Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 09:30   #1
Pravi rubini( nebruseni?

neznam dali ima tema ali me zanima imali kod nas toga?ima raznih an njuskalu samo meni to na rubin ne izgleda,sa ebaya je isto sumnjivo,,koliko se krecu cijene? ima li tko?
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:55   #2
Kaj je tak tesko proguglati?
Evo, nađeno za minutu:
https://www.mineralexpo.hr/proizvod/rubini-2
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:00   #3
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Kaj je tak tesko proguglati?
Evo, nađeno za minutu:
https://www.mineralexpo.hr/proizvod/rubini-2
nije tesko guglati nego ja hocu akit a ne kamencice nasla sam ovo ali jeli aurteticno, s obzirom na cijenu


Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:53   #4
Ne znam kolika je cijena tog gore, ali poprilično sam sigurna da nisu "pravi" rubini.


Da se razumijemo, moj pojam pravog rubina su prirodni rubini (ne sintetizirani u labosu), a najjeftinije verzije su oko 100$.


edit: ako govorimo o rubinima koje će se koristit za nakit i slično
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:57   #5
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Ne znam kolika je cijena tog gore, ali poprilično sam sigurna da nisu "pravi" rubini.


Da se razumijemo, moj pojam pravog rubina su prirodni rubini (ne sintetizirani u labosu), a najjeftinije verzije su oko 100$.


edit: ako govorimo o rubinima koje će se koristit za nakit i slično
u novoj arci u zg se prodaju kao privjesci za 150 kn,nebruseni,znaci nisu staklasti..ovi gore izgledaju tako, a narukvica je na njuskaluu cienjena 400 kn,malo previse
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:56   #6
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
nije tesko guglati nego ja hocu akit a ne kamencice nasla sam ovo ali jeli aurteticno, s obzirom na cijenu
pa nigdje nisi navela da zelis nakin neko si navela da zelis nebrusene rubine
BTW: i ovo na slici je isto bruseno do neke mjere

Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
u novoj arci u zg se prodaju kao privjesci za 150 kn,nebruseni,znaci nisu staklasti..ovi gore izgledaju tako, a narukvica je na njuskaluu cienjena 400 kn,malo previse
Pa sto bi ti? narukvicu od rubina za 100 kn? zelis li imitaciju rubina ili rubin?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.