Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2009., 10:04   #81
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
a zakaj ne napravit to?
Zato kja ne znam ni jednog dobrog stolara, svi dosadašnji su mi nekaj spetljali, opekla sam se u nekoliko navrata, debelo platim i ostanem nesretna....
__________________
~albumi~
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 17:55   #82
Soba je jako jednostavna za napraviti... ukoliko vam jos nitko nije, svakako vam mogu preporuciti stolara koji ce vam to savrseno napraviti!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 19:58   #83
Quote:
Vesper Lynd kaže: Pogledaj post
Soba je jako jednostavna za napraviti... ukoliko vam jos nitko nije, svakako vam mogu preporuciti stolara koji ce vam to savrseno napraviti!
Smislili smo nekaj drugo, zapravo našli danas u salonu krevet na koji je moj Marko ostao bez daha, međutim ograničeni stanom od 40 kvadrata taj nam je krevet predugačak 10 cm. Djete mi se rasplakalo kad smo mu rekli da nam taj krevet ne stane u sobu. Odluka je pala, trebam stolara, pedantnog i brzog, naravno povoljnog. Slaba sam na suze svog jedinca.... javite mi preporuku na pp bit ću Vam zahvalna do groba.
__________________
~albumi~
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:27   #84










ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:43   #85








ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:45   #86


http://2.bp.blogspot.com/_yw_o2_KAXx...rls-bed105.jpg

Mi ćemo svojoj curi napraviti ovakvu oazicu. Već je dogovoreno sa stolarom. Ne bi trebalo biti problema.
pure silver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:49   #87







Zadnje uređivanje ombia : 09.11.2010. at 13:56.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:56   #88
nisam mogla da ne dodem vidijet sto ste stavili na ovu temu, svakako mi treba ideja, inspiracije....


ombia
6 mi se svida i 11 isto, bas mi je skroz posebna, prelijepa je i zadnja je jako lijepa.

puresilver
ovo ce biti super !
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:59   #89
Quote:
pure silver kaže: Pogledaj post



Mi ćemo svojoj curi napraviti ovakvu oazicu. Već je dogovoreno sa stolarom. Ne bi trebalo biti problema.

Divno. Jedino, jel problem naci madrace za takve nestandardne mjere?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 14:06   #90
ombia, gore gdije se spava, je najvijerojatnije madrac standardnih dimenzija
a ove spuzve dole sluze samo za valjanje i sijedenje po danu ili za goste.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:30   #91
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
ombia, gore gdije se spava, je najvijerojatnije madrac standardnih dimenzija
a ove spuzve dole sluze samo za valjanje i sijedenje po danu ili za goste.
Sve su to zapravo standardne dimenzije. Širina će biti gore 120 ( da se može kretati po ormaru), a dolje još nismo odlučili. Spavat će dolje. Ma, ispunavamo joj želju. Cura želi krevet na kat, a jedinka je pa smo se odlučili za ovu verziju da bude privlačno oku.

Ja sam se zaljubila u ideju.
pure silver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 22:54   #92
Pure,
super mi je ova ideja, mogla bih i ja nešto slično za ovo dvoje manjih, koji će ipak morati dijeliti sobu.
Što reče stolar, kolika bi bila cijena za tako nešto? Je li to ormar ispod visokog kreveta ili?
Nelly+4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:55   #93
ja prodajem sobu za djecu, ili mladenačku sobu.
ako je netko zainteresiran možete kliknuti link u potpisu
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 11:09   #94


ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:06   #95
ombia, sobe su prekrasne, no kako je moj stan šareniji od svih tih soba ne bi bila fora da dječja soba bude "najneveseliji" dio stana. molim te za kavav link. danima već pretražujem, ali na ove tvoje sobice nisam naletila. hvaaala
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:25   #96
Nemam nikakav link, unesem u google nursery ili koji vec pojam i gledam sto izbaci.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 16:01   #97
mali "problemčić" je što mi treba muška soba, a plava kao plava ili u kombinaciji s nekom i nije baš vesela. ne kažem da nije lijeva, već raziokarana kakva bi htijela da bude.
odoh u potragu
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 16:04   #98
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
mali "problemčić" je što mi treba muška soba, a plava kao plava ili u kombinaciji s nekom i nije baš vesela. ne kažem da nije lijeva, već raziokarana kakva bi htijela da bude.
odoh u potragu
a tirkizna ??? vesela i univerzalna.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 16:13   #99
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
mali "problemčić" je što mi treba muška soba, a plava kao plava ili u kombinaciji s nekom i nije baš vesela. ne kažem da nije lijeva, već raziokarana kakva bi htijela da bude.
odoh u potragu
a da kupiš npr.drveno-plavu sobu, pa taj drveni dio bez problema polijepiš npr. kričavo zelenom, žutom ili tak nekom sličnom bojom. onda bi imala kombinaciju plave i neke koju odabereš
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 16:23   #100
Quote:
cicibela3 kaže: Pogledaj post
mali "problemčić" je što mi treba muška soba, a plava kao plava ili u kombinaciji s nekom i nije baš vesela. ne kažem da nije lijeva, već raziokarana kakva bi htijela da bude.
odoh u potragu
A koliko je staro to musko? Nije isto namjestiti sobu za jednogodisnje ili sedmogodisnje dijete... s time da bih ja maloj djeci stavila sto blaze boje bas zato jer se mala djeca ne igraju sama u sobi, nego su svuda sa roditeljima, najcesce na podu u boravku i u svoju sobu idu smiriti se i zaspati, a ne da onda dozive vatromet svih osjetila.

Ovo su ideje u koje ti lako dodas jos 2-3 boje.











I muska soba ne mora uopce biti plava, moze i zelena i zuta i naradnjasta i svasta.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.