Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2006., 22:19   #21
Quote:
Arion kaže:
Moji su uređaji bili skoro duplo skuplji od cijena koje spominješ.

mozda ti se zato nisu kvarili
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:15   #22
Quote:
Arion kaže:
Ljetos sam kupio sve od elektroluxa, dakle pećnica, ploča, mašina za suđe i frižider (aeg-electrolux) uglavnom zadovoljan sam i nisam imao nikakvih problema.
I ja sam kupila prije 2 godine sve od Elektroluxa. Nikada nisam imala nikakvih problema, zadovoljna sam, plus kaj mi je dizajn ljepsi nego od Gorenja (al' to je individualno).
Preporucam da kupujes aparate kod ovlastenih distributera i da prilikom kupovine trazis da ti izdaju Elektrolux Family card. S karticom ces prilikom kupovine (pogotovo ukoliko puno toga mislis kupiti) skupiti bodove koje ces moci iskoristiti u njihovim trgovinama. Ja sam za bodove kupila usisavac, mikser, kafe aparat, fen... i jos neke sitnice. Isplati se i toplo preporucam
__________________
Comic Sans
buhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 23:23   #23
elektrolux kad čujem imam noćne more. grozno iskustvo sa frižiderom od 5000 kn. da nepričam što se sve dogodilo, uglavnom poslije 3 godine sam kupio drugi gorenje.
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 11:25   #24
Electolux perilica rublja

Zanima me dali neko ima iskustva sa perilicama rublja EL,osobito sa EWF 10040W Intuition?
Vec neko vrijeme gledamo tu perilicu i najvjerojatnije cemo ju kupiti,cijena joj je oko 2500 kn i odlicno izgleda i zanima me kakve su kaj se tice bucnosti i kolka je razlika u broju okretaja od 800 i 1000(kolko se to kuzi po vesu)?
dinida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 16:21   #25
electrolux perilica, dobra iskustva. ja bi gledao kod kupovine gdje je što proizvedeno. electrolux se nažalost proizvodi u italiji (zanussi), švaba je malo na našem tržištu...daleki istok je zanimljiv. iako, sestra je kupila quadro frižider i kaže da je bučan dosta...iskustvo s gorenje frižiderom dobro, za njihove perilice novije generacije čuo da se kvare
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 19:46   #26
hmmm, mješana iskustva ...da raščlanim ;
- usisavač - elektrolux - star 8 godina , radi besprijekorno (kuc,kuc) što sa originalnim, što zamjenskim vrečicama i filterima
- frižider - gorenje - star 8,5 godina , jedamput mijenjala magnetnu gumu na vratima i kupila novu staklenu policu (žrtva selidbe) u servisu u šeferovoj , oboje po narudžbi uz nekih 7-10 dana čekanja, inače besprijekoran
- zamrzivač, mali 50l - končar - star 20 godina, malo mu se oljuštio lak i malo razlohale šarke (ali to se da prišarafiti) , radi savršeno
- veš mašina - gorenje - stara 5 godina, radi besprijekorno (kuc,kuc)
- mama dobila na nagradnoj igri !!! pred 4 godine elektrolux suđericu i štednjak sa staklenom pločom
- štednjak je dala burazu a on njoj za uzvrat kupio plinski od gorenja (ona je navikla na plinski) - nisam čula da bi se itko žalio u ove 4 godine
- suđerica je radila besprijekorno 4 godine pa sam ja ponukana time kupila sebi elektroluxovu, e ...sad dolazimo do problema :
a) nisam uspjela nagovoriti NI JEDAN od ovlaštenih servisa za ZG da mi ju dođe postaviti - sve sama neka ekipa na finjaka - na kraju sam pozvala "dečke" i sve su složili za 45 min
b) mami krepala njezina suđerica - ovlašteni servis otpelja mašinu, ne javljaju se 7 dana, pa dođu praznici i tip veli da se sad niš' nemre jer su praznici a dijelove treba naručiti (dakle ...do onda ih još nije ni naručil ...) - stara još ni danas nezna kad bu gotovi i kolko bude to zadovoljstvo koštalo jer je eto, prošlo 48 mjeseci a garancija je bila 24
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:11   #27
Trudim se pronaci post na jednom roditeljskom forumu koji je napisala clanica izludjena sa servisom Elecroluxa (radilo se o nekakvom filteru za fridz). Sve u svemu ne mogu se bas pohvaliti poslovnoscu. Ja nemam nista njihovog, no mami sam kupovala svojedobno (prije 4 god) plocu i pecnicu. Za sada sve radi bez pardona.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:34   #28
razlika je u zvuku prilikom pranja...što veći broj okretaja, neugodniji zvuk...
isto imam doma electrolux s 1000 okretaja ali ne prakticiram veće okretaje od 700 jer želim da mi rublje dulje traje
inače, dobra iskustva. imaš dulje i kraće programe, oni dulji dosta dugo traju...pere dobro
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 17:30   #29
imam elektrolux vec dvije god. i sve OK
svaka koja je A klase glasnija je od ovih nize klase zbog stedljivih motora koji se ugradjuju koji proizvode vecu buku ali manje trose struje (tako pise u specifikaciji perilice)
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 00:25   #30
doma imam electrolux (veš mašinu, suđericu, ploču, pećnicu, usisavač) i gorenje (sušilicu za veš, mikser i frižider) - sve staro oko 4 godine (osim sušilice, njoj je prvi rođendan danas )
nikakvih problema
darci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 16:46   #31
Nasla sam!
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=34050
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 16:37   #32
Imamo Electrolux stednjak vec 2-3 godine, sve stima, nista se nije pokvarilo. Slika ovdje. Jedino ga je koma za prati (citaj, moras koristiti samo obicnu spuzvu, jer se vide tragovi grebanja, a masnocu nije bas lako tako oprati)
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 15:44   #33
na kraju kupljeno:
aeg elektolux frižider/hladnjak
elektrolux ploča za kuhanje
ele pečnica
gorenje perilica
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:09   #34
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
elektrolux kad čujem imam noćne more. grozno iskustvo sa frižiderom od 5000 kn. da nepričam što se sve dogodilo, uglavnom poslije 3 godine sam kupio drugi gorenje.
I ja sam alergična na spomen imena Electorolux iz istog razloga - frižider za 10 000 kn bio na popravku u 3 godine već 3 puta.
Nakon svega brunda kao traktor. Nikad više.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:10   #35
Electrolux

