Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 02:59   #7321
https://www.youtube.com/watch?v=6c1BThu95d8
Double Kill is offline  
Old 29.10.2017., 15:05   #7322
Quote:
Double Kill kaže: Pogledaj post
meni je baš nekako žaj šta smo vas prebili, i ubili boga u vama, čuj: uncuti hahahaha

meni je isto ža kako je mokošica plakala: nemoj brate svi smo hrvati...čuj tovara hahahahahahha
borna83 is offline  
Old 30.10.2017., 02:53   #7323
Quote:
borna83 kaže: Pogledaj post
meni je isto ža kako je mokošica plakala: nemoj brate svi smo hrvati...čuj tovara hahahahahahha
Šta vi niste tovari ? a to u vezi mokošice obisi mačku 'rep, ta ekipa je obišla zemaljsku kuglu nekoliko puta... pa da bi tek tako pala krpa... Vi i sami ne znate ko ste i šta ste, bit će još akjcija nne beri brigu ! Crno Vam se piše, a po ggotovo zbog Vaših drukera...
Double Kill is offline  
Old 30.10.2017., 12:10   #7324
Quote:
borna83 kaže: Pogledaj post
meni je isto ža kako je mokošica plakala: nemoj brate svi smo hrvati...čuj tovara hahahahahahha
Dobar dan urbani građanine grada Šibenika koji misli da može druge nazivat tovarima i seljacima jer je njemu, za razliku od tovara i vlaja, dida doša iz Oklaja 20 godina prije pa je on, za razliku od ovog drugog - fetivi

a šta se tiče ovog drugog, jel moguće da vam nije dosta pa bi još ili si jednostavno maka skroz
Violence is offline  
Old 30.10.2017., 19:32   #7325
Nemoj Hrvati smo
potencijalni is offline  
Old 30.10.2017., 19:57   #7326
Funcuti se osramotili u vlastitom gradu.
WeberI is offline  
Old 30.10.2017., 20:07   #7327
Quote:
WeberI kaže: Pogledaj post
Funcuti se osramotili u vlastitom gradu.
Šaka jada, nedostojna da se zove navijačka skupina... Funcuti nabijeni u centru Šibenika , u predgrađa Šibenika ionako ne smiju od lokalnih torcidaša , ostaje ima samo glavni trg od 100m gdje su sigurni i glavni...
ersteone is offline  
Old 30.10.2017., 20:53   #7328
mislim da vas više muči to kaj oni ne bodre hajduk ko zadrani
a pogotovo kaj su kolko se ja sjećam uvijek bili u korektnim odnosima s bojsima (pod tim mislim da su znale proteć utakmice bez ikakvih vrijeđanja s obje strane)
nego to kaj ste se sad kao iskazali nad njima na način da ste ih napali
jer i sami znate da to i nije neki turbo plus a na kraju opet ostaje ona, da vam viču "tovari" umjesto da bodre hajduk
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Old 30.10.2017., 22:13   #7329
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
mislim da vas više muči to kaj oni ne bodre hajduk ko zadrani
a pogotovo kaj su kolko se ja sjećam uvijek bili u korektnim odnosima s bojsima (pod tim mislim da su znale proteć utakmice bez ikakvih vrijeđanja s obje strane)
nego to kaj ste se sad kao iskazali nad njima na način da ste ih napali
jer i sami znate da to i nije neki turbo plus a na kraju opet ostaje ona, da vam viču "tovari" umjesto da bodre hajduk
JWR is offline  
Old 30.10.2017., 23:42   #7330
Quote:
supporter kaže: Pogledaj post
mislim da vas više muči to kaj oni ne bodre hajduk ko zadrani
a pogotovo kaj su kolko se ja sjećam uvijek bili u korektnim odnosima s bojsima (pod tim mislim da su znale proteć utakmice bez ikakvih vrijeđanja s obje strane)
nego to kaj ste se sad kao iskazali nad njima na način da ste ih napali
jer i sami znate da to i nije neki turbo plus a na kraju opet ostaje ona, da vam viču "tovari" umjesto da bodre hajduk
daj daj, šta misliš da smo mi s marsa pali pa ne znamo za raznorazna druženja i piknike koje organizirate/ju sa ižbenčanima, ajde pa nismo dica
Violence is offline  
Old 31.10.2017., 15:16   #7331
borbeni uncuti organizirali kvalitetnu osvetu

http://m.sibenik.in/crna-kronika/dva...ama/83457.html
FanteDiBastoni is offline  
Old 01.11.2017., 00:47   #7332
Ma to su cigani
Double Kill is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.