Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 12:47   #81
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
To je u biti k'o moj ali veći. Samo sigurno još još nešto ima jer je puno skuplji. Moj ti je ovaj, u Konikomu 4099 kn.
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8989&zadetek=0
Takav je i moj(vidi se na stranici prije,isto kupljen u Konikomu.Ja zadovoljna.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 13:04   #82
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
To je u biti k'o moj ali veći. Samo sigurno još još nešto ima jer je puno skuplji. Moj ti je ovaj, u Konikomu 4099 kn.
http://www.bijela-tehnika.hr/iskalni...8989&zadetek=0
Razlikuju se jedino kaj ovaj moj ima frost free i malo je veći. Inače su potpuno isti.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:31   #83
Gledala danas u dućanu suđericu od Elektroluxa.Onako, lijepa je,kao od inoxa (nisam baš sigurna da li je plastika ili inox?),cijena 3.500 kuna.Ima netko neko iskustvo s tim?

I još nešto bih pitala,možda bi mi netko i na to mogao dati odgovorošto preuređujem kuhinju (koja je dosta mala) na tu perilicu bi trebala doći pećnica...Da li je to OK,mislim da li bi mogle jedna drugoj iz nekog razloga smetati?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 15:21   #84
Quote:
Mammi kaže: Pogledaj post
Gledala danas u dućanu suđericu od Elektroluxa.Onako, lijepa je,kao od inoxa (nisam baš sigurna da li je plastika ili inox?),cijena 3.500 kuna.Ima netko neko iskustvo s tim?

I još nešto bih pitala,možda bi mi netko i na to mogao dati odgovorošto preuređujem kuhinju (koja je dosta mala) na tu perilicu bi trebala doći pećnica...Da li je to OK,mislim da li bi mogle jedna drugoj iz nekog razloga smetati?
A baš si lijepo opisala perilicu, kak će ti netko na osnovu toga kaj je lijepa, možda inox možda plastika i niska cijena, reći kakva je to suđerica . Daj malo više podataka, koji je to model. I ako je to ugradbena suđerica, može ugradbena pećnica ići iznad nje, štoviše vidjela sam takve kuhinje, samo onda neka ti je i sudoper u blizini.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 23:15   #85
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
A baš si lijepo opisala perilicu, kak će ti netko na osnovu toga kaj je lijepa, možda inox možda plastika i niska cijena, reći kakva je to suđerica . Daj malo više podataka, koji je to model. I ako je to ugradbena suđerica, može ugradbena pećnica ići iznad nje, štoviše vidjela sam takve kuhinje, samo onda neka ti je i sudoper u blizini.

Točno.
Dakle,inox je,nije ugradbena.Ima odozgor ploču (kao perilica za rublje)
koju mi mislimo skinuti (rekli su nam da to neće igrati ulogu),tako da će doći ispod radne ploče.A onda bi na tu radnu ploču došla pećnica...
Tako bi bar trebalo,jer mjesta imamo jako malo!
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 21:25   #86
imam vecinu electrolux proizvoda...e sad kako sam se usrecila to cemo tek vidjet...
pecnicu sa pirolizom
indukcijsku plocu
frizider

ako namjeravate kupite te proizvode toplo NE PREPORUCAM www.corbis.hr jer cete posijedit dok ih dobijete.
plocu sam dobila tek nakon 2 mjeseca i 2 dana i jos mi nisu racun poslala...
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 21:32   #87
zaboravih i perilicu-susilicu )
mammaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:33   #88
Zanussi je koliko znam isto dio elektroluxa, pa me zanima ako netko ima kakvih iskustava s njihovim perilicama za rublje?
Vidjela sam jednu za 2200 kn, 1000prm, 5 kg, A klasa, čini se povoljno ali da se ipak ne zaletimo...
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 11:02   #89
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Zanussi je koliko znam isto dio elektroluxa, pa me zanima ako netko ima kakvih iskustava s njihovim perilicama za rublje?
Vidjela sam jednu za 2200 kn, 1000prm, 5 kg, A klasa, čini se povoljno ali da se ipak ne zaletimo...
Kupi BOSCH koji je malo skuplji ali ne možeš pogriješiti. WAA20161BY oko 2900 kn, još ako naletiš negdje na akciju rješila si problem.
miko10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 13:48   #90
Jaimma Electroluxovu periicu rublja, širine 60, dubine nekih 45 cm s klasičnim vratima, ali je predviđena za pranje 4 kg rublja. Stara je 12 godina, u upotrebi je 10 godina gotovo svakog dana, preživjela je pranje robice za jednu bebu, pa sada preživljava i za drugu. Kad smo je kupovali rekli su nam da joj je kada i još nešto unutra (ne mogu se sad sjetiti što je to) od inoxa i MM nije vjerovao, nego su morali naopako ju izokrenuti 2 prodavača dok nije provjerio. Ugalvnom sjećam se da je tada to bio najskuplji model i da je onda koštala oko 4 500 kn, no evo isplatila se totalno jer do sada nikad nije bial u kvaru osim što je MM sam promijenio nekakav feder na tipki za uključivanje.
Eto, nadam se da ju sad nisam urekla. A isto tako pitam se da li je moguće sada na našem tržištu naći tako nešto , a da nije Miele.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 11:21   #91
Kupili smo u 12 mj 2006 g. ususavač Electrolux sa posudom. Znači nije na vodu neko prašina i prljavština idu u posudu koja se može prati. U uputstvima piše da se nesmije usisavati sitna prašina, da mu to smeta. NARAVNO da sam ju ja usisavala jer kakva je prašina nego sitna. Nakon jedno šest mj kako sam ga kupila počeo se pregrijavati. Kako ga upalim radi 40 sekundi i ugasi se i nakon par sekundi se opet upali. Jer si možete zamisliti to usisavanje? Utrka sa vremenom . Serviser ga je pregledao i navodno popravio. Naravno kad smo ga doveli kući sve po starom. S obrzirom da nam garancija još uvijek vrijedi ponovno smo ga sad odveli kod servisera po sad po njegovim riječima čekamo novi .
Muž se smijao kad sam rekla da mi je usisavač super, super usisava, super mi je to što ga mogu detaljno očisiti... samo da se još ne gasi...
Karlito1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 23:23   #92
Ima li netko iskustva sa slijedećim Electrolux aparatima:ugradbenom pećnicom EOB 987 X, indukcijskom pločom EHD68200P i ugradbenom perilicom za suđe ESI 66050X? Hvala
panika07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 23:51   #93
Razmisljam o kupnji perilice - susilice Electrolux model Inspire EWW12470W, 6kg (3kg susenje), 1200 okr/min...da li tko ima i kakva su iskustva, da li dobro pere odnosno da li je bucna i kako susi (premda susilica nece biti cesto u upotrebi)???
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 09:45   #94
Quote:
panika07 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa slijedećim Electrolux aparatima:ugradbenom pećnicom EOB 987 X, indukcijskom pločom EHD68200P i ugradbenom perilicom za suđe ESI 66050X? Hvala

Ja imam tu indukcijsku ploču ali tek nekih 2 mjeseca, za sada sam zadovoljna, samo ako voliš kuhati crnu kavu u đezvi pripremi s ena to da moraš imati đezvu velikog promjera dna, nekih 13 cm jer ti se inače neće uključiti indukcijski krug. I ostalo suđe općenito mora biti veće od nekih 13 cm promjera, što saznaš tek kad pročitaš uputstva.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 23:12   #95
Suđerica,Elektrolux,
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 21:23   #96
Eo za pocetak

Ej...ovo mi je prvo javljanje nakon registracije .... =)
Preuredujem stan (malo duze vrimena ),a trenutacno sam na kuhinji pa kupujemo aparate..i evo mene na forumu..Citajuci razna iskustva mislim da e sve stvar srice jer sve sta dolazi u Hrvatsku je losije kvalitete nego bilo di u svitu.Nakon puno obilazaka ducana i surfanja po netu najvjerovatnije cu uzeti Electrolux i to suđericu ESI 65010X i pećnicu EOB 42100X ili 64100X....U užem izboru je i Gorenje...samo suđerica..ZA frižider se jos nisam odlucila..trenutno imam od Gorenja..star je 8 godina i služi me bez problema.....Jedino me muchi servis (ElectroLuxa) dok za Gorenje znam da su O.K...(Bas mi je muz reka da u Elipsa u Dugopolju sve sta se kupi kod njih a treba servis u roku 7 dana se rijesi)
... A sada ko che znat ......Ako ko ima iskustava.........................................

Pozz
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 15:05   #97
electrolux

Bok, zanima me dali netko ima iskustva s:
-perilicom suđa(samostojeća) ESF66720X i ESF66730X
-napom EFT 635X
-pečnicom(ugradbena) EOB 64101X
-ugr.ploča za kuhanje EHT 60335K

Pepe i Katy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 18:17   #98
Arrow

Zna li mozda netko gdje je najveci izbor AEG hladnjaka? AEG nema akcije, zar ne?
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 00:28   #99
Ne znam da li je najveći izbor, ali dosta ih ima Elektro Japa. Ako si mislio na Zagreb
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 08:48   #100
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Zanussi je koliko znam isto dio elektroluxa, pa me zanima ako netko ima kakvih iskustava s njihovim perilicama za rublje?
Vidjela sam jednu za 2200 kn, 1000prm, 5 kg, A klasa, čini se povoljno ali da se ipak ne zaletimo...
iskreno ni zanussi ni elektrolux, mi smo imali uzasno iskustvo i sa jednom i drugom firmom tako da mogu preporuciti samo gorenje ili bosh..

elektroluxova perilica za sude se pokvarila cca 6 mj nakon kupnje, nije pokretala pranje- zvali smo servis koji su zamjenili pumpu,a u 1 odini je bilo jos 4 servisa, da bi nakon godine sto je garancija istekla opet se dogodio kvar, ali ovaj put trosak 1000kn, s tim da nemaju garanciju koliko ce jos raditi.... neko vrijeme je tamo stala samo figure radi, da nije rupa medju elementima....

a zanussi masina za pranje robe- slican scenarij, s tim da je imala 2 god garancije, i jedno (a ne lazem) 10 servisa... doslovno je vise vremena potroseno u popravak nego sto je radila....

sad smo u kuci kupili sve (kompletno sve cca 6 frizidera, 3 masine za robu, 4 spakera,1 napa, 5 pecnica )od gorenja (i da vrag necuje) radu bez problema.. a i imaju servis 5 godina!
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.