim kad nesto ne stima. Odbijao je da nema nista, da je jednostavno u depri i da ce ga proci. Meni nije jasno kakvoj depri- taman su mu prosli ispiti, ostvario si je dugogodisnju zelju i kupio klavir i ima mene koja ga beskrajno volim i podupirem...Znala sam da nije nikakva depra u pitanju i nisam odustajala s propitkivanjem, tako da mi je nakon duge muke preksinoc dao iskren odgovor. Rekao je da se vec neko vrijeme muci sam sa sobom jer mu se pojavio interes za druge zene, za nesto novo. Pojavila su mu se pitanja u glavi kako bi bilo biti s nekom drugom i sam je sebe zamrzio radi toga jer zna da ja takvo nesto ne zasluzujem, da sam najbolja zena na svijetu i da da nigdje takvu ne moze naci. No, nije mogao to vise drzati i sebi i zato je promijenio ponasanje jer se pripremao reci mi.

Prvo sto sam ga nakon tog priznanja pitala, bilo je: jel ti mene volis? Na sto nije imao odgovor, jer je navodno zbunjen u potpunosti i ne zna kako bi mogao mene voljet, a istodobno imati takve misli..Objasnila sam mu da se svakome u duljim vezama ponekad dogodi da ih privuce netko drugi i da smo ljudi od krvi i mesa, ali da je pritom bitno da smo sigurni u ljubav prema osobi koju volimo i da nas u tome nista ne moze poljuljati, jer onda to znaci da nije ono pravo..Bas ono cega se bojim u njegovom slucaju.  Vise puta sam ga pitala jel ima neka posebna zenska koja ga interesira i svaki put je negirao. Na kraju je jednu zensku kao primjer uzeo..jednu s faksa koja otvoreno pokaziva da joj se on svidja, ali ju je on drzao na distanci i nije pokazivao nikakav interes ali iskljucivo jer mene ne zeli prevariti ni povrijediti, no pritom mi je rekao da je dosao na ideju da kad bi bio single da bi mozda probao nesto s njom. (a zenska je isto u vezi!) –isto tako je dolazio na ideju da joj nekad posalje poruku, ali bi brzo to izbrisao iz misli i nije nikada nista napravio. Prema zenskoj navodno ne osjeca nista i ona nije problem u svemu po njegovim rijecima, vec je problem sto mu uopce padaju takve primisli u glavu.

Ja sam iduci dan nakon svega toga pokupila stvari i otisla u frendice. Trebala mi je distanca jer mi se srusio svijet i ni u najludjem snu ne bi pomislila to sve sto mi je on rekao. Najvise me povrijedilo to sto mi ne moze cak ni reci jel me voli?!?! Zar su ga te misli toliko mogle zbuniti da su mu poljuljale ljubav prema meni?!? Totalno sam u soku i sve bih mogla razumijeti..i neiskustvo, i zelju za necim novim, uzbudljivim, jer prosla sam sve to...ali ne mogu shvatiti gdje je nestala sva ta ljubav koju sam svakodnevno primala i je li uopce bila ljubav?

Ne moram ni spominjati da mi se svijet srusio, da sam skroz izgubljena i da ne znam gdje krenuti i kako dalje. Kod frendice sam do vikenda, a onda moram nazad u stan i biti s njim. To ce mi biti ogroman izazov, jer mi vec toliko fali a borim se sama sa sobom. Rekla sam mu da mi ne pise i da me pusti da i ja razmislim o svemu hladne glave. Sinoc mi je poslao poruku za laku noc sav tuzan jer mu se nisam javila..izignorirala sam i to i danas mi uopce ne pise...Stvar je zakompliciralo i to sto sam mu u afektu priznala da se i meni svidjao jedan kolega zeleci mu pokazati da se to nama svima ponekad dogadja. Jucer je u vezi toga imao ljubomorne ispade i propitkivao jesam s njim ovo ili ono...pa mi je cak jedva i povjerovao da sam kod frendice, a ne negdje drugo....

