Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2006., 14:33   #61
Quote:
reptilia kaže:
dakle,
http://cgi.ebay.de/Oldschool-Sneaker...ayphotohosting

di ih ima u zg za kupit? (ne moraju nuzno bit sa zelenim crtama, moze i standardna crna) ako ih uopce vise i ima igdje...vidla sam da se netko raspitivao za iste prije god dana...
sou? help me
Specijalizirane(privatne) trgovine sportske opreme imaju kataloge iz kojih možeš naručiti proizvod koji ti treba, a trenutno ga nemaju. Ja to radim u Eurosportu u Požegi.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:37   #62
Evo napokon sam bila u sheriff and cherry danas...Imaju nekih 6 pari adidas tenisica koje jesu old school (760 kn),ali slijedeci tjedan dolaze novi modeli...Vidit cemo...
karota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 22:56   #63
ljudovi ja sam ih vidla u grazu, 70€, bile su bijele, smeđe i plave(brušena koža). jedne su specijalke mislim, druge samba... sve slični modeli. eto ako tko planira ići da zna.
__________________
"No reason to get excited", the thief he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 12:45   #64
u splitu su 230kn, crne, bijele, crvene, zelene i bez.nemam pojma u cemu je problem da su tako jeftine, al izgledaju ok.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 23:58   #65
Univerzalke

ej ljudi!!! pls help
Jel zna mozda neko di ima u zagrebu ili splitu za kupit adidasove univerzalke i koliko otprilike kostaju??
amelie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:01   #66
on od brušene kože su ti 250kn mislim,a ne znam točno di ima ,mogu pitat priju
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 00:37   #67
aj pls... neizmjerno zahvalna
amelie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 01:03   #68
U onom malom starinskom dućanu priko puta Samsonite-a kad ideš od peškarije na Pjacu.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 01:04   #69
Mislin da je bilo već ovakvih tema, probaj sa tražilicon.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 01:40   #70
up
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 22:01   #71
idem u četvrtak u zg pa me zanima ima li sada di za kupit spezial, samba ili tako nešto??? pomozite..............
gavranvrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 21:08   #72
mene isto to zanima, ili univerzalke, iako teze.. nemoguce da jedino mjesto di ih ima je split :S
__________________
... postoji plan da je andjeli ukradu.... smisljam bajku, cudnu naopaku uspavanku...
Smajliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 01:47   #73
Quote:
Smajliii kaže: Pogledaj post
mene isto to zanima, ili univerzalke, iako teze.. nemoguce da jedino mjesto di ih ima je split :S
imas u borovu crne i bijele, imaju 4 crte umjesto tri ali su svejedno kul. ja sam tamo kupila svoje. i hrelic, onaj dio standova na kojima se prodaje nova odjeca. takodjer fejk ali divne.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 14:34   #74
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
u splitu su 230kn, crne, bijele, crvene, zelene i bez.nemam pojma u cemu je problem da su tako jeftine, al izgledaju ok.
Tih još uvijek ima za kupiti u Splitu i cijena se nije mijenjala.
Jeftine se iz razloga što su to kopije, bar je tako tip iz dućana rekao, ali se jako dobro prodaju, pa ih još uvijek nabavljaju.
Ja sam ih bila probala, ali su tvrde ko vrag, pa sam odustala.
Originale takav đir nisam vidjela nigdje ispod 500-600kn, ali ima stvarno super modela.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 15:59   #75
ima di ovakve?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 22:41   #76


ja bi ove, jel ih neko mozda vidio u hr ili sloveniji ili na online shopu
gdje ih ima? pliiiz
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 13:23   #77
da, i ja trazim ad.univ. vec duze vrijeme...u zagrebu ih nema nazalost ,..
ako itko nacuje ili vidi da ih ima u zg-u ili u blizini zga,neka javi!!
dorinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:31   #78
^^ pa ako ti je tako napeto naruči neku forumašicu iz splita da ti kupi za tebe.. broj nemoš falit jer je kalup prilagođen broju noge.. a ima raznih boja koštaju 240kn, dodaš 20kn za poštarinu ili za bus i eto imaš univerzalke
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 17:12   #79
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
^^ pa ako ti je tako napeto naruči neku forumašicu iz splita da ti kupi za tebe.. broj nemoš falit jer je kalup prilagođen broju noge.. a ima raznih boja koštaju 240kn, dodaš 20kn za poštarinu ili za bus i eto imaš univerzalke
__________________
... postoji plan da je andjeli ukradu.... smisljam bajku, cudnu naopaku uspavanku...
Smajliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 01:04   #80
^^ hehe

kad smo kod toga, pogledala sam ti u dućanu i imaju sve boje, samo bilo je zatvoreno jer rade dvokratno pa nisam uspila vidit ima li broja.. al više sam nego uvjerena da ti imaju tvoj broj
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.