Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2006., 23:26   #1
Iskustva s Electrolux aparatima

Iskustva sa kombiniranim Electrolux-ovim a može i drugim frižiderima...Ono,gore frižider a dolje zamrzivač-molim..
rinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:16   #2
ja imam taj frižider, kupih ga prije 2-3 mjeseca. onaj sa dvije ladice u zamrzivaču i fakat je zakon frižider.
__________________
whatever...
patlidžanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:51   #3
Electrolux

Uzeo prije 2 mjeseca baš neki takav Electrolux, visina 2 metra, 2 motora (jedan za frigidigi, drugi za zamrzivač). Za sada sve ok, zadovoljan
__________________
Ime:X Prezime:Y
zbunjola(šatro) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 20:23   #4
Quote:
zbunjola(šatro) kaže:
Uzeo prije 2 mjeseca baš neki takav Electrolux, visina 2 metra, 2 motora (jedan za frigidigi, drugi za zamrzivač). Za sada sve ok, zadovoljan
Takav i mi imamo
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 23:52   #5
Electrolux, Gorenje, Bosch.. S te tri firme ne možeš fulati...
Osobno sam za Bosch jer daju 5 godina garancije za razliku od ostalih...
(Ili je to samo akcija)
cash_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 20:50   #6
Moja majka je valjda prije 20 godina kupila Elektrolux-ov...još uvijek radi ( da ga ne pocopram ) i odličan je.
Ja imam običan ( nije kombinirani) i uopće nisam zadovoljna. Klopa se brzo pokvari. Juha kod mene izdrži 2-3 dana, kod moje mame i 7.


I da, znam da ima regulator temperature, no ako stavim mrvicu jače nego što je sada onda mi se počne zamrzavati.
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 00:34   #7
kupili electroluxa prije godinu dana...

gore friz dolje skrinja s tri ladice

jedina zamjerka -
frizider ima onu oznaku bacteria free a stalno se plijesan lovi (za razliku od starog kojeg sam cak i rjedje cistila a nikad plijesni nije bilo)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 10:45   #8
Quote:
atlantis kaže:
kupili electroluxa prije godinu dana...

gore friz dolje skrinja s tri ladice

jedina zamjerka -
frizider ima onu oznaku bacteria free a stalno se plijesan lovi (za razliku od starog kojeg sam cak i rjedje cistila a nikad plijesni nije bilo)
Znači oznaka ne laže. Nema bakterija, a plijesan (gljivice) se ne spominje. To se valjda zove marketing
__________________
Ime:X Prezime:Y
zbunjola(šatro) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 13:22   #9
sa gorenjem nemozes fulati ???
potrazi moju temu; agonija sa gorenje frizderom
Alenko V6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 13:10   #10
Quote:
atlantis kaže:
frizider ima onu oznaku bacteria free a stalno se plijesan lovi
Po defalutu plijesan (gljivice) ubija bakterije ko svaki pravi antibiotik
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:57   #11
Eto i ja kupujem frizider.Isto razmisljam o Elektroluxu. Ali me zanima sto konkretno znaci da ima automatsko odledjivanje i koliko se to isplati. Jer mi to u pocetku bilo ful vazno a neki me uvjeravaju da nije.
elinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 12:30   #12
Ja kupio electrolux prije 3 godine tip ERE 3000. sa ventilatorom unutra 5000 kn. poslije 2 godine se pokvario prestao hladit servis nije znao otklonit kvar morao sam se žalit glavnima u zagreb pa su objasnili ovima šta je i gdje curi plin. Sad posle pola godine novi problem neželi se ukljućiti samo škljoca, totalno razočaranj
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:12   #13
moja sestra je kupila gorenje ima tome vec nekoliko godina, i odma od pocetka nesto nije bilo uredu. u frizideru joj se radila kvrga leda. zvali su sevis ne jednom ne dva put, anogo 5 puta i svaki put su im rekli da je s friziderom sve u redu.
nakon godinu dana agonije, nakraju su kupili novi frigo i sada je sve u redu. ne znam koji ali sigurno nije gorenje.
__________________
znam da nista neznam
passat_karavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 09:27   #14
Iskustva s elektrolux aparata molim!

Imate li kakovih pozitivnih i/ili negativnih iskustava s elektrolux aparatima. Opciju pecnice i ploce smo suzili na elektroluxove ili gorenje. Cijene su tu negdje, elektrolux ima garanciju 2., gorenje 3. godine.

Svaki je savjet dobrodosao
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 10:56   #15
tesko je reci,ja imam doma i electrolux,gorenje,whirpool i bosch, pa je sve bilo u ove 2 godine bar jednom na servisu u garancijskom roku
uglavnom,sve se kvari,ali svi serviseri su mi rekli da su gorenje vrlo dobri aparati,nizi cijenom od konkurencije a i servis i rezervni dijelovi su znacajno jeftiniji od zapadnih marki.
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 11:42   #16
hvala na odgovoru
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 13:24   #17
Ljetos sam kupio sve od elektroluxa, dakle pećnica, ploča, mašina za suđe i frižider (aeg-electrolux) uglavnom zadovoljan sam i nisam imao nikakvih problema.
Što god da kupuješ nemoj kupovati najjeftinije modele.
Slovence nisam htio pomagati iz principa
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:28   #18
Quote:
Arion kaže:
Ljetos sam kupio sve od elektroluxa, dakle pećnica, ploča, mašina za suđe i frižider (aeg-electrolux) uglavnom zadovoljan sam i nisam imao nikakvih problema.
Što god da kupuješ nemoj kupovati najjeftinije modele.
Slovence nisam htio pomagati iz principa
Pa ne znam jel' jeftino ili nije, al recimo da se pecnica krece oko 2800, a ploca oko 1800 kn. Nisam pametna, mozda bolje uzeti gorenje koje daje vise garancije
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:42   #19
Quote:
lioness kaže:
Pa ne znam jel' jeftino ili nije, al recimo da se pecnica krece oko 2800, a ploca oko 1800 kn. Nisam pametna, mozda bolje uzeti gorenje koje daje vise garancije
generalno, nema ti nekog posebnog branda koji bi realno garantirao kvalitetu - sve je to tu negdje, i ionako razni proizvodjaci dijele iste dijelove koje proizvodi jedan ili dva velika proizvodjaca...

sam garancijski rok, normalno da sto je duzi - to bolje, ali velika vecina reklamacija (uglavnom svake robe, ne samo bijele tehnike) se ostvaruje u prvih nekoliko mjeseci rada, ako je nesto lose ili s greskom, otkazat ce brzo i to ce biti pokriveno svakom garancijom, sve dalje je lutrija...

ja bi uzeo ili ono sto je najpovoljnije ili ono sto mi se najvise svidja dizajnom i ne bih se opterecivao kvalitetom, garancijom i slicnim... evo npr. ja nikada u zivotu nisam reklamirao - nista. od cipela preko mobitela do auta i od noname do prvorazrednog branda...
nick-za-forum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 09:48   #20
Quote:
lioness kaže:
Pa ne znam jel' jeftino ili nije, al recimo da se pecnica krece oko 2800, a ploca oko 1800 kn. Nisam pametna, mozda bolje uzeti gorenje koje daje vise garancije
Moji su uređaji bili skoro duplo skuplji od cijena koje spominješ.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.