Kad sam kupovao frižider, kupio sam Electrolux. Tada mi je preporučeno da kupim onaj proizveden u Švedskoj, jer navodno postoje i proizvedeni u Turskoj, koji su kao manje kvalitetni. Nisam provjeravao, te sam na temelju preporuke kupio onaj porizveden u Švedskoj. Trajao je 5-6 mjeseci i u ljeto prije 2 godine se pokvario. Kvar su popravili na licu mjesta, tj. u mojem stanu u roku od 5 minuta. Tada su napomenuli da ukoliko se kvar ponovi da će morati mjenjati nekakvu rešetku. Nažalost navedeno se obistinilo. Promijenili su navedenu rešetku za hlađenje i od tada pa do danas frižider radi. Na sreću sve se dogovilo u garantnom roku, pa su popravci bili besplatni (garancija 2 godine). Ovih dana sam kupio i plinsku ploču, kao i parnu pećnicu od AEGa (Electroulux grupa), a već imam Electrolux usisavač koji se nikada nije kvario.
Po postovima, kao i iz vlastitog iskustva moglo bi se zaključiti da Electrolux ima loše hladnjake....
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:37   #36
Electrolux je meni ok. Inače, njegovi podbrandovi, što ljudi ne znaju su, Zanussi i AEG. Mislim da su to jeftinije verzije.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 01:16   #37
Slazm se sa vecinom napisanog i secer na kraju-ako hoces kvalitetno, kupi MIELE jedno 5x skuplji ali vrijede svake kune
m.ar.e.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:35   #38
Quote:
Biserka32 kaže: Pogledaj post
Electrolux je meni ok. Inače, njegovi podbrandovi, što ljudi ne znaju su, Zanussi i AEG. Mislim da su to jeftinije verzije.
AEG je najskuplji iz te grupacije, pa electrolux i onda zanussi.
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 12:36   #39
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
Slazm se sa vecinom napisanog i secer na kraju-ako hoces kvalitetno, kupi MIELE jedno 5x skuplji ali vrijede svake kune
gdje u zgb-u ima miele frižidera? jel ima uopće?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:13   #40
Ima u Cordialu i u dućanu u Martićevoj. Ne znam točno kako se zove ali je odmah iza spomenika fra Grgi Martiću.
Arion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.