Previse sam ispisala, ali situacija uopce nije laka za objasniti. Htjela bih misljenje od nekog, od nekog mozda cak i iskusnijeg od mene, od nekog ko ce mi pomoci razbistriti ove misli i umanjiti ovu muku. Glava mi kaze da se ovo mozda trebalo dogoditi, da bi upoznala nekog tko je u istoj fazi zivota i s kim cu odmah moci ostvariti svoje snove, a srce mi kaze da ga volim i da cu jako patiti, pa mozda cak jednom i pozaliti, ako se razdvojimo..Rekla sam mu da mi se javi tek kad bude imao neki odgovor ili odluku...A do tada patim u ovom ponoru u koji me zivot opet ubacio nakon sto sam vec prosla toliki pakao u bivsoj vezi/braku..
Hvala vam od srca...
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:15   #2
Nitko se vise nista ne trudi, to je to, cim nesto nekome malo ne pase, razlaz, zato te veze i brakovi gube smisao opcenito, razlog ovaj, onaj, sebicnost i povlacenje nikad nije bilo popularnije, tako treba biti, takva su vremena...
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:20   #3
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Nitko se vise nista ne trudi, to je to, cim nesto nekome malo ne pase, razlaz, zato te veze i brakovi gube smisao opcenito, razlog ovaj, onaj, sebicnost i povlacenje nikad nije bilo popularnije, tako treba biti, takva su vremena...
Zelis reci da sam ja u ovom pitanju sebicna??? Ja se ne bih povukla samo da sam dobila odgovor od njega da me voli...spremna sam boriti se za ovu ljubavi, ali za sto se boriti kada ne znas jel druga strana osjeca isto??
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:21   #4
Ljude zna jako kopkati ako nisu imali nikakvo drugo iskustvo. Jos vise ako druga strana je. Igrom slucaja, ti si tu u prednosti i njemu je teze. Mislim da ti je najpametnije da ne vrsis nikakav pritisak i das mu malo vremena da rijesi sam sa sobom sto hoce.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:25   #5
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Zelis reci da sam ja u ovom pitanju sebicna??? Ja se ne bih povukla samo da sam dobila odgovor od njega da me voli...spremna sam boriti se za ovu ljubavi, ali za sto se boriti kada ne znas jel druga strana osjeca isto??
Ne, ne zelim reci da si ti sebicna, da sam to htio reci, onda bi i napisao. Nego opcenito mislim, vise u smislu da je doslo do nekakvog zahladenja i da ce se vjerojatno to raspasti, jer obicno jedna strana prestane smatrati da se kriza treba prebroditi i laske je pustiti, a onda ces i ti naravno pustiti, jer kako i kazes, nema smisla da se boris ti, a on ne.

Dakle u tom smislu.

Danas bi svi neke senzacije i podrazaje stalno, cim nema podrazaja na tren, odma se nade 1000 razloga da se nesto prekine, sad kod tebe je ovaj slucaj, kod nekog drugog, negdje drugdje neki drugi, a na kraju sve se svede na to, konzumerizam i aj' bok.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:43   #6
Možda je presušila ljubav, možda je samo strah od obveze. A u ozbiljnoj ste vezi, njemu si prva pa si možda misli da nije dovoljno živio.A ispada da nije tip koji bi glumio da je sve 5 i varao sa strane. Isto tak nema iskustva sa duljom vezom pa nije svjestan da bi sa svakom imao uspone i padove...

Mislim da ni nije za očekivati da ti u takvom stanju kaže da te voli i ne treba to forsirati. Smatram da mu je ipak stalo čim ti je iznio svoje brige, ja to gledm kao da je htio bit fer prema tebi..

Al samo on, tj. vas dvoje zapravo znate jer je to baš ljubav ili ste zajedno iz navike, tj. samo zato je "dovoljno dobro". Za tebe više vjerujem da možeš prepoznat pravu stvar, al pitanje je dal on može.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 00:09   #7
Pusti ga.
Nemas ti tu izbora osim da ga pustis da uradi ono sto smatra da mu je potrebno. Daj I sebi I njemu distancu. Nista ne mozes zapravo ni uraditi osim pogorsati situaciju I odgurnuti ga od sebe ispitivanjima I pritiscima.
Cak I da resi da se razdvojite iz radoznalosti I zelje za nekim novim iskustvima, pusti ga.
Ako si istinski vredna u njegovom srcu on ce se vratiti sam, a ako se ne vrati, I ne oseti ceznju, onda ti takva veza ni ne treba jer bi bila prazna, ili fejk.
Ne forsiraj nista, cak ni ovakva pitanja ma koliko da te muce. Nekada je najbolje pustiti drugoga da ode da bi shvatio sta su za njega prave vrednosti.

Naravno, sve pod uovom da zelis da ga zadrzis...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 01:11   #8
Mislim da je ovaj potez ( tvoj odlazak i ignoriranje njegovih poruka ) jako dobar
Nek malo osjeti kako je bez tebe - nekad je ljudima dovoljno dan ,dva da shvate što imaju i što žele

Lako je maštati o novim opcijama dok kraj sebe imaš sigurnost i ljubav - kad ostaneš sam , tek tad shvatiš razliku između života i mašte

Ja bih se makla i na dulje vrijeme - otišla roditeljima - ali i ovo je dobro obzirom na njegovo životno i ljubavno neiskustvo

Držim fige i pokušaj se ne javljati i dalje
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 01:52   #9
mislim da je došlo vrijeme da konačno staneš na svoje noge i posvetiš se samoj sebi. nisi bila single valjda desetljeće i uletjela si iz jedne veze u drugu, a to rijetko kada ispadne na dobro.

što se njega tiče - gle... te prve veze u pravilu propadaju - zato što su prve - i ljudi požele probati nešto novo, naučiti, prikupiti iskustva, kako god to želiš nazvati. ili ih jednostavno privuče netko novi, netko s konkretnim imenom i prezimenom. u svakom slučaju, čitajući sve što si napisala... ovo je obično početak kraja. u različitim ste životnim razdobljima, s različitim željama i naprosto... razdvajate se. jebiga.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 02:13   #10
Doktorčić cvikeraš mamin klempo nije nikad vidio pičke pa prva naletila i htio je svu ljubav istresti na prvoj , a sad kad su proradili bubrezi i mama malo nafilala nađi doktoricu iz bogate obitelji po mogućnosti da su joj i roditelji doktori da se plete mreža i umrežavanje a ne razvedenu i sad se i mali Đokica češka po glavi ,podsjeca me na onog Antonia iz Big Brothera cvikonja

Shvatio je da moze i bolje a ti si ga naucila osnove jer je bil nevin i neiskusan
Vjerojatno si ti zgodna a on neki klempica ali dva put je dva put
Sad hoce status i pedigre pare su pare , jbes ljepotu i vamp

Mali djabalebčić tako je proziran ono ko zamorac ide od hrpice do hrpice kad pojede jednu uh vidi ima jos jedna ono sve nevino ali zna svoj račun , i onda obriše maslanicu oko usta
Loui is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.02.2018., 08:26   #11
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Nitko se vise nista ne trudi, to je to, cim nesto nekome malo ne pase, razlaz, zato te veze i brakovi gube smisao opcenito, razlog ovaj, onaj, sebicnost i povlacenje nikad nije bilo popularnije, tako treba biti, takva su vremena...
Slažem se. zato ni nema smisla ulazit u bilo kakve ozbiljne odnose.čemu se trudit za nešto tako kratkotrajno, nosenes.
Mlađi forumaši su još puni entuzijazma, ali polako shvatiti će i oni tili ne tili.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:41   #12
26 godina, ostale mu tri godine studija?
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:49   #13
Quote:
Fashionable kaže: Pogledaj post
Zaljubila se nisam bila, mogu cak reci da sam bila s njim pomalo iz sazaljenja na pocetku. On se zaljubio do usiju i pruzio mi toliko ljubavi i paznje i romantike ko nitko do sada. Da sam pala na to jesam..Godilo mi je, meni ko zeni i mom egu.
sad jedeš svoje g.... samo život i te karme.

zar stvarno mislite kad krenete u vezu s nekim pomalo iz sažaljenja i vrlo sebičnih motiva da će to na kraju bit nešto kozmički i dugotrajno?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:57   #14
Kako ono ide? Jel možda ... pusti pticu nek leti; ako je tvoja, vratit će se, ako se ne vrati, nikada i nije bila tvoja.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 08:57   #15
Naravno, da želi jos sta isprobati, da zeli jos koju zenu.
Mlad je, nema iskustava.
Ako nebude sad, bude kasnije, ali bude.

Nista, pusti da ide...
Mozda se Lesi ipak vrati kuci...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:04   #16
Pa ne događa se njemu ništa čudno ni neobično i ja shvaćam šta je njemu u glavi sad. Kad si tako neiskusan u vezama i općenito u M-Ž odnosima, onda te može svremenom početi kopkati kako bi to bilo s drugom i jel baš to što imaš tako savršeno i idealno ili ti to tako vidiš zato jer nemaš s čim usporediti. Siguran sam da on sada na taj način razmišlja. I ne mora značiti da on tebe ne voli ili da su mu se ugasili osjećaji. Vjerojatno te voli, ali mu vrag ne da mira.
Ne možeš ti tu napraviti ništa, nego se distancirati. I onda ćeš vidjeti kako će se stvari dalje odvijati. Nema druge. Ne možeš ga nasilu zadržati.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:08   #17
Ah. The Classic Tale of Humans and Monogamy.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:11   #18
Sama činjenica da se sad nalazite u različitim vremenima u životu (on još studira, ti radiš), a samim tim imate i drugačije želje, je nekad sasvim dovoljno da veza prestane funkcionirati. Od njega je jako jako fer što je uopće došao pred tebe i rekao kako stvari stoje i to je dovoljan znak zrelosti (iako ima 26, al ok), tako da budi sretna što nisi saznala na gori način.
Ne mislim da će tvoj odlazak nešto jako promijeniti, iskreno. S obzirom na situaciju, rekla bih da će ga gristi savjest što ti ne može uzvratiti osjećaje, da će mu nedostajati ugođaj vaše veze, ali da će shvatiti da je možda bolje to završiti dok ste još u dobrim odnosima.

I, kao što je netko rekao, nakon ove veze odmori malo, prestani tražiti novu osobu, nauči živjeti sama sa sobom. Jest teško u početku, ali je osvježavajuće.
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:53   #19
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
sad jedeš svoje g.... samo život i te karme.

zar stvarno mislite kad krenete u vezu s nekim pomalo iz sažaljenja i vrlo sebičnih motiva da će to na kraju bit nešto kozmički i dugotrajno?
Pa da vjerojatno je ona top pička a on ružni prištavac cvikeraš koji ju je ulovio na lijevoj nozi ranjenu i slabu od razvoda, a ona vidila perspektivnog bit ce doktor ima stan auto tata imućan i zakotrljalo se a sad mali prištavac kad se nakitačio i nahandrio i najakario hoce doktoricu sa stanom i Audiem a tata joj u lovi ruka ruku mije a i mama mu otvorila oči, ona misli zavolila je svekrva a baba se drži one stare drži prijatelje blizu a neprijatelje jos bliže, na prvu loptu je bila zločesta a onda je promjenila taktiku

Malena u životu uvjek slijedi trag novca ili krvi
Loui is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.02.2018., 09:53   #20
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ljude zna jako kopkati ako nisu imali nikakvo drugo iskustvo. Jos vise ako druga strana je. Igrom slucaja, ti si tu u prednosti i njemu je teze. Mislim da ti je najpametnije da ne vrsis nikakav pritisak i das mu malo vremena da rijesi sam sa sobom sto hoce.
Ja to znam i dozivjela sam u bivsoj vezi / braku. Meni je moj muz bio prvi i na kraju su me znatizelja i strast za necim novim doveli do toga da ga prevarim. Ja npr. nisam imala hrabrosti priznati sto mi se mota po glavi kao sto je na primjer sada ucinio moj sadasnji. Dobro i bivsi je mene varao i psihicki pravio ludom duze vrijeme, tako da se ne zelim sad uvlaciti u tu pricu jer je duga, teska i komplicirana. No, ono sto zelim reci je da sto se toga tice imam razumijevanja..Sto ne mogu vjerovati je da on "ne zna" jel me voli..I to nakon sto mi je sve ove godine pokazivao ljubavi kao niko do sada. Samo cu dati jedan primjer...Ja sam uvijek odlazila prije na spavanje od njega jer bi ucio do kasno, no on bi me svejedno kada bi usao u krevet ljubio jos jedno 10ak minuta prije nego bi otisao na spavanje sto sam ja naravno osjetila jer jos ne bih tvrdo zaspala. Nekad bi me nervirao jer sam htjela spavati, ali sam uzivala u tome koliko me voli i sto toliku ljubav mogu osjetiti .. I kako se to sve moglo promijeniti u par dana?

Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ne, ne zelim reci da si ti sebicna, da sam to htio reci, onda bi i napisao. Nego opcenito mislim, vise u smislu da je doslo do nekakvog zahladenja i da ce se vjerojatno to raspasti, jer obicno jedna strana prestane smatrati da se kriza treba prebroditi i laske je pustiti, a onda ces i ti naravno pustiti, jer kako i kazes, nema smisla da se boris ti, a on ne.

Dakle u tom smislu.

Danas bi svi neke senzacije i podrazaje stalno, cim nema podrazaja na tren, odma se nade 1000 razloga da se nesto prekine, sad kod tebe je ovaj slucaj, kod nekog drugog, negdje drugdje neki drugi, a na kraju sve se svede na to, konzumerizam i aj' bok.
Ja se slazem s tobom...I ja sam si pomislila da je u jednu ruku sebicno od njega reci mi takvo sto, ako jos nije siguran u to jel zeli prekid...Jer ovako mene stavlja u poziciju di trebam odustati od veze od koje je on vec odustao samim time sto mi je tako nesto izjavio..No, navodno se nije mogao nositi s takvim mislima jer ih je potiskivao duze vrijeme, ali bi opet isplivale na povrsinu..Rekao mi je cak da je razmisljao o samoubojstvu jer se nije mogao nositi s tim koliko je razocarao sam sebe i koliko ce to sve povrijediti mene kad mi kaze..

Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Možda je presušila ljubav, možda je samo strah od obveze. A u ozbiljnoj ste vezi, njemu si prva pa si možda misli da nije dovoljno živio.A ispada da nije tip koji bi glumio da je sve 5 i varao sa strane. Isto tak nema iskustva sa duljom vezom pa nije svjestan da bi sa svakom imao uspone i padove...

Mislim da ni nije za očekivati da ti u takvom stanju kaže da te voli i ne treba to forsirati. Smatram da mu je ipak stalo čim ti je iznio svoje brige, ja to gledm kao da je htio bit fer prema tebi..

Al samo on, tj. vas dvoje zapravo znate jer je to baš ljubav ili ste zajedno iz navike, tj. samo zato je "dovoljno dobro". Za tebe više vjerujem da možeš prepoznat pravu stvar, al pitanje je dal on može.
Znam da je bio fer i cijenim to..Mogao me ko bivsi varati mjesecima ispred nosa i nikada mi ne priznati..Ova opcija gdje je iskren mi je puno draza iako boli jako saznati neke stvari.

Mene ubija jos vise ova neizvjesnost..jerr ne znam na cemu sam...jer ne znam je li se trebam truditi preboliti ga ili se jos nadati da ce doci sebi...jer ne znam jel me lik uopce voli ili me cijelo vrijeme radio budalom. Meni kaze njegov necak njemu treba samo vremena i uvjerava me da on ne misli na nikakve druge zene trenutno nego je samo zbunjen i po njegovom misljenju nas je rutina dovela do toga...Njegov prijedlog je da bismo trebali mozda zivjet odvojeno dok god on studira jer je on u potpuno drugoj situaciji od mene- mora uciti i nema jos novaca da nesto sa mnom prozivi.

Smijesno mi je to da njemu sad odjednom treba prostora i slobode kada je on bio taj koji je na pocetku bio zalijepljen za mene i htio provoditi sa mnom 24 sata dnevno, dok sam ja bila ta koju je pomalo gusio..I to s rutinom mi ne pije vodu jer se ja zaista trudim uvijek unijeti nesto novo i izbjeci dosadu: nije mi problem bio ni dati vise novaca da odemo na neko putovanje i izadjemo iz te proklete rutine...On je taj koji se prestao truditi i u tom smislu sam sigurna da nista krivo nisam napravila.

Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pusti ga.
Nemas ti tu izbora osim da ga pustis da uradi ono sto smatra da mu je potrebno. Daj I sebi I njemu distancu. Nista ne mozes zapravo ni uraditi osim pogorsati situaciju I odgurnuti ga od sebe ispitivanjima I pritiscima.
Cak I da resi da se razdvojite iz radoznalosti I zelje za nekim novim iskustvima, pusti ga.
Ako si istinski vredna u njegovom srcu on ce se vratiti sam, a ako se ne vrati, I ne oseti ceznju, onda ti takva veza ni ne treba jer bi bila prazna, ili fejk.
Ne forsiraj nista, cak ni ovakva pitanja ma koliko da te muce. Nekada je najbolje pustiti drugoga da ode da bi shvatio sta su za njega prave vrednosti.

Naravno, sve pod uovom da zelis da ga zadrzis...
Eto pustila sam ga i rekla mu da mi ne pise i da se tek javi kad bude znao na cemu je. No, gospodin je sad navodno uvrijedjen..Njegov mi je necak rekao da nije u redu sto mu nisam odgovorila na tu poruku za laku noc jer iako je on sad u problemima i ne zna sto zeli, ne znaci da se mrzimo i da se ne smijemo uopce cuti...Po njegovom misljenju bi si trebali pisati i odrzavati kontakt jer cemo se u protivnom samo jos vise udaljiti...:/ A ja ga drzim na distanci jer pokusavam saznati hocu li mu faliti i hoce li ga ta udaljenost trgnuti i dovesti ga do toga da spozna neke stvari...

Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovaj potez ( tvoj odlazak i ignoriranje njegovih poruka ) jako dobar
Nek malo osjeti kako je bez tebe - nekad je ljudima dovoljno dan ,dva da shvate što imaju i što žele

Lako je maštati o novim opcijama dok kraj sebe imaš sigurnost i ljubav - kad ostaneš sam , tek tad shvatiš razliku između života i mašte

Ja bih se makla i na dulje vrijeme - otišla roditeljima - ali i ovo je dobro obzirom na njegovo životno i ljubavno neiskustvo

Držim fige i pokušaj se ne javljati i dalje
Da sada sam kod frendice do vikenda, a onda cu se morati vratiti i biti tamo tjedan dana kada srecom putujem kuci u Hrvatsku. Nisam rekla da zivim u inozemstvu i da na zalost nemam tu nikog svog.. Bojim se opet se vratiti u stan jer znam da sam preslaba na njega...a opet ne mogu vjecno bjezati...

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
mislim da je došlo vrijeme da konačno staneš na svoje noge i posvetiš se samoj sebi. nisi bila single valjda desetljeće i uletjela si iz jedne veze u drugu, a to rijetko kada ispadne na dobro.

što se njega tiče - gle... te prve veze u pravilu propadaju - zato što su prve - i ljudi požele probati nešto novo, naučiti, prikupiti iskustva, kako god to želiš nazvati. ili ih jednostavno privuče netko novi, netko s konkretnim imenom i prezimenom. u svakom slučaju, čitajući sve što si napisala... ovo je obično početak kraja. u različitim ste životnim razdobljima, s različitim željama i naprosto... razdvajate se. jebiga.
I ja sam istu stvar pomislila, ali je tragedija u tome sto ne znam biti sama...Bivseg sam prebolila s njim, a ovo sad moram proci sama i to je sto me jos vise ubija i plasi...

Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Doktorčić cvikeraš mamin klempo nije nikad vidio pičke pa prva naletila i htio je svu ljubav istresti na prvoj , a sad kad su proradili bubrezi i mama malo nafilala nađi doktoricu iz bogate obitelji po mogućnosti da su joj i roditelji doktori da se plete mreža i umrežavanje a ne razvedenu i sad se i mali Đokica češka po glavi ,podsjeca me na onog Antonia iz Big Brothera cvikonja

Shvatio je da moze i bolje a ti si ga naucila osnove jer je bil nevin i neiskusan
Vjerojatno si ti zgodna a on neki klempica ali dva put je dva put
Sad hoce status i pedigre pare su pare , jbes ljepotu i vamp

Mali djabalebčić tako je proziran ono ko zamorac ide od hrpice do hrpice kad pojede jednu uh vidi ima jos jedna ono sve nevino ali zna svoj račun , i onda obriše maslanicu oko usta
Haha..moram priznati da si me malo uspio i nasmijati..Ovo donekle stoji..strebercic malo i je samo bez naocala. Umisljena nisam, ali da bolje izgledam od njega, izgledam. Jos uvijek sam navodno najljepsa i najprivlacnija zena na svijetu za njega...Mozda je na koncu stvarno povjerovao u majcine izjave da ce kad bude doktor moci imati svaku zensku i mladju i bolju od mene i da ce onda to puknuti...Problem je samo sto me zena toliko zavoljela i prihvatila nakon sto me upoznala, da ne vjerujem da ce joj biti svejedno kad cuje sto se desilo..

Quote:
ny qezo kaže: Pogledaj post
Uzitak za citati.

TL;DR
Autorica bi presla preko svega, ali da lik nije siguran dal ju voli - e to ne moze
(nakon sto mu je autorica rekla da ga voli)


Svatko ima svoje granice i postupi kako mislis da je najbolje.

Ta njegova kolegica mu nikad nece biti cura pa je u redu da dvostruko izgubi u ovoj igri
Dobra strana je sto na medicini ima puno lijekova pa ce i on sebi naci neki izlaz

Samo jako \m/
Zao mi je sto sam se previse raspisala, ali takva iskustva i emocije se ne mogu izreci u dvije recenice. Osim toga, htjela sam da me se krivo ne shvati i da mi se ne pisu besmisleni komentari, ali ih ipak nisam uspjela izbjeci
Fashionable is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger