Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2007., 11:21   #81
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
weeding
meni su popusti svi do jednoga (ne od sexa neg od sranja ) i opet sam pozarastala - nekako
ajde bar si me malo utjesila ...ma kod mene ima nesto cudno a to je da mi se čuča totalno stisnula, zvuci bedasto ali meni su se stidne usne totalno smanjile i skoro ih sad nemam a imam feeling i da me doc malo preusko sasio .......... moram priznat da me sada strah ponovnog pokusaja sexa jer smo dragi i ja imali velikih problema kada smo tek prohodali sto zbog toga sto sam uska a + kaj dragi ima velikog pisonju i sada jos ovo sa pucanjem sava jojjjjjj a tak mi se sexa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 12:43   #82
kad ste se tako otvoreno raspričale da pitam nešto. ja sam bila rašivena uzduž i poprijeko, sexa sam se sjetila nakon 3 mjeseca, ali mi to još neide kako treba, boli me za poluditi i svaki put imam neku sukrvicu na donjem vešu. jeli imao neko slično iskustvo i šta mi je činiti. za sad apstiniram, mada ni to nije riješenje
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 13:13   #83
ajme kad vas čitam, meni drago kaj sam rodila carskim jer mi p... ostala čitava
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 17:04   #84
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ajde bar si me malo utjesila ...ma kod mene ima nesto cudno a to je da mi se čuča totalno stisnula, zvuci bedasto ali meni su se stidne usne totalno smanjile i skoro ih sad nemam a imam feeling i da me doc malo preusko sasio .......... moram priznat da me sada strah ponovnog pokusaja sexa jer smo dragi i ja imali velikih problema kada smo tek prohodali sto zbog toga sto sam uska a + kaj dragi ima velikog pisonju i sada jos ovo sa pucanjem sava jojjjjjj a tak mi se sexa
ziher su ti dragi i doc frendovi

i budi sretna da su ti se obje usne stisnule, meni samo desna fali
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 21:47   #85
a wed draga ti si skroz u problemima .......

Magic kako fali?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:43   #86
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
ziher su ti dragi i doc frendovi

i budi sretna da su ti se obje usne stisnule, meni samo desna fali
hahaha ma nisu.... a i da jesu mislim da dragom vise pase da me nisu ni sivali tek sad siroce bude apstiniral isto ko i ja

- ajme pa kako samo jedna... i kak sad to izgleda?, malo pijano
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 22:44   #87
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
a wed draga ti si skroz u problemima .......
pa znas da jesam ...prvih skoro 6 mjeseci sexa sa dragim bilo mi je pakleno a sada ce ocito bit jos gore ... bum si kupila silikonski vibrator pa da mi se čučica opet uhoda
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 10:42   #88
A ono za podmazivanje radi vlažnosti. Durex ima nekakvu reklamu. Je li tko probao?
Wedding, oralac je divna stvar. Pomaže dok sve ne dođe na svoje
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 14:52   #89
6 tj nakon poroda,isti dan kad je ginić rekao da može
prvih par puta bilo bolno,zato jako polako i nježno.ja sam imala ogroman vanjski šav i tisuću unutarnjih i mislila sam da se više nikad neću sexat,ali ipak ide
u apoteci kupila personal lubricant od firme landerx i puno pomogao tih prvih par puta.sad već ide kao da nikad nisam ni rodila
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 15:31   #90
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
A ono za podmazivanje radi vlažnosti. Durex ima nekakvu reklamu. Je li tko probao?
Wedding, oralac je divna stvar. Pomaže dok sve ne dođe na svoje
i ja gledala al još nisam kupila .....a možda pomogne da me ne zateže toliko

wed neke žene idu na plastičnu operaciju da im suze sve dolje.....tebi to napravili za džabe
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 16:25   #91
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
wed neke žene idu na plastičnu operaciju da im suze sve dolje.....tebi to napravili za džabe
Ovo ko da gledam Rezi me!
PalmaSutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 16:38   #92
......baš bilo neki dan na Sanji o tome....nisam ni znala da se može to napravit...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 18:41   #93
mandy, pa unutarnja desna mi fali, kaj si ti mislila vanjska . mislim, ne fali mi cijela neg je onak osjetno kraca
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 21:54   #94
ahaaa..zato mi i bi čudno
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 11:53   #95
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
A ono za podmazivanje radi vlažnosti. Durex ima nekakvu reklamu. Je li tko probao?
Wedding, oralac je divna stvar. Pomaže dok sve ne dođe na svoje
a to i primjenjujemo..jebate, sad mi se usta budu rastegnula od tolikog blow job-a

najbolji lubrikant je Lubrix
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 11:55   #96
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
i ja gledala al još nisam kupila .....a možda pomogne da me ne zateže toliko

wed neke žene idu na plastičnu operaciju da im suze sve dolje.....tebi to napravili za džabe
hahaha, joj znas d ami nije smijesno jer sam jucer cula od jedne cure da su nju zasili preusko i morala je ponovno na reckanje pa sivanje brrrrrrr ma necu ni razmisljat o tome.... eto sta mi dijete uradi sa laktom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 22:51   #97
Mi probali nakon više od 10 mjeseci .
Meni je bilo super . Nisam posao obavio do kraja . No za prvi put je bilo čisto solidno. Draga je rekla da je nije bolilo
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 02:51   #98
mi smo nakon šest mjeseci dva mjeseca nakon poroda
mene bilo frka pa smo si pomogli janovim johnson baby uljem - bedtime - prigodno, ne...
mm kaže da je njemu bilo dobro, da ima još nekih dijelova pod šavovima unutra koje baš nije htio dirat za prvi put..meni je isto bilo coool - jedino je osjećaj dolje bio - uh, težak za opisat - nije isti kao prije, mišići unutarnji još ne rade i imala sam osjećaj da je to tunel a ne rupica.. no, mm me tješi da je to zbog ulja
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 16:34   #99
Kako muževi podnesu tako dugo "sušno" razdoblje? Pitam za ubuduće...
__________________
I used to have an open mind, but my brain kept falling out
jelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:33   #100
Quote:
Hipatija1980 kaže: Pogledaj post
To onako malo za motivaciju!

Evo mog iskustva: nakon prvog poroda prvi seks mi je bio nakon 15 dana, a nakon drugog već nakon 10. Nikakvih negativnih posljedica nije bilo.
Kako ste vi postupale?
Isuse . Nakon nekih 2 mjeseca... Brrrrr.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.