Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2008., 02:45   #81
Funcuti imaju kompleks Splita. Glupo mi je govorit Šibenik=Funcuti jer tako stvarno nije.

Ali jebeš ti skupinu koju pokreće mržnja i zavist prema Splitu, Zadru itd. Ako se sramite svoje regije, premjestite se u Zagreb. Ja sam navijač Hajduka, ali ću se nakon tekme prvo raspitat koliko su ostali Šibenik i Zadar, zato šta sam i dalmatinac.

Kakva je to gamad evo samo mala crtica-prijatelj ide u aurore s ekipon i stane na pumpnu stanicu, iziđe natočit gorivo, izađu dva tipa iz auta do njegovog i pitaju ga-jelda da je šibenik sranje? ovaj moj prijatelj skužija na autu šibensku registraciju i koja je shema. ali jebe ga se, reće istina, jesu-samo da odgovori na provokaciju. nakon toga izađu njegova tri iz ekipe, sve odreda ragbijaši iz nade i pitaju oće bit problema. naravno nije bilo nikakvih.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.08.2008., 09:26   #82
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
nek oni navijaju za sibenik(i dinamo) jer mi takvi navijaci niti ne tribaju.kad je utakmica u sibeniku mozes bez ikakvog problema odat kroz sibenik sa obiljezjima hajduka.oni su najvece picke koje sam vidia,a necu ni govorit da im je sastav tribine takav da je prosjek godina oko 12

Ti si neki mangup jeli, internet mangup ,
šta si silan

Samo ti dođi i šetaj , al opet povedite domaće izrode da vas provedu po gradu tako da zaskočite dicu

I opet dođite na dan utakmice s dinamom tražit boyse, ponesite opet palice i boksere, samo pazite da nebi opet naletili na ekipu
pitosporum is offline  
Old 08.08.2008., 09:39   #83
Koji je vama kurac

Ma boli me kita za hajduk i zadar, nisu mi dragi mrzin ih, al to nije razlog šta san funcut, ljubav prema šibeniku je jača i veća od mržnje pičkica, sredite se već jednom
pitosporum is offline  
Old 08.08.2008., 11:12   #84
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ne znam, uvijek sam cijenio Funcute upravo zbog toga što navijaju za klub koji nosi ime njihova grada i ne jebu živu silu

Ja, da živim u Šibeniku, bio bih Funcut...
Ma jasna stvar, samo sad ih se pokušava diskreditirat sa spikama da purgerima ližu dupe, jebote neistina do bola.

Smetaju jer vole svoj grad i klub.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 08.08.2008., 11:59   #85
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
Koji je vama kurac

Ma boli me kita za hajduk i zadar, nisu mi dragi mrzin ih, al to nije razlog šta san funcut, ljubav prema šibeniku je jača i veća od mržnje pičkica, sredite se već jednom
slušaj,on MRZI Hajduk i Zadar.
reg. ovisnik is offline  
Old 08.08.2008., 12:03   #86
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
slušaj,on MRZI Hajduk i Zadar.
Ajme meni, ovo su ko dječje spike "neću ti više biti prijatelj", odjebite više s tim, blesani blesavi svi briju na neke ultra šeme, okolo po zidovima rokaju šablone mentalita ultras a seru Funcutima jer navijaju za svoj klub iz svog grada. I vi isto mrzite Partizan i Zvezdu, kaj to znači da niste navijači Hajduka? Jebo vas takav mentalni sklop...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 08.08.2008., 12:24   #87
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Ajme meni, ovo su ko dječje spike "neću ti više biti prijatelj", odjebite više s tim, blesani blesavi svi briju na neke ultra šeme, okolo po zidovima rokaju šablone mentalita ultras a seru Funcutima jer navijaju za svoj klub iz svog grada. I vi isto mrzite Partizan i Zvezdu, kaj to znači da niste navijači Hajduka? Jebo vas takav mentalni sklop...
usporedba ti je na mjestu
reg. ovisnik is offline  
Old 08.08.2008., 12:34   #88
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
native
kako ne razumiš da u glavama funcuta to nije rivalstvo Šibenik-Hajduk,nego Šibenik-Split.O tome se radi,jer u Šibeniku ti je tradicionalno jaka(baram bila) i košarka i vaterpolo,a opet nam ni tu nisu bili blizu.
Uglavnom,ljubomora i iskompleksiranost šta je Split prije 50-60 godina krenia naprid,a oni su ostali varoš.
To ti je ka da sad Varaždinci briju kontru Zagrebu(na priču o glavnom gradu).Možda i nije baš najsretnija usporedba,ali eto.
Zadrani takvih problema nemaju jer su oni povijesno glavni grad Dalmacije pa ih Split ne tangira.
I još nešto,da se ne lažemo,ako ćemo u globalu, puno su mi ka Splićaninu draži Šibenčani,nego Zadrani
šta ti nije jasno iz ovog upisa.Ko negira njihovo navijanje i ljubav prema svojim klubovima.I da, prvo su počeli pratit košarku(tu su se i osnovali),onda vaterpolo da bi tek na kraju počeli pratit nogomet
Meni je drago da oni postoje,još mi je i draža šibenska sportska tradicija i naš sport bi bia puno kvalitetniji da postoje uvjeti da šibenski klubovi vrate svoj stari sjaj(i da ih veći i gradovi slične veličine prate).
Ali oprosti, ne možeš ti iz Zagreba ovaj slučaj svest na ultra đir.
To nije motiv u ovom slučaju
reg. ovisnik is offline  
Old 08.08.2008., 12:47   #89
Koji je uopće smisao ove rasprave??

Što nije u redu sa Funcutima? Navijaju za svoj klub, vole svoj grad, nisu im dragi ni boysi ni torcida, s obzirom na svoju snagu i brojnost čuvaju grad koliko mogu..i šta sad? Trebali bi voljet Split jer je u dalmaciji? Pa kakve su to fore, dva grada udaljena 90km..onda bi se i Demoni i Armada trebali voljet jer su sa "Istre i Kvarnera"? Ultrasi i Kohorta jer su iz Slavonije? Ma daj ajde..
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 08.08.2008., 13:18   #90
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Koji je uopće smisao ove rasprave??

Što nije u redu sa Funcutima? Navijaju za svoj klub, vole svoj grad, nisu im dragi ni boysi ni torcida, s obzirom na svoju snagu i brojnost čuvaju grad koliko mogu..i šta sad? Trebali bi voljet Split jer je u dalmaciji? Pa kakve su to fore, dva grada udaljena 90km..onda bi se i Demoni i Armada trebali voljet jer su sa "Istre i Kvarnera"? Ultrasi i Kohorta jer su iz Slavonije? Ma daj ajde..
Tuđi čovik nikad neće znati!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 08.08.2008., 13:42   #91
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Tuđi čovik nikad neće znati!
napokon jedna pametna
nevolja is offline  
Old 08.08.2008., 14:28   #92
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Koji je uopće smisao ove rasprave??

Što nije u redu sa Funcutima? Navijaju za svoj klub, vole svoj grad, nisu im dragi ni boysi ni torcida, s obzirom na svoju snagu i brojnost čuvaju grad koliko mogu..i šta sad? Trebali bi voljet Split jer je u dalmaciji? Pa kakve su to fore, dva grada udaljena 90km..onda bi se i Demoni i Armada trebali voljet jer su sa "Istre i Kvarnera"? Ultrasi i Kohorta jer su iz Slavonije? Ma daj ajde..
odlično rečeno. samo bi neki očito htjeli imati sve pod svojom kontrolom. da i vi sami iz Torcide ne potencirate tu nesnošljivost, bila bi sasvim normalna atmosfera...
native is offline  
Old 08.08.2008., 14:38   #93
Quote:
native kaže: Pogledaj post
odlično rečeno. samo bi neki očito htjeli imati sve pod svojom kontrolom. da i vi sami iz Torcide ne potencirate tu nesnošljivost, bila bi sasvim normalna atmosfera...
ma nije problem u tome da oni vole sibenik i zadrani vole zadar isprid hajduka ali funcuti prvo mrze hajduk,pa vole sibenik pa vole dinamo
nevolja is offline  
Old 08.08.2008., 14:41   #94
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ma nije problem u tome da oni vole sibenik i zadrani vole zadar isprid hajduka ali funcuti prvo mrze hajduk,pa vole sibenik pa vole dinamo
Ti očito nikad nisi bio u Zadru na dan neke utakmice sa Hajdukom
B52 is offline  
Old 08.08.2008., 14:46   #95
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ma nije problem u tome da oni vole sibenik i zadrani vole zadar isprid hajduka ali funcuti prvo mrze hajduk,pa vole sibenik pa vole dinamo
A ti to kao funcut znaš bolje od bilo koga drugoga...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 08.08.2008., 15:17   #96
UMTS
ne moram valjda ovdje pisat riječi njihovih pjesama tipa:
1. mi smo iz gorice.....
2.ko me se ljudi s puta miču....
Da ne idem dalje.Ovaj pitosporum može nastavit ako oće.Bio sam s njima na par utakmica(Kostrena,košarka u Rijeci) jer poznam dosta tih ljudi(starijih,blizu 30-te) i znam koje su im pisme, ajmo reć udarne
reg. ovisnik is offline  
Old 08.08.2008., 17:31   #97
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ti očito nikad nisi bio u Zadru na dan neke utakmice sa Hajdukom
Ma on nije nikad bija u Zadru i nezna nista o Zadru a tu prica neke pricice za malu dicu.pametnije da muci.........
 
Old 08.08.2008., 17:50   #98
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ti očito nikad nisi bio u Zadru na dan neke utakmice sa Hajdukom
zadnjih par godina na sve zadre isa
nevolja is offline  
Old 08.08.2008., 19:27   #99
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
ma nije problem u tome da oni vole sibenik i zadrani vole zadar isprid hajduka ali funcuti prvo mrze hajduk,pa vole sibenik pa vole dinamo
Kakve su ovo pizdarije, pa koga iz torcide boli kurac za ovu šaku jada.
rummenige is offline  
Old 08.08.2008., 19:42   #100
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
zadnjih par godina na sve zadre isa
Pa kakve onda pizdarije ovdje širiš da je Zadranima Zadar ispred Hajduka kad je to najobičnija laž... bio - vidio - čuo.
B52 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.