Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2003., 12:46   #21
.. koliko ja znam.. primaju ... nemam pojma koliko bi moglo kostat, ovisi o bojama, velicini itd... nacrtaj, pa odi vidjet... sretno
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 14:09   #22
A koje tattooe imate?

Što predstavljaju za vas?

Smatram da tattoo mora imati određeni značaj za osobu koja ga nosi, pretstavljati nešto njoj važno. Meni su zato super vlastiti radovi koji u potpunosti odražavaju stav i životnu filozofiju... Budući da ne znaju crtat svi nije bad ni dobro odabrana tetovaža iz studija..

Najgore mi je kad se ljudi šaraju tek toliko, bez ikakvog smisla i značenja.. To mi smrdi na forsiranje. Znam neke takve i skroz mi je to bezveze.. A smatram da takvi i jedini zažale što su se oslikavali.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 15:40   #23
Moj tribal na ledjima je prilicno velik. Nije moj dizajn ali sam otpirlike 5 godina trazio nesto meni posebno dok nisam nasao. E sad, da sve nebi proslo prejednostavno, taj isti tribal sam prebacio u photoshop skupa sa digitalnom fotografijom vlasitih ledja i wow! To je bilo to. Sretan kako to sve skupa izgleda, zatvorim sliku i sacekam 6 mjeseci dok je nisam ponovo otvorio. Naravno, opet sam dobio onaj wow filing i to je bilo to. Skupio sam sve nacrte i ravno kod frenda koji me isarao... To je bilo skoro prije 3 godine. Danas mi je tetovaza jos i draza
__________________
No, I haven't lost my mind. I'm sure It's backed up somewhere on my hard drive.
ShapeShifter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 17:52   #24
ja sam si nasla idealno mjesto za tetovazu ali malo me je razmisljanje o buducem izgledu odgodilo od tog nauma...pa sad ne znam jos
ja sam si zamislila to na trbuhu malo ispod pupka ali kad sam se sjetila da budem (vjerojatno ) jednom bila trudna...hmmm... nisam sigurna kad se trbuh poslije toga ''skupi'' dal bi se i tetovaza vratila na staro mjesto
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 18:59   #25
Ne, preselit ce ti se na koljeno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 19:27   #26
Quote:
Tinchi kaže:
A koje tattooe imate?

Što predstavljaju za vas?
.. u mojem slucaju, ono sto je tetovirano je sporedno.. tetovaza sama po sebi mi je bila ono sto je bitno... naravno da nisam i sami tatoo birala bezveze, listala sam katalog i cekala da mi se jedna obrati i to se i dogodilo
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2003., 19:48   #27
Quote:
magic kaže:
Ne, preselit ce ti se na koljeno
ma mislim magic, ti me bas uvijek moras nasmijati

samo sam htjela pitati dali nakon toga umjesto lijepe slicice ostane štajaznam samo neka mrlja

ali ako se slicka samo prebaci na koljeno...pa to bi bilo skroz ok
patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2003., 15:53   #28
imam pegaza,za sreću,na lijevom ramenu i maurskog ratnika na desnom.
lijevo - mala,desno - velka.
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 00:53   #29
Ja imam 3. Svi su slatki, maleni, posebni (svaki za mene ima posebno znacenje) i skriveni.

Al istina je, dok jednom pocnes... Prvi sam napravila prije 6 godina, drugi prije 3, i zadnji sad u proljece.

Jedna preporuka svima koji se misle tetovirat, nemojte u podrucju trbuha, jer uzasno boli. Ja imam sitni tatoo u ljevom djelu tjela, recimo otprilike tamo di pocnu rebra, i to je bilo bolno. Ovo ostalo nisam ni osjetila.

U biti nije to nis strasno, jedino ne volim kod ljudi dok to rade samo radi mode, ja sam jos od malena sanjala o tetovazama, i san mi se ostvaril. Ja nikad nebi nes stavila na moje tjelo radi mode, jedino radi duse...


Uzivajte
§noopafella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 14:54   #30
Tattoo su bedastoče i trivijante gluposti. Tako su ne oslikavali necivilizirani svjetovi, a koliko vidimo i Zapad podliježe toj gluposti. Ljudsko tijelo nije oglasna ploča. Nevjerovatno što će sve biti moda.
Manex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 20:05   #31
Quote:
Manex kaže:
Ljudsko tijelo nije oglasna ploča.
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 02:01   #32
Quote:
Manex kaže:
Tattoo su bedastoče i trivijante gluposti. Tako su ne oslikavali necivilizirani svjetovi, a koliko vidimo i Zapad podliježe toj gluposti. Ljudsko tijelo nije oglasna ploča. Nevjerovatno što će sve biti moda.
Stvarno?

A ja bas mislim da jeste. Jer svime sto stavljas - ili ne stavljas - na svoje tijelo dajes ljudima oko sebe dojam o sebi.
Cak i ako se oblacis u stare krpe, time jasno i glasno oglasavas da si ti 'osoba kojoj je ispod casti pratiti modu'.

Uostalom, kako kazes, i 'necivilizirani svjetovi' su 'oslikavali' svoja tijela (barem mislim da si to htjeo reci...?) Dakle, oslikavanje tijela je vrlo stara i urodjena potreba, iskazivanje pripadnosti nekom sloju drustva, ispoljavanje onoga kako sebe vidimo. OK, nije da nema onih koji to rade cisto kao sto ovce prate stado i skinu tetovazu cim im dosadi, ali vecina ljudi jos uvijek dobro razmislli o tome da li stvarno zele tetovazu, i naprave onu koja njima znaci nesto vazno i posebno.

Tebe nitko ne tjera da to napravis. U tome i jeste razlika izmedju tetoviranih i ne-tetoviranih tetovirani ne govore ne-tetoviranima kako su glupi i zaostali zato sto nemaju tetovazu...
__________________
You just come with me and have a good time. The Galaxy's a fun place. You'll need to have this fish in your ear.
Daleka_Obala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 09:41   #33
Ja sam odlucila staviti unicorna i sad sam u potrazi za salonom. Zna li netko za salon u Brestju kod Sesveta? Navodno je dobar. Moze i drugi konkretni prijedlog. Also, pipkam teren u firmi za mali, mali, mali pirs u nosu. Za to jos moram razmisliti.
thnx za prijedloge.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 10:04   #34
Quote:
Gazda kaže:
Ja ih ne volim nigdje, ali ja sam seljacina
Ma, daj, Gazda, ti si musko, a te spike o seljacini i te kako pale kod zenskih, iako ne volis tetovaze.
A ja zensko pa em ne volim japanke, tange ni tetovaze!
Imam samo jedno da kazem: Johnny Depp i njegova 'Wino Forever' tetovaza...
Nije mogo to ispravit u Vanessa...
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 23:15   #35
Ja se idem pikat u 11.mj.

Imam već design samo ga moram dati njima na doradu (fer igra)

Baš se veselim
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 23:24   #36
Ja ti imam tigrastu 'mackicu' na ramenu. Ima tri nijanse crene i pljuno sam za nju 1000kn.
Najbolji ti je zg tattoo
Herr S'Toka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 23:33   #37
Quote:
Herr S'Toka kaže:
Ja ti imam tigrastu 'mackicu' na ramenu. Ima tri nijanse crene i pljuno sam za nju 1000kn.
Najbolji ti je zg tattoo
koliki je ti je tatoo?
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 23:34   #38
Quote:
Tinchi kaže:
Ja se idem pikat u 11.mj.

Imam već design samo ga moram dati njima na doradu (fer igra)

Baš se veselim
Ma daj! Ideš?

Gdje?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 23:36   #39
U 'Zagreb' (Tratinska)... Super mi je tip i sviđa mi se cjelokupna atmosfera. Jako, jako ok..
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 01:10   #40
Ja imam na donjem dijelu leda, odnosno od polovice pa do ......!!
Moj rad, tri slike u jednoj. Sunce (vjerujem da donosi srecu na emotivnom polju), u suncu je mladi mjesec (vjerujem da donosi pare), a sunceve zrake cine kriz (vjera)!
Nije bolilo, osim na najdonjoj tocki, nevidi nitko ako ja to necu.....da ne naidem na ovakve teme, da se ponekad ne pogledam s leda u ogledalo, skroz bi zaboravila da ju imam!
Sve u svemu zadovoljna i ne vjerujem da ce mi ikad smetati.
Price tipa "jednom, pa nemozes prestati", nepale kod mene.Ja sam tocno to zeljela, napravila i dosta....
SuzA